Vodafone Faturasız Süper Kolay Tarife Paketleri 2023

Vodafone müşterileri, en iyi değeri sunan çeşitli paketlerin yanı sıra çok çeşitli İnternet hizmetlerinin keyfini çıkarabilir. Vodafone Kullandıkça Öde, istenildiği kadar internet, SMS veya dakika sunan basit bir pakettir. Yeni müşteriler veya numara transferleri için mükemmeldir. Vodafone, 26 yaş altı gençlere özel seçenekler ve hediye kullanım hakları sunuyor. Vodafone’un Harika Basit Kullandıkça Öde paketlerine daha yakından bakacağız.

Vodafone Tremendous Simple 7 Paket anlaşması

Vodafone Muazzam Kolay 7 paketi tek bir ayda tüm kullanım haklarını kullanan Vodafone müşterileri içindir. 7 GB Web, 750 Dakika ve 250 SMS ile 29,00TL’dir. Paketinizi Vodafone İletişim Merkezi veya Vodafone İsim Merkezi’nden satın alabilirsiniz. Paket tek kullanımlıktır ve arka arkaya satın alınabilir.

Vodafone Tremendous Simple 10 Paket anlaşması

Vodafone Muazzam Kolay 10 Paketi, Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartınızla, hesabınıza yükleme yapmadan satın alınmalıdır. Muazzam Kolay 10 Paketi her ay otomatik olarak yenilenmeyecektir. Bunun yerine 28 aya kadar geçerlidir. Paket, toplam 35,00 TL karşılığında aylık 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS ile birlikte gelir. Bu paket hem her yöne internet hem de dakika isteyenler içindir.

Vodafone Muazzam Kolay 14’lü Paket Teklifi

Muazzam 14’lü Paket, Vodafone’a geçtiğinizde yararlanabileceğiniz birçok paketten biridir. Daha fazla internet almak isteyenler için bir alternatiftir. 28 gün boyunca 12 GB İnternet, 750 Dakika ve 250 SMS 40,00 TL’dir. Bu paket otomatik olarak yenilenmez.

Vodafone Tremendously Easy 17 Paket anlaşması

Vodafone’un Muazzam Kolay 17 paketi yeni Vodafone müşterileri için mükemmeldir. Paketin süresi dolduğunda, yeniden satın almanız gerekecektir. Muazzam Kolay 17 paketini satın almak için Vodafone Yan Bana Yazılımına ihtiyacınız olacak. Paket 17 GB internet, 750 SMS ve 750 dakika ile birlikte gelir. Aylık ücreti 17,00 TL’dir

Vodafone Tremendous Simple 25 Paket anlaşması

Sadece Vodafone müşterileri için Sadece internette biraz gezinmek isteyenler için Tremendous simple 25 paketi en iyi seçimdir. Tremendous simple paketi arka arkaya veya banka kartınızı kullanarak anında satın alınabilir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
En İyi Değer Paketini Alın 25 25 GB Web, 750 dakika, 250 SMS 30.00 TL

Vodafone Tremendous Simple 2500 Paket anlaşması

Vodafone’un Kolay 2500 paketi daha fazla konuşmanızı sağlar. İnternet kullanmayan ancak konuşmayı tercih eden biriyseniz, bu paket sizin için doğru olabilir. Paketinizi Vodafone İletişim Merkezi’nden nakit veya banka kartı kullanarak satın alabilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Kimliği Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Sadece 2500 $’a İnanılmaz Paket Anlaşması 2500 dakika karşılığında 250 SMS ve 500 MB web alabilirsiniz. 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 6 Paket fırsatı

Vodafone’a yeni geçtiyseniz, 26 yaşın altındaysanız ve sınırsız WhatsApp ve çok sayıda sosyal medya güvenilirliğine ihtiyacınız varsa, Vodafone’un Genç Basit 6 paketi size uygun olacaktır. Genç Basit 6 Paketini banka veya kredi kartınızla satın almayı unutmayın. 2GB web alanı sadece sosyal medya için geçerlidir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 6 4GB + 2GB Web, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp kazanın 27.00 TL

Vodafone Genç Sade 8 Paket fırsatı

Vodafone İletişim Merkezi, 26 yaş ve altı gençlere yönelik Vodafone Kolay 8 paket teklifini satın almak için nakit veya banka kartı kabul etmektedir. Genç Kolay 8 paketi 28 günlüktür ve robot olarak yenilenmez. Genç Kolay 8 paketi ile WhatsApp’ta görüntülü, sesli ve yazılı aramalarınız web kotanızdan yemez. +3GB web sadece sosyal medya için kullanılabilir.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 8 5 GB artı 3 GB internet, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 30.00 TL

Vodafone Younger Simple 12’li Paket

Vodafone Younger Simple 12’li paket, 26 yaş ve altı kişiler için geçerli olup, size +5GB sosyal medya web kullanım hakkı sağlar. Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, web hakkınızı tüketmez.

Vodafone Basit Paket Fırsat Tanımlaması Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması 12 7 GB +5 GB Web, 750 Dakika 250 SMS, Sınırsız WhatsApp 35,00 TL

Vodafone Genç Basit 16 Rekreasyon Paketi anlaşması

Bu paket 26 yaş altı oyuncular içindir. Bu paket PUBG cell, Zula veya Twitch’te kullanılan web miktarından düşmeyecektir. Sınırsız web sadece video oyunu kullanımı için geçerlidir. Genç Basit 16 Video Oyunları paketini satın almak için Vodafone Name Middle ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Genç Basit Paket anlaşması Rekreasyon 16 16 GB + Sınırsız Web, 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 44.00 TL

Gençlere Özel Vodafone Simple 30 Paketi

Vodafone Younger Simple 30 ise sadece Vodafone şebekesine yeni katılan ve henüz 26 yaşına ulaşmamış olanlar içindir. Hizmetin ilk ayı da ücretsizdir. Bu paketi almak için Vodafone İletişim Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Basit Paket Anlaşması Tanımlama Vodafone Basit Paket anlaşma İçeriği Vodafone Basit Paket Fırsat Değeri
Younger Simple Paket anlaşması 30 25 GB + 750 dakika, 250 SMS ve Sınırsız WhatsApp 35,00 TL

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours