Vodafone Numara Taşınabilirliği Kampanyaları Nisan 2023

Vodafone’un 2023’e sahip yeni müşterileri için özel promosyonları var. Yeni 2023’lü Vodafone aboneleri için numara taşımaya özel teklifler var. Numara taşıma kampanyaları Vodafone’a geçmek önemlidir çünkü hem faturalı hem de kullandıkça öde müşterileri için çeşitli teklifleri vardır. Dijital geçişi kabul ettiği için Vodafone’a geçmek harika bir fikirdir. Dijitale özel tarifelerden, her ay ücretsiz GB’lardan, ücretsiz sim ve tedarik kampanyalarından ve hoş geldin kampanyasından yararlanacaksınız.

Vodafone Numarası Nasıl Değiştirilir?

Vodafone için en yakın Vodafone bayisi tercih edilir. Numara taşıma. Kimlik kartı için fotokopiye ihtiyaç vardır. Numarasını Vodafone Online üzerinden taşımak isteyenler de aşağıdaki adımları takip edebilirler.

 • Daha fazla bilgi görmek için butona tıklayın. Büyük miktarlarda mal taşımam gerekiyor İstediğiniz konuma tıklayın.
 • Sırasıyla tarife seçimi, hat işletimi ve kimlik bilgileri bölümlerini doldurun.
 • On-line olarak, taşınabilir tarifeler için düşük fiyat alabilirsiniz.
 • Özellikle Genç 4 tarifesi gençler için uygundurNedir? 24 TL İlk defa mı? 3 Ay, oldukça ilgi çekici.

Vodafone Numara Taşınabilirliği paketi nedir?

En yaygın kampanyalar mor tarifeler, uygun gençlik paketleri ve mor tarifelerdir. Vodafone Faturalı Hat Aldığınızda 3 Ay Bedava 2 GB Bedava Web Dahil Miktarda Geçiş Paketleri

Uygun 4 Yaş Paketi anlaşması

Vodafone’un uygun genç 4 paketi yalnızca 26 yaşın altındakiler için geçerlidir. Web için 2 GB ve Twitter, Instagram ve Youtube için birkaç GB daha olmak üzere 4 GB veri içerir. Uyumlu Genç 4 tarifesi 12 aylık taahhüt verirseniz ücreti 28 TL’dir. Taahhüt vermeniz gerekmiyorsa 48 TL ödersiniz.

İlk 30 gün için 10GB ücretsiz internet paketi de dahildir. Devretme özelliği de sunan bu paket ile kalan SMS veya internet dakikalarınızı bir sonraki ay kullanabilirsiniz.

Avantajlı 6 GB Paket anlaşması

Vodafone’un uygun bir 6GB tarifesi var. İnternette indirimli 6 GB veri, 750 SMS ve 250 dakika, ayrıca ilk 30 gün boyunca 10 GB ücretsiz internet.

 • Bir pazarlama kampanyasının değeri her otuz gün için 31 TL olarak belirlenmiştir.
 • Taahhüt vermezseniz aylık 55 TL olarak ücretlendirilir.
 • İptal etmezsenizVodafonePaketiKalan12 ay her otuz gün için 35 TL’dir.

Bir ay içinde internet, SMS ve dakikalarınızın tamamını kullanmazsanız, mantıksal devretme işlevini kullanarak bunları bir sonraki aya aktarabilirsiniz.

İndirimli 7’li Paket Favori Fırsatı

Vodafone’un faturalı bireysel müşterilerine özel 7’li paketinde yaş sınırlaması bulunmuyor. Aboneler, tarife başına 5 farklı tip için kampanyadan yararlanabiliyor.

 • Bu pakete hat devri veya yeni bir Vodafone hattı ile de geçiş yapılabilir.
 • Müşteriler 250 SMS, 750 dakika web ve tarife kapsamındaki diğer tüm talimatlara hak kazanırlar.
 • ÖZET yazıp 7000 ‘e SMS gönderilebilir.

Vodafone Pink 20 Tarifesi

Vodafone Pink 20 Tarife paketi 25 GB internet, 1000 dakika ve 200 SMS ile oldukça yeterli. WhatsApp ve Messenger tamamen ücretsiz.

Online’da özel indirimli fiyat ve ilk ay 20 GB hediye. Kampanya fiyatı 30 günde bir 50 TL’dir. 12 ay sonra paket fiyatları 30 günde bir 59 Tl olacaktır.

Pembe Gençlik Spor Tarifesi

Bu paketin ücreti sadece 50 TL Otuz günlük aboneliğe 24 GB internet, 250 SMS (tüm talimatlar için) ve 1000 dakika ses süresi (tüm talimatlar için) dahildir. İlk 30 gün boyunca tüm aboneler sınırsız WhatsApp’ın yanı sıra 20 GB ücretsiz internet kazanıyor.

Vodafone Swap Kampanyaları 2023

Herhangi birini seçin Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 20GB ücretsiz web hediyesini 1 ay boyunca herhangi bir faturalı mor 2023 tarifesinde kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz şekilde hattınıza yüklenecektir. Detaylı bilgi için Vodafone ücretsiz web sitesi yazımıza göz atın.

İlk Ay için 10GB veya 20GB Ücretsiz İnternet Kazanın

Yılın ilk ayıücretsiz 20 GB veri Vodafone bu hediyeyi hoş geldin hediyesi olarak veriyor. Son 30 gün içinde Vodafone’dan yeni bir hat almış, faturalıya geçmiş veya numara taşıma işlemi yapmış olmanız gerekmektedir.

Hediye internet tarifeye bağlı olarak 10GB veya 20GB olacaktır. Web, Vodafone Yanımda yazılımının “diğer paketler” bölümünden satın alınabilir. Cihaz ücretsiz olarak satın alınabilir.

WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Sohbet

Vodafone aboneleri için sunduğu WhatsApp Sınırsız Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Alternatifleri arasında uygun Genç 4, uygun Genç Rekreasyon, uygun Genç 6 ve Redli genç Rekreasyon tarifelerine miktar geçişi yer almaktadır. Vodafone kullandıkça öde yazımız da yeni müşterilere tavsiye edilir.

Vodafone ile Otovinn ücretsiz araç yıkama

Vodafone Otovınn pazarlama kampanyası Pink Enterprise müşterileri, sadece kendileri için hazırlanan özel menünün tadını çıkarabiliyor.

 • Tüm dış ve iç yıkamalar ücretsiz olacaktır.
 • Potansiyel müşteriler şifrelerini kullanmak için yalnızca son 30 takvim gününü kullanabilir.
 • Pazarlama kampanyası sadece altı ay sürebilir.
 • Ücretsiz iç ve dış yıkama sadece hafta içi günlerde geçerlidir.
 • Vodafone Yanımda yazılımında Şansını Kullan ile alınan şifre otovinn temsilcisine iletilir.
 • Bu kampanya SUV araçlar için geçerli değildir.
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir.

Vodafone CEPTETEB Düşük Maliyetli Fatura %20

Vodafone CEPTETEB %20 indirim Kampanya sadece yeni CEPTETEB ve Vodafone müşterileri içindir. Şartları sağlayan müşteri adayları CEPTETEB üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiklerinde 12 ay indirim kazanacaklardır.

 • Ayda 1 aboneye en fazla 20 TL indirim uygulanmaktadır.
 • Kampanya müşteri odaklı olup, aboneler tek fatura için düşük fiyattan yararlanabilirler.
 • CEPTETEB’e üye olunduktan sonra 30 gün içerisinde yeni tipler satın alınabilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours