Xiaomi Garanti Sorgulama KVK, Genpa, Ouno, Evofone ve Delta

Xiaomi Garanti ile ilgili detaylı bir yazımız var. 2023 yılında Xiaomi Garantili Cihaz Değişimi Sorgulama Xiaomi Uluslararası Garanti ve Xiaomi Müşteri Hizmetleri Hattını da değerlendirebilirsiniz. KVK Genpa Ouno Evofone Delta Xiaomi modellerinizle ilgili garanti ve servis konularını anlamak istiyorsanız bu yazının tamamını okumayı unutmayın.

Garanti süresi boyunca teknik sorunlardan kaynaklanan olumsuzluklar için ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. Derinlemesine incelediğimiz bileşenler üzerinden başlık başlık gidelim.

Xiaomi IMEI sorgulama nasıl yapılır?

IMEI, Xiaomi telefonlarda ya faturada ya da arka tarafta kolayca bulunur. Telefonunuzdaki IMEI numarasını bulmak için arama da yapabilirsiniz. *#06# IMEI araması alana girildikten sonra yapılır. IMEI bilgisi son teknikte bulunur. Ayarlar>Hakkında>Özellikler.

Xiaomi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Xiaomi cihazınızı kutusundan çıkardıktan sonra, 24 aylık bir garanti süresi alacaksınız. Daha uzun bir garanti satın almadığınız sürece garanti bu sürenin sonunda otomatik olarak sona erer. Ürün hakkında daha fazla bilgi Garanti aralıkları. Xiaomi modellerinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, ücretsiz teknik destek almak için garanti süresinin hala geçerli olup olmadığını öğreneceksiniz.

Xiaomi Garanti Sorgulama202 ile bu sorunu birkaç dakika içinde çözebilir ve ücretsiz teknik servislerin kapsamını kontrol edebilirsiniz. Xiaomi Garanti Sorgulama için:

  • İsterseniz,“0850 305 1923” numarasını çevirerek Xiaomi Alıcı Hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz,
  • Dilerseniz Bizimle İletişimde Kalın Xiaomi Resmi Web Sitesinden yardım gönderebilirsiniz: “
  • Sisteminizin IMEI numarasını kullanarak da sorgulama yapabilirsiniz.“Garanti” web sitesinde.
  • Ardından, , Dünyanın herhangi bir yerinde garanti sorgulaması yapmak için bu tekniği kullanabilirsiniz. mi.com/global/verify/#/en/tab/imei.

Garanti talebinde bulunurken verilerinizi doğru bir şekilde göndermelisiniz. Verilerinizi doğru şekilde göndermezseniz, gerekli işlemi yapmanıza olanak tanıyacak sonuçları alamayabilirsiniz.

Genpa Xiaomi Garanti Sorgulama

Https://www.genpateknikservis.com.tr/imei-sorgulama adresinden garanti talebinde bulunun. Xiaomi, Türkiye distribütör anlaşması ve teknik servis hizmeti ile güvenilir sistemin bir parçası olarak Türkiye’de brüt satış ve teknik servis seçenekleri listesine eklendi.

XiaomiKiralama Hakkı KVK: Sorgulama

Aşağıda, kendi öğrenme yeteneğinizi geliştirmenin bazı yolları verilmiştir. Xiaomi IMEI için belirtilen alana IMEI’yi girin. Arka tarafta bulunan güvenlik alanına gerekli güvenlik kodlarını girerek telefonunuzu satın aldığınızı onaylayabileceksiniz. Xiaomi KVK teknik ve garanti servis sorgulama hizmeti vermektedir.

XiaomiKiralama Hakkı Delta Teknik Servis Sorgulama

IMEI miktarını onaylayan delta servis Web sayfasında oturum açmak ve Xiaomi Garantisi için Delta teknik servisiyle iletişime geçmek isteyeceksiniz. Satın alma işleminin doğrulanmasından sonra, sistemin benzersiz olup olmadığını kontrol etmek için aynı web sitesindeki ürün doğrulama sekmesini kullanabilirsiniz. güvenilir.

Xiaomi ile Ouno Garanti Talebi

Garanti sorgulaması ve ürün doğrulaması yapmak için cep telefonu numaranızı ve IMEI numaranızı girin. https://ounoservice.com/cihaz-sorgulama ekranı.

Xiaomi ile Evofone Garanti Sorunu

Garanti bilgilerini sorgulamak için Evofone’un (Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörü) müşteri hizmetleri hattını arayın. 444 21 18. Alıcı Danışmanı IMEI numaranızı isteyecek ve garanti kontrolü yapacaktır. Sorgular, telefonunuzun modeli, seçenekleri, servis sağlayıcısı, garanti aralığı ve durumu hakkında bilgi verebilir.

Xiaomi Garanti Süresi Ne Kadardır?

Xiaomi, müşterilerine bir ürün satın alma fırsatı sunmalıdır. Ayrıca buraya tıklayarak garanti hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Minimum 24 Ay Aralık Yetkili ihtiyaçlar doğrultusunda tüm sistem ve model seçenekleri için. Garantinizi normal sürenin ötesine uzatmak istiyorsanız Xiaomi cihazlarınızı kullanmaya devam etmeniz gerekecektir. Beş yıla kadar garantiTeknikkonulardan dolayı herhangi bir sorun yaşıyorsanız, ücretsiz yardım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Xiaomi Teknik Servisi veya Xiaomi Web Sitesi ekstra garanti süresi ücreti hakkında bilgi verecektir. Xiaomi model cihazın modeline ve modeline göre değişir.

Xiaomi Garantili Cihazlar nasıl değiştirilir?

Xiaomi Garanti Gadget İkamesi – 2023 Sisteminizde meydana gelen ve genellikle tüketici tarafından atfedilemeyen belirli yaralanma durumları için tasarlanmıştır. Xiaomi, teknik servis aracılığıyla onarılabilecek hasarlar dışındaki her türlü yaralanma için size yeni bir telefon sağlayacaktır. Xiaomi Garantinizi değiştirirken lütfen bu adımları izleyin:

  • Garanti alternatifi talep ettiğinizde meydana gelen tüm teknik sorunları bildirin.
  • Sisteminizde kullanıcı kaynaklı bir sorun olmadığını ve teknik bir sorun olduğunu beyan edin.
  • Size gönderilen Garanti Gönderim Türüne doğru verileri girin ve hasarı ayrıntılı olarak açıklayın.

Xiaomi’nin gadget alternatifi yalnızca teknik sorunlar için gerçekleştirilir. Teknik destek tarafından çözülemeyen sorunlar için lütfen bir Gadget alternatifi talep edin.

Xiaomi pilinin garanti kapsamında nasıl değiştirileceğini öğrenin?

Xiaomi Garanti Batarya Değişimi 2023 Batarya bozuluyor, bu nedenle bu işlem gerçekleştirilmelidir. Piliniz aşırı voltaj veya herhangi bir harici nedenden dolayı bozulmadıysa Xiaomi Teknik Servisine gönderebilirsiniz.

Garantiniz sona erdikten sonra bile Xiaomi Teknik Servisi alabilirsiniz. Ancak, bir ücret talep edilecektir.

Ekran kırılması garanti kapsamında mı?

Xiaomi cihazınızın ekranının kırılma ihtimali yoktur. Garantiye dahildir Kullanıcının yapmış olduğu çarpma veya düşmelerden kaynaklanır . Bununla birlikte, belirli bir garanti kapsamındaysanız ekran değiştirme talebinizi Xiaomi Onaylı Servisine ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Xiaomi Onaylı Sağlayıcılar, sisteminizin yakın zamanda satın alınmış olup olmadığına bakılmaksızın ekran kırılma garantisi sunar. Fiyat makuldür ve sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.

Xiaomi Şarj Cihazı Garanti Kapsamında mı?

Belirli bir kullanım süresinden sonra, Xiaomi ünitenizin canlılığını sağlayan Xiaomi şarj cihazı arızalanabilir. Xiaomi Teknik Servisi, kazara veya izlenime bağlı hasarlar dışındaki teknik sorunlar nedeniyle arıza yaşayan tüm kullanıcılara ücretsiz şarj cihazı sunmaktadır. Hasarlı veya çizik şarj kablolarının tüketici hatası olarak değerlendirilebileceğini ve garanti kapsamında olmadığını lütfen unutmayın.

Şarj cihazınız prize takılıyken yanarsa veya kullanmadığınız bir zamanda bozulursa ücretsiz şarj cihazı değişimi talep edebileceğinizi lütfen unutmayın. Şarj cihazını 48 saat içinde alacaksınız. En geç 5 iş günüdür.

Xiaomi kulaklıkların garantisi nedir?

Kulaklığınız ilk açtığınızda çalışıyorsa garanti talebinde bulunabilirsiniz.2023 Ne yazık ki, bozulursa ve daha sonra tüketici tarafından bir hata olduğu düşünülürse, garanti kapsamı mevcut değildir. Kulaklığınızın hoparlörünü veya kablosunu kırarsanız, ücretsiz garanti geçerli olmayacaktır.

Xiaomi Resmi web sitesi üzerinden benzersiz bir Xiaomi Kulaklık satın almanızı ve orijinal olmayan kulaklıkları kullanmamanızı öneririz.

Garanti, Xiaomi dijital fotoğraf makinelerindeki hasarı kapsıyor mu?

Xiaomi sisteminizin dijital kamerası kırılırsa, derhal üreticiyle iletişime geçmelisiniz. Xiaomi garantisi aşağıdakileri kapsamaz:Bu kırılma, düşmenin yanı sıra basınçtan da kaynaklanabilir. Xiaomi garantisi, renk bozulmalarını ve dijital kameralarınızda fotoğraf çekilememesini veya film kaydedilememesini kapsar. Ayrıca buraya tıklayarak garanti hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. . Xiaomi Teknik Servisi, sisteminizi gönderir ve sorunu açıklarsanız size ücretsiz olarak bir digicam değişimi sunabilir.

Xiaomi Uluslararası Garanti 2020 nedir?

Xiaomi Uluslararası Garanti 20 Xiaomi cihazlarınız bozulduğunda, 23 garanti için istediğiniz yere göndermenizi sağlar. Xiaomi Türkiye Garantili bir araç yalnızca Türkiye’de bulunan Xiaomi garanti şirketlerine teslim edilebilir. Ancak, bir Xiaomi Uluslararası Garanti aracı Amerika veya Hollanda’daki garanti şirketlerine gönderilebilir.

Uluslararası Garanti, Xiaomi’nin sunduğu ana alternatiflerden biridir. Xiaomi Uluslararası Garanti ile birlikte gelen bir araç satın alarak haklar öğretilir.

Xiaomi için garanti prosedürü nedir?

Xiaomi Sertifikalı Servis, Xiaomi cihazlarınızla ilgili her türlü sorununuzda size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedir. Sizin için çok kısa sürede çözüm bulacaklardır. Sorunlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde çözmek için stratejiler kullanırsanız, sisteminizi garantiye göndermek ücretsizdir. Arızalı üniteleri garanti servisine ücretsiz olarak göndermek için bu stratejileri kullanın.

  • Xiaomi sisteminizi satın aldığınız mağazaya da götürebilir ve garanti talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ayrıca en yakın Xiaomi Teknik Servisine de gönderebilirsiniz.

Sisteminizi iade ederken garanti belgelerini yanınızda getirmeyi unutmayın.

Türkiye Xiaomi Onaylı Servis iletişim bilgileri

Türkiye’de bulunan Xiaomi Onaylı Servis Sağlayıcılarının kapalı adresleri ve iletişim bilgileriPazar günleri;

Onaylı Hizmet Sözleşmeyi de kullanabilirsiniz Hafta içi Cumartesi Hizmet Tutarı
Genpa Etiler Nispetiye Cd. No:101 Etiler / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Kadıköy Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:39-41/B Baycanhan Hasanpaşa Kadıköy / İstanbul 08:00-17:15 09:30-16:45 2123590359
Genpa Ankara Kızılay Mah. Necatibey Cad. 51/2 Kızılay Ankara 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa İzmir Şair Eşref Bulvarı, Yorsan Girişim Kalbi, No:26B Çankaya / İzmir 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Adana Cemalpaşa Mah. 63005 Sk. Aydınoğlu Girişim Kalbi No:27/A Seyhan/Adana 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Genpa Bursa Kırcaali Mah.Kayalı Sok. Ortaklar İş Merkezi No:34/42-43 Osmangazi / Bursa 08:30-17:45 09:30-16:45 2123590359
Evofone İstanbul Hacimimi Mh. Necatibey CD. Alarko İşhanı No:66 Kat:1 Karaköy-Beyoğlu / İSTANBUL 09:00-18:00 09:00-14:00 2124442118
OUNO İst Atilla İlhan Cd. No:20, 34750 Ataşehir/İstanbul 08:00-17:00 08:00-12:30 8505020800
Evofone Ankara Kızılay Korkutreis Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 32/B Demirtepe Çankaya Ankara 09:00-18:00 09:00-14:00 3122299891

Xiaomi Onaylı Müşteri Hizmetleri Kalbine Cihaz Gönderme

Hizmet Şirketi İl Sözleşmeli Taşımacılık Nakliye Hayır
OUNO Ankara/Kızılay Ev 460186877
OUNO Ankara/Kızılay MNG 357002145
OUNO İstanbul/Ataşehir Ev 399789646
OUNO İstanbul/Ataşehir MNG 342641353
Genpa İstanbul/Etiler Ev 226011388
Genpa İstanbul/Kadıköy Ev 229962556
Genpa Ankara/Kızılay Ev 229962392
Genpa İzmir/Çankaya Ev 1003727
Genpa Adana/Seyhan Ev 1146685
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
Genpa Bursa/Osmangazi Ev 211686550
EVOFONE İstanbul/Karaköy Ev 479760130

Xiaomi Garanti Müşteri Hizmetleri Hattı Nedir?

Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti – 2023 Bu, ünitenizle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun veya aklınıza gelebilecek sorularla ilgili size yardımcı olabilecek ücretsiz bir garanti hattıdır. Hat ücretsiz olarak kullanılabilir ve garanti, sisteminizdeki küçük baskılar hakkında soru sorabilir veya IMEI’ye benzer veriler alabilirsiniz. Xiaomi Garanti Alıcı Hizmeti: Giriş yapmak için“0850 305 1923 “ü çevirinCep telefonunuz.

Olumsuz Çözüm: Xiaomi Garanti Belgeleri düzenlenmedi

Yeni aldığınız ve kullanmadığınız Xiaomi sistemlerinize ait garanti belgelerinizi sahada bulamazsanız, lütfen durumu derhal sistemi satın aldığınız lisanslı birime bildiriniz. Araç değişimi veya herhangi bir olumsuzlukta çözüm talep ediniz. Xiaomi cihazların garanti kapsamında ücretsiz onarım almasını sağlayan garanti belgeleri hayati önem taşımaktadır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours