Turkcell Ücretsiz SMS Paketi 2023

Turkcell’in kullandıkça öde ve ücretsiz sms gibi faturalı paketleri 2023’te de Turkcell müşterileri tarafından büyük ilgi görüyor. Turkcell müşterileri web, SMS ve dakika içeren hediye paketlerinden yararlanabiliyor. Bedava 2023 ile ilgili detaylar. Yazımızda SMS paketlerinin listesi yer almaktadır.

Turkcell Ücretsiz Sms Paketleri 2023

İşte 2023 kampanyası ve içeriği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: Turkcell Free SMS paketleri sizin için! Turkcell’in bedava SMS paketleri faturalı veya faturasız hattı olan herkes için bu kampanyalar ile oluşturulabilir.

 • Turkcell’in 100 Bedava SMS veren GEL SMS Pazarlama kampanyası var
 • Telefonunuzdan yazdıktan sonra 2222‘ye mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell faturalı müşterilerimiz ücretsiz SMS paketi olan dev mesaj paketinden yararlanabilirler.

 • Cep telefonunuzdan “Açık Havanın Tadını Çıkarın” mesajını yazıp 2222‘ye göndermeniz yeterli.
 • Sadece 19 TL karşılığında sms’leriniz hattınıza özel hale getirilebilir. Her rotada 10000 SMS olması gerekmektedir.

Turkcell Ücretsiz Sms 2023 için Kazançlı Stratejiler

Turkcell kendi bünyesinde haftalık ücretsiz sms yarışmaları düzenlemektedir. Siz de bazı yönergeleri takip ederek ücretsiz sms kazanabilirsiniz.

 1. SMS ile mesaj göndererek ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.
 2. Aldığımız SMS paketleri Turkcell müşteri portalına giriş yapmanın bir sonucudur.
 • Turkcell 1000’e Yakın SMS , SMS ile dağıtılan ücretsiz kampanyalardır.
 • Bu pakete fırsat paketi dahildir. Turkcell müşterileri SANS SMS yazıp telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle “EVET” yazıp kısa mesaj ile gönderin. 2222Hatlarınıza ücretsizsms gönderilecektir.

Turkcell’in ücretsiz SMS servisi bir e-posta yazarak alınabilir. Ona 2222‘ye gönderin. Bir arkadaşınıza 50 SMS gönderebileceğinize dair bildirim alacaklar. Bu paket, her ay ihtiyaç duyacakları tüm yetkileri içerecektir. Ayda sadece bir kez kullanılabilir.

Turkcell müşterileri, Turkcell müşterisi olarak kaldıkları sürece ücretsiz sms’lerden yararlanabilirler. Ücretsiz sms’ler müşterinin kendi telefonu ile kullanılmalıdır. SMS paketlerini başka bir hatta transfer edemezsiniz.

Turkcell Ücretsiz Sms ne için kullanılır?

Android kullanıcıları Turkcell’in ücretsiz sms uygulamalarını cep telefonlarına indirebiliyor. Turkcell aşağıdaki fonksiyonlar için ücretsiz SMS sunmaktadır:

Şok Seviyesi BIP
Salla Kazan GNC Uygulaması

Turkcell Ücretsiz Sms Gittiğin Kadar Öde

Turkcell’in kullandıkça öde hatlarına abone olursanız sizi dikkat çekici ve heyecan verici bir pazarlama kampanyası bekliyor. Turkcell’in pazarlama kampanyası sadece kullandıkça öde aboneleri içindir. Turkcell ücretsiz SMS sunuyor Dilediğiniz kişiye ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak siparişinizin ödemesini yapabilirsiniz. Kullandığın kadar öde kampanyalarından biri de Bedava Pazarlama kampanyasıdır

Turkcell Faturalı Ücretsiz SMS

Turkcell Faturalı müşteriler, paketlerinin erken bitmesi durumunda Turkcell’den satın alacakları ekstra aylık teknik ile aylık paketi her yöne 1000 SMS olarak kullanabilirler.

 • Turkcell aboneleri 30 günde sadece 1 TL ödeyerek SMS’lerini hem Turkcell içinde hem de Turkcell dışında kullanabiliyor.
 • Turkcell faturalı hattınız varsa bu tekliften yararlanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Smss 2023 Nasıl Doğru Şekilde Kazanılır?

Turkcell, hizmetlerini pazarlamak için başlattığı kampanya kapsamında ücretsiz SMS paketi fırsatı sunuyor. İlk olarak, Ücretsiz 1 GB Web Alanı Pazar.

Hediye web ayrıca bir bireyin kullanabileceği 1000 Hediye SMS sunuyor. Turkcell şu anda bir SMS pazarlama kampanyası yürütüyor. Katılmak için aşağıdakileri yapmalısınız.

 • 1GB Web ve 1000 SMS Paketi’ni ücretsiz almak için öncelikle telefonda mesaj bölümüne büyük harflerle İptal İzin yazdıktan sonra 2222 ‘ye mesaj göndermelisiniz.
 • Aldığınız mesajda Devam tuşuna bastıktan sonra bir mesaj daha göndermelisiniz. 2197 Daha sonra devam etmeniz gerekecek.
 • Telefonunuzda 1 hafta süreyle geçerli Turkcell Ücretsiz SMS Paketi Fırsatı görüntülenecektir.

Turkcell Hediye Sms paketi nedir?

Turkcell, hediye SMS paketlerini tanıtmak için cazip bir pazarlama kampanyası başlattı. Turkcell, müşterilerine en fazla 5000 SMS gönderiyor. Turkcell’in hediye SMS paketleri sırasıyla aşağıdaki gibidir:

 • Şans SMS paketi anlaşması
 • 5000 SMS paket anlaşması
 • 50 ücretsiz sms paketi anlaşması
 • 1000 SMS paket anlaşması
 • 100 sms paket anlaşması
 • Gel sms paket anlaşması

Turkcell Ücretsiz Sms paketleri

Ücretsiz sms paketi ve pazarlama kampanyası için Turkcell’e yazabilirsiniz. Ayrıca mesaj bölümüne büyük harflerle “EVET” yazıp 2222‘ye gönderebilirsiniz. SMS göndermeniz karşılığında 100 adet ücretsiz SMS cep telefonunuza gelecektir.

Turkcell’in SMS kampanyası, hattınız için her ay ücretsiz olan SMS mesaj sayısını tanımlamanıza olanak tanır. Mesaj bölümüne GEL SMS yazmanız, büyük harflerle yazmanız ve göndermeniz gerekecektir. 2222. Kullanmak için 30 ücretsiz SMS alacaksınız. Turkcell, telefonunuzu ücretsiz olarak doldurmanızı sağlayan çeşitli aylık sms paketleri sunar.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours