Türk Telekom Yazlık İnternet Paketleri ve Fiyatları Nisan 2023

Türk Telekom Yazlık İnternet, tüm hızlı ve orta süreli seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz en iyi taşınabilir bireysel web hizmetidir. Türk Telekom Yazlık İnternet sayesinde seyahate çıktığınızda ya da kurumsal gezilerinizde uzun süreli bağlantı ve cayma bedeli sorunlarıyla karşılaşmazsınız. 4 5G hizmetinin keyfini çıkarın Ürünlerimizin kalitesi hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 100 Mbps’ye kadar 2, 3 ve 6 aylık limitsiz web konut paket seçenekleri hakkında da daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web, tüm müşterilerine ücretsiz Katma Değerli Şirketler de sunuyor. Pazarlama kampanyası kapsamında bağlantı ücretinin ücretsiz olduğu Türk Telekom Yazlık Web hizmetinin ana hatlarını yazımızda bulabilir, avantajlarını ve paket ücretlerini inceleyerek hizmetten hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’in Faydaları Nelerdir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web servisi kullanımı için Türk Telekom taahhüt cayma bedeli alınmaz. Paket anlaşma seçenekleri seyahatlerinize veya seyahat sürelerinize göre ayarlanabilir, böylece seçtiğiniz tarife paketi dışında herhangi bir ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu avantajlara ek olarak farklı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Avantajları aşağıdaki gibidir:

 • 2, 3 ve 6 Aylık Paket Fırsatları
 • Web tarife paketi anlaşması için sizden herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir
 • Premium Muud aboneliği ile ayda 1.000 şarkı dinleyebilirsiniz.
 • Binlerce Türk Telekom ücretsiz WiFi Noktasına sınırsız erişimin keyfini çıkarın
 • Ücretsiz bağlantı fiyatı 264₺
 • Pazarlama kampanyasına katılmanın birçok yolu vardır

Kampanyadan siz de yararlanabilirsiniz. Tatilde veya seyahatteyken yüksek hızlı internetin keyfini çıkarın.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Başvuruları iki farklı şekilde yapılmaktadır: “Yeni Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı” ve “Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı”. Yeni veya Mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı ayrımı, program boyunca talep edilen bilgilerin tamamen farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi çevrimiçi hale getirmek için izlemeniz gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Yaz Sezonu için yeni bir Türk Telekom Web Alıcısı iseniz:

 • Tarayıcınızı kullanarak Türk Telekom Resmi Web Sitesine gidin.
 • Detaylı Açıklama Hemen Abone Ol Hizmeti” bölümüne ilerleyin.
 • “Cep Telefonu” etiketli bölüme cep telefonu numaranızı yazın
 • “2. Kişi” Numarasıetiketli bölüme bir arkadaşınızın iletişim numarasını da yazabilirsiniz.
 • Formu doldurun. “Güvenlik kodu“butonuna basarak “eksiksiz ve doğru bir şekilde” bu butona basın “Gönder” butonuna basın.
Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları ve Modem Fiyatları

Mevcut bir Türk Telekom Yaz Sezonu Web Alıcısı iseniz:

 • Tarayıcınız üzerinden Türk Telekom Resmi Web Sitesine giriş yapınız.
 • Detaylı AçıklamaPaketDeğişikliği veya Pazarlama Kampanyası Katılım işlemleri” bölümüne ilerleyin.
 • “Cep Telefonu Numaranızı Girin”“Cep Telefonu” yazan bölüme cep telefonu numaranızı girin.
 • Formu doldurun.“Güvenlik Kodu“nu tam ve doğru olarak görüntülemek için “” bölümüne tıklayın.“Gönder” butonuna basın.

Yeni Türk Telekom Yaz Sezonu Web müşterilerinin web tipini doldurmaları gerekmektedir. Ayrıca mevcut Türk Telekom Yaz Sezonu Web müşterileri de “444 1 444” numaralı Türk Telekom Alım Şirketleri’ne bağlanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri 2023

Türk Telekom Yaz Sezonu Web, bağlantı sorunu olmadığı için sabit bireysel web’e göre biraz daha maliyetlidir. Yüksek hız seçenekleri ve Fiber altyapısına rağmen Türk Telekom Yaz Sezonu Web en uygun fiyatı sunuyor. Ücretsiz Premium Muud ve bağlantı ücreti olmaması ile daha avantajlı bir hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. İşte 2023 yılı için yüksek hızlı kotasız Pazarlama kampanyası ile 2023 yılı için Türk Telekom Yaz Sezonu Web Paket Ücretleri ve Kullanım Süreleri;

Paket Fiyatları Paket Fiyat
16 Mbps’de Yaz Web’i 2 Ay 206,90₺
3 Ay 300,90₺
6 Ay 564,90₺
24 Mbps Hiper Web 2 Ay 228,90₺
3 Ay 333,90₺
24 Mbps Fiber İnternet 2 Ay 262,90₺
3 Ay 384,90₺
35 Mbps Hiper Web 2 Ay 298,90₺
3 Ay 438,90₺
35 Mbps fiber web 2 Ay 322,90₺
3 Ay 474,90₺
50 Mbps Hiper Web 2 Ay 308,90₺
3 Ay 453,90₺
50 Mbps fiber web 2 Ay 332,90₺
3 Ay 489,90₺
100 Mbps fiber web 2 Ay 320,90₺
3 Ay 477,90₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Ücretleri

NOT: Paket anlaşma ücretleri tam kullanım ücretleridir. Aylık faturayı elde etmek için paket fiyatını ay sayısına bölün. (Örn: 6 Ay 564,90₺ 16Mbps paket anlaşması aylık 564,90/6 = 94,15₺)

Türk Telekom Yazlık İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri 2023

Türk Telekom Yaz dönemi Web pazarlama kampanyasından en iyi şekilde yararlanarak aldığınız web hizmetini kullanmak için bir Modem’e ihtiyacınız var. Modemler, web bilgilerini Türk Telekom sunucularından dizüstü bilgisayarınıza veya cep telefonunuza aktaran birimlerdir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web paket anlaşması satın alsanız bile Yüksek Verimli Fiber Modem olmadan web hizmetinden yararlanamazsınız. 6 aya kadar kullanım aralığı ile Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri 2023 yılı için aşağıdaki gibidir;

Modem Tipi Modem Tahsis Aralığı Vergiler Dahil Aylık Fiyat Modem Gerçek Değer Düşük maliyetle pazarlama için kullanılan miktar
Yüksek Verimli Fiber Modem İki ay 96,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Yüksek Verimli Fiber Modem Üç Ay Süreli Sözleşme 64,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Yüksek Verimli Fiber Modem 6 Ay 32,00₺ 250,00₺ 58,00₺
Türk Telekom Yaz Sezonu Web Modem Ücretleri

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Fatura Ücreti Nasıl Yapılır?

Fatura ödemelerinizi Türk Telekom Yaz sezonu Web servisinizdeki bazı yöntemlerle de yapabilirsiniz. Faturalarınızın kesildiği gün ödenmesini sağlamak için otomatik ücret ödeme talimatı da verebilirsiniz.

 • “444 1 444” numaralı telefondan Türk Telekom Alıcı Şirketleri ile kart ücretleri
 • Türk Telekom Mağazalarında Para Yükleme
 • Kredi kartı veya banka kartı kullanımıyla ilişkili ücreti ödemek için finans kurumunuzun Hücre Programını kullanın
 • Türk Telekom On-line İşlemler programı üzerinden Kart Ücreti

Faturalar için İstediğinizi ödeyin Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz“Fatura ÖdendiBilgilerien az bir saat içinde e-posta veya kısa mesaj yoluyla alacaksınız.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi Nedir?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi, hem Türk Telekom’un hem de sizin haklarınızı koruyan bir belgedir. Taahhütname kapsamında hizmet kalitesinden hizmet bedeline kadar taahhütlerini yerine getirmekle yükümlü olan Türk Telekom ile taahhütname kapsamındaki ücretleri ödemekle yükümlü olan sizler arasında imzalanan bu belge taahhüt süresi sonuna kadar geçerliliğini korur. 5 sayfalık Türk Telekom Yaz Sezonu Web Taahhütnamesi’ni değerlendirmek isterseniz:

 • Türk Telekom Resmi Web Sitesine gidin.
 • “Belgeler” sekmesini aşağı doğru kaydırarak“”Türk Telekom Yaz “Sezonu Web Taahhütnamesi” bölümünü görün.
 • PDF’i indirmek için düğmesine basın.“İNDİR Ekranınızın sağ üst köşesindeki ” düğmesine tıklayın.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli Ne Kadar?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli aldığınız hizmet fiyata ve taahhüt aralığına bağlı olarak değişmektedir. İlk taahhüt ücreti, taahhüt aralığınızdan daha yüksektir. Aralığınız arttıkça azalır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedelinizin ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom Alıcı Şirketlerini arayabilir veya Türk Telekom İletişim Tesislerine gidebilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Yaz Sezonu Web’inizi 180 günü aşmayacak şekilde dondurabilirsiniz Hesabınızı yılda sadece bir kez dondurabilirsiniz. Bir takvim yılı içinde hesabınızı birden fazla kez donduramazsınız. web dondurma aralığınız boyunca aylık 7₺. Bu 7₺ modem fiyatıdır ve dondurma işleminden bağımsız olarak faturanıza yansıtılacaktır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Dondurma işleminiz için “444 1 444”den Türk Telekom Alıcı Şirketlerine bağlanarak dondurma işleminizin 24 saat içinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Web dondurma sürenizin bitiş tarihine ulaştığınızda faturalandırma yeniden başlayacak ve webiniz otomatik olarak açılacaktır.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Nasıl Uzatılır?

Türk Telekom Yazlık Web paket sözleşmenizin son tarihi yaklaştığında, hizmet kesintisi ve yeniden başvuru işlemleriyle karşılaşmamak için Türk Telekom Yazlık Web Uzatması yapmak isteyebilirsiniz. Türk Telekom Yaz Sezonu Web hizmetinizi “444 1 444” numaralı Türk Telekom Alım Şirketleri’ni arayarak veya Türk Telekom Mağazaları’nı ziyaret ederek uzatabilirsiniz.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web paket sözleşmenizin yenileneceği uzatma işlemi sonrasında hizmet fiyatında değişiklikler olabilir. Yaz Sezonu Web’i uzatmadan önce pazarlama kampanyası paketinizin fiyatının değişip değişmeyeceğini kontrol etmeyi unutmayın.

Türk Telekom Yazlık Web Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Yazlık Web’inizi iptal ettirmek isterseniz size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne giderek “Türk Telekom Yazlık Web İptal Formu”nu doldurmanız gerekmektedir. Taahhütname’de belirtildiği üzere Türk Telekom Yazlık Web’inizin erken sonlandırılması durumunda bazı cezai tutarlar ortaya çıkabilir.

Bu ceza tutarı Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli olarak faturalandırılacak ve iptal işlemi gerçekleştikten sonraki ay tarafınıza gönderilecektir. Türk Telekom Yaz Sezonu Web Cayma Bedeli’ni ödediğinizde Türk Telekom ile aranızdaki yetkilendirme süreci sona erer.

Türk Telekom Yaz Sezonu Web Şikayeti Nasıl Yapılır?

Türk Telekom web işaretleme gücünüzle veya yaz sezonu web bağlantınızla ilgili bir sorun yaşadığınızda, Türk Telekom İsim Merkezi’nden yardım alabilir veya çevrimiçi bir Türk Telekom Arıza Belgesi oluşturabilirsiniz. Burada, Türk Telekom İsim Merkezi’ni aramadan veya çevrimiçi bir arıza belgesi bırakmadan önce incelemenizi önerdiğimiz bazı faktörler listelenmiştir:

 • Elektrik kesintisi nedeniyle internet bağlantınızı kaybetmiş olabilirsiniz.
 • Evinizde elektrik olduğundan emin olun.
 • Modeminizin elektrik bağlantısını kesmiş olabilirsiniz.
 • Modem adaptörünün takılı olup olmadığını kontrol edin.

Son olarak, aşağıdakiler hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz: “Açık-Kapalı Modem anahtarınız arkada olabilir. Kapalı Tekrar bağlamak için çevirin. Bu adımlarla sorunu çözemezseniz Türk Telekom Name Heart’tan yardım alabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours