Türk Telekom Ücretsiz SMS 2023 Hilesi Faturalı ve Faturasız

Türk Telekom bedava SMS 2023 ipuçları ve kampanyaları faturalı ve faturasız hat müşterileri için geçerlidir. Türk Telekom hediye sms kazanmak için tek kuruş harcamadan tüm ana noktaları ile alternatiflerden yararlanmak için yapmanız gereken bir takım stratejiler bulunmaktadır.

Türk Telekom müşterisi değilseniz kısa sürede hattınızı Türk Telekom’a taşıyabilir, Türk Telekom’un ücretsiz sms kampanyalarından ve farklı kampanyalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom hat aboneleri, Türk Telekom üzerinden kazandıkları ücretsiz SMS’leri sadece kendi kullanımları için kullanabilirler. Türk Telekom bedava SMS göndermek için kolay yollar sorulduğunda 201 Başka bir ihtimal düşünemiyoruz. Kişi sadece kazanmış olduğu telefon numarası üzerinden ücretsiz SMS kullanabilir.

Türk Telekom Ücretsiz SMS Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ücretsiz sms paketlerini kısa mesaj yoluyla telefonlarınıza özetleyebilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom’un yapmış olduğu SMS kampanyalarını online programı üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom programını telefonunuza indirerek, program içerisindeki süpürme pazarlama kampanya silme adlı sınıftan ücretsiz sms haklarımızı telefonunuza özetleyebileceksiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Başarılı

2023 yılında Türk Telekom operatörü üzerinden ücretsiz sms kazanmanın birkaç yöntemi vardır. En popüler ve bilinen pazarlama kampanyası bu yöntemlerden biridir. Kampanyalar söz konusu olduğunda, Türk Telephone ücretsiz sms veriyor Müşteriler ücretsiz site içi mesajlaşma pazarlama kampanyası olan şirkettir. Ücretsiz sms alternatiflerinden yararlanabilmek için Türk Telekom müşterisi olmanız ya da hattınızı yakın zamanda Türk Telekom’a taşımış olmanız gerekmektedir.

 • Türk Telekom’un ücretsiz yerinde mesajlaşma kampanyası ile bireyler yurt içi ve yurt dışında istedikleri kişiye mesaj gönderebiliyor.
 • Türk Telekom faturalı hat müşterileri kampanyadan yararlanamamaktadır.
 • Bu pazarlama kampanyası esnafa dost tarifelerin abonelerine veya ortak tarifesi olanlara yöneliktir.
 • İşte bu ücretsiz yerinde pazarlama kampanyasına katılmak için atmanız gereken adımlar:
 • Hem faturalı hem de şirket hattı alabilirsiniz.
 • Türk Telekom hat sahipleri 5555 ‘e kısa mesaj gönderdikten sonra İngilizce olarak aşağıdakileri yazabilirsiniz: UCRETSIZ Telefonunuzun mesaj alanına büyük harflerle yazarak hızlı bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.
 • Bildirimi aldıktan sonra ücretsiz SMS’lerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği ücretsiz sms hilesi yoktur. Nasıl kolay hale getirilir diye sorulduğunda ise cevap yok. Türk Telekom bedava sms hilesiHilesiz bedava SMS almanın yolları var. En popüler olanı SMS ile bedava sms kazanmaktır.

 • Aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazabileceğiniz bir mesajı 5555 ‘e göndererek ücretsiz sms kazanabilirsiniz: DENEME Mesaj, telefon için olan bölümde büyük harflerle yazılır.
 • Basit bir numaradır. Siz gönderdikten sonra Türk Telekom tarifenize ücretsiz sms veya tamamen farklı ücretsiz paketler ekleyebilir.

Türk Telekom’a gelerek abone olabilir ve ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilir ya da yaklaşık 1 ay içerisinde telefonunuza 25 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom’un ücretsiz sms alternatiflerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sms Faturalı 2023 Kampanyaları

Türk Telekom üzerinden şirket faturalı hattı olanların değerlendirebileceği SMS paketleri bulunmaktadır. Türk Telekom ücretsiz sms faturalı 2023 kampanyalarınabaktığımızda ücretsiz site içi mesaj pazarlama kampanyası kullanabileceğiniz birçok paketten biridir.

Doğrudan cep telefonunuza ücretsiz sms göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz Gönderimin Keyfini Çıkarın Telefonun mesaj alanına büyük harflerle mesaj gönderin. 5555. Türk Telekom tarafından faturalı hatlara sağlanan ücretsiz sms kampanyaları oldukça azdır. Tarifenize bağlı olarak düzenlenen sms kampanyası size büyük fayda sağlayabilir.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Kullandıkça Öde 2023 Kampanyaları

Türk Telekom’un standart ve bilinen tarifelerinden biri de gençlere yönelik selfy tarifesidir. Bu kampanyanın bir parçası olan mesajlaşma kampanyası, Türk Telekom bedava smskullandıkça öde 2023 kampanyalarıarasında yer alıyor. selfy aboneleri, kullanım başına öde hat seçeneğine sahip oluyor ve yurt içi veya yurt dışına anında ücretsiz smsgönderebiliyor.

 • Kullandıkça öde hattı sahibi olarak, 30 gün içinde cep telefonunuza en az 25 TL yükleyerek ücretsiz selfy mesaj paketi kazanabilirsiniz.
 • Türk Telekom kullandıkça öde hat sahiplerinin yararlanabileceği selfy tarifesini uygulayabilmek için yapmanız gerekenler Aşağıdakiler birbirinizle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır: SMS 4545’ten sonra aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazabilirsiniz: ANLIK MESAJLAŞMA Mesaj bölümüne büyük harflerle yazın.
 • Kısa bir süre bekledikten sonra öneri olarak bir SMS alacaksınız. Gelen SMS’i aldıktan sonra cep telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye SMS Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom’un selfy abonelerine sunduğu selfy’li geceler pazarlama kampanyası ile hediye SMS kazanabilirsiniz.

 • Selfi Pazarlama’dan yararlanmak için telefon hesabınızda en az 30 TL olması gerekmektedir.
 • Bu hattın müşterileri, sabah 21.00 ile 9.00 saatleri arasında, herhangi bir güzergahtaki diğer müşterilerle mesajlaşabiliyor.

Türk Telekom’un Selfy’li Geceler Kampanyası’ndan faydalanmak için Abonelerin 4545 ‘e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir Cep telefonları üzerinden de iletişime geçilebilir Mesaj bölümünde GECE yazdıktan sonrabüyük harf kullanınız. Mesaj büyük harflerle yazılır. Türk Telekom hediye sms pazarlama kampanyasınaen az 30 TL yüklemeniz durumunda. Bu yaklaşık 48 saat sürecektir.

Türk Telekom Hediye Sms Paketleri 2023

30 gün boyunca Türk Telekom abonelerinin yararlanabileceği ücretsiz sms pazarlama kampanyası ile tüm talimatlarınız doğrultusunda SMS gönderebilir, yakınlarınızla iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

 • Türk Telekom mobil hat sahibi bireylerin 2000 SMS kazanabileceği bu pazarlama kampanyasına katılmak oldukça basit Hediyelerinizi tam potansiyeliyle kullanın.
 • 4545 ‘e ücretsiz kısa mesaj gönderdikten sonra aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazabilirsiniz: WOOPS Mesaj, telefon için olan bölüme büyük harflerle yazılır.

Türk Telekom’un 500 SMS’inden yararlanmak için kullanmamız gereken yöntem Mevcut SMS paketleri içerisinde test edebileceğiniz bir SMS’siz pazarlama kampanyası kurmak çok kolay. Ücretsiz SMS’ler dakikalar içinde hatta tanımlanacaktır.

 1. Telefonun mesaj bölümüne büyük harflerle “Test” kelimesini yazmayı denedikten sonra 5555 ‘e mesaj gönderin.
 2. Türk Telekom abonelerine ücretsiz 500 SMS hediye.

Türk Telekom Ücretsiz Sms Bildirimini Kapatma

Türk Telekom abonelerinin ücretsiz SMS bildirimlerinden yararlanabilmeleri için mesaj bölümüne KULLAN yazarak 6606 ‘ya SMS göndermeleri ve büyük harflerle hizmet numarasını yazmaları gerekmektedir. Sonrasında gönderilen SMS bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Ücretsiz SMS bildirimini çeşitli şekillerde görüntüleyebilirsiniz. Türk Telekom’un 444 1 444 numaralı Müşteri Hizmetleri’ni arayarak da bu servisi kapatabilirsiniz. Telefonunuzdaki SMS bildirimlerini mobil işlem merkezini kullanarak kapatabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours