Vodafone RedBox Tarife ve Fiyatları Nisan 2023 Modem Dahil

Yeni nesil ev ağları bu ürün için ilham kaynağı oldu. Vodafone RedBox, her yerde en yüksek internet hızlarının keyfini çıkarmanızı mümkün kılıyor. Vodafone RedBox taşınabilir Web, fibere 4.5G alternatifi sunarak her yerde ve her zaman internete erişmenizi sağlar.

Vodafone RedBox 7/24 Kesintisiz Hizmet sunuyor Hızlı destek alın ve Vodafone evde web paketlerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenin. RedBox ile ilgili geri bildirim ve şikayetleri de görebilirsiniz.

Vodafone’un kablosuz internet uzmanlığının %98 korumasının keyfini çıkarın. Bu aynı zamanda abonelerin belirli bir yere bağlı kalmamalarını sağlar. Dilerseniz evinizde ya da özel bir lokasyonda internet kullanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone RedBox Yerleşik Web 2023 nedir?

Vodafone RedBox, geleneksel modem konseptine dayanmayan kablosuz bir modemdir. Kurulum ve altyapı gibi sorunlardan da arındırılmıştır. RedBox 2023 size sınırsız taşınabilir ev interneti kullanma seçeneği sunacaktır. SuperBox’a göre çok daha ucuz olan bu hizmet yazlıkta, otomobilde ya da elektrik bağlantısı olan her yerde kullanılabiliyor.

Vodafone RedBox 2023 Tarifeleri

Vodafone RedBox, altyapı veya topluluk sorunları hakkında endişelenmeden her yerde hızlı internet erişimi sunar. RedBox 150, RedBox 200 ve RedBox limitsiz tarife paketleri Vodafone bünyesinde 3 bölümden oluşmaktadır.

 1. RedBox150Tarifesi; 30 Gün boyunca 99,90 TL olan ve en uygun fiyatlı paket olarak kabul ediliyor. 4.5G hızında 150GB web hakkı içeren bu paket 24 ay boyunca kullanılabiliyor.
 2. RedBox Tarife 200 4.5G hızında 200 GB’lık pakete 30 gün boyunca 129,90TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Tüm paketlerin taahhüt süresi 24 aydır.
 3. RedBox Limitsiz Tar ife 169,90TL’lik paket 30 günlüktür ve 4.5G 15Mbps ile limitsiz web erişimi içerir.

Redbox Modem değeri nedir?

RedBox taşınabilir modem, fiber altyapının olmadığı her yerde kesintisiz ev internetinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Vodafone RedBox makine fiyatı tüm tarifelerde geçerlidir.

 • Modem Değeri 456 TL
 • 24 Ay Boyunca Adanmışlık
 • Aylık faturanıza 19 TL ekleyin

Vodafone RedBox Alıcı Hizmeti ile kullanın

Vodafone RedBox için birVodafonecustomer RedBox Danışmanı ile bağlantı kurmak isteyen herkes Arıza durumlarında, modem kurulumlarında ve müşteri hizmetleri numaraları Teknik Şartlar Destek; 0542 542 00 00 0850 542 95 46 numaralı telefonu arayarak başvurabilirler.

Online olarak bilgilerinizi girerek sizin için en uygun tarifeyi seçebilirsiniz. Vodafone mağazaları altyapı gerektirmeyen web tabanlı bir deneyim sunar. Modeminizi hiçbir ek ücret ödemeden kurabilirsiniz ve sadece ev, ofis veya üniversite gibi yerlerde yanınızda taşımanız yeterlidir.

Vodafone RedBox kurulumunuza yardımcı olabilir. Vodafone, wi-fi internet uzmanlığının en iyi örneğidir. Hem iş hem de kişisel aramalarınız için en etkili sonuçları sunar. Buraya tıklayarak bu konuda daha fazla bilgi alabilir ve altyapı olmadan bile sınırsız web erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone RedBox Rezidans Web 4.5G’nin avantajları nelerdir?

Vodafone RedBox 4.5G Evde Web Çok seyahat eden ve dışarıda çok vakit geçiren kişilerin bu cihazı daha çok tercih ettiği gözlemlenmiştir. İçeriğin zenginliği ve fiyatın düşük olması bu ürüne olan talebi ve merakı artırıyor.

Vodafone RedBox Tüketici, Alıcı Eleştirileri 2023

Vodafone RedBox ürünü inceleyen bir kişidir. Kameranın fotoğraf çekebilmesi ve farklı özellikleri 2023 yılını olumlu kılacaktır. İsteyen aboneler 24 aylık sözleşme yaparak bu süre bitmeden cayma haklarını kullanarak cayabilirler. Özellikle fiber internet uzmanlık altyapısının olmadığı yerlerde donma olmadan üye olabilirsiniz. RedBox bu avantajları ile müşteriler tarafından yüksek puan almıştır.

 • Kurulum ve altyapı sorunları ortadan kalkıyor
 • Aboneler herhangi bir başlangıç modem ücreti ödemezler
 • Aylık indirimlerle paket fırsatları
 • Modeminiz ek bir kablo olmadan çalışmalıdır
 • Hareket halindeyken modeminizi cep telefonunuzla kullanın

Vodafone RedBox Doğru Şekilde Nasıl İptal Edilir?

Paket taahhüdü içeren bir Vodafone RedBox paket anlaşması satın aldıysanız, taahhüdünüzü çok erken iptal ettiğiniz için sizden bir miktar ücret alınabilir. Daha önce taahhüt vermediyseniz, taahhüdünüzü istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Vodafone RedBox yeni Teknoloji ev web’i iptal etmek için alıcı sağlayıcıları aramakta fayda var. 0542 542 00 00 Aşağıda 0850 542 95 46 numaralı telefonun nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir. Bir iptal talebi yapılır ve iptal sözleşmesi daha sonra size en yakın Vodafone cep merkezinde doldurulur.

Vodafone redbox taahhüt iptal ücreti nedir

Seçilen tarifeye göre hesaplanan Vodafone RedBox cayma bedelleri 12 aylık dönemler üzerinden hesaplanır. 12 aylık kampanyalarda kullanmadığınız aylar için ceza ödersiniz. Her tarifenin fiyatı ve kullanım aralığı farklı olacağı için iptal ücretleri de farklı olacaktır. Vodafone RedBox özveri iptal ücreti aşağıdaki gibi hesaplanır:

 • Aktivasyon ücretleri
 • Kalan taksit ücretlerinin ödenmesi gerekiyorsa, bunlar makinenin toplam maliyetine eklenecektir.
 • Kuruluş ücreti

Örnek Hesaplama RedBox Sınırsız Tarifesine abone olun 3 ay sonra iptal edin, Vodafone cayma bedeli ödemeniz gerekebilir. 1.050 TL + aktivasyon ücreti Tarifeye makine ücreti dahildir. 349. 9 TL’DIR.

Taşınabilir RedBox Altyapısı (PRBI) nedir?

5G teknolojisi, mobil internet erişiminin yanı sıra altyapı gerektirmeyen wi-fi erişimine de olanak sağlayacaktır. vodafone RedBox Seçilen paket boyunca kesintisiz web erişimi sunar. Çok kolay ve hızlı çalışan web uygulamalı bilimlerinde karlı sonuçlar veren altyapıdan bağımsız web erişimine sahip olma potansiyeline sahiptir.

Vodafone, dünyanın her yerinden internete erişebileceğinizi garanti eder. Herhangi bir altyapıya ya da kuruluma ihtiyaç yoktur.

 • Kimliğinizin fotokopisini çekin
 • Varsa hukuk uzmanının enerjisi
 • Yazılım ve sözleşme türleri
 • Müşterinin ikametgahını gösteren elektrik, su ve saf benzin faturaları

Belgeler ile başvuru yapabileceksiniz. Belirtilen adrese kurulan Vodafone RedBox daha yüksek bir standart sağlayacaktır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours