Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nisan 2023

Vodafone bedava web kampanyası tekliflerini her geçen gün artırıyor. Bu kampanyalara katılmak, Vodafone tarifenizin faturalı veya kullandıkça öde olmasına bağlı olarak size Vodafone bedava web kazanma şansı verecektir.

Vodafone Benim İçin Çark Hilesi

Vodafone Bana Ne Var Çarkı Hediyeleri hatta eklendikten sonra bir hafta boyunca geçerlidir. Bir haftalık süre dolduktan sonra tekrar çarkı çevirerek ödül kazanmaya devam edebilirsiniz. Çarktan aşağıdaki şekilde Vodafone ödülü kazanabilirsiniz:

 • Haftalık 500 MB Web Sitesi
 • Haftalık Web 1GB
 • 2 GB Haftalık Web
 • Haftalık 4 GB Web
 • haftalık 5 GB Web
 • Haftalık 1000 Dakikayı Tartışın
 • Farklı Şok Ürünleri

Vodafone şok hediyelere hat bazında ya da haftalık olarak karar verebiliyor. Diğer hediyeler, örneğin hileli hediyeler, doğum günleri ve özel günler gibi belirli zamanlarda kazanılabilir.

Vodafone Çark Hile Yolları Nelerdir?

Vodafone bedava web hilesi; Bana Ne Var çarklarından ekstra hediyeyi almak için hile yapanlar; Vodafone Yamide programından hafta içi saat 12:00’den önce çarkı çevirenler ekstra web kazanacaklarını iddia ediyorlar. 2. Bu yöntemi çark dönmeye başladıktan sonra kazanmak istediğiniz ödüllerin üzerindeki ağları keserek de deneyebilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz Web Hilesi Kullandıkça Öde 2023

Vodafone, diğer ücretsiz web tabanlı dolandırıcılık kampanyalarına benzer, ancak kullandıkça öde tarifelerine uygun kampanyalar yürütmektedir.

 • Vodafone Yanımda programını kullanma
 • Vodafone My Residence’a dostluk daveti
 • e-fatura yardımcı programı
 • Bir ay boyunca geçerli, 5G Aboneleri için 4,2 GB Web paketi
 • Vodafone 8GB Ücretsiz Web Paketi
 • Vodafone Yükle, Harca ve Kazan Pazarlama Kampanyası
 • Vodafone 500MB Web Pazarlama Kampanyası Ücretsiz

Yanımda Uygulaması Vodafone Ücretsiz Web

Vodafone Yanımda programına giriş yaparak faydalanabileceğiniz ve ücretsiz web kazanabileceğiniz bir programdır. Ödül çarkı haftada bir kez ücretsiz web, dakika ve sms kazanmanızı sağlar. Vodafone çarkıfelek oyunu, 5 GB web paketi kazanma şansının yanı sıra online mağazalar için düşük maliyetli kuponlar içeren haftalık bir pazarlama kampanyası sunar.

Vodafone Hoş Geldin Teklifi İlk Ay 20GB Ücretsiz Web

Kampanyadan Vodafone Uygun, Vodafone Pembe veya Vodafone Pembe tarifelerinden birini satın alan veya yeni bir tarifeye geçen Vodafone müşterileri yararlanabilecek. İlk 30 gün boyunca 20 GB ücretsiz internet kazanacaklar. Eğer 18 yaşından büyükseniz, size en yakın Vodafone bayisine giderek, seçtiğiniz tarifeye geçerek ve ödül web’inizi alarak bu pazarlama kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşım Arkadaşını Davet Et Pazarlama Kampanyası

Vodafone Yanımda programı sayesinde arkadaş daveti ile 2 GB web kazanabilirsiniz. Yanımda programı üzerinden davet gönderdiğiniz arkadaşınız uygulamayı cep telefonuna indirip yüklediğinde ve giriş yaptığında 2 GB 1 hafta web paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone eFatura Ücretsiz Web

Vodafone müşterileri dijital fatura alıp hava kirliliğine son verdiğinde hem odun tasarrufu yapıyor hem de web paketleri kazanıyor.

E-posta adresinizi bir alana “EFATURA” yazarak 7000 ‘e SMS gönderin. Ayrıca, faturalarını posta yerine kısa mesajla almak isteyen herkes mesaj gönderebilir. 7000‘e “SMSFATURA” yazarak.

Vodafone, vodafone 4.5G ile 1 Aylık Yasal Web 2 GB sunuyor

Vodafone 4.5G kampanyasına yeni katılan müşteriler, abonelik başlatmaları durumunda 1 ay boyunca 2 GB web’e ücretsiz sahip olacak. 4.5G aboneliği başlatmak için Vodafone Yanımda programı üzerinden tutar değiştirmeden işlem yapmak mümkün.

Vodafone Bedava Web 8GB Pazarlama Kampanyası

Vodafone için hayati önem taşıyan bu kampanyaya Süper2GB yazıp 3636 ‘ya SMS göndererek katılabilirsiniz.

8 GB internetinizi 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Paketinizi bitiminden 1 gün önce iptal etmeniz durumunda paket ücreti hattınıza yansıtılır. Ek bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Vodafone Seviyorum Web Kontrol

Vodafone bir yarışma ile bedava web dağıtıyor. Müşterileri için mümkün olan her şekilde ücretsiz web sağlamaya çalışan şirket, şimdi bunu herkese verecek. I Love Web Check ile ücretsiz 3GB web kazanabilirsiniz. Vodafone Resmi Web Sitesi’nden I Love Web Check’e numaranız ve şifrenizle giriş yapın. Ücretsiz web’inizi almak için soruları cevaplayın. Emin değilseniz şifrenizi yazabilirsiniz.“S” ve “7000” mesajını gönderin. Yeni şifrenizi içeren bir kısa mesaj alacaksınız.

Vodafone Yük Harca Kazan Pazarlama Kampanyası

Vodafone abonesi, Kullandıkça Öde hattına yükleme yaptıktan sonra BANANEVAR yazarak 4455 ‘e anında SMS gönderecek. Ücretsiz SMS’in ardından ödüllü web paketleri kazanma şansı da var.

Vodafone 500MB Bedava Web Kampanyası

Vodafone müşterileri, küçük ve son bir web kampanyası kapsamında 500 puanlık bonus kazanmaya hak kazanıyor. Megabayt NET 500MB yazdıktan sonra 3636 ‘ya SMS gönderin. Ay sonunda düşük hacimli web arayan müşteriler bu işlemden mümkün olan en kısa sürede faydalanabilirler.

Vodafone 2GB Bedava Web Hilesi

Bilgiler yanıltıcıdır ve Vodafone’dan 2 GB ücretsiz web almak isteyenler için dolandırıcılık gibi görünmektedir. Nüfusun üçte ikisi oy kullanabiliyor. Web paketi GB Vodafone Müşteri Hizmetleri 542 0 54 2’yi arayarak veya Vodafone Yanımda yardımcı programını kullanarak paketi talep edebilirsiniz.

Vodafone’un ücretsiz web paketi, zaman kaybını önlemek için kısa bir tanımlama süresine sahiptir. Bireyler paketlerini rahatlıkla kullanabilirler. Bu ve benzeri yöntemler paket almak için kullanılabilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours