Vodafone Ücretsiz SMS Paketi Kazanın 2023

Uzun yıllardır Vodafone müşterilerine hizmet veren Vodafone, ailenizle iletişiminiz kopmasın diye Vodafone’lulara özel seçenekler sunmaya devam ediyor. Vodafone’un 2023 yılına kadar devam edecek kampanyaları, hem özel günler için sunduğu hediye dakika, web ve sms ayrıcalıklarıyla hem de alternatif paketleriyle yüzleri güldürüyor.

Vodafone, SMS kampanyası ve sistem fonksiyonları ile faturalı ve faturasız hat sahiplerine geniş bir hediye yelpazesi sunuyor. Web, sms ve dakika hediyeleri ile müşteri memnuniyetine odaklanıyor. Bu hediyeler her gün, her hafta ve her ay kullanılabiliyor. Birçok yerde Vodafone pembe tarifelere eşdeğer bazı tarifeler için ürün ve onarım indirimleri hediye olarak sunulmaktadır.

Web alışverişlerinde indirimlere ek olarak ücretsiz teslimatlara eşdeğer hediyeler de alınabilir. Vodafone size ücretsiz sms de verecektir. “Hediye” yazıp 6666’ya gönderdiğinizde hediye sms kazanacaksınız. SURPRIZSMS Cep telefonunuzdaki mesaj bölümünde.

Vodafone Ücretsiz SMS Stratejileri

Vodafone, dahili kullanım için veya diğer operatörlerle kullanılabilecek sms mesajları sunar. İşlem çok basittir. 100, 250 ve 500 ücretsiz SMS Paketleri alın Her seviye için farklı kurslar vardır. .

 • Vodafone self-servis çevrimiçi programı aracılığıyla ücretsiz sms alabilirsiniz. Bu teknik en iyisidir.
 • Vodafone müşterileri için mevcut olan haftalık SMS hizmetini tam olarak anlamak için Vodafone’un yanımda uygulaması gereklidir.

Vodafone müşterileri sadece şifre ile giriş yaptıklarında her hafta çeşitli ücretsiz sms’lere erişebilirler.

Vodafone ücretsiz SMS hilesi nedir?

Vodafone ücretsiz SMS, gösterişsiz bir hizmettir. Vodafone, Vodafone self servis çevrimiçi programı ve ücretsiz SMS paketleri hakkında sizi bilgilendirmek için size birkaç sms gönderecektir.

Vodafone ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Vodafone, ücretsiz SMS haklarını yalnızca tanınan bir cep telefonu sahibine bildirecek ve verecektir.

 • Vodafone’a ait bir ücretsiz SMS’i başka bir tüketiciye gönderemezsiniz.
 • Vodafone müşterisi olursanız ücretsiz SMS hakkı kazanırsınız.

Vodafone ücretsiz SMS paketleri nelerdir?

Vodafone Ücretsiz 100 SMS Paketinin kullanımı kolaydırLütfentüm talimatları okuyun. Vodafone müşterileri bu ücretsiz SMS paketini yalnızca Vodafone yanımda programının bir parçasıysa kullanabilir.

Çalışma sisteminize göre zorunlu modelleri bildirerek Vodafone yanımda programını cep telefonunuza indirerek ücretsiz sms alternatiflerinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.

vodafone sms mesaj gönderme

Vodafone Hediye SMS Paketleri 2023

 • Vodafone 250 SMS Paketi içerir: Vodafone 250 ile tüm talimatlar ücretsiz Bu paket müşterilere teşekkür hediyesi olarak verilecek ücretsiz bir SMS içerir.
 • 250SMS‘inizi toplayabileceksinizVodafone Yan Bana uygulamasını birkaç dakika içinde telefonunuza indirebilirsiniz.
 • Vodafone Ücretsiz 500 SMS Gönder Her Yöne
 • Vodafone Yan Bana Programını indirerek Pazartesi günleri cep telefonunuzda özetlenebilecek 500 SMS alabilirsiniz.

Vodafone paket fiyatının düşürülmesi durumunda ücretsiz SMS alma ve SMS sağlayıcıları hakkında bilgi edinme imkanınız etkilenebilir.

Vodafone Hediye SMS nasıl kazanılır?

Vodafone, çevrimiçi self-servisi mümkün kılacak altyapıyı geliştirdi. Abone olarak 100 TL’ye kadar kazanabilirsiniz. her Gün 10 SMS .

 • Aylık olarak 300’e kadar ücretsiz sms kazanma şansınız var.
 • Vodafone başlamak için iyi bir yer. web sitesi Vodafone Self Servis’e abone olun.

Vodafone Şoku: Ücretsiz SMS mümkün

Vodafone’un şok sms hizmeti, kısa bir süre içinde telefonunuzdan ücretsiz SMS göndermenizi sağlar.

 • Vodafone şok SMS paketini telefonuna tanımlamak için kısa mesaj göndereceklerdir. 6666 numarasına SURPRIZ yazdıktan hemen sonra cep telefonunun mesaj bölümüne mesajınızı yazmak için büyük harfler kullanın.
 • Vodafone numarasına ihtiyacı olmayan ancak başka bir operatörden Vodafone’a geçenler için hatlarına ücretsiz SMS göndermek çok kolay.
 • HOSGELDİN yazdıktan sonra SMS bölümüne büyük harflerle mesajı göndermeleri gerekiyor. 7000. Bunu yaparak ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

Vodafone hediye SMS gönderme stratejileri nelerdir?

Vodafone, diğer operatörlerde bulunmayan bir özellik sunuyor: sms gönderebilme. Sms Paketi, TL yükledikten sonra elde edeceğiniz birçok ücretsiz özellikten biridir.

Vodafone Sms Paketleri 2023

Vodafone Türkiye düşük maliyetli sms planları sunuyor. Vodafone, müşterilerine ücretsiz web ve SMS sunduğu için en popüler operatörlerden biri olarak konumunu koruyabilmektedir. Vodafone aşağıdaki sms planlarını sunmaktadır:

Paket Tanımlama Sms Çeşitleri Sms kodu Gemi Ayrıca aşağıdakilere de değer verebilirsiniz
EK 255 250 EK250SMS 7999 5 TL
Sonraki Teknoloji Mini 100 YMINI 7999 5 TL
Yeni Teknoloji Maxi 2000 YMAKSI 7999 12 TL
SMS Avantajı 100 100 HY100 7000 5 TL
SMS Avantajı 11000 1000 HY11000 7000 12 TL
Vodafone ile Maxi 5000 VFMAKSI 7999 9 TL
Tüm Talimatlar Midi 500 MINI 7999 9 TL
1000 FaturalıDoldur 1000 12 TL
Geniş Seçenek 1000 Faturalı 1000 5 TL

2023 Vodafone SMS Ücretsiz Hak Sahipliği Stratejileri?

Diğer operatörlerin müşterileri, Vodafone müşterilerinin aldığı ücretsiz SMS hakkına sahip değildir. Ücretsiz SMS almanın birçok farklı yolu vardır. Vodafone SMS ücretsiz hak kazanma stratejileri .

 • Yan Bana bölümünde hesabınıza karşılık gelen bir çark bulunmaktadır.
 • Yol her hafta güncellenir ve çarkı çevirerek farklı hediyeler kazanabilirsiniz.
 • Çeşitli SMS’ler kazanma şansı için bu çarkı çevirin.

Vodafone kullanarak ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Diğer kişilere günde sadece 10 SMS ücretsiz olarak gönderilebilir. Bu SMS’leri göndermek için Vodafone’un online işlemler menüsünü kullanmanız gerekir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours