Vodafone Faturasız Tarifeler 2023 SMS ile Yapılan Paketler

Vodafone, kullandıkça öde tarifelerini kullanan müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak her zaman farklı paketler ve tarifeler sunmuştur. Vodafone 2023’te SMS’te veri içeren en iyi yeni tarifeler. Vodafone’un kullandıkça öde tarifeleri Vodafonelular ve yeni gelenler için farklı tarifeler sunuyor.

Vodafone’un en uygun yeni tarifelerini ve devam eden tarifelerini Yanımda programı üzerinden görebilirsiniz. Vodafone ayrıca kullandıkça öde tarifeleri de sunmaktadır.

 • Tarifeler yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir
 • Yenilenen Tarifeler
 • Gençler, FreeZone’un kullandığın kadar öde tarifelerine benzer seçenekler arasından seçim yapabilirler.

Vodafone Özel Yenileme Paketi anlaşma Tarifeleri 2023

Vodafone, tarifenin yetmediği durumlarda ek içerik ve faydalar sunan bir dizi yeni tarife sunuyor. Vodofone, aylık yüklemelerinizle birlikte yenilenen bir fayda paketi sunar. Vodafone Yenilenen Tarifenizi her ay yenilemek istiyorsanız yazmalısınız. Yenile kısa mesaj yoluyla da gönderebilirsiniz.

Vodafone 2GB Tarifesi Yenilendi

Vodafone avantajlarından yararlanın Yeni web sitemiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. YENİLENEN 2 GB yazarak 7000‘e SMS gönderin. Telefonunuzdan mesaj gönderirken büyük harf kullanın. Bu tarifeyi 30 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.

 • İki GB web
 • 750 Dakika konuşma süresi
 • Hediye olarak 250 sms.

Vodafone 4 GB Tarifesini Yeniliyor

Bu paketten yararlanmak için 4GB yazın. YENİLENEN4GB Mesaj bölümüne büyük harflerle yazıp 7000‘e mesaj olarak gönderin. Tarife içeriği: 30 TL’DIR.

 • 4 GB web + 2 GB web
 • 750 Dakika konuşma süresi
 • 250 sms kredisi mevcuttur.

Vodafone 6GB Tarifesi Yenilendi

Vodafone avantajlarından yararlanın Yeni web sitemiz hakkında da bilgi edinebilirsiniz. 6GB Tarifesi yazın, telefonunuzdaki mesaj bölümüne YENİLENEN6GB yazıp büyük harflerle yazıp mesaj olarak göndermeniz yeterli. 7000. Paket anlaşma şunlardan oluşmaktadır

 • 750 Dakika konuşma süresi
 • 250 SMS
 • 6 GB internet dahildir.

Vodafone 1500 Dakika Tarifesini Yeniliyor

Vodafone’un size özel yenileme 1500 tarifesinden yararlanmak için mesaj bölümüne YENİLENEN 1500 yazıp büyük harflerle 7000‘e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Otuz gün boyunca 22 TL ödemeniz durumunda yenileyebileceğiniz bu tarife aşağıdakileri içermektedir:

 • 1500 dakika konuşma süresi
 • 250 SMS
 • 500MB web’den oluşmaktadır.

Vodafone FreeZone Tarifeleri En Avantajlı Genç Bireyler İçin

Vodafone, FreeZone tarifeleri ve kullandığın kadar öde tarifeleri de dahil olmak üzere gençler için faydalı olan çeşitli tarifeler sunmaktadır. Tarifeler, 26 yaşın altındakiler için web kullanımını iki katına çıkaran bir özellik içeriyor.

Bu tarifelerde ücretsiz Instagram paketi, Youtube müzik paketi, Spotify oyun video paketi veya Spotify paketi seçenekleri mevcuttur. Vodafone FreeZone tarifelerinde 3 seçenek bulunmaktadır.

4GB internet (seçili pakette 2GB dahil), 750 dakika konuşma, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı ile TheFun FUN Fun 4+ Tarifesi ‘ni 22TL‘ye satın alabilirsiniz.

Aşağıda 35TL‘yi nasıl kullanacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir. 10GB internet (5GB seçtiğiniz pakete dahildir), 750 dakika, sınırsız WhatsApp ve 100 SMS içeren EĞLENCE EĞLENCE 10 tarifesini seçebilirsiniz.

Aşağıda nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir43TL Seçilen pakette 7GB içeren 14GB İnternet satın alın. Ayrıca 750 dakika konuşma süresi, sınırsız WhatsApp kullanımı ve 250 SMS dahildir.

Vodafone Gençlere Yönelik Kullandıkça Öde Tarifeleri 2023

Vodafone FreeZone, 2023 yılında gençler için ideal olacak bir kullandıkça öde tarifesidir. Vodafone FreeZone, 25 yaş altı bireyler için birçok seçeneğe sahiptir. Vodafone FreeZone spor tarifeleri gençler için tasarlandı ve sınırsız Twitch sunuyor. Teamfight Techniques Pubg Cell’in yanı sıra birçok ek avantaj sunuyor. Mümkün olan en düşük ping süresi, video oyunlarınızı oynamanıza olanak tanır. İlk ay 20 GB hediye ile gelir ve her ay sınırsız WhatsApp avantajı elde edersiniz. Vodafone’un 2023 kullandıkça öde tarifeleri aşağıda listelenmiştir:

Vodafone Genç Tarifeler İçindekiler tablosu Değer (12 aylık taahhüt ile)
4 Yıllık Tarifenin Tadını Çıkarın 750 dakika + 250 kısa mesaj + 4GB İlk 3 ay Özel 24 TL
Takip eden aylarda 28 TL
Uygun Fiyatlı Genç Spor Tarifesi 750 Dakika + 250 SMS = 10GB İlk 3 ay Özel 37 TL
Takip eden aylar 44 TL olacaktır
Redli Genç Oyun Tarifesi 1000 dakika + 250 kısa mesaj + 24GB İlk üç ay için 50 TL alacaksınız
Önümüzdeki aylar için 59TL
Uygun Fiyatlı 6 Yaş Altı Tarifesi 750 DAKİKA + 250 SMS = 3 Gb İlk 3 ay 30 TL
Takip eden aylar 34 TL olarak ücretlendirilecektir

Vodafone Kullandıkça Öde Kolay Tarifeler

Kullandığın kadar öde, basit tarifeleri, düşük fiyatları ve kullanabilecekleri içerikleriyle müşterilere büyük avantaj sağlıyor. Aydan aya paket içeriğine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Vodafone Kullandıkça Öde Asistans Basit 4 GB Paketi fırsatı

Vodafone Kullandıkça Öde 4GB Basit Yardım Tarifesi aylık sadece 25 TL’ye kullanılabilir. Bu paketi satın alarak aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz:

 • Her yöne 500 SMS gönderin
 • Evde 4 GB web alanı kullanın
 • Her rotada 1000 dakikalık konuşma süresi gösterilir.

Vodafone Kullandıkça Öde Assist Basit 10 GB Paketi anlaşması

Vodafone Kullandıkça Öde Basit 10 GB Paketi ayda sadece 30 lira. Paket şunları içerir

 • Tüm talimatlar SMS ile gönderilebilir.
 • Evde 10 GB web kullanın
 • Konuşmak için 1000 dakikan var.

Vodafone Kullandıkça Öde Assist Basit 13 GB Paketi anlaşması

Vodafone Kullandıkça Öde aylık sadece 40 TL’ye 13 GB’lık basit bir paket sunuyor;

 • 13 GB ev interneti mevcut
 • 500 SMS Gönder
 • Herhangi bir konuda 1000 dakika boyunca konuşabilirsiniz.

Vodafone Fatura Aşım Tazminatı Pazarlama kampanyası

Faturalı bir servise geçmek isteyenler için; Vodafone Şirket, müşterilerinin aşırı faturalandırma gibi konularda mağdur olmadığından emin olmak istiyor. Bu olumsuzluk için 50 TL’ye kadar düşük maliyetli bir kampanya mevcut. Müşteriler son iki faturalarından birinde her iki yöne SMS veya dakika olarak yaptıkları aşımların telafisini alabiliyor.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours