Vodafone Pay Kart Ücretleri ve Limitleri Nelerdir?

Bir mobil ödeme uygulaması olan Vodafone Pay Kart‘ta yaş sınırı yoktur, nakit yüklemesi kolaydır ve tüm bankalardan bağımsızdır. 7/24 hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde faturalarınızı ödeyebilir, nakit transferi yapabilirsiniz.

 • Vodafone Pay Card, cep telefonunuzu kullanarak TL yüklemenizi sağlar.
 • İnternetten ve mağazalardan güvenle alışveriş yapın.
 • İhtiyaç duyduğunuz her yerde ve her zaman ATM’lerden nakit çekebilirsiniz.

Vodafone Pay Yazılımını edinin

Vodafone Pay, çevrimiçi alışverişlerini veya diğer genel alışverişlerini takip etmek isteyenler için Apple Store veya Google Play’de mevcuttur.

Vodafone Pay Dijital Kart Nedir

Vodafone Pay Dijital Kart size Vodafone Pay Kart’ın tüm avantajlarını sunar. Yanınızda herhangi bir banka veya banka kartı taşımanıza gerek yoktur. Vodafone Pay Yazılımı, kendinize ait bir dijital cüzdan oluşturmanızı sağlar. Ayrıcalıklı özelliklerini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone pay fiziksel kart nedir?

Vodafone Pay Fiziksel Kart, kredi ve banka kartlarınızı cüzdanınızda taşımanızı sağlar. Vodafone Pay Dijital Kartınızı online alışverişlerinizde ve ATM’lerden para çekme işlemlerinde kullanabilir, size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Vodafone Mobil Tesisleri, Vodafone pay Bodily kartınızı 5 TL karşılığında temin edebilir.

Vodafone Pay’e nasıl üye olabilirim?

Vodafone Pay Yazılımını indirdikten sonra üzerine tıklayın. ana sayfada yer alan “Kayıt Ol Giriş Yap”; Hücresel Hücresel Tutar Sözleşme ve bilgilendirme metinlerini inceleyip onayladıktan sonra “Devam Et” seçeneğine tıklayın. Devam Et. İşlemi tamamlamak için kalan alanları doldurun. “TC Kimlik Numarası”, “Unvan-Soyad” ve “Başlangıç Tarihi ” bölümlerini de doldurarak şifre belirleyin.

Vodafone Satın Alma Kısıtlamaları (Satın Alma Sınırlamaları) nelerdir?

Vodafone Pay’in aylık tam para yükleme limiti vardır. Aylık harcayabileceğiniz maksimum para miktarı 750 TL ATM’lerden aylık para çekme limitiniz 300 TL Satın Al‘dır. Bir ay içerisinde tüm hakkınızı kullanmanız gerekmektedir.

Vodafone Pay ücretleri nelerdir?

Vodafone Pay fiziksel veya dijital kartınızı kullanma ve yükleme ücretleri aşağıdadır. Bu modern çağın bir cep telefonu.

Fiziksel bir kartın değeri gerçekten yararlıdır Sadece 5 TL
Aylara Göre Kullanım Fiyatı Sadece 2 TL kullanın
Nakit Yükleme fiyatı (Tüm ATM’ler). Yüklenen tutar 2 TL artı %1’dir
Nakit Yükleme fiyatı (EFT Kart Tutarı). 1 TL + %1 yüklenen tutar

Vodafone Pay Uygulaması: Yüksek Nakit Fiyatı

Vodafone Pay Card’ı 12 yaşından büyük herkes küçük kesintiler yaparak nakit para yüklemek için kullanabilir.

 • TL cinsinden 0-10 için 1 TL
 • 10-50 TL 1,5 TL için
 • 50-100 TL için 2 TL
 • 100+ kontör alın Yüklenen miktarın %3,8’i + %1,8‘i

Vodafone Pay ATM Para Çekme Ücreti

Visa anlaşmalı kartınızı ibraz ettikten sonra, para çekme, para yatırma ve ATM’lerde geçiş ücretleri için sizden ücret alınacaktır. Vodafone ödeme kartı Hizmetinizdedir.

 • Ev ATM’si: 1TL + çekilen tutarın %1,15’i
 • Başka bir ülkedeki ATM’den 5 TL çekebilirsiniz
 • Nakit Geçiş Fiyatı: 2 TL
 • Karttan Karta nakit anahtarı Fiyat: 2 TL
 • ATM’lerde Sabitlik Sorgulaması: 0.50 Tl

Vodafone Pay’den nasıl nakit çekilir?

Vodafone Pay Body Kartınız, tıpkı bir banka kartında olduğu gibi, Türkiye’deki veya yurtdışındaki herhangi bir ATM’den tek işlemde para çekmenize olanak tanır. Vodafone Pay Body kartınızı ATM’lere takarken şifrenizi girin. Limitiniz kadar paranızı çekin.

Vodafone Pay’i nasıl kolayca iptal edebilirim?

0850 215 13 03 Müşteri hizmetleri Vodafone Paycard’ınızı kapatabilir. Vodafone Pay alışveriş faturanızla ilgili bir sorun yaşarsanız işlemleri iptal edebilirsiniz. Alışveriş yaptığınız firma ile iletişime geçin ve yardım isteyin. Vodafone Pay ile yapılan nakit transferlerinde işlem iptali mümkün değildir.

Vodafone Pay Kampanyaları

Vodafone Pay Dijital Kartınızı kullanarak yapacağınız bakiye transferleri veya nakit transferleri için 31.12.2023 tarihine kadar herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır. Ayrıca aylık ücret de alınmaz. Ücretsiz hediyeler arasında bir web kartı ve bir bedensel kart bulunmaktadır. Vodafone öde kampanyaları. Aşağıda farklı Vodafone Pay kampanyaları ve indirimleri yer almaktadır;

Vodafone Pay: Ücretsiz Web Alın

Vodafone Pay Dijital Kart veya Hazır Kart’ınıza 12.2023 tarihine kadar 50 TL yüklerseniz, Vodafone’un 1 GB internetini bir hafta boyunca dilediğiniz platformda kullanabilirsiniz! Dilerseniz Youtube’da en sevdiğiniz Youtuber’ın filmlerini izleyebilir, dilerseniz Instagram’da selfie’lerinizi yükleyebilirsiniz.

Vodafone Pay Kart Lansman Promosyonu: Ücretsiz Kart Kazanın!

Size en yakın Vodafone Bayisi 2012 yılı sonuna kadar ücretsiz Vodafone Pay Beden Kart verebilecek. Vodafone Pay Bodily kartınız ATM’lerde, mağaza içi alışverişlerde ve günün 24 saati nakit işlemlerde kullanılabilir.

Vodafone Pay Alternatifleri World Kampanyaları

LezzetliBuket’in kampanyası 31.12.2023 tarihine kadar devam edecek. Kampanya kapsamında 75 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim ve çiçek ürünlerinde indirim kazanabilirsiniz. Ayrıca 3 adet yapışkanlı kare çerçeve alana 15 TL indirim, ücretsiz kargo ve 5 GB alternatif hediye web sitesi hediye. Sosyopix, Vodafone Teklifleri’nde 15 TL İndirimli Çerçeveler sunuyor! 31.10.2023 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone Pay’de eğlenceden seyahate, alışverişten servise kadar farklı kampanyalar bulunuyor.

 • Apple Music 3 Ay ÜcretsizDenemeüyeliğimize hemenkatılın! İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
 • Storytel 30 gün ücretsiz hizmet sunuyor. Deneme üyeliğimize bugün katılın! Aralık 2012’ye kadar geçerlidir.
 • Trendyol Vodafone Pay: 100 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim
 • GoldMasterHome.com: 5GB Haftalık Ödülünüzü 24 saat içinde yapacağınız alışverişlerle doldurabilirsiniz. Ödüller 31.12.2023 tarihine kadar geçerlidir
 • Tavla Yıldızları 50 TL değerinde 140.000 Çip Kazanın! Ayrıca, uygulamadaki tüm alışverişleriniz için çift fiş kazanabilirsiniz.
 • Tosla Cashback: Tosla, Amazon, BluTV Netflix ve TV+ paranızı sağlar. Kampanya 31.12.2023 tarihine kadar devam edecektir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours