Vodafone Konuşma ve Arama Kampanyası 2023

Vodafone 2023 tarafından sunulan Konuştukça Web Tarifesi‘ni kullanmak isteyenlere ücretsiz web hakları sunulmaktadır. Bu özellikle Kullandıkça Öde tarifeleri için geçerlidir. Hafta içi her gün daha fazla web kazanabilirler. Vodafone’un konuştukça kazan adlı pazarlama kampanyasının yanı sıra ihtiyaç duyanlar için detaylar;

Vodafone Konuştukça Kazan Web Pazarlama Kampanyası

Bir sonraki adım Vodafone kullandıkça öde hattını kullanmaktır.

  • Öncelikle, geçen hafta boyunca yaptığınız tüm aramalar için hattınızdaki dakikaları alternatif bir web servisine dönüştürebilirsiniz.
  • Bir hafta içinde Vodafone müşterilerine yaptığınız her arama için ücretsiz internet kazanın.
  • Bu web sitesi muhtemelen kazandığınız bir şeydir.

Vodafone Konuştukça Web kazanmak istiyorsanız, telefonunuza Konuştukça Web tarifesini almalısınız. Vodafone konuştukça öde müşterilerine çeşitli web tarifeleri sunmaktadır. aylık 19 TL. Aşağıdaki 3 paketten herhangi birini hattına tanımlayan Vodafone müşterileri hafta boyunca konuştukları kadar internet kazanacaklardır.

  1. Konuşan Web, S Tarifesi’nden yararlanmak isteyenler, kontör yüklemelerinde 500 dakika konuşma süresi, 1.000 SMS ve 1GB web alacaklardır.
  2. M Tarifesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler 750 dakika konuşma süresi, 1.000 SMS ve birkaç gigabayt internet alırlar.
  3. Aşağıda, Talktuğunca web ile hatlarına başka bir tarife kiralamayı düşünmenizin nedenlerinden bazıları 750 dakika konuşma süresi, 1000 SMS ve 3 GB web olacaktır.

Vodafone Konuşan Gelir Tarifesi Yapmanın Kolay Yolları Nelerdir?

Ücretsiz web erişiminden faydalanabilmek için öncelikle Konuştukça Kazan tarifesi satın almanız gerekmektedir. Dakikalarınızı bir sonraki haftanın sonuna kadar kullanarak dakika kazanabilirsiniz.

Kalan kullanım hakkında bilgi alın ve Konuşurken Kazan

Vodafone Tartıştıkça Kazan web pazarlama kampanyasından kazandığınız 1GB web ödülünü Vodafone yanımda programı üzerinden takip edebilir veya Ne Kazandım yazarak 7000 ‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz Mesajları cep telefonunuzun mesaj bölümünde bulabilirsiniz.

Bir Kazancı İptal Etmenin Kolay Yolları Nelerdir?

Vodafone’un konuştukça kazan tarifesinden alacağınız internet faydalarınızı iptal etmek ve paketten çıkmak isterseniz, paketin yenilenmesini bir sonraki aya öteleyerek farklı bir pakete veya özel faturaya geçebilirsiniz. Bunun nedeni faturalı olmamasıdır.

Vodafone Nedir Vodafone Kazan

Vodafone’un Call-to Win pazarlama kampanyası, biri sizi her aradığında kazanmanızı sağlıyor. Tek yapmanız gereken bir Vodafone kullanıcısının sizi 10 dakika boyunca araması ve ardından cep telefonuyla konuşması. Vodafone’un ücretsiz web pazarlama kampanyası sonunda hazır. Ara ve Kazan, her ay sabitinizden kesilen 80 sent karşılığında her 10 dakikalık konuşma için 50 sent kazanmanızı sağlar. Kuruşlar doğrudan hattınıza yansıtılacaktır.

Kullanımı Kolay Vodafone Credits Kazanın Adı?

Vodafone müşterileri aylık 80 kuruşa Vodafone isimle kazan pazarlama kampanyasına katılıp gelir elde etmeye başlayabiliyor. Vodafone müşterilerinin pazarlama kampanyasına katılmak için CEPARAN yazarak 7000’e SMS göndermeleri gerekiyor. Ayrıca 7000 ‘i arayarak da katılabilirsiniz Kazanabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra telefonunuza kampanya hakkında bilgi veren bir kısa mesaj gelecektir.

Vodafone kazan çağrı durumları nelerdir?

Vodafone Aran Kazan Pazarlama Kampanyası ile 10 dakikada 50 kuruş kazanın. Paranız robot olarak kullandığınız hattınıza anında yüklenir. Vodafone Aran Kazan Pazarlama Kampanyası’na katılmak için ayda 80 kuruş ödemek gerekiyor. Sizi arayan kişinin Vodafone abonesi olması ve 01.02.2016 tarihinden beri Vodafone abonesi olması gerekiyor. Kazanılan para kişisel bir numaraya gidemez.

Aran Kazan’dan Kazanılan TL Nasıl Harcanır?

Vodafone Aran Kazan kampanyası ile ayda 6 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. Kazanacağınız tutar, bir ay içinde kaç kez 12 dakika ve üzeri konuştuğunuza bağlı olacaktır. Vodafone Aran Kazan kampanyasından kazandığınız TL’leri dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz. Dilediğiniz gibi internette gezinebilir ve arama yapabilirsiniz. Kazandığınız TL’ler ile paket satın alamazsınız.

Vodefone Aran Kazan Stabilite Sorgulama

Vodafone Reklam Kazan kampanyasından ne kadar kazanabileceğinizi öğrenmek için numarayı yazın. SORGU CEPARAN SMS almak için Metin 7000 gönderebilirsiniz. Cep telefonunuza ne kadar TL kazandığınızı bildiren bir bilgilendirme SMS’i gelecektir.

İsim Kazanımı için geçerlilik süresi nedir?

Vodafone İsim Kazan kampanyasını dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kampanyaya SMS ile başvurduktan sonra her ay hattınızda yenilenmeye devam edecektir. Bilgilendirme SMS’leri ile gelir gelmez kazanmaya başlayabileceksiniz. Pazarlama kampanyaları için ayda birkaç kez göndermenize gerek yok.

Vodafone aramaları nasıl iptal edilir ve para kazanılır?

Vodafone Aran Kazan, siz iptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenir. Aylık 80 Kuruş olarak ücretlendirilir ve herhangi bir ücret artışı olmaz. Vodafone Aran Kazan pazarlama kampanyasını iptal etmek için öncelikle CEPAN CITATAL yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz.

Bu yazı da ilginizi çekebilir “Beton Duvar Bims Briket Fiyatları Nisan 2023”.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours