Vodafone Faturalı Tarifeler Nisan 2023: En Avantajlı Paketler

Vodafone, faturalı müşterileri için en faydalı olması muhtemel, tamamen farklı tarifelere sahip alternatif paketler sunuyor. Vodafone bu kapsamda 20’den fazla tarife sunmaktadır. Bunlardan bazıları belirli bir sırayı takip eder ve hepsi artan kullanımla ilişkilidir.

Vodafone’un faturalı tarifelerinde sınırsız internet veya sınırsız konuşma gibi seçeneklerin yanı sıra taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş kategorilerine özel paketler veya ekonomik paketler gibi alternatifler de yer alıyor. Vodafone’un faturalı tarifeleri, özellikle 2023 yılında en cazip paketlerdir.

 • Elverişli tarifeler
 • Redli tarifeleri
 • İnanılmaz derecede iyi olan çevrimiçi tarifeler
 • Çapraz tarifelere alternatifler vardır.

En Rekabetçi Faturalı Vodafone Uygun Tarifeler 2023

Vodafone faturalı uygun tarifeler uygun kullanım sunar. Bu, artan kullanım seçeneklerinin bir sonraki aya taşındığı anlamına gelir.

Vodafone tarifeleri muhtemelen en cazip tarifelerdir. UYUMLU 1GB Tarifesi çeşitli ödeme seçenekleriyle sunulmaktadır. Tarife şu anda 12 ay boyunca, 29 TL Taahhütlü veya 149 Tl Taahhütsüz olarak kullanılabilir. Tarife 6GB internet, 250 SMS ve 750 Dakika içermektedir.

UYUMLU on-line 6 uygun tarifeler için en iyi seçenektir. En popüler olabilir. Ücret 12 ay taahhüt için 45 TL, 30 gün için 65 TL’dir. Tarifeye 11GB internet, 1000 dakika konuşma, 250 SMS dahildir. Facebook, Twitter ve Instagram gibi seçtiğiniz herhangi bir yazılımı kullanabilirsiniz.

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeleri 2023

Konut avantajlı Vodafone Pembe seçenekleri ile ekstra avantajlı sayılabilecek ve bol alternatifli tarifelerde 13 GB internet bağlantısı veren avantajlı Vodafone REDLİ 8 paketi en düşük tarife olması nedeniyle en çok rağbet gören paket olabilir. Bu paket kapsam dahilindedir

 • Taahhütlü veya taahhütsüz 12 ay boyunca ayda 49 TL ödeme.
 • Pakete her ay 13GB web, 1000 dakika konuşma süresi ve 250 SMS dahildir.
 • Sabit hatlara ve Vodafone’a yapılan aramalar sınırsızdır.
 • Türkiye’nin yanı sıra dünya çapında 100’den fazla lokasyonda kullanılabilir.
 • Motels.com’da %10 indirim bir ayrıcalıktır.
 • Belirli bir pazarlama kampanyasında 30 gün içinde 5GB’a kadar ödül web kazanabilirsiniz.

RED FIRST tarifesi en özellikli Vodafone Redli tarifesidir. Taahhütlü 30 gün için 189 TL, taahhütsüz 30 gün için 219 TL’dir. Bu tarife 45GB internet, 4000 konuşma dakikası ve 4000 SMS ile kullanılabilir.

En Avantajlı Vodafone Saçma Güzel On-line Tarifeleri

Vodafone Saçma Güzel On-line tarifeleri özellikle taahhüt olmaması durumunda ekstra avantajlı bir kullanım yaratıyor. Ancak bu tarifeler 26 yaş altına özel olsa da en düşük kullanımda; SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde otuz günde 32 TL’ye 8 GB web, 500 dakika ve 100 SMS ve sınırsız WhatsApp alınabiliyor.

En üst seviyede ise SAÇMA GÜZEL ONLINE L tarifesi ile otuz günde 59 TL kapsamında 22 GB web, sosyal, müzik, oyun, video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebiliyor.

Vodafone Çapraz Tarifeleri – En Karlı 2023

Avantajlı Vodafone çapraz paket ve BENİM PASS IM tarifesi içerisinde sunulan 2 farklı paket bulunmaktadır;

 • 30 günlük taahhüt için 99 TL
 • 30 gün için özverisiz 329 TL
 • 14GB web
 • Web’i yemeyen 3 uygulama seçmek çok kolay
 • 2.000 dakika konuşma süresi ve 250 SMS alabilirsiniz.

RED ONLINE PASSIM tarifesi ayrıca 15 GB internet, sınırsız yazılım kullanımı, 1000 dakika telefon görüşmesi ve 250 SMS’i taahhütlü olarak otuz gün boyunca 65 TL’ye, taahhütsüz olarak otuz gün boyunca 95 TL’ye sunuyor.

Vodafone FreeZone nedir? Tarife paketleri

Vodafone FreeZone oldukça popüler olan tarife gençler tarafından kullanılabiliyor. Bu tarife 26 yaş altı tüm aboneler tarafından kullanılabilir. Hem faturalı hem de kullandıkça öde müşterileri yararlanabiliyor. Vodafone FreeZone avantajlı paketlerin yanı sıra birçok seçenek de sunuyor. Bunlar arasında yeme-içme, eğlence ve giyim yer alıyor. İndirim ve tarifelerden yararlanmak için FreeZone kullanılması gerekiyor.

Vodafone FreeZone Sihirli Paketler nedir?

Vodafone FreeZone Muhteşem Paketler faturalı, kullandıkça öde, tekrarlayan ve tekrarlamayan olmak üzere dört kategoriye ayrılmıştır. Müşteriler, özellikle faturalı müşteriler için ilk üç ay boyunca online müşterilere sunulan indirimli fiyatlardan memnun. Gençler için basit ve uygun paketler, çok sayıda SMS, dakika ve konuşma seçenekleriyle bunlar arasında en popüler paketlerdir.

Vodafone Freezone 2023 Tarifeleri

Vodafone FreeZone Tarifeleri faturalı ve Kullandıkça Öde tarifeleri olarak ikiye ayrılıyor. Birçok faturalı tarife arasında redli genç rekreasyon, uygun genç 4, Uygun Genç 6 ve Uygun Genç rekreasyon tarifeleri öne çıkmaktadır. Bazı faturalı tarifeler indirimli fiyatlarla sunuluyor. Kullandığın kadar öde tarifeleri arasında genç basit paketler 4, 6, 10 ve 30 yer almaktadır.

Vodafone Uygun Genç 7 Tarifesi

Vodafone gençlik tarifesi 7 GB İnternet, her yöne 750 Dakika ve 750 SMS içeren otuz günlük paketin fiyatı 25 TL’dir. WhatsApp pakete dahildir. Birçok kişi, bir yıl boyunca tarifede kalmayı taahhüt ederse aylık ücreti karşılayabilir. Tarifeye dahil olan 7 GB, sosyal medyaya erişmek için kullanılabilir ve 2 GB ek kullanım hakkı vardır.

Vodafone Redli Genç Rekreasyon Tarifesi

İlk 3 ay On-line Vodafone’a özel her otuz gün için 50 TL indirimredligenç rekreasyon tarifesi İlk ay 20 GB hediye web sunuyor. Tarifeye sınırsız WhatsApp, her yöne 500 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma süresi dahildir. Ayrıca 12 GB’ı yasal olmak üzere 24 GB web hakkına sahiptir. Tarife ayrıca Vodafone ve sabit hat aboneleri için sınırsız arama içerir.

Vodafone 15 Tarife altında uygun

Vodafone’un genç 15 tarifesi 42 TL karşılığında ilk ay 20 GB hediye internet sunuyor. Paket, abonelerin her 12 ayda bir 2 GB daha ödül internet kazanmasını sağlıyor. Paket, 15 GB internet, 250 SMS ve talimat başına 750 dakika içeriyor. Bu özel tarifeler özellikle faturalı hat sahibi müşteriler için tasarlanmıştır.

Vodafone Uygun Genç 11 Tarifesi

Vodafone Genç 11 Tarifesi olarak da bilinen Vodafone Uygun Genç 11, adını 11 GB internet hakkından alıyor. Bu paket ile WhatsApp konuşma ve yazışmaları sınırsızdır. Ayrıca 250 SMS, 750 dakika ve her yöne 250 SMS içerir. İndirimli fiyatlar, tarifenin 12 ay taahhütle satın alınması durumunda geçerli oluyor.

Vodafone FreeAone Kullandıkça Öde Paketleri

VodafoneFreeZonepay-as-you-gopaketleri arasındaBupaketler daha genç kullanıcıları hedeflemektedir. Tüm paketler sınırsız WhatsApp kullanımı içerir. Web hakları söz konusu olduğunda ve ayrıca değer açısından farklılık gösterirler. Genç büyük basit paket 30’a abone olmak istiyorsanız, muhtemelen ilk ay ücretsiz olacaktır.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 6

Vodafone Genç Basit Paket’in altı aylık ücreti 30 TL’dir ve 750 dakika, 250 SMS ve tüm talimatları içerir. Paket 28 gün boyunca geçerlidir. Paket bitiminde otomatik olarak yenilenmez. Paket fiyatına hiçbir ek ücret ödemeden vergiler dahildir. Whatsapp’ın sınırsız hakları görüntülü ve sesli arama yapmanızı sağlar. Pakete 3 GB artı 3 GB yasal kullanım dahildir.

Vodafone Genç Basit Paket teklifi 8

Ne kadar genç olursanız o kadar iyi.basit paket Piyasada 30 TL’ye satın alabilirsiniz. 8 ay. Paket 8 GB içerir, bunun beş GB’ı normal kullanım içindir, kalan üç GB ise belirli amaçlara hizmet etmek için kullanılabilir. Sadece 26 yaşından küçük abonelerin kullanabildiği bu paketin geçerlilik süresi 28 gündür.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 10

Vodafone Genç Simple paketi 26 yaşından küçükler için 10 ayda 35 TL’ye sunuluyor. Pakete 250 SMS, 750 dakika ve her yöne sınırsız arama dahildir. Paket ayrıca 5 GB internet hakkının yanı sıra belirli hedeflere ulaşmak için kullanılabilecek ek bir 5 GB daha içeriyor. Instagram, Youtube ve Twitter dahildir. Paket operatörün web sitesinde mevcuttur.

Vodafone Genç Basit Paket fırsatı 13

Vodafone genç basit paket 13 Paket, toplam 30 gün boyunca 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS içeriyor. Instagram ve Youtube için pakete dahil olan 3 GB hakka ek olarak, kullanıcılar Fb, Spotify, Twitter, Facebook ve diğer sosyal medya siteleri için ekstra 3 GB yasal web kullanımı alacaklar. Paket ayrıca tüm sesli aramalar ve görüntülü aramalar için sınırsız WhatsApp Kullanımı da içeriyor.

Vodafone FreeZone Tarifesi: Avantajlar

Vodafone FreeZone tarifesi, FreeZone Gaming, FreeZone Stüdyo ve model alternatifleri de dahil olmak üzere birçok avantaj sunuyor. Aboneler ayrıca konut web kampanyası, üyelik kampanyası ve gelecek kariyer kontrolü gibi diğer avantajlardan da yararlanabilirler. Bunlar hakkında daha fazla bilgiyi operatörün web sitesinde bulabilirsiniz.

Vodafone’a nasıl geçebilirim?

Vodafone tarifesine geçiş için en yakın Vodafone bayisi, Vodafone Yanımda yazılımı, web sitesi, müşteri hizmetleri gibi kanallar kullanılabilir. Web sitesi üzerinden FreeZone müşterisi olmak için öncelikle tarife seçilmelidir. Daha sonra hat işlemleri, kişi kimlik bilgileri ve kullanım verilerine girerek tarifenizi değiştirebilirsiniz. Hat işlemleri bölümünde iki seçeneğiniz var: hattımı Vodafone’a taşıyın veya yeni hat alın.

Vodafone FreeZone Ücretsiz Web

Vodafone FreeZone, paketini yükselten veya 30 TL ödeyenlere iki GB bedava web promosyonu sunuyor. İki GB web, 26 yaş altındaki kullan-öde müşterileri tarafından iki gün boyunca kullanılabiliyor. Vodafone ücretsiz web hakkı, aramaların yanı sıra ev telefonu web için de geçerli. Bir dönem içinde kullanılmayan web hakkı bir sonraki döneme devretmez.

Vodafone Freezone Şampiyonlar Ligi nedir?

Sponsorluk anlaşması kapsamında düzenlenen Vodafone FreeAne Şampiyonlar Ligi’nin belirli bir sezonunda on grup yer almaktadır. Ligde küme düşme 2019 yılı için kaldırılmış ve 12 aylık bir dönem içerisinde yaz sezonu ve kış dönemi olmak üzere iki ayrı sezona bölünmüştür. 2023 kış sezonunda 1907 Fenerbahçe birinci, Darkish Passage ikinci ve Supermassive üçüncü sırada yer almıştır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours