Türk Telekom Nisan 2023’te İnterneti Ücretsiz Yapmanın Yollarını Arıyor

Türk Telekom Türk Telekom, müşterilerinin internetten bedava gelir elde etmeleri için çeşitli tarife ve kampanyalar sunuyor. Türk Telekom Bedava ile birçok farklı yerde tekrarlanan web yöntemleri ile keyifli ve kapsamlı web tarife kullanımı mümkün.

 • Türk Telekom, faturalı ve faturasız tüm hat sahiplerine zengin bir web kullanımı sunuyor.
 • Türk Telekom ücretsiz web Kampanyaları ile işletmenizi tanıtmak için yüksek ücretler ödemek yerine ücretsiz kullanım elde edebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web 2020

2023 yılı Türk Telekom ücretsiz web kampanyaları incelendiğinde, her kurumda web’i doğrudan SMS gibi farklı amaç ve stratejiler için kullanma fırsatları olduğu görülebilir.

Koronavirüs salgını, sağlık çalışanları, üniversite öğrencileri ve akademisyenlere yönelik kampanyalara yol açtı.

Sosyal Medya Türk Telekom Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Bu pazarlama kampanyası, sosyal medya kullanımı nedeniyle WhatsApp, Fb ve Twitter’da daha fazla zaman geçirmesi gereken Türk Telekom kullandıkça öde hat sahiplerine özel ücretsiz bir web olarak en popüler olabilir.

Kadın müşterilerimize özel bu kampanyaya katılmak için tek yol mesaj atmaktır.“SOSYAL PAKET5555.

Türk Telekom’un kadın müşteri adaylarına özel başlattığı güncel web pazarlama kampanyası ile her faturalı hat sahibi, hattına aylık 30 TL ve üzeri yükleme yaptığında sosyal medyada kullanabileceği 2 GB web hediyesi kazanıyor.

Pakete WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB web alanı dahildir.

Türk Telekom 1 GB Ödüllü Web Postası Pazarlama Kampanyası

Hediyeweb, pazarlamaya yönelik ortak bir kampanyanın adıdır.1 GB pazarlama kampanyası, Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine öğrenme fırsatı sunuyor.

 • Türk Telekom hediye web pazarlama kampanyasında başka bir kişiye 1 GB hediye web gönderdiğinizde.
 • Ayda 4GB’a hatta haftada 4GB’a kadar kazanabilirsiniz.
 • Kampanyanın ücretlendirmesi 1 GB için 19 TL, 4 GB için 39 TL’dir.
türk telekom bedava internet

Erase Sweep ile Her Hafta Ücretsiz Web Kazanın

SilSüpürPazarlamakampanyası, Türk Telekom on-line işlemler yazılımı üzerinden sağlanan bir pazarlama kampanyasıdır ve uzun yıllardır Türk Telekom müşterileri tarafından son derece beğenilen birçok amaç arasında yer almaktadır. Her hafta Türk Telekom ücretsiz web için aşağıdaki adımları izleyin;

 • Kısıtlı bir aralık kullanmadan tüm Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bu yazılım, oldukça basit ve mantıklı bir yöntem oluşturuyor.
 • Tarama işlemini gerçekleştirmek için Türk Telekom müşterilerinin öncelikle cep telefonlarına net işlemlerini almaları ve kurmaları gerekiyor.
 • Online işlem sırasında cep hattını seçtikten sonra şifre talebinde bulunabilirsiniz. * 952# Cep telefonunuzun arama kısmından karar butonuna tıklayınız.
 • Talep üzerine giriş için kullanılacak şifre size bildirilebilir. Şifre karar ekranında görüntülenebilir ve SMS olarak gönderilebilir.
 • Cihazın kilidini açmak için parmak izinizi okutabilirsiniz.

Cihaz üzerinde oturum açmak mümkündür;

 • Sadece Türk Telekom hediye web değil, sınırsız konuşma ya da premium üyelik gibi birçok alternatif de sunuluyor.
 • Günlük, haftalık ve hatta aylık olarak kullanabileceğiniz hediye web paketleri satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Ödüllü E-Fatura 2023 1 GB Web

Dijital faturalandırma isteyen müşterileri teşvik etmek için tüm operatör şirketleri ve bankalar da dahil olmak üzere birçok farklı kampanya oluşturuldu.

Bu kampanyalar kapsamında Türk Telekom, e-fatura hediyesi 1 GB pazarlama kampanyası da geliştirmiştir. Kampanyadan faturalı ya da faturasız tüm hat sahipleri yararlanabiliyor. Katılmak çok kolay.

 • Türk Telekom ücretsiz web’e katılmak isteyenler 1 GByazarak 3008 ‘e SMS gönderebilirlerE-posta adresleri arasında boşluk bırakarakyazınız.
 • Bu işlem SMS ile aynı gün gerçekleşecektir. Tüm aboneler 1GB ücretsiz web alanına sahip olacak.

Türk Telekom EBA Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası 2023

Koronavirüsün tüm dünyaya yayılması ve Mart 2020’de Türkiye’yi de etkilemeye başlamasının ardından Milli Eğitim Bakanlığı dijital eğitim sistemine geçerek EBA’ları (Okul Veri Topluluğu) hayata geçirdi.

 • Türk Telekom, bu misyona katkı sağlamak amacıyla faturalı ve faturasız hat sahiplerinin EBA üzerinden kullanabileceği 3 GB ücretsiz internet faydası sağladı.
 • “EBA” yazarak 5555 ‘e SMS gönderin.
 • SMS gönderildikten sonra Türk Telekom 3 GB web paketi EBA’da geçerli hale geliyor.

Türk Telekom Müşterileri, EBA kampanyasıdışında web kullanmaları durumunda, web tabanlı paket anlaşması ile tüm online işlemlerini standart tarifeleri üzerinden yapmaya devam edebilecekler.

Türk Telekom Selfy Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Selfy’ye abone olan Türk Telekom müşterileri birçok farklı kampanyaya dahil oluyor ve özellikle ücretsiz web kazanma fırsatı yakalıyor.

Örnek olarak, Türk Telekom tarafından geliştirilen Tambu yazılımı, mahalle klavyesi yazılımı oluşturarak Selfy müşterileri için alternatifler yaratıyor.

 • TürkTelekom Selfy ücretsiz web pazarlama kampanyasınınkapsamıTambu’yu telefonlarına yüklediklerinde, Tambu genç müşterilere ücretsiz 1GB web sunuyor.
 • Cihazı satın aldığınızda giriş yapın ve hediye kodunuzu alın.
 • Kodu aşağıdaki gibi yazarak girin:“TAMBU KODU”Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 4545 ‘e SMS gönderen TT müşterileri, SMS’in Türk Telekom işlem merkezi tarafından alınmasından sonra 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB internet kazanacaklardır.

Yeni Başlayanlar İçin Ücretsiz Web Pazarlama Kampanyası

Farklı operatörlerden Türk Telekom’a geçişlerde Türk Telekom’un sunduğu birçok yeni tarife arasından seçim yapılarak avantajlı kullanımlar elde edilebilmektedir.

Ayrıca hattını Türk Telekom’a taşıyanlar bambaşka internet hediyelerine de sahip olabiliyor.

 • Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar ilk ay “BOLBOL” yazıp 5555 ‘e göndererek 1 aylık 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internet paketi kazanma şansı yakalıyor,
 • Ayrıca hat değişikliği yapan tüm Türk Telekom müşterileri benzersiz bir avantajla ilk 3 ay boyunca 15 GB bedava internet kazanabiliyor.
 • İlk 3 ayda 30 TL yüklediğiniz takdirde 3 ay boyunca 15 GB ekstra internet kazanabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours