Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama, Öğrenme ve İptal 2023

Vodafone hattınızdaki taahhüt süresi dolduktan sonra mevcut tarifenizi ödemeye devam edebilirsiniz. Saten pazarlama kampanyanız SMS bilgilendirmesi aldığınızda sona erecektir. Aracınızı taksitle almayı tercih ederseniz, taahhüt bittiğinde borcunuz da biteceği için istediğiniz zaman tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone’un taahhüt çalışması hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. cayma bedeli sorgulama Hesaplama ve iptal. Vodafone hat sahibi olarak taahhüt prosedürü hakkında ihtiyacınız olan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Aralığının Hesaplanması

Vodafone My Vodafone Myside yazılımında Tarifelerim ve Paketlerim bölümünde yer alan Tarifelerim ve Paketlerim, hesaplama işlemlerinin yanı sıra taahhüdün kalan süresi hakkında da bilgiler içermektedir. Dilerseniz Vodafone’un taahhüt aralığı ve süresi ile ilgili aşağıdaki stratejileri izleyebilirsiniz.

 • Vodafone mağazaları başvurunuzu kabul edecek
 • Vodafone Alıcı Hizmetleri size hizmet verecektir 542 .
 • Vodafone Resmi İnternet Fırsatının Sözleşmeler ve Taahhütler bölümüne tıklayın.

Vodafone Taahhüt İptali

Vodafone sözleşmenizi iptal etmek için kullanabileceğiniz yöntemler bunlar! Taahhüdünüzü sözlü ya da yazılı olarak iptal edebilirsiniz.

 • Vodafone yetkili satıcılarına yazarak
 • Yazılı talebinizi faks yoluyla genel merkeze gönderin
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak iptal talebinizi sesli olarak iletin.

Ayrıca, sözleşmenizin süresi boyunca sözleşmenize uygulanmış olabilecek indirimleri iptal edebileceğinizide bilmelisiniz. Bu durum faturaya yansıtılacaktır.

Vodafone Taahhüt ücreti?

Vodafone ücret taahhüt işlemlerinizi yapmak için kullanabileceğiniz birkaç seçenek bulunmaktadır.

 • Öncelikle ödemenizi herhangi bir Vodafone mağazasından yapabilirsiniz.
 • İnternet bankacılığını kullanarak para yatırabilirsiniz.
 • Vodafone Self Servis ücretinizi yatırmanıza olanak sağlar. Fatura ücretleri için *7000# ‘yi aramanız web sayfasına gitmeniz yeterlidir.

Vodafone Cayma Bedelleri 2023’ün maliyetini hesaplayın

Vodafone para çekme ücretleri aboneliğinizin fiyatı, nasıl ödeme yaptığınıza ve sadık olup olmadığınıza bağlıdır. Bir örnekle hesaplayın.

 • 100 TL’yi 80 TL’den almak için 12 aylık bir sözleşme imzaladığınızı düşünün.
 • Her ay 20 TL indirimden faydalanabilirsiniz.
 • Dokuz ay sonra da aboneliğinizi sonlandırmalısınız.
 • Daha düşük olan 20 TL’lik fiyatın faturanıza yansıması muhtemeldir. 9×20= 180 TL.
 • Faturanıza kalan 3 aylık paketin ücreti de yansıyacaktır. 3×80=240 TL.
 • Bu örnek, tam tutarı ödemiş olmanız gerektiğini göstermektedir. 420 TL Vodafone cayma bedeli
 • Üstelik cayma bedeli ile ilgili detaylar Sözleşme yaptığınızda size ne beklemeniz gerektiği söylendi.

Vodafone Cayma Bedeli Sorgulama

Sözleşmenize ilişkin Vodafone cayma bedellerini sorgulamak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Vodafone bayileri iyi bir bilgi kaynağıdır.
 • Vodafone Müşteri Hizmetleri size bilgi sağlayabilir.
 • Vodafone web sitesi çeşitli çevrimiçi işlem seçenekleri sunar.

Vodafone Taahhüt Kırma nedir?

Vodafone mağazalarına giderek, yazılı dilekçe vererek veya 542’den Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak sesli komut vererek iptal edebilirsiniz. Web yanbeni yazılımı ile tarife taahhüdü iptal edemezsiniz. Dilerseniz Vodafone müşteri hizmetlerine direkt bağlantımız üzerinden hızlıca bir müşteri danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Taahhüt cezası nedir?

Vodafone’un taahhüt cezaları seçilen tarifeye, taahhüt süresine ve cihaz bedeline göre belirleniyor. Bu durumda bir cezanın söz konusu olduğuna şüphe yoktur. Size 12 aylık kampanya paketinizin dört ayı için ödediğiniz bedeli yansıtan bir fatura gelecektir.

Vodafone paket sözleşmesi değişikliklerinde cayma bedeli var mı?

Sözleşmeniz devam ederken Vodafone tarifenizi daha ucuz bir tarifeyle değiştirmemelisiniz. Bu durumda cayma bedeli ödemeniz gerekecektir. Tarifenizden daha yüksek bir anlaşma seçerseniz, faturanızda yalnızca kullanım haklarıyla ilgili ücretler gösterilecektir.

Vodafone’dan nasıl para çekilir?

Siparişinizi 30 gün içinde iptal edebilirsiniz. 14 Vodafone hesabınıza herhangi bir cihaz satın aldıktan sonra 14 gün içinde para iadesi alacaksınız. 14 gün içinde para çekme işlemine itiraz edebilirsiniz ve herhangi bir ceza ücreti alınmayacaktır. Yukarıdaki örnek dışındaki tüm Vodafone para çekme işlemleri için tam ceza ücretlerini ödemeniz gerekir.

Bu cezalar, kullanımınıza ve Vodafone sadakat planına bağlı olarak değişecektir. Sözleşmede cayma bedelinin ayrıntıları ve tutarı yer alacaktır. Sözleşmeyi imzaladığınızda bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Sonuç olarak, hiçbir yetki hakkınız yoktur.

Vodafone Cayma Bedelleri Ne Zaman Ödenmelidir?

Cayma bedelinin 3 ay içinde ödenmesi gerekmektedir. Ödemeyi 3 ay içinde yapmamanız durumunda, borcunuz muhtemelen yetkili işlemlere ve faizin yanı sıra cezai işlemlere tabi olacaktır. Vodafone tarifelerine göz atın.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours