Türk Telekom (Hat) Numara Taşınabilirliği Kampanyaları Nisan 2023

Türk Telekom hattı kullanmıyorsanız, numaranızı Türk Telekom’a taşıyarak ödül kullanım haklarından yararlanabilir, On-line İşlemler programı ile hücresel ücret işlemlerinde belirli indirimlerden faydalanabilirsiniz. Operatör değiştirmek yaygın bir uygulamadır. Çoğumuz çok düşük maliyetli paketler, tarifeler ve kampanyalar sundukları için yeni operatörlere geçiyoruz.

Türk Telekom’a geçmenin büyük avantajlarını içeren hoş geldin kampanyaları dahilinde Türk Telekom Numara taşıma işleminizde size sunulabilecek onlarca kampanyadan birini seçin! Numara taşıma işleminizi gerçekleştirmek için üzerinize kayıtlı hattınızla Türk Telekom İletişim Merkezi’ne başvurmanız yeterli. Numara taşıma işleminden sonra birçok kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Pazarlama Kampanyası ile Web’i Hediye Edin

Hattını Türk Telekom’a taşıdıktan hemen sonra 30₺ ve üzeri yükleme yapan yeni Türk Telekom müşterilerine ilk ay ücretsiz 750 Dakika, 750 SMS ve 25 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom müşterisi olmadan önce hangi operatörü kullanıyor olursanız olun, Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek Hoş Geldin Pazarlama kampanyasından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom ücretsiz web sınıfımızda en popüler kampanyaları inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Swap Kampanyaları 2023

Numaranızı Türk Telekom ‘a taşımak istiyorsanız Numara taşıma işlemini kullanabilirsiniz Tüm işlemi online olarak yapabilirsiniz. Ya da Türk Telekom’dan yepyeni bir hat satın almalısınız. Tutarı kendiniz seçebilirsiniz ve Türk Telekom bayilerinden mevcut belirlenmiş numaralardan birini seçeceksiniz.

Selfy paketleri hem faturalı hem de kullandıkça öde seçeneklerinde mevcuttur.TürkTelekommigration kampanyaları . Sosyal medya kullanımında sınırsız internet hakimdir. Tam Senlik tarifeleri 2023 yılında faturalı ve kullandıkça öde hatlar için geçerlidir.

Türk Telekom Tam Senlik 3 Tarifesi

Pazarlama kampanyası Türk Telekom Tam Senlik tarifeleri arasında Bu 1000 dakika konuşma süresi, 3 GB veri ve 250 SMS içerir. Bunların hepsi faturalı hattınızın bir parçası olarak özetlenebilir.

 • İster genç ister yaşlı olun bu ürünü kullanabilirsiniz.
 • Bu düşük fiyattan yararlanmak için yeni bir hat satın almak veya siparişinizi artırmak en iyisidir.
 • 12+12 ay taahhüt ile katılım sağlanabilir.
 • İlk 12 ay boyunca pazarlama kampanyaları 28 TL olarak fiyatlandırılır.

Selfy Sosyal 7GB Pazarlama Kampanyası

Birçok farklı sosyal paket mevcut. SelfyFaturalıHeryöne 1000 dakikanın yanı sıra 250 SMS içeren 7GB tarifesi oldukça rağbet gördü. Yedi GB’ın ikisi Fb.com, Youtube, Instagram ve Twitter için geçerli.

 • Bu pazarlama kampanyasına SOCIAL 7GB yazıp 4545‘e SMS göndererek katılabilirsiniz.
 • Selfy 25 yaşından küçük müşteriler için geçerlidir.
 • Sonradan ödeme ve taahhüt şarttır.
 • Selfy’e 15 ay taahhüt verirseniz ilk 3 ayınız 16TL, sonraki 12 ayınız 32TL olacaktır.

Türk Telekom Cool Bundle 5 GB

Türk Telekom havalı paket 5 GB Kampanya sadece Kullandığın Kadar Öde hattını seçen müşteriler için geçerlidir. Paket 750 SMS, 750 dakika ve 5GB internet ile birlikte gelmektedir. Cool Paketler genellikle faturalı hatlar içindir. Bu paket en popüler pakettir. Kampanyanın ücreti 30 gün için 27 TL’dir.

 • HAVALI 5GB yazıp 5555 ‘e SMS göndererek bu pazarlama kampanyasına katılabilirsiniz
 • Numara değişikliği yapan veya yeni numara alan müşterilerimiz kampanya fiyatından yararlanabilir.
 • 5555 ‘e SMS GöndermeYazan:TYPINGIPTAL HAVAL 5GB.

Selfy 10 Paketi

TheSelfySocial10 Paketi 5 GB’ı Twitter için geçerli olmak üzere 10 GB web alanı içerir. Instagram için geçerlidir. Facebook için geçerlidir. Ve Youtube için geçerlidir. tüm talimatlar için 750 dakika dahildir. tüm yönlendirmeler için 500 SMS dahildir. Pazarlama kampanyasının değeri yeni müşteri başına 33 TL olmaya hazırdır.

 • Bu pazarlama kampanyasına SOCIAL TEN yazıp 4545 ‘e SMS göndererek katılabilirsiniz.
 • Henüz Selfy üyesi değilseniz kayıt olmak için mesaj atabilirsiniz. SOCIAL T EN Kimlik numaranız 4545‘in kilidini açmak için anahtarınızdır.
 • Kampanya değeri sadece yeni hat alanlar veya numarasını taşıyanlar için geçerlidir.
 • Katılımcıların 25 yaşından küçük olması gerekmektedir.
 • Paket iptali için 4545 ‘e SMS gönderin IPTAL SOSYAL 10... hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Efsane Tarifeler ve Ücretsiz 10 GB Web

Türk Telekom Efsane Tarifeler, herhangi bir yaş sınırlaması olmaksızın kolayca geçiş yapabileceğiniz ve geniş kullanım haklarından ek ücret ödemeden faydalanabileceğiniz tarife seçenekleridir. Numara taşıma ile Efsane Tarife’ye geçerseniz her ay 10 GB ücretsiz alabilirsiniz.

Türk Telekom Bol ve Hızlı Tarifeler ve Faturaya Özel %20 İndirim

Sadece numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşterilerin yararlanabildiği %20 ucuzluk kampanyası ile 12 ay taahhüt vermeniz durumunda 12 ay boyunca indirimli fiyattan %20 Tarife paketi sunuluyor. Düşük fiyat almak ve hızlı web avantajından yararlanmak için Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Türk Telekom Cep Keyif 3 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu tarifelerinin en uygun fiyatlı ve en az web kullanım hakkına sahip tarifesi olan Cep Dostu 3 tarifesi ile 12 ay boyunca tarifenizde kalma sözü vererek ayda 28₺ ‘ye Türk Telekom web, her yöne dakika ve sms haklarından yararlanabilirsiniz. Cep Dostu tarife 3: İçeriğine bakalım.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Companion 3. 750 SMS 750 Dakika 3 GB Web 70₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 6 Tarife Paketi

Cep Dostu 6 tarife paketi, 6 GB Web kullanım hakkı sağlayan makul fiyatlı bir tarife paketi arayan Türk Telekom müşterileri için muhtemelen en kullanışlı tarife paketlerinden biridir. 12 ay taahhüt verenler için 34₺/Ay Fiyatlandırma sağlayan Türk Telekom’un Cep Dostu 6 tarifesinin ana noktalarına göz atabilirsiniz.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 6, 1500 Dakika ile 1500 SMS ve 6GB Web Alanı Kazanın 75₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 10 Tarife Paketi

Türk Telekom tarifelerinde yer alan Cep Dostu 10 tarife paketi,“Tarifen Yurt Dışında Paketi “nden belirli bir ücret karşılığında yararlanmanızı sağlar. Günlük rutininiz için fazlasıyla kullanım hakkı içeren ve ayda 42₺ paket ücreti garanti eden Türk Telekom Cep Dostu 10 tarifesinin tarife içeriklerini inceleyeceğiz 12 ay taahhüt gerekmektedir.

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Zevki 10 3000 dakika 3000 SMS 10GB Web 85₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi

Türk Telekom Prime Enterprise avantajlarından yararlanabileceğiniz paketlerin başlangıç paketi olan Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi ile internette bolca vakit geçirebilir, aile bireylerinizle uzun cep telefonu görüşmeleri yapabilirsiniz. 12 fatura dönemi taahhüt verenlerin ayda 52₺ tarife ücreti ödeyeceği Türk Telekom Cep Dostu 15 Tarife Paketi’nin farklı özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 15 3000 Dakika, 3000 SMS ve 15 GB Web 100₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi

Türk Telekom Cep Dostu 20 Tarife Paketi, faturalı hat kullanan Türk Telekom abonelerine Prime Enterprise ayrıcalıkları sunuyor. Tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir tarife paketi olan Cep Dostu 20, Türk Telekom abonelerinin kullanımına sunulmuştur. 12 ay taahhüt verenlere 62₺ indirim ileayda 58 . Cep Dostu 20 tarife paketinin farklı ayrıcalıkları aşağıdaki gibidir:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 20 3000 Dakika 3000 SMS 20 GB Web 120₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 30 Tarife Paketi

Sürekli yurt dışına seyahat eden bir Türk Telekom müşterisiyseniz Cep Dostu 30 tarife paketi ile ev kullanımlarınızı yurt dışında uygun fiyata kullanabilirsiniz. Prime Enterprise ayrıcalıklarından ücretsiz yararlanmanızı sağlayan Cep Dostu 30 tarife paketine 12 ay taahhüt vermeniz durumunda paket ücreti düşecek ve otuz günde 78₺’ye bu paketten yararlanabileceksiniz. Türk Telekom Dünya Çapında Cep Dostu 30 tarife paketinin tüm farklı özellikleri:

Tarife Adı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl Satın Alabilirim?
Cep Keyfi 30 3000 Dakika 3000 SMS 30 GB Web 150₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Cep Dostu 40 Tarife Paketi

Türk Telekom’a yeni geçiş yapan müşterilerin faydalanabileceği ayrıcalıklı paketlerin sonuncusu olan ve en iyi kullanım haklarına sahip Türk Telekom Cep Dostu 40 tarife paketi, doya doya konuşmayı ve internette gezinmeyi seven müşteriler için en çok tercih edilen tarife paketidir.

40 GB web kullanım hakkı ile Cep Dostu 40 tarife paketine 12 ay taahhüt verdiğinizde ayda 98₺‘ye sahip olabilir, Prime Kurumsal ayrıcalıklarından tek kuruş harcamadan yararlanabilirsiniz. Cep Dostu 40 tarife paketinin içeriğine bir göz atalım:

Tarife Başlığı Tarif Malzemeleri Adanmışlık Olmadan Değer Nasıl satın alabilirim?
Cep Hoş 40 3000 dakika 3000 SMS 40GB web 200₺ / Ay Türk Telekom İletişim Tesisleri

Türk Telekom Konut Web Geçişi Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’a geçiş yapan her yeni Türk Telekom müşterisi, Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve öncelikli alternatiflerinden yararlanabiliyor. Hücresel hatlara geçiş kampanyalarına evde internet geçiş kampanyasını da ekleyen Türk Telekom, “Aydan Aya 12 MbpsEniyi evde internet paketini bu fırsatla alın “Geçişin Alternatifi Burada” kampanyasından geçiş yapan herkişi için 150₺‘ye varan indirim sunuyor. Aylık ücreti 68,90₺ olan bu paketi, Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak veya Türk Telekom İletişim Tesisleri’ni ziyaret ederek seçebilirsiniz.

Türk Telekom’a geçiş için nasıl başvurabilirim?

Mevcut operatörünüzden ayrılıp Türk Telekom abonesi olmak istiyorsanız, Türk Telekom’a geçmenin başka yolları da var. Geçiş yapmadan önce hattınızın bağlı olduğu işletmeciye karşı bir yükümlülüğünüzün olup olmadığını düşünmelisiniz.

Eğer varsa taahhüt sürenizin bitmesini beklemelisiniz. Eğer yoksa tarife cayma bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Türk Telekom’a geçmenin en tipik yollarına bir göz atalım:

 1. Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne kimliğiniz ile giderek Türk Telekom’a geçiş başvurusunda bulunabilirsiniz.
 2. Formu doldurup gönderdikten sonra geriye sadece geçiş işleminin gerçekleşmesini beklemek kalıyor.
 3. Türk Telekom’a geçiş başvurunuzu Türk Telekom Resmi Web Sitesi üzerinden de hızlıca yapabilirsiniz.
 4. ArtıkNumaramı taşımak istiyorumsekmesine tıklayabilir ve istenen bilgileri girebilirsiniz.“Gönder” düğmesine basın.
 5. Programınız incelendikten sonra hattınızla ilgili bir mesaj alacaksınız.
 6. Türk Telekom’a geçiş işlemi 2-3 kurumsal gün içerisinde gerçekleşir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours