Turkcell Superbox Müşteri Hizmetlerine Doğrudan Bağlanma 2023

Turkcell Superbox, Ocak 2019’da Turkcell altyapısı ile kullanıma sunuldu. Ek altyapı kurulumu veya web altyapı sistemleri olmadan web bilgilerini yüksek hızda bağlamak için yeni bir sistem olan Superbox kullanıma sunuldu.

Bir Turkcell GSM ürünü olan Superbox, genellikle giriş hızının yavaş olduğu veya giriş altyapısının az olduğu durumlarda tercih ediliyor. Turkcell Superbox Alıcı Firmalar teknik arıza veya aksaklıklarda yardımcı olabilmektedir. Superbox’ın müşterileri Superbox Doğrudan Bağlantı Alıcı Hizmet Stratejileri 2023 analiz ederek doğrudan bağlantı kurmaya çalışmaktadır.

Turkcell GSM, Superbox altyapısı ile yüksek kalitede web altyapı hizmeti sunmaktadır. Bağlantı hızı 20 Mhps’dir. Superbox çok kullanışlı bir araçtır. Taşınabilir wifi ağı. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok ev ve işyeri Fiber altyapıya ihtiyaç duymaz.

Kullanımı kolaydır ve evde veya iş yerinde web kesintileri olduğunda gönül rahatlığı sağlayabilir. Aşağıda size yardımcı olacak bazı stratejiler yer almaktadır. Superbox Alıcı Hizmetine Katılınİleriye Bakarken Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin bazı yollarıdır: 2023yılında sonraki adımlara ihtiyaç vardır;

Superbox Alıcı Hizmetleri farklı operatörler aracılığıyla sunulacaktır. 2 haneli Acil olarak 0532 533 00 00 Superbox Turkcell 532 Superbox müşteri destek hattı.

Benzersiz bir teknik olarak; Superonline Alıcı Hizmetleri, herhangi bir teknik veya arıza sorununu doğrudan Superbox Alıcı temsilcilerine bildirmenizi sağlayacaktır. 0850 222 02 22.

0850 222 22 22 veya 0532 532-000-00-00 tuşlayın, ardından 1’e basın ve 6’yı tuşlayın. Superbox müşteri hizmetleri, 0850 222 02 22 veya 0532 532 00 00 numaralı telefonu çevirip 1’e basarak ve ardından 6 numarasını tuşlayarak teknik yardım sunabilir.

Superbox Şirket ve özel bireysel iletişim kanalları

Superbox Web Paketleri, cep telefonu ve bilgisayarlar için 5G hızının yanı sıra 10Mbps ve kotalı 4.5G paketleri de sunuyor. İnterneti kullanabilmek için Superbox’ı prize takmanız yeterlidir. Aşağıda Turkcell Superbox hizmet iletişim bilgileri yer almaktadır.

 • Şirket Açıklaması Turkcell İletişim A.Ş.
 • Superbox alanlar için özel cep telefonu tutarı: 532 veya 0532
 • Superbox Alıcı Hizmet Şirketi Telefon Numarası: 0850 222 12 22
 • Net adres: https://www.turkcell.com.tr
 • Şef İşyeri Yardım Hattı 0850 229 00 00
 • Merkez Ofis Faks 0850 229 75 75

Superbox Modem Kurulum ve Arıza Yardım Hattı

Turkcell Superbox Şirketi Superbox Hattı 0850 2221222’yi arayın ve bağlanmayı bekleyin. Superbox Şirket Alıcı Firmaları sistemde kayıtlı cep telefonu numarası kullanılarak arandığında bilgisayarlı yönlendirme yapabilmektedir.

Turkcell Superbox aboneliklerinin iptali için bu kanal kullanılacaktır. Turkcell Alıcı Temsilcileri, Superbox iptali bu kanaldan talep edildikten sonra iptal taleplerine mümkün olan en hızlı şekilde yanıt verir. On-line iptal işlemleri için https://www.turkcell.com.tr adresine giriş yapılarak on-line işlem yapılabilecektir. Turkcell Superbox Bireysel Alıcı Firma Hattı olarak 0532-532-532-00-00 hattını arayınız.

Superbox Online İşlemler

Turkcell Hesabım, bazı işlemlerin Turkcell Mobil Program ve Superbox Online üzerinden yapılmasına da olanak sağlıyor. Ayrıca Superbox için işlemler Superonline kanalı ve https://www.turkcell.com.tr web sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

 • Faturayı yakından inceleyin
 • 3D Faturalama Ücreti
 • Şikayetin şart ve koşullarının sorgulanması
 • Superbox Yazılım Sorgulama
 • Faydayı artırın
 • Wi-fi Topluluk Operasyonları
 • Kalan kullanım kotalarının veya adil kullanım kotalarının görüntülenmesi

Turkcell Superbox sosyal medya hesapları

Çoğu işletme ve hane web’i kullanmak için altyapıya ihtiyaç duymaz. Web bağlantı kesintileri, yavaşlamalar ve kesintilerin hepsi bir dezavantajdır. Bu kesinti ve sorunları görüntülemek için Turkcell superbox’ın sosyal medya hesaplarına bakabilirsiniz.

 • Twitter: https://www.twitter.com/turkcell
 • Facebook: https://www.facebook.com/turkcell
 • Instagram: https://www.instagram.com/turkcell

Superbox Asistanı: İşlemler

Superbox Eleştiri Hattı (ve WhatsApp Hattı) Superbox WhatsApp, 0850 2221222 numaralı hattın bilgilerini cep telefonundaki “Kişilerim” bölümüne kaydettikten sonra teknik destek sunuyor.

Superbox Alıcı Danışmanı İsim Ödemesi: Mevcut Superbox müşterileri veya aboneleri hizmet için herhangi bir ücret ödemek zorunda değildir.

Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Turkcell Superbox Alıcı danışmanları, teknik sorunlar ve arızalarla ilgili yardım sağlamak için 7/24 hizmet vermektedir.

Superbox Kalma Yardımını nasıl alabilirim?

08502221222 numaralı telefondan sonra kişi listenizi güncelleyerek WhatsApp üzerinden Superbox Kalma Yardımı alabilirsiniz. Superbox kampanyası dahilinde yapılan kalma yardımı talepleri kimlik bilgileri ile eşleştirilir. Konaklama asistanı ile bulunan adresler uygun ise Superbox kurulumu için randevu alınır.

İkinci kontrolden sonra Superbox ürünü kontrol ve test edilir. Ardından uygunluk garantisi ile abonelik ve pazarlama kampanyaları imzalanır. Superbox Stay Yardım Hattı üzerinden hedef ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours