Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama ve Yükseltme Nisan 2023

GSM operatörü Türk Telekom, GSM faturanızla birlikte telefon veya tablete eşdeğer cihazlar sunmaya başladı. Faturanızı her ay düzenli olarak öderseniz, Türk Telekom şubelerinden cep telefonu alabilirsiniz. Aynı zamanda, düzenli ödemeleriniz sayesinde, Türk Telekom’daki akıllı telefonlar için faktörlerinizin yeterli olduğu mankeni satın almanız mümkündür.

Ne kadar çok puanınız varsa, telefon modelleri o kadar iyi olacaktır. Uygun koşulları sağlayan faturalı hat abonelerinin tarife ile birlikte yani fatura ile birlikte aydan aya taksit ödeyerek alabilecekleri cihaz kampanyaları ile ilgili tüm detaylar ve 2023 yılı Türk Telekom cihaz puanlaması;

Türk Telekom Sistem Puanlama Çalışması 2023

Türk Telekom faturalı hattınızı belirli bir süre kullanırsanız ve gelen ödemeleri zamanında ve genellikle öderseniz, faturanızda puan birikebilir. Yukarıdaki örnekte olduğu gibi ödeme sıklığınıza göre size bir statü gibi kredi durumu sunulabilir. Türk Telekom hattınızın cihaz puanını 2023 stratejileri ile inceleyebileceksiniz;

 • Türk Telekom isim tesisleri 444 1 444,
 • Bu işlemi Türk Telekom mağazalarından yapabilirsiniz.

SMS ile Türk Telekom Sistem Puanı Sorgulama

Ödemelerin yapılmaması durumunda Türk Telekom araçlarında eksi puanlar oluşabilir. Faktörlerin birikmesi, kesintiler ve hatta faktörlerde bir düşüş olabilir. Eğer araç alamayacak durumdaysanız araç almanız çok zor olacaktır. Türk Telekom SMS ile yapacağınız sorgulamada kredi durumunuzu öğreneceksiniz. Notunuza göre araç satın almalısınız. Cihaz notunuzu sorgulamak için Türk Telekom sms nasıl kullanılır bazı örnekler aşağıdadır; TC Kimlik numaranız ile 1122‘ye kısa sms gönderin Bizimle iletişime geçmenin bazı yolları aşağıdadır. 12 ay öncesinden başlayın Tarihler bir boşlukla ayrılmalıdır.

Türk Telekom Ekstra Sistem Alımları

Türk Telekom faturanızla birlikte cihaz almak isterseniz, faturalarınızı düzenli ödemek kaydıyla, yüksek stabiliteli fatura için bir paket seçebilir ve bu paketi 4 veya 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Cihaz, taahhüt durumuna bağlı olarak 12 veya 24 ay boyunca satın alınır. Türk Telekom faturanızla birlikte bir cihaz almak için bazı yönergeleri yerine getirmiş olabilirsiniz. Bu kurallar aşağıdaki gibi cihazları içerir:

 • Faturalı Hat Aboneleri
 • Faturalı hatların en az altı aydır aktif olması gerekir.
 • Ortak fatura fonları oluşturma
 • T.C. Kimlik numarasına göre kayıtlı borç tutarı aşırı değil
 • KKB değerlendirmesi

Türk Telekom Tarife Ekstra Sistemi Kampanyaları

Türk Telekom puanınızın artması durumunda, bu puana göre belirli cihazlara veya ev eşyalarına eşdeğer ürünler satın almanız gerekir. Aşağıdaki cihaz veya ürünleri satın almalısınız: dizüstü bilgisayar, hassas cep telefonu, tablet, hassas saat; küçük elektrikli ev aletleri; ses veya müzik programları ve ekipmanları. WiFi, cep telefonu ekipmanı. Oyun ürünleri. Bu ürünler farklı değer seviyelerine sahiptir. Türk Telekom’un faturalı müşterilerine sunduğu kullanabilmeye özel kampanyalar ile sorunsuz bir şekilde ödeme yapmak ve ihtiyacınız olan cihaza sahip olmak mümkün.

 • Cihaz kampanyalarını minimum 12 ay taahhüt vermeniz durumunda faturanızla birlikte satın alabilirsiniz.
 • Bizden taksitleri tek bir ödeme içermez.
 • Seçili araçlar: 12 ay taahhütle 11 aylık kiralama
 • 24 aylık taahhüdünüzde sadece 23 aylık ödeme bakiyeniz olacaktır.

Ayrıca Türk Telekom Eski Cihazını Teslim Et Yeni Cihazını Al kampanyası dahilinde taşıyacağınız eski cihazınızın kullandıkça öde değeri, yeni alacağınız cihazın taahhüt edilen değerinin en fazla %75’i kadar olmalıdır.

Türk Telekom Tarife Ek Taksit kampanyaları için çok detaylı yazılarımızı görmek isteyenler aşağıdaki konu başlıklarına tıklayabilirler;

Türk Telekom Sistem Değerlendirme İyileştirme

Türk Telekom cihaz alım puanınızı yükseltmek için en önemli etken gelen ödemelerinizi zamanında ve genellikle ödemektir. Ancak faktör kazanmak için farklı yöntemler; Türk Telekom seviye istikrar durumu Minimum 6 Ay faturalı telefon hattınız olduktan sonra başlar. Hemen aşırı bir duruma ulaşmazsınız. Aylık ödemelerinizi yaptıkça kısıtlamanın arttığını göreceksiniz.

Bir zaman aşımı gerekli olmamalıdır. Bunu yapmak için, faturanızın zamanında ödenmesini sağlamak için günlük bir ödeme ayarlayabilirsiniz. Türk Telekom Faktörlerini genişletmek için bir başka etkili teknik de birden fazla Türk Telekom hattına sahip olmaktır.

Türk Telekom Faktör ile Alınan Cihazlar Nelerdir?

Türk Telekom faktörlerinizi sorgularsanız, sonuç 4000 faktör ise, bu nedenle satın almanız gereken cep telefonu kısıtlaması 4000 TL olmalıdır. Eğer 4000 TL’nin altında bir cep telefonu arıyorsanız yine de bir stil seçebilirsiniz. Türk Telekom Faturalarınızla birlikte satın alabileceğiniz tüm cihaz modaları aşağıda listelenmiştir;

Samsung Galaxy A21s iPhone SE 64 GB Relame 6i Oppo A5s
Samsung Galaxy A11 Realme C11 Samsung Galaxy A31 Normal Hücresel GM20
Normal Hücresel GM20 Profesyonel Xiamoi Redmi Notice 9 Professional Xiamoi Redmi Notice 9 128 GB Xiamoi Redmi Notice 9 64 GB
Xiamoi Redmi Notice 9 Professional 128 GB Normal Hücresel GM 10 Samsung Galaxy Notice 20 Son derece Samsung Galaxy Notice 20
Huawei P Good S Oppo A52 Huawei Y6p Normal Cellular 9 Professional
Normal Hücresel GM 9 Plus Oppo A72 Oppo A31 Huawei Y5p
Xiamoi Redmi Notice 9S 64 GB Xiamoi Redmi Notice 9S 128 GB Casper Through S128 GB Casper G4
Huawei P40 Lite Samsung Galaxy S20 Son derece Samsung Galaxy Z Flip Samsung Galaxy A20s
Huawei Y6s Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20+ Samsung Galaxy Notice 10 Lite
iPhone 11 64GB iPhone 11 Professional, 64 GB iPhone 11 Professional 64 GB Xiamoi Redmi Notice 8 Professional
Xiamoi Redmi Notice 8 Xiamoi Redmi 8A Honor 8S Samsung Galaxy Notice 10
Samsung Galaxy A51 LG K50s Samsung Galaxy A2 Core Samsung Galaxy A30s
Huawei Y5 2019 Samsung Galaxy S10 Samsung Galaxy S10e Samsung Galaxy S10+
iPhone XR 32 GB Samsung Galaxy A71 iPhone XS 64 GB Huawei P30 Lite
Huawei P30 Lite 64 GB LG K20 LG K40s Huawei P Good Professional
iPhone 8 64 GB iPhone 8 Plus 64 GB Normal Hücresel GM8 Normal Hücresel GM 2019
Normal Hücresel GM 9 Go Samsung Galaxy A10s Samsung Galaxy AO1 Huawei Y6 2019
Huawei Y9 Prime iPhone 7 32 GB iPhone 7 Plus 32 GB iPhone 6S 32GB
iPhone 6S Plus 32 GB

Türk Telekom Taksitli Cep Telefonu Alım Hesaplama

Türk Telekom’dan taksitle almak istediğiniz cep telefonu kuklası için taksit hesaplaması yapmak için bu yöntemleri izleyebileceksiniz;

 • Öncelikle Türk Telekom’un resmi web sayfasına giriş yapın.
 • İyi Cep Telefonları bölümüne tıklayarak satın almak istediğiniz cihazı bulun.
 • Bu sayfada Taksit Planlaması da mevcuttur.

Türk Telekom Sistem Faktörlerini İyileştirmenin Doğru Yolu?

 • Türk Telekom Sistem faktörlerinizi ortak fatura fonları yaparak genişletmeniz mümkündür.
 • Düzensiz para yatırmanız durumunda cihaz faktörleriniz silinebilir.
 • Hattın yaşı da faktörlerinizin belirlenmesinde etkendir.
 • En az altı ay faturalı hizmet kullanan aboneler faktör biriktirmeye başlar.
 • 1 yıl sonra ek faktörlere sahip olursunuz.

Türk Telekom Cihazlarını Yenilemek ve İade Etmek İçin Doğru Yol Nedir?

Daha önce satın aldığınız cihazınızı yeni bir cihazla değiştirmek isterseniz, Türk Telekom cihaz yenileme pazarlama kampanyası için ödenecek tutar kadar ilk alınan cihaz ve daha sonra alınacak cihazın her biri için hizmet bedeli ödeyebilirsiniz. Bu şekilde 2. cihazı alabileceksiniz.

Mevcut sözleşmeniz yürürlükte kalırken başka bir gadget pazarlama kampanyasına da katılabilirsiniz. Yeni bir cihaz almanız durumunda, önceki cihaz pazarlama kampanyanızdan kalan tutar yeni cihaz pazarlama kampanyasına aktarılabilir. Satın aldığınız cihazı iade etmek isterseniz, bunu Türk Telekom bayilerini kullanarak yapabilirsiniz.

 • Cihazın iade edilebilmesi için arızalı olması gerekmez
 • İadeler için verilen süre dolmamış olmalıdır.
 • İadelerinizde cayma bedeli eklemeyi unutmayın.

Türk Telekom Sistem Katsayıları Ne Zaman Güncellenir?

Türk Telekom cihaz faktörleri genellikle her ay güncellenmektedir. Her ayın ilk günü dokümanları inceleyebilirsiniz. Ayrıca web sitemizden hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ay. Genel olarak, kendi dil becerilerinizi geliştirmenin en etkili yollarından bazıları şunlardır. Faktörler her ayın on beşinci günü Türk Telekom faturanız geldikten sonra güncellenir. Sistemde güncel faktörler de dikkate alınır. Gelen faturayı son ödeme tarihine kadar öderseniz faktörleriniz artacaktır.

Eğer o ayın son ödeme tarihi geçmişse ödeme yapamazsınız. Ayrıca hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Bir veya iki isePuanınızotomatik olarak düşecektir. Bunun için ortak fonlar oluşturmalısınız. Başka bir ay için hazırlık yaparsanız bu süreç daha netleşecektir. Faturalarınızı her ay öderseniz puanınızın yükseldiğini görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken faturalarınızı düzenli ve zamanında ödemek.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours