Turkcell (Ücretsiz) Ücretsiz Sms Hak Sahipliği 2023

Turkcell müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. 2023’te ücretsiz SMS hizmetinden yararlana bileceksiniz. Turkcell müşterileri ödül kampanyaları ile şanslı ve mutlu olabiliyor.

Turkcell’in kampanyaları müşterilerini memnun ediyor. Turkcell müşterileri özel SMS ödül paketlerinden yararlanabiliyor.

Turkcell Ücretsiz SMS nasıl gönderilir?

Turkcell, tüm Turkcell abonelerine ücretsiz çeşitli sms servisleri sunmaktadır. Sms gönderebilirsiniz.

 • Turkcell sms paketinizi tanımlamanıza yardımcı olabilir.
 • ABONE yazdıktan sonra telefonunuzun sms alanında bir boşluk bırakın ve göndermek istediğiniz SMS sayısını girin. 2222.

Turkcell aboneleri, değeri 50 ile 1.000 arasında değişen ve elliyle çarpılan çeşitli SMS paketlerinden birini seçebiliyor.

Turkcell Bedava Sms paketi nedir?

Turkcell’in SMS paketleri, abonelerine günlük olarak kullanabilecekleri ücretsiz SMS mesajları sağlamak için tasarlanmıştır. Haftalık veya aylık ve genellikle günlük olarak özetlenebilirler.

 • Paketinizin veya faturalı hattınızın süresi dolduğunda ek SMS paketi satın alabilirsiniz.
 • Turkcell, faturanız bittiğinde ek SMS paketleri için sizden cüzi bir miktar tahsil edecektir.

Turkcell, internet platformu üzerinden erişilebilen ve sadece müşterilere özel bir bölüm oluşturdu. SMS miktarınızı, SMS dakikalarınızı veya web kullanımınızı görüntüleyebilirsiniz. Turkcell’in her tarife için 50 kuruş civarında olan SMS kullanım ücreti, sık sık ödüllü SMS kampanyaları düzenliyor.

 • Telefonunuzdaki mesaj bölümüne KALAN yazarak 2222 ‘ye ücretsiz kısa mesaj gönderin.
 • 159# tuşlayın Telefonlarında, hatlarına bırakılan SMS ödüllerinin sayısını görebilirler.

Turkcell 2023 Ücretsiz SMS Almanın En İyi Yolu Nedir?

Turkcell müşterileri veya Turkcell’e yeni geçenler ücretsiz SMS kazanmak için bu adımları takip etmelidir;

 • ‘Şans’ yazarak ücretsiz SMS kazanabilirsiniz. SMS öner Cep telefonunuzun metin bölümüne ‘yazıp büyük harflerle 2222‘ye gönderin.
 • Ayrıca paket satın alarak 5000 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell’in sizi ücretsiz SMS ile ödüllendirmek için farklı yolları vardır.

 • Turkcell’in genç müşterileri için özel bir programı var. GNÇ yazılımına giriş yaparak haftalık veya aylık olarak uygulama içi işlemlerle ücretsiz SMS kazanacaksınız.
 • Turkcell abonelerinin kullanabileceği birçok ücretsiz SMS Fonksiyonundan biri “dır” kelimesi “değildir” anlamına gelen bir deyimdir. Salla Kazan Pazarlama kampanyası
 • Cihaz Turkcell hatlara kolayca takılarak Cep salla Kazan tarifesi üzerinden haftalık ücretsiz SMS kazanılabiliyor.

Turkcell salla kazan cihazını cep telefonunuza indirerek gelir hakkımızı alabilirsiniz. Her hafta yenilenen kampanya sadece sms ve web kampanyaları ile değil dakika ve web kampanyaları ile de devam etmektedir. Şifre ile giriş yaparak size özel olanı bulabileceksiniz.

Turkcell Ödül SMS Gönderimi

Turkcell faturalı ve kullandıkça öde servisleri bu özelliği içerir. Satın almak için nakit gerekmez. Bu sms’i başka bir yere gönderemezsiniz. Faturalı bireysel kampanyalar için geçerlidir. Turkcell, müşterilerinin ücretsiz sms’lerini başka bir hatta transfer etmelerine izin vermez. Hediye olarak gönderilen sms sadece belirtilen telefonda kullanılabilir.

Turkcell Ödül Sms paketleri nelerdir?

 • Paket fırsatları hem SMS hem de web’i aynı anda içerir.
 • Yaklaşık 1000 SMS gönderme hakkı elde edebilirsiniz.
 • SMS paketi yapmak için mesaj bölümüne İzni İptal yazıp büyük harflerle yazdıktan sonra metin olarak 2222 göndermeniz gerekmektedir.
 • İlk mesajdan sonra da mesaj gönderebilirsiniz. Yeni bir Mesaj 2197 Devam butonuna tıklayarak.
 • Hattınız için tanımlayabileceğiniz sms paketini belirtilen aralıkta kullanınız.

Turkcell, vatandaşlarına yeni bir SMS paketi sunuyor. Gel SMS. Bu paket şunları içerir: Bir ay içinde 30 SMS hakkı verir, her kişiye SMS gönderebilirsiniz.

Telefonunuzdaki SMS bölümüne GEL yazdıktan sonra büyük harflerle bir SMS mesajı gönderebilirsiniz. 2222 Mesajı aldığınızda ücretsiz SMS’inizi kullanın.

Turkcell, arkadaşlarınızla düşük maliyetle iletişimde kalmanızı sağlayacak özel kampanyalar sunuyor. Paketler de daha uygun fiyatlı ve SMS paketleri kat kat satın alınabiliyor.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours