Türk Telekom Ücretsiz İnternet Uygulamaları 2023

Türk Telekom, yepyeni 12 ay ile birlikte müşterilerine ödüllü web sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz 12 ayda olduğu gibi 2023’ü de dolu dolu geçirmeyi planlayan Türk Telekom, ödüllü kampanya ve hedeflerini tanıttı. Türk Telekom, faturalı ve faturasız hat sahiplerine özel hazırladığı kampanya ve uygulamalarla 2023’ü tüm zamanların en ödüllü 12 ayı haline getirmeyi hedefliyor.

Bu yazımızda farklı kampanya ve amaçları kullanarak nasıl bedava web kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşte her zaman olduğu gibi 2023 yılında da Türk Telekom müşterilerini bekleyen birbirinden cazip bedava web amaçları, kampanyaları, tarifeleri, indirimleri ve ürünleri.

Sil Süpür Avantajı ile Türk Telekom Ücretsiz Web

Türk Telekom Sil Süpür, On-line İşlemler mobil yazılımı üzerinden ulaşılabilen bir pazarlama kampanyasıdır. Sadece Türk Telekom Selfy müşterilerinin yararlanabildiği Türk Telekom Sil Süpür pazarlama kampanyası, 25 yaş ve altı genç müşterileri kabul etmeye devam ediyor. Türk Telekom Selfy müşterisi olarak her türlü ayrıcalık ve ücretsiz internet seçeneklerinden faydalanmak için

 • SELFY yazarak “4545 “e bir metin gönderin.
 • Ardından Türk Telekom On-line İşlemler yazılımını sisteminize yükleyin.
 • Türk Telekom numaranız ve şifreniz ile cihaza giriş yapın.
 • “Kampanyalar” bölümünden Detaylı AçıklamaSil Süpür” Pazarlama kampanyası için aşağı kaydırın.

Muud Premium Üyelik dışında Türk Telekom Sil Süpür pazarlama kampanyasından kazanabileceğiniz web paketlerinden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • haftalık 30GB Web
 • haftalık 10GB Web
 • haftalık 5GB Web
 • günlük 5GB Web
 • günlük 2GB Web
 • günlük 1GB Web

Türk Telekom Tambu Programı ile Web’i Ödüllendiriyor

Türk Telekom web için ücretsiz Tambu yazılımı, Android ve IOS birimleri için geliştirilmiş üstün seçeneklere sahip bir klavye yazılımıdır. Tambu yazılımını cihazlarına yükleyen Türk Telekom Faturalı ve Kullandıkça Öde müşterileri anında Ücretsiz 1GB veri kazanıyor Web, başkalarıyla iletişim kurmanın harika bir yoludur. İddianın meşruiyeti 30 Gün boyunca belirsizdir . Tambu klavyeyi üstün öğrenin ve çevrimiçi bir ödül kazanın:

 • Tambu Yazılımını cep telefonunuza yükleyin.
 • Cihaz bir “Ödül Kodu” gösterecektir.
 • Telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve “TAMBU (Ödül Kodu) yazarak “4545 “e bir SMS gönderin.

Türk Telekom Web Gelirlerini Siri Yardımcı Programı ile Ödüllendiriyor

Siri, sözlü komutlarınızı takip eden harika bir asistan. Siri’yi kullanarak herhangi bir Türk Telekom alıcısına lira gönderirseniz, 1 hafta boyunca 500MB ücretsiz web meşru kazanabileceksiniz. Her bir lirayı göndermek ve Türk Telekom ödül web’inizi almak için:

 • Sisteminizde“SiriYoucan find” olarak adlandırın.
 • Lira göndermek istediğiniz kişinin ID numarasını söyleyerek Lira gönderebilirsiniz. Lira Gönder”. ÖRNEK: Mustafa Lira Gönder”
 • İşlemi tamamladıktan sonra bize ne kadar lira göndereceğinizi söyleyin.

Türk Telekom Sosyal Medya Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Sadece Türk Telekom kadın müşterilerinin faydalanabileceği Ödüllü Sosyal Medya Pazarlama kampanyası ile 30 günde bir 25₺ bakiye yüklemelerine sosyal medyada geçerli 2GB ödül web veriliyor. WhatsApp’ta geçerli 1GB ve Twitter’da geçerli 1GB’ın da dahil olduğu Ödüllü Sosyal Medya Pazarlama kampanyasından yararlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • 25₺ ve üzeri yükleme yaptıktan sonra sisteminizden “SOSYAL PAKET” yazıp“5555“e göndermeniz gerekmektedir.

Ödüllü Sosyal Medya pazarlama kampanyasından BİMcell, Pttcell, Mobil Ofis, Katlayan, Standart, Mobildata Jet ve kullandıkça öde tarifeleri dışındaki tarife paketlerini kullanan kadın müşterilerimiz faydalanabilir.

Türk Telekom Reward Web Arayanı Bil Hizmeti ile Geliyor

Türk Telekom ArayanıBil Servisi, sisteminiz kapalıyken veya açıkken arayan bilgisini kısa mesaj ile ileten bir servistir. ArayanıBil Servisi’ne iki farklı şekilde abone olabilir ve kolay bir kısa mesaj süreci ile iki farklı ödül web alternatifinden yararlanabilirsiniz. Başlamak için bu basit adımları takip edebilirsiniz:

 • ArayanıBil Servisi Aylık abonelik ve Haftalık 1GB ödül web için “PLUS” yazıp 7065‘e gönderin,
 • ArayanıBil Servisi’ne 6 aylık abonelik ve aylık 1GB ücretsiz web için “PLUS” yazıp 7066‘ya gönderin.

ArayanıBil Servisi’nden kazanacağınız ödül ağı 48 saat içerisinde hattınıza robot olarak tanımlanacak ve başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca ArayanıBil Plus Deneme pazarlama kampanyasından yararlanmanız durumunda ödül ağı kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Türk Telekom Selfy Mor Ödül Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Selfy Mor paketleri genç Türk Telekom müşterileri için özel olarak tasarlanmış bir tarife paketidir. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinden birini kullanan kullandıkça öde müşterileri 25₺ bakiye yüklediklerinde ücretsiz 1GB internet kazanabilirler Daha fazla kazanmak için tıklayın. Türk Telekom Selfy Mor paketlerinin ayrıcalıklarıyla eğlenirken daha fazla bedava 1GB internet kazanın.

 • Türk Telekom On-line İşlemler yazılımını kullanarak veya Türk Telekom İletişim Merkezi’ni arayarak Selfy Mor paketlerinden birine geçiş yapabilirsiniz.
 • Tarife değişikliğinizden sonra ödül hattınızı almak için“1 GB MOOR HEDIYES” yazıp“4545“e gönderin.

Ödül Web’iniz 48 saatlik süre içerisinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. 48 saat sonunda Ödül Web’iniz hattınıza tanımlanmadıysa lütfen“444 1 444” numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize ulaşınız.

Reward Web Türk Telekom 4.5G SIM Kart ile Birlikte Geliyor

Eski SIM kartını 4.5G uyumlu yeni bir SIM kart ile yenileyen Türk Telekom müşterileri 30GB ödül web’e hak kazanır. Bu, birbirini izleyen 30 gün boyunca geçerlidir. 30GB ödül web’inizi herhangi bir rotada ve herhangi bir sosyal ağ yazılımında kullanın. Türk Telekom Faturalı ve Kullandıkça Öde hat sahipleri 4.5G kampanyasından faydalanabilir:

30GB İnternet ödülünüzü almak için “” yazmayı unutmayın.5555“4” yazmanız “4” girmenizi sağlayacaktır. 5G uyumlu SIM’inizi sisteminize takın.

Türk Telekom Sabit Yük Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom, Resmi Web Sitesi veya Cep Utility’den banka kartı ile en az 30₺ bakiye yükleyen Türk Telekom Kullandıkça Öde müşterilerine 7 gün boyunca geçerli 1GB internet hediye ediyor. Ayrıca otomatik fatura talimatı veren Türk Telekom Faturalı hat müşterileri de aynı kampanyadan faydalanabilir. Yapmanız gerekenler

 • Türk Telekom’un resmi web sitesine veya yazılımına girmek için“Stabilite Banka kartı bilgilerinizi doldurduktan sonra “Yükle” butonuna tıklayın ve en az 30₺ stabil ite yükleyin.

30₺ ve altında yükleme yapan Türk Telekom müşterileri yirmi dört saat geçerli 1GB hediye internet kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanan müşterilerimiz ödül internetlerini evlerinde de kullanabilirler.

Türk Telekom E-Fatura Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Faturalarını posta ile alan Türk Telekom Faturalı hat müşterileri, faturalarını e-posta ile almak için başvurmaları halinde 1 hafta boyunca geçerli 1GB web hediyesi kazanacak. Doğayı korumanız karşılığında size ödül web sağlayan Türk Telekom E-fatura yazılımına geçmek için

 • Cep telefonunuzdaki mesajlar bölümüne giderek mesaj atabilirsiniz. “1GB (e-posta adresiniz)“3008“.
 • ÖRNEK: “1GB [email protected]3008 “e gönderin.

İllere göre Türk Telekom Web Pazarlama kampanyası

Balıkesir ve Çanakkale illerinde ikamet eden Türk Telekom müşterilerine Efsane tarifelerden birine geçmeleri veya yeni hat almaları durumunda 30 gün geçerli 10GB internet hediye edilecektir. Balıkesir veya Çanakkale illerinde ikamet ediyorsanız:

 • Tarifenizi değiştirmek ve ücretsiz web ödülünüzü almak için size en yakın Türk Telekom Bayisine gidebilirsiniz.

Her Türk Telekom müşterisi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir ve ödül web kullanım süresi 30 gündür.

Türk Telekom Tivibu GO Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Tivibu GO, tonlarca dizi kanalı ve yüzlerce film içeren bir TV paketidir. Türk Telekom Faturalı veya Kullandığın Kadar Öde tarifelerinden birini kullanan ve Tivibu GO Ev Paketi, Tivibu GO Muazzam Paket veya Tivibu GO Sinema paketlerinden birini alan Türk Telekom müşterileri şok ödül web kazanıyor. Paket seçiminize göre Şok Ödül Web’den nasıl yararlanabileceğinizi inceleyin.

Tivibu GO Paketi Fırsat Kimliği Ödül Ağı Nasıl satın alabilirim?
Tivibu GO Ev Paketi anlaşması 1GB Ayrıca “TIVIBUGO” (Pazarlama Kampanya Kodu) yazabilirsiniz.“5555” ile gönderebilirsiniz.
Tivibu GO Sinema Paketi fırsatı 3GB Ayrıca “TIVIBUGO” (Pazarlama Kampanya Kodu) yazabilirsiniz.“5555” ile gönderebilirsiniz.
Tivibu GO Muazzam Paket fırsatı Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Ayrıca “TIVIBUGO” (Pazarlama Kampanya Kodu) yazabilirsiniz.“5555” ile gönderebilirsiniz.

Kampanya kodunuz, Tivibu GO başvurusu yaptığınızda Türk Telekom Bayisi tarafından size verilen koddur. Ödül şebekenizin 30 günlük kullanım süresi vardır.

Türk Telekom Bal 4GB Ödüllü Web Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Ballı Tarife, sadece Türk Telekom Gittiğin Kadar Öde müşterilerinin yararlanabileceği bir tarife paketidir. İlk ay 4GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için yeni bir Türk Telekom Gittiğin Kadar Öde hattı almanız ve hattınızı Ballı Tarife’ye geçirmeniz yeterlidir. Hattınız ilk açıldığında 40₺ stabilite Türk Telekom’dan hediye! Siz de bu kampanyadan yararlanın

 • Bir Türk Telekom Bayisine gidin ve yepyeni bir kullandıkça öde hattı alın.
 • Ödülünüz olan 4GB web ve ödülünüz olan 40₺ stabilite muhtemelen robot olarak hattınıza tanımlanacaktır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours