Vodafone Sim Kart Fiyatları 2023: Yenileme ve Bloke Kaldırma

Vodafone SIM Kart, tarifenizdeki tüm kullanım haklarından yararlanmanızı sağlayan geniş bir depolama alanına sahiptir. Vodafone SIM Kart, mobil ağlara kolayca bağlanmak ve tüm ses kanallarını kullanmak için kullanılabilir. Ayrıca aile üyelerinizin numaralarını da hafızasında saklayabilir.

Vodafone SIM Kart, 4.5G’ye benzer aşırı uzmanlık ile kesintisiz bir web ve iletişim sağlar. Vodafone sim kart ücretleri, yedek sim kart, yenileme ve bloke kaldırma bilgileri;

Vodafone SIM Kart Ücretleri 2023

Vodafone SIM Kart faturalı müşteriler ve Kullandıkça Öde hat müşterileri için ayrıdır. SIM kartlar tüm Vodafone İletişim Merkezlerinden veya Vodafone’un SIM Kart Pazarlama Kampanyası ile temin edilebilir.

Vodafone Kullandıkça Öde Hatları için SIM Kart ücreti 80₺, Vodafone faturalı hatlar için SIM Kart ücreti paket seçiminize bağlı olarak ücretsizdir. Vodafone kullandıkça öde veya faturalı müşteriler için farklı sim kart ücretleri aşağıda yer almaktadır.

Fiyat Türü Ödenecek Ödenecek Fiyat Nasıl ödeme yapacağım?
Özel İletişim Vergisi 65₺ / 12 ay 5.12 Ay Boyunca Her Ay 41₺
Wi-fi Kullanım Fiyatı 27.86₺ / 12 ay 2.12 Ay Boyunca Her Ay 32₺
Wi-fi Lisans Fiyatı 27.86₺ / 12 ay 2.12 Ay Boyunca Her Ay 32₺

VodafoneSIM Kartınızı nasıl yenileyeceğinizi öğrenin?

En son teknolojiye ayak uydurmak için Vodafone SIM kartlarının düzenli olarak güncellenmesi gerekir. SIM kartınız eski bir 3G kartına sahipse Vodafone 4.5G hızından yararlanmanız mümkün değildir. Bozulan bir SIM kartı değiştirmeniz gerekiyorsa, Vodafone İletişim Tesisleri’ne giderek SIM kart ile aynı fiyata Vodafone SIM kartınızı yenileyebilirsiniz.

Vodafone SIM Kart NasılYapılırAyrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:?

Yepyeni Vodafone SIM kartı, tüm bağlantı ayarlarıyla birlikte zaten ayarlanmıştır. Normal kullanımda SIM kartınızı sisteminize takarsınız. Ardından SIM’in doğru şekilde takıldığından emin olmak için sisteminizi yeniden başlatın. Genellikle, sisteminizin yapılandırma ayarları SIM kartınızın ayarlarından farklı olabilir.

SIM kartınızı aktif hale getirmek için ayarlarını değiştirebilirsiniz. Vodafone SIM kartınızdaki ayarları değiştirmek için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz:

 • Giriş yap “Ayarlar Sisteminiz otomatik olarak”
 • Hücre Topluluğunu görmek için aşağı kaydırın “Giriş Seviyesi isimler” bölümünü görüntülemek için düğmesine tıklayın.
 • Sağ üst köşedeki“üç nokta “ya tıkladıktan sonra ilgili alanı açın.
 • “Yeni APN”yi seçin “Vodafone” “Başlık” alanını girin.
 • Tüm ürünlerimizin listesini görmek için buraya basın.“Kaydet Çıkmak için sayfadaki” butonuna tıklayın.

Ayarlarınız SIM’iniz ve sisteminizdekilerle aynı olacaktır, böylece kolayca çalışabilirsiniz.

VodafoneSIM Kart engelini nasıl kaldıracağınızı öğrenin?

Vodafone SIM kartınızın da tekrarlanan yanlış kullanımlar nedeniyle bloke edilmesi mümkündür. PIN kodu denemeleri. PUK Kodları, bir SIM kartın blokesinin kaldırılmasını sağlayan bir şifreleme yöntemidir. Sorunu çözmek için, verilen veri kartındaki SIM Kartınızdan PUK Kodunu girmeniz gerekecektir.

Veri kartına ihtiyacınız yoksa Vodafone Adı Kalp’i arayarak yardım isteyebilirsiniz. Vodafone Numarası Kalp“542Vodafone‘dan arıyorsanız veya“0542 542 00 00Seçkinbir operatörden arıyorsanız, lütfen ”

Vodafone SIM Kart Değerinin İncelenmesi

Yeni aldığınız SIM kartın numarası, Vodafone Perakendecisi tarafından verilen kartın üzerinde yazılıdır. Bunu yapmadıysanız, birkaç basit adımı izleyerek Vodafone SIM türünüzü öğrenebilirsiniz.

Android İşletim Sistemi için:

 • Web sitesini ziyaret edin“AyarlarAkıllıtelefonunuzun ” Sekmesi”.
 • Tüm ürünlerimizin listesini görmek için aşağı kaydırın.“Telefon veya Makine HakkındaMakine Tanımlama“yı girin.
 • Sonuçları görmek için aşağı kaydırın. Aşağıdakiler benimle iletişime geçmenin en popüler yollarından bazılarıdır Telefon Alttaki menüden “Seri Numarası “nı seçerek SIM kart türünüzü öğrenin.

IOS İşletim Sistemi için:

 • Git’e tıklayın“AyarlarCeptelefonunuza ” indirebilirsiniz.
 • Hemen“Telefon” sekmesindeki düğmeye dokunun.
 • Faturanın arkasında, yazılmış olan tutarı bulacaksınız.“Tutarım “başlığı, sahip olduğunuz SIM kart türünü gösterir.

Vodafone telefon numaranızı zaten biliyorsanız, kaybetmemek için bir yere not etmeniz iyi bir fikirdir.

Vodafone SIM Kilidi nasıl kaldırılır?

Güvenlik nedeniyle Vodafone SIM’inizin mekanik olarak şifrelenmiş olması gerekir. PIN Kodu şifrenizi kaldırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • “Ayarlar “a girinBu bölümü sisteminizde bulabilirsiniz.
 • Aşağı kaydırın ve “Güvenlik“e tıklayın. “üzerine tıklayın ve ardından “Farklı güvenlik ayarları”” seçeneğini seçin.
 • Ekrandan SIM kilidinizi kaldırabileceksiniz.

Adımları izleyerek SIM Kilidini tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Vodafone SIM Kart Modem (Redbox)

Vodafone, Supernet 4G ev ağının bir parçası olarak Vodafone müşterilerine SIM kart modemleri sunmaya başladı. Redbox web için anlaşma. Sınırsız paket seçeneği ve hizmet sunan Vodafone SIM kartlı modemleri kullanmanın avantajlarını öğrenmek, taşınabilir kampanya ve hizmetlerden yararlanmak için Vodafone iletişim merkezlerini ziyaret edin. Ayrıca düşük bir ücret karşılığında evinize kadar fiber altyapı web hizmeti alabilirsiniz.

Vodafone SIM Kart Şifre Değiştirme

Vodafone SIM’inizle birlikte gelen benzersiz şifre artık gerekli değilse, şifrenizi değiştirmek için sisteminizdeki talimatları izleyin. Şifrenizi değiştirmeden önce bir yere yazdığınızdan emin olun. Vodafone SIM kart PIN’iniz çalışmayacaktır. Şifrenizi değiştirmek için:

 • “Ayarlar “a giriş yapın veya kaydolunBu bölümü sisteminizde bulabilirsiniz.
 • Ardından “Güvenlik“e gidin ve “Farklı Güvenlik Ayarları“nı seçin.
 • Görünen kutuya yeni şifrenizi girin. SIM Kart Şifre değişikliği.

Parolanızı tekrar sıfırlamanız gerekirse, aşağıdaki basit adımları izleyin.

Vodafone SIM Kart Desteklenmiyor Sorunu

Vodafone SIM kartı tüm cep telefonlarıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, yanlış kullanım nedeniyle SIM kartınızın desteklenmediğini belirten bir mesaj alabilirsiniz. Vodafone SIM Kart Sorunları ve Seçenekleri dezavantajınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.

 • Her sistem SIM çipini öğrenmelidir. SIM çipi sistemin öğrenme tarafında bulunmuyorsa SIM desteklenmiyor hatası alabilirsiniz.
 • SIM kartın nasıl takılacağını öğrenmek için sisteminizin kullanım kılavuzuna başvurun.
 • SIM kartların çipleri, gelişmiş teknik uzmanlıkla üretilen sofistike bileşenlerdir.
 • SIM kartınız hasar görmüş veya kırılmışsa çalışmayacaktır.
 • SIM kartınızı değiştirmek için size en yakın Vodafone İletişim Merkezi’ni ziyaret edin.

VodafoneSIM Kart Değeri Nedir?

Yedek SIM isteyen Vodafone müşterileri Vodafone Mağazaları’nı ziyaret ederek kimlik kartlarını ibraz edebilir ve 30₺ karşılığında yedek SIM’lerini teslim alabilirler. Mevcut SIM kartınız hala aktifken tarife haklarınız ve yedek SIM’iniz devredilemez. Mevcut SIM kartınız kaybolduysa veya hasar gördüyse Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yeni SIM kartınızı hemen etkinleştirebilirsiniz.

Vodafone Alternatif SIM Kart Yazılımı

Vodafone Yedek SIM Kartını hem Vodafone Mağazalarından hem de çevrimiçi olarak alabilirsiniz. Vodafone yedek SIM kart başvurusunu çevrimiçi olarak veya bir Vodafone Mağazasından yapabilirsiniz.

Kimliğinizi yanınızda getirmeniz halinde Vodafone Mağazalarından yedek SIM kart alabilirsiniz. Vodafone personeli, eski SIM kartınızdaki numaraları yeni SIM kartınıza taşımanıza yardımcı olacaktır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours