Turkcell Bedava Dakika (Konuşma) Nisan 2023

Turkcell, bedava dakika kazanmanın sms ve ödül havuzlarının yanı sıra salla kazan, crack, bip faydaları ve bedava dakikalar gibi birçok yolunu sunuyor. Turkcell, kullandıkça öde müşterileri ve faturalı aboneleri için ücretsiz konuşma paketleri ve dakikalarına 2023 yılında da devam edecek.

 • Bip uygulamasını mobil cihazınıza indirerek bedava dakikalar kazanabilirsiniz.
 • Salla Kazan, herhangi bir talimatla dakikalarca bedava konuşma kazanma fırsatı verir.
 • Turkcell ödül havuzuna giriş yaparak tüm talimatlarınız için bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell bedava dakika konuşma paketi anlaşması yapmak için tamamen farklı bir 3 sms kampanyası kullanın. Sms göndererek anında bedava dakika kazanabilirsiniz. Turkcell’in bedava konuşma paketi dakika stratejileri sunar.

 1. SURPRIZ Çeşitleri Telefonunuzun metin bölümünden 2222’ye mesaj gönderin. Bu mesajı gönderdikten hemen sonra dakikalarınız telefonunuza yüklenecektir.
 2. FIRSAT Türleri Cep telefonunuzdaki mesaj bölümünden gönderin. 2222. Turkcell konuşma anında telefonunuza yüklenecektir.
 3. Ücretsiz dakika kazanmak için Turkcell’e kısa mesaj gönderin. GEL DK Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 2222 Ücretsiz dakika kazanın

Turkcell Bip Uygulaması – 100 Dakika Kazanın

Turkcell Bip Programı’ndan 100 dakika kazanma şansı için mesaj atın. 2200 BIP100DK yazarak. Saniyeler içinde bilgilendirileceksiniz. Önümüzdeki 24 saat boyunca 100 dakika hattınıza yüklenecektir.

 • Turkcell Bip müşterileri 100 dakika kazanabilir.
 • Her 100 dakikalık konuşma süresi için bir TL ücretlendirilir.
 • Her ay dakikalarınızı yenilemeniz 100 dakikaya kadar kazanmanızı sağlayacaktır.

Turkcell her yöne ücretsiz dakikalar sunuyor

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine çeşitli kampanyalar ve her yöne bedava dakika kazanmanın alternatif yollarını sunuyor. Turkcell faturalı hat müşterileri HEDİYE DK yazıp 2222’ye göndererek her ay 100, 250 500 1000 2000 dakika bedava dakika kazanabilirler.

Turkcell Faturalı hat sahipleri ayrıca BOL DK HAFTASONU yazıp göndererek her yöne 100-250 dakika ücretsiz hafta sonu görüşmesi kazanabilirler: 2222 . Hafta sonu ödülleri Cuma günü saat 20.00’de başlıyor, Pazar gecesi 23.59’a kadar devam ediyor.

Turkcell’in sadakat kampanyası hazır kart sahiplerine her yöne bedava dakikalar sunuyor. Turkcell, 30 günde bir 15-24 TL arası yükleme yapanlara 100 dakika, 30 günde bir 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara ise 250 dakika hediye ediyor.

Turkcell cep telefonunuzdan internet kullanmıyorsanız, her yöne ayda 500 dakika ücretsiz konuşabilirsiniz. Bu teklif altı ay boyunca geçerlidir. Bu kampanya sadece faturalı hatlar için geçerlidir. Ücretsiz dakikalarınızı 532 müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Hesabım Uygulaması Üzerinden Bedava Dakika Kazanın

Turkcell Hesabım programı ile bedava dakika kazanmak için dijital operatör Turkcell Hesabım mobil programını kullanmanız gerekebilir. Sohbet paketini program içerisindeki Salla Kazan bölümünden veya ödül festivali pazarlama kampanyası üzerinden kazanabilirsiniz.

Salla Kazan Pazarlama kampanyasını kullanarak Turkcell Dijital Operatör programına giriş yapabilir ve 7 gün boyunca her gün ödül dakika kazanabilirsiniz. Programı 7 günde 1 kez kullanabilirseniz, ödül dakikaların yanı sıra ödül SMS veya web kazanırsınız.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell’in bedava dakika hilesi sadece salla kazan ile mümkün. Salla-kazan bölümüne tıkladıktan sonra telefonunuzu sallayarak 2000 dakikaya kadar bedava konuşma süresi kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi 1000 bedava dakika sunuyor

Kampanyaya katılmak için Turkcell Gurbet Tarifesi gerekmektedir. En az 20 TL yükleyerek ayda 1000 dakika ve 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

 • Ücretsiz 1000 dakika sadece evde geçerlidir.
 • 1 GB BİP web, BİP programı hangi ülkede kullanılıyorsa orada kullanılabilir.
 • Bunun için cep telefonunuzun fonksiyonuna göre Play Store veya App Store’dan BİP programını edinmeniz gerekebilir.

Turkcell’liler hafta sonu bedava konuşuyor

Turkcel, ön ödemeli abonelerini unutmadığını göstermek için farklı Turkcell müşterilerine hafta sonu ücretsiz görüşme imkanı sunuyor.

 • Cumartesi ve Pazar günleri ailenizle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.
 • Turkcell’in bedava konuşma kampanyası için en az 35 TL yüklemeniz gerekiyor.
 • Daha sonra Turkcell size her hafta sonu bir bilgilendirme mesajı gönderiyor. Artık Turkcell’lilerle ücretsiz konuşabilirsiniz.
 • Sonuçta kullanım yurt içi kullanımla sınırlı olacak.

Turkcell bedava dakika SMS kodları

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in müşterilerine yüksek miktarda bedava dakika dağıtmak için kullandığı bir pazarlama kampanyasıdır. Turkcell Hediye Havuzu, çeşitli durumlarda ve farklı seçeneklerle bedava dakika kazanmanızı sağlar. Turkcell Hediye Havuzu’nun en yeni kampanyası Turkcell Bedava Dakika SMS Kodları ile kısa mesaj göndererek bedava dakika kazanın.

Sms Kodu Gemi Ücretsiz Dakikaların Keyfini Çıkarın
BIP 100 DK 2200 100 Dakika
SÜRPRİZ 2222 Şok Dk
GEL DK 2222 30 Dakika
SK137 2200 500 Dk

Turkcell Şok Seviyeli Havuz Dakikası Hediye

Turkcell İletişim Tesislerini ziyaret ederek ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör’ün şok faktörleri size ücretsiz dakika ve web’in yanı sıra SMS de verecektir.

Bol GB Yükleme Kiti: Bedava Dakika Kazanın

Turkcell, yeni kullandıkça öde müşterilerine 750 dakika değerinde hediye sunuyor. Turkcell ayrıca 30 gün boyunca 750 dakika konuşma süresine ek olarak 25 GB internet hediye ediyor. Bu kampanyaya 18 yaşından büyükseniz size en yakın Turkcell İletişim Merkezi’ne giderek yeni bir Kullandıkça Öde hattı alarak kayıt olabilirsiniz. Hattınızı açtığınız anda ücretsiz dakikalarınız otomatik olarak tanımlanır.

Mevcut Spor ile Bedava Dakika Kazanın

Hediyeli Oyun, oyun oynayarak puan kazanmanızı sağlar. Bu puanlar ücretsiz dakika kazanmak için kullanılabilir. Hediyeli Oyun, tüm Turkcell talimatları için ücretsiz dakika kazanmanızı ve hoş geldin hediyesi olarak 1GB web almanızı sağlar.

Turkcell Bedava Dakika: Yükleyebildiğiniz kadar Turkcell Bedava Dakika kazanın

Turkcell Dijital Operatör, Paycell ve Turkcell Resmi web sitesi üzerinden yedi gün boyunca geçerli ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz. Kullandığın kadar öde hattı kullanan Turkcell’liler, Hazır Kart bakiyelerine yükleme yaparak anında para kazanmaya başlayabilirler. Ücretsiz dakika kazanmak için yükleme yapmak.

 • Turkcell Dijital operatör uygulamasına Turkcell numaranızla giriş yapın. “Daha sonra butonuna tıklayın Stabilite Yükleme İşleminizi tamamlamak için ” düğmesine tıklayın. Banka kartınızı ve yükleme yapmak istediğiniz stabilite bilgilerini girerek işlemi tamamlayın.

İşlemin başarılı olması durumunda Turkcell bonus dakikalarınızı otomatik olarak hattınıza yükleyecektir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours