Turkcell Superbox Tarife Paketleri ve Fiyatları Nisan 2023

Turkcell Superbox olarak da bilinen taşınabilir ev internet cihazı, internette sörf yapmayı kolaylaştırıyor. Superbox, içinde sim kart bulunan yüksek hızlı bir web bağlantı cihazı. Turkcell’in 4.5G baz istasyonlarına alternatif sunuyor.

Superbox istenilen her yerde kullanılabiliyor. Evinizde fiber ağınız olmasa bile fiber optik kullanmanız mümkün. Turkcell Superbox. Herkes nerede olursa olsun, ister yazlıkta, ister arabada, hatta ister yolda kendi ev internetine sahip olabilir.

Turkcell Superbox Değeri 2023 Nedir?

Turkcell Superbox Superbox modemlere de değer verebilirsiniz ve tarifeler Superbox’a göre değişebilir. Turkcell Superbox hızlı bir deneyim için müşterilerinden modem ücreti talep etmez. Satın aldığınız Superbox değerinde indirim alabilirsiniz ve 2023 yılına özel abonelik en düşük 159,9 TL olarak tanıtılmıştır.

 • Ancak Turkcell superbox değeri paketinin fiyatı ne satın almak istediğinize bağlıdır.
 • Paketin değeri web tabanlı özelliğe göre belirlenir.
 • Genel olarak, para için en iyi paket sınırsız pakettir.
 • Bu paketler en az 24 ay boyunca satın alınabilir ve fonlar aydan aya ödenir.
 • Superbox’ın satın alma süreci modemlere göre daha hızlı ve mantıklıdır.

Turkcell Superbox Tarife paketleri 2023

Turkcell Superbox Vodafone tarife paketleri farklı kullanıcılar için farklı çalışma modları mevcuttur. Superbox modemler SIM Kart ile birlikte kullanıldığında on adrese kadar kullanılabilmektedir. Superbox modemler başlangıçta 4.5G destekleyen en fazla iki adreste kullanılabilmektedir. Superbox, ikiden fazla adres için aylık 10 TL ücretle sunuluyor.

Superbox Paket tarifeleri taahhüt verildiğinde pazarlama kampanyası ile başlar. 24 ay sonra herhangi bir aksiyon alınmazsa paket otomatik olarak taahhütsüz tarifeye geçiyor. Superbox Resmi tedarikçisi, 10 Mbps veya 20 Mbps içeren Superbox 150GB ve Superbox200GB paket tarifelerini tanıttı. Turkcell superbox bundle tarifeleri 4.5G, 10 Mbps ve 20 Mbps kablosuz fiber hızları aşağıda listelenmiştir.

 • 50 GB Superbox web 159 ₺
 • 100 GB Superbox web 219 ₺
 • 200 GB Superbox web 269 ₺
 • 500 GB Superbox web 399,9 ₺

Superbox Kampanya Paketleri

Turkcell Superbox pazarlama kampanyaları paketleri 24 ay taahhüt gerektiren abonelikler için kampanyalar içermektedir. Taahhüdü devam eden müşterilerimiz indirimden yararlanabilecektir. Superbox pazarlama kampanyasının 2023 paket leri Superbox Alternatif Web Pazarlama Kampanyası (Superbox 4.5G Web Pazarlama Kampanyası) ve Superbox 4.5G Web Pazarlama Kampanyası olmak üzere iki ayrı kampanyadır.

Superbox Web Pazarlama kampanyası Aylık 500 GB Kotalı 24 Ay Taahhütlüolarak 399,9 Tl ‘ye alınabilirSuperboxAlternatif Web Pazarlama Kampanyası Aylık 150 GB Kotalı 24 Ay Taahhütlü olarak 159,9 TL ‘ye alınabilir. Superbox 20 Mbps limitsiz web kampanyası Turkcell Superbox kampanyası bağlamında incelenebilir. Modemlerin ve kurulumun paket dahilinde olduğu açıktır.

 • Paket 299,90 Tl olarak fiyatlandırılmıştır Aylık ücrete 20Mbps’ye kadar hız dahildir.
 • Herhangi bir altyapı ve kablo gereksinimi olmayan kampanyada onarım kotası sınırsız.
 • Aynı dönem içerisinde kampanya yirmi dört ay boyunca kullanılabilir.
 • Daha fazla web hakkı seçmek isterseniz 500 TL’lik Web sitesi pazarlama kampanyasını aylık 399,90 TL’ye seçebilirsiniz.
 • Turkcell’in belirli tarihlerde ilk iki veya üç ay Superbox’ı ücretsiz sunduğunuunutmayın.

Turkcell Superbox İletişim Alıcı Hizmetleri

Turkcell Superbox ve Turkcell’in tedarik ettiği diğer tüm firmalara yardım sağlayabilir. müşteri destek hattı Turkcell mağazaları ve 0532 53253255320000. Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0850 22 0 222’den yardım alınabilir.

Ayrıca tedarikçinin web sitesindeki ön başvuruyu doldurarak abonelik için dosya bırakabilirsiniz. Superonline tarafından bırakılan sorulara Superonline cevap verecektir. İletişime geçmek isteyenlerle Superonline iletişime geçecektir. Turkcell Superbox online Lütfen ad, soyad ve telefon numarası dahil olmak üzere gerekli tüm bilgileri doldurun.

 • Turkcell Mağazaları
 • Turkcell Online İletişim
 • Superbox 0850 396 19 23 müşteri desteği

Superbox Yardımcı Programı Gerekli Belgeler

Superonline hizmet kutusu Turkcell, modemin teslim edileceği bölgede ikamet edildiğine dair kanıt isteyebilir. Turkcell bu durumda bazı sorular sorabilir. Kurum şu belgeleri isteyecektir: doldurulmuş başvuru, imzalı taahhütname ve nüfus cüzdanı fotokopisi.

Altyapı sorgulamalarında talep eden kişinin adresinin alınması gerekebilir. Superbox hizmet belgeleri başvuru yapıldıktan sonra kesinleşir. Ücretsiz hizmet bölümü.

 • Kimlik ve Soyadı
 • İletişim miktarı
 • Miktar

Superbox Alıcı Danışmanı daha sonra ilgili adete geri dönecektir. İsim aşamasında tüketiciden tanımlayıcı bilgiler istenir ve bu tanımlayıcının kullanılıp kullanılamayacağı kontrol edilir.

Superbox Kurulum Ödemesi Nedir?

Superbox kurulumu abonenin kolunda onaylı bir servis tarafından yapılır. Makine tedarikçi tarafından eksiksiz ve test edilmiş olarak müşteriye teslim edilir. Turkcell Superbox Kurulum Ödemesi Yeni aboneler taahhütnameyi bozana kadar ücretlendirilmez. Taahhüt uzlaştırma sözleşmesi şartlarını ihlal eden abonelerden ücret alınacaktır. kDV ile birlikte 200 TL “SuperboxKurulumÖdemesi”.

Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

Müşterimiz iseniz paranızı iade edeceğiz.Turkcell Superbox’lar belirli paketlere tahsis edilmiştir Web servislerinizi iptal etmek veya kendi isteğinizle sonlandırmak isterseniz cayma bedeli talep edilir. Sağlayıcı cayma bedelini hesaplarken ayrıcalıkları tekrar ücretlendirir. Tahsis edilen aralığın kullanım miktarına bağlı olarak aboneden toplu bir ücret tahsil edilir.

Turkcell Superbox makinesinin zarar görmesi durumunda kuruma ek ücret yansıtılacaktır. 1000 TL indirim son faturaya yansıtılacaktır. 24 aylık pazarlama kampanyasının altı ay sonra iptal edilmesi durumunda, önceki altı ayda yapılan indirimler son faturada avans olarak tahsil edilecektir. Superbox modem ve kurulum ödemelerini iptal edebilirsiniz. Bu nedenle 200 TL kurulum ücreti cayma bedeline eklenecektir.

Superbox faturaları nasıl ödenir

Superbox Tüm Turkcell fiyat kanalları fatura tutarlarının ödenmesini kabul eder. Superbox faturası Turkcell Mağazaları ve Turkcell Superonline Abone Tesisleri ve Alıcı Hizmet Hattı ödeme kabul eder. Ayrıca talimatlı fon oluşturabilir veya anlaşmalı bankalardan tek seferlik fonlama yapabilirsiniz.

Aracı kurumlar üzerinden fonlama için fatura başına 1 TL işlem ücreti alınır. Aracı kurumlar Turkcell Mağazaları, Superonline Abone Tesisleri ve Turkcell Mağazalarından yapılan banka kartı işlemlerinden 2TL işlem ücreti almaktadır. Size yardımcı olması için aşağıdaki stratejileri kullanın. Turkcell superbox fatura ödeme;

 • Bankalar, anlaşmalı kurumlar
 • Tüm departman sayaçları
 • Bilgisayarlı maliyetlendirme şeması
 • ATM’ler ve telefonlar aracılığıyla
 • Turkcell Mağazaları ve Web Sitesi

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours