Vodafone Mobil Ödeme Açma, Kapama ve Limit Ücretleri 2023

Nasıl açılacağı veya kapatılacağı (iptal edileceği), limit ve ücretler dahil olmak üzere Vodafone cep harçlığı hakkında bilgiler. Vodafone cep harçlığı sadece anlaşmalı şirketlerde yapılan alışverişler için geçerlidir. Faturanız, Vodafone cep harçlığı ile yaptığınız alışverişler için harcadığınız tutarı yansıtacaktır. Vodafone faturaları, hattınızın toplam faturasını ve cep harçlığı ile ödenen faturaların bedelini gösterecektir.

Vodafone Mobil Ücretlendirmeyi Açın

Online sipariş vermeye çalıştığınızda SMS yoluyla bir uyarı alabilirsiniz. Bu, mobil hattınızın kapatıldığı anlamına gelir. Bu durumda Vodafone hattınızı kontörlüden faturalıya geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey bu;

Bazı insan izleri;

 • Vodafone benim Vodafone ‘um Cihazınızı açın ve Ayarlar’a gidin. Burada hücre hızını etkinleştirebilirsiniz.
 • Müşteri Hizmetleri Daha fazla bilgi edinmek için düğmeye basın. “542” Herhangi bir tuşa basmadan Vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Onlara durumunuzu anlatın ve cep telefonu ücretinin etkinleştirilmesini isteyin.
 • SMS ILE: 7878 servisini kullanın. Bunu yapmak için sadece yazın. “MOBILODEMEAC” 7878 ile gönderebilirsiniz. Bu hizmet ücretsizdir.

Şirketin izleri

 • Firma içindeki yetkili kişi hattınızı cep telefonu ücretlerine açabilir.
 • Lisanslı bir bireyseniz arayın. 542 Kuruluşunuzun izini cep telefonu ücretlerine açtırmayı isteyebilirsiniz.

Vodafone Cep Şarjı Kapatma

Cep telefonu ücretleri için hattı kapatarak, Vodafone’un alışveriş yapmasını durdurabilirsiniz. Cep telefonu ücretlerinizi kapatarak bunu durdurabilirsiniz.

Bazı insan izleri;

 • Vodafone Yanımda: İster bilgisayar ister telefon olsun, cihazınızdaki Ayarlar sekmesine gidin. Canlı Hücre Ücretini devre dışı bırakın.
 • Müşteri Hizmetleri: Daha fazlasını öğrenmek için düğmeye basın. “542” Herhangi bir acil durum butonuna basmadan Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşın. Vodafone müşteri hizmetlerini arayın ve hücresel ücretin kaldırılmasını isteyin.
 • SMS: 7878 servisi hattınızın hücresel ücretini devre dışı bırakmanızı sağlayacaktır. “MOBILODEMEKAPAPAT7878‘i gönderebilirsiniz. Türkçe karakter kullanmamaya veya tüm harfleri büyük yazmamaya dikkat edin.

Aynı şey şirket izleri için olduğu gibi cep telefonu ücretleri için de geçerlidir. Vodafone cep tarifesi hizmeti Vodafone aboneleri bu hizmeti açıp kapatabilir. Tek gereklilik Bu hizmet yalnızca 90 Günden uzun süredir şirkette olan Vodafone müşterileri tarafından kullanılabilir.

Vodafone Her Gün Cepten Para ve Aydan Aya Kısıtlamalar Nedir?

Vodafone’un hücresel ücretleri hem faturalı tarifeler hem de kullandıkça öde tarifeleri için her gün ve her ay farklıdır. Bu limitler şunlardır:

Kullanım Faturalı İzler Kullandıkça Öde İzler
Bir kez 50 -150 ₺ 200 ₺
Her Gün 50 -350 ₺ 300 ₺
Aydan aya 50 – 750 ₺ 500 ₺

Vodafone Cep Ücret Servisi, Ücret Tarifeleri

Hizmet sağlayıcı, hizmetini ve ücretlerini istediği zaman değiştirebilir ve hizmeti istediği zaman sonlandırabilir. Ortaya çıkan yasal hükümler şunlardır: 3 Aylık Üyelik Hizmetinin Değeri Vodafone’un hücresel kullanım ücreti 3,99 TL olarak belirlenmiştir.

Eğer 3 aylık süre içerisinde cepten ödeme yapmazsanız abonelik ücreti alınmayacaktır. İlgili üç ay içerisinde yapılan ilk cepten ödeme işleminden sonra abonelik hizmet bedeli Vodafone faturasında görünecek ve kullandıkça öde hatlarının bakiyesinden düşülecektir.

Vodafone Cep Ücretini İptal Etme

Hücre ücreti ile yapılan işlemlerin iptali mümkündür. Vodafone’un hücresel ücreti, Vodafone ile anlaşmalı şirketler için aracılık görevi gören bir hizmettir. İlgili bayilerle iletişime geçmeniz ve Vodafone kontör yüklemenizin iptal edildiğini bildirmeniz önemlidir.

Tıkla Gelsin, Play Perakendecisi, Uygulama Perakendecisi ve Spotify gibi anlaşmalı perakendecilerde hücresel tarifeyi kullanmanız gerekir. Herhangi bir işlem için ya ücretlendirilirsiniz ya da bakiyenizden düşülür. Kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz gerekiyorsa, satan şirketle iletişime geçin.

Para iadesi almak kolaydır.Vodafone Mobil Ücretlendirme?

İadeler 6 Ay içerisinde Vodafone cepmoney kullanarak yaptığınız alışverişler için yapılır. İadeler faturalı abonelerin faturalarında ve kullandıkça öde abonelerinin bakiyelerinde görünür.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlaması Nasıl Artırılır?

Alıcı limitlerini Vodafone’un hücre hızı verimliliği belirler. Limitlerin aşılması durumunda işlem yapılmasına izin verilmez. Kısıtlama, Vodafone hücre servisini uzatmak için tekrar açıp kapatarak sıfırlanmaz. Kısıtlamanın uzatılması konusunda yardım almak için Vodafone müşteri hizmetleri 542 ile iletişime geçilebilir.

Vodafone Mobil Ücret Kısıtlamaları ne zaman yenilenecek?

Vodafone cep telefonu ücretlendirme limitleri her ay otomatik olarak yenilenir. Her ay fatura dönemi sonunda yenilenen limitler kullanılabilir.

Vodafone Cep Ücret Bozdurma

Bazı aracı şirketler ve kişiler Vodafone’un cep harçlıklarından ücret karşılığında para kazanmaktadır. Kişiler veya şirketlerle iletişime geçerken son derece dikkatli olun. Hücre stabilizasyonunuzu nakde çevirdiğinizde birçok dolandırıcılık meydana gelebilir.

Kredi kartı veya banka kartı olmayan kişilerin bu tekniği kullanma olasılığı yüksektir. Faturalı aboneler GSM numaraları üzerinden ücretlendirilirken, kullandıkça öde müşterilerinin kontörleri nakde çevrilir. Faturalı aboneler aylık cep telefonu limitlerine ulaştıktan sonra, bakiyeyi bir sonraki fatura döneminde ödemeleri koşuluyla tutar borçlandırılır.

Vodafone Nakit Ödeme Stratejileri

İşte hücre ücretini geri almak için bazı stratejiler.

 • Akıllı telefonlardakiduyarlı NFC işlevi olanhücresel işlevler temassız para yatırma işlemlerine olanak tanır. Vodafone mobil ücret ödeme, bu özelliğe sahip akıllı telefonlarla temassız para yatırmanın tek yolu değildir.
 • Aracılar tarafından Aracılar, bir ücret karşılığında Vodafone kontör yüklemesi yapabilirler. Nakit dönüşümler, hat sahiplerinin faturalarına kredi olarak eklenir. Kullandığın kadar öde hatlarının stabilitesi bu tutar kadar azalır. Ücret, ödenen tutardan çıkarılır. Ödemenin kalan yarısı ya vadesiz mevduat hesabına yatırılır ya da nakit olarak teslim edilir.

Vodafone Hücresel Maliyet Negatif

Vodafone hücre şarj sistemi bir onay mesajı almazsa ürünün desteğine başvurun. Yurtdışı bir ücret ödemeye çalışıyorsunuz. Hücre ücretini kullanamazsınız. Bu durumda, servis büyük olasılıkla kullanılamayacaktır.

Faturası kısıtlanmış veya dondurulmuş bir Vodafone hattınız olması, harçlık hizmetini kullanmanızı engelleyecektir. Artık anlaşmalı olduğunuz hiçbir lokasyonda harçlık kullanarak herhangi bir talepte bulunamayacaksınız.

Vodafone duran tarifelerden birini kullanan abonelerFatura tutarı veya duran düşünce zar tarifesinden fazla olmayan tarifeler ek paket almak zorundadır. 6 TL cep ücretini alabilmeleri için bir sonraki ay ek paketlerini yenilemeleri gerekmektedir. Daha sonra cep ücretine hak kazanabilmek için bir sonraki ay ek paketlerini yenilemeleri gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ücret Servisi SMS gönderebilen tüm cep telefonlarında kullanılabilir. Cihaz tüm mesajlaşma özellikli telefonlarla uyumludur.

Onaylamak mümkün ancak yürütmek mümkün değil. Bu konuda daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Onay SMS’i yanlışlıkla gönderilmiş veya üç dakika içinde geri dönmemiş olabilir. Bu durumda satın alma işlemi tamamlanmayacaktır.

Vodafone Hücre Ücret Ayarı

Cep telefonunuz için ücretleri üç şekilde ayarlayabilirsiniz. Cep telefonu ücretini ayarlamanın üç farklı yolu vardır.

 1. Cepten veya bilgisayardan Vodafone Yanımda yazılımına giriş yaparak hücre hızı ayarları değiştirilebilir.
 2. İstediğiniz ayarları 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak sorabilirsiniz
 3. Kısa mesaj servisini kullanabilirsiniz.

Vodafone Cep Para kabul eden web siteleri hangileridir?

Vodafone mobil para, Vodafone para kabul eden yerlerde alışveriş yapmak için kullanılabilir. yasal olabilecek başlıca web siteleri; Spotify, Tıkla Gelsin, Play Retailer ve App Retailer gibi yerlerdir. Vodafone, cep telefonu numaranızı kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme ücreti sunar.

Vodafone Cep Maliyetlendirme Kampanyaları

Vodafone cep ücreti 1 GB bedava web pazarlama kampanyası Son ayların en popüler kampanyaları Spotify, Ps 5, Zula ve Hepsi Burada oldu. Spotify, Ps5, Zula ve HepsiBurada’dan da kampanyalar var. Bu kampanyalar daha genç bir kitleyi hedefliyor. 50 Zula, bahar kasası destesi ve epik premium destesi sunarken, Ps 5 mevcuttur.

Buna ek olarak, Vodafone Pink müşterileri sadece GUNLUK 4 GB yazıp 7000‘e göndererek 4GB’a kadar ücretsiz internet kazanabilirler. Vodafone’a SMS gönderdikten sonra 4GB ücretsiz Vodafone internet hattınıza tanımlanıyor. Vodafone aboneleri bu tekliften yararlanabilir. Her Gün 4 GB Web Pazarlama Kampanyası Haftada dört kez .

Sonuç olarakVodafonecep telefonu şarjı, anlaşmalı şirketlerden çevrimiçi olarak daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde satın almanızı sağlar. Sadece cep telefonu numaranızla, diğer ödeme yöntemlerine göre çok daha hızlı bir şekilde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours