Ücretsiz İnternet Kazanma Yolları ve Kodları 2023

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi GSM operatörleri 2023 yılı için bedava web kazandıracak kampanyalar düzenliyor. Operatörler, müşterilerine bedava web sunmak için düzenledikleri kampanyalar kapsamında günlük, haftalık ve aylık bedava web paketlerini müşterilerine sunarken belirli kodlar kullanıyor.

Gsm operatörleri tarafından belirlenen numaralara ücretsiz web kodlarını mesaj atarak ürün kazanan müşteriler için operatörler tarafından belirlenen kodlar aşağıdaki gibidir.

Turkcell Ücretsiz Web Sms Kodu Nedir?

Turkcell faturalı veya faturasız tarifelerinden ücretsiz web yöntemleri ile yararlanmak için INTERNETIM kodunu 2222‘ye mesaj atmanız gerekmektedir. INTERNETIM kodunu 1 GB web ücreti ödemeden kullanmalısınız.

Turkcell’in sunduğu farklı hediye web kampanyaları kapsamında GELMB yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz web pazarlama kampanyasına dahil olabilirsiniz. Haftalık 1 GB ücretsiz web için GELMB kodunu kullanmanız gerekmektedir.

Turkcell Ödül Web Kazanma Kodu 2023

Turkcell faturalı hat müşterilerine özel aylık ve haftalık bedava internet kampanyasına katılmak için HEDİYE AYLIKLIK1GB yazıp 2222’ye göndererek 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyayı iptal etmek isterseniz HEDİYE HAFTALIK1GB yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell müşterilerine sunulan şok hediye web kampanyasına katılmak istiyorsanız SURPRIZ yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. SURPRIZ kodunuzu Turkcell’in size vereceği haftalık 500 MB ve birkaç GB bedava internet için kullanmalısınız.

Bedava web kampanyalarından birine katılmak ve her gün 500 MB bedava web kazanmak istiyorsanız FIRSAT yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. FIRSAT kodunu kullandığınızda anında 500 MB hediye kazanacaksınız.

Turkcell bedava web kampanyalarına katılmak ve günlük, haftalık ve aylık hediye web paketlerinden faydalanmak için kullanacağınız mesaj kodu GEL MB kodudur. GEL MB kodunu 2222’ye gönderdiğinizde size hediye olarak sunulan 1 GB ile 5 GB arasındaki aylık web tarifelerinden birine sahip olabilirsiniz.

Turkcell BİP üzerinden bedava internet için KİM1GBISTER yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Mesajınızın hemen ardından yarışmaya katılmanız ve alternatiflerden yararlanmanız için bir mesaj alacaksınız.

Vodafone Bedava Kazan Web Sms Kodları 2023

Vodafone ücretsiz 8 GB hediye web paketi teklifinden yararlanmak için SUPER2GB kodunu 3636’ya kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. SUPER2GB kodunu kısa mesaj olarak gönderdiğinizde tarifenizdeki 2 GB hediye web paketi teklifini anında alabilirsiniz. Bu kampanya tüm tarifeler için geçerli değildir.

Diğer Vodafone bedava web paketi teklifinden yararlanmak için Sürpriz kodunu 6666’ya kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Surpriz kodunu kısa mesaj ile gönderirken haftalık 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz. Vodafone bedava web paketi fırsatından yararlanmak için NET 500MB kodunu da kullanabilirsiniz. NET 500MB kodunu kısa mesaj olarak gönderdiğinizde hesabınıza 500 MB ücretsiz web kazanabilirsiniz.

Sms ile Vodafone Web Nasıl Kazanılır?

Vodafone bedava web paketlerinden biri olan katlanan web paketi fırsatından yararlanmak için Kazan kodunu 4445’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Mesajlaştıktan sonra tarifenizdeki web kadar bedava web kazanabilirsiniz. Tarifenizdeki web paketi kadar hediye web kazanmak için kullanacağınız kod KAZAN kodudur.

Tüm Vodafone 4.5G aboneleri için sunulan aylık 2 GB hediye web kampanyasından faydalanmak için 4.5G yazıp 4545’e göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Ödül Çarkı ile Bedava Web Kazanın

Vodafone anında 3 GB bedava interneti kullanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE3GB kodunu 4545’e kısa mesaj olarak göndermek. HEDIYE3GB kodunu kullanarak otuz gün içinde 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yan Bana yazılımını cep telefonunuza indirdikten sonra BANANEVAR kodunu 4455’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. BANANEVAR kodunu kullanırken Vodafone Yan Bana yazılımındaki hediye çarkı ile web paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Ödüllü 5 GB Web Pazarlama Kampanyası

Vodafone ücretsiz 5 GB hediye web pazarlama kampanyasından faydalanmak için 4bucakg kodunu kullanarak 4545’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. 4bucakg kodunu mesaj olarak gönderdiğinizde 5 GB hediye web hemen hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Kullandıkça Öde Bedava Web Pazarlama Kampanyası

Vodafone’un yeni web pazarlama kampanyası Scorching pazarlama kampanyasından faydalanmak ve hediye web kazanmak için 2GB1TL yazıp 7000 ‘e göndermeniz gerekiyor. 2GB1TL kodunu kullanarak kampanyalardan faydalanabilir ve 2 GB web hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone kullandıkça öde müşterileri için hediye web kampanyaları düzenlemektedir. Kullandıkça öde hatlı müşteriler için düzenlenen web kampanyalarında 2 GB hediye web kazanmak için FATURASIZ2GB kodunuzu 4455’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. FATURASIZ2GB kodunu kısa mesaj olarak gönderdiğinizde hediye web anında hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Bedava Web Kodları 2023

Türk Telekom abonelerinin akşamları bedava web’e kavuşmaları için Selfy dünyasının bir parçası olmaları gerekiyor. Selfy akşam hediyesi web kampanyasından yararlanmak için GECENET yazıp 4545’e göndermek yeterli. GECENET kodunu kullandığınızda akşam kullanmanız gereken 3 Gb web hediyesi hattınıza tanımlanıyor.

Türk Telekom e-fatura müşterilerine sunulan 1 GB hediye web kampanyasından yararlanmak için 1GB yazıp 3008’e göndermeniz yeterlidir. 1 GB kodu ile hattınıza 1 GB hediye web paketi tanımlanır.

Türk Telekom Ödül Web Kodu 2023 Nedir?

4.5G x 2 hediye web kampanyasından faydalanmak için 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. 2KAT kodunu kullandığınızda hattınıza 2 Gb hediye web tanımlanır. Türk Telekom arayanıbil 1 GB hediye web paketi fırsatından yararlanmak için PLUS yazıp 7065’e göndermeniz yeterlidir. PLUS kodunu kullandığınızda 1 GB hediye web paketi teklifi rutin olarak hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Prime cepte hediye web paketi fırsatından yararlanmak için CEPTEYAZ kodunu yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız gerekmektedir. CEPTEYAZ kodu ile 10 GB’a kadar hediye web kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’un sadece faturalı hat sahipleri için değil, faturasız hat müşterileri için de ücretsiz web kampanyası bulunuyor. Müşteriler web paketlerinden ve dakikalarından sürekli memnun kalıyor. Türk Telekom mobil yazılımı cep telefonuna yüklendikten sonra 1 GB web kazanmak için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj göndermek yeterli olacak.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours