Türk Telekom Bedava Dakikalar: Bedava Konuşma Kampanyaları

Konuşmayı seven müşterileri için birçok alternatif sunan Türk Telekom, şimdi de 2000 dakika hediye ediyor. Bedava konuşma paketleri ve Türk Telekom dakika pazarlama kampanyası ile hediyeleri kaçırmayın! Herkesle konuşun. Hediyeli 150 Paketi’ne geçiş yapan Türk Telekom faturalı hat müşterileri, saat 10:00 ile 15: 00 arasında kullanabilecekleri 2000 dakikayı anında kazanıyor. Ile ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz:

 • Cep telefonunuzun mesaj bölümüne “2000” yazarak girin ve “5555“e geri gönderin.
 • Bilgilendirme sonrasında paketinizi değiştirerek 2000 dakika ödülünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hattını kullanarak bedava dakika kazanmak çok basit. Ücretsiz dakikalar SMS yoluyla ve diğer işlemlerle kazanılabilir. Türk Telekom’un tamamen farklı ücretsiz dakika stratejilerini Dakika Hilesi Web sayfamıza giderek görebilirsiniz

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Pazarlama Kampanyası

türk Telekom, 2023 yılında faturalı aboneleri için bedava dakika kampanyası başlatmıştır. Numarasını Türk Telekom’a taşıyan ve “Her Yöne Konuşmak Lazım” Paketlerinden birini seçen müşterilere her yöne 500 dakika konuşma süresi hediye ediliyor. Faturalıdan faturasıza geçişlerde katılım ücreti alınmaz.

Numara taşıma işlemi için 444 1 444 numaralı Türk Telekom İletişim Merkezi’ni arayabilir veya size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Faturalı Hatlara bedava dakika kampanyalarını görmek için aşağıdaki butona tıklayarak tüm kampanyalarımızı görüntüleyebilirsiniz. Türk Telekom Online ders.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom’un faturasız hatlar için birçok bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalardan en bilineni Yükle Kazan pazarlama kampanyasıdır.

 • Ayrıca 30 TL Gece 21.00 Sabah 9:00 saatleri arasında kullanabileceğiniz ücretsiz konuşma fırsatı için kontör alacaksınız.
 • GECE Türleri Cep telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle gönderin. 4545.

Türk Telekom Bedava Dakika 2023

Türk Telekom’dan 2023 yılında bedava dakika kazanmak için yapılacak sms adedi üzerinden yapılacak işlemlerden bedava dakika kazanın. Türk Telekom’dan 2023 yılında kazanılacak bedava dakikalar aşağıdaki şekilde belirlenmiştir;

 • Türk Telekom’dan ücretsiz 50 ve 100 dakika
 • Türk Telekom woops müşterileri 7 gün boyunca 2000 dakika kazanacak.

Sonra 4545 ‘e mesaj gönderme Aşağıdakileri kullanarak İngilizce yazabilirsiniz: WOOPS SMS bölümünde büyük harflerle yazın.

Türk Telekom Ödül Dakikaları 2023 Stratejileri

Aktif bir Türk Telekom abonesiyseniz, 2023 yılında Türk Telekom, topluluk abonelerine SMS ile ödül dakikalar sunuyor. Sadece Türk Telekom aboneleri değil, başka bir hattınız varsa ve Türk Telekom’a geçiş yaptıysanız 444 1 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ödül dakikalardan yararlanabileceksiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom, faturalı hat müşterilerine iletişimlerini kesintisiz sürdürebilmeleri için ücretsiz 50 dakika veya 100 dakika konuşma süresi hediye ediyor. Hangisini alacağınızı şansınız belirleyecek. Yapmanız gereken çok basit.

 • Telefonunuzdaki mesajlar bölümünü kullanarak da mesajlaşabilirsiniz.“PAKET“9090“.
 • Kazanacağınız dakikalar sadece Türk Telekom aramalarında kullanılabilir.
 • Ödülünüzü, bildirimi aldıktan sonra dakikalar içinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom’un Bedava Dakika Verme Amacı 2023

Türk Telekom altyapısı ile yıllardır aktif olarak kullanılan Türk Telekom hücresel yazılımını telefonunuza indirerek bedava dakikalar kazanın.

TT Online Selfy
Arayan Kimliği Plus Silme Süpürme
 • Türk Telekom on-line işlemler yazılımını telefonunuza indirdikten sonra, telefon numaranız ve belirlediğiniz şifre ile cihaza giriş yaparsınız.
 • Bundan sonra “marketlere” gitmeniz gerekecek Online işlemlerinizi tamamlamak için belirli durumlar için ayırdığınız dakikaları kullanın.
 • Türk Telekom’un her Cuma yepyeni ödüllerle güncellenen kişisel SİLSÜPÜR Yazılımını kullanarak da ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz.
 • Bu dakikalar cihaz kullanılarak kazanılabilir ve günlük ve haftalık olarak hesaplanır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakikalar

Türk Telekom, “Süpür Süpür” pazarlama kampanyası kapsamında müşterilerine her hafta ödül dakikalar sunuyor. Promosyon kapsamında her hafta hattınıza otomatik olarak yüklenecek 250 ödül dakikaya sahip olabilirsiniz. Ödül dakikalarınızı almak için;

 • Telefonunuzda Türk Telekom On-line İşlemler yazılımı yoksa, cihazı uygun çevrimiçi perakendeciden edinin.
 • Daha sonra Sil Süpür oyununu oynamanız gerekecektir.
 • Ödül dakikanızı kullanmak için tüm talimatlara uymanız gerekmektedir.
 • Her Cuma, etkileyici bir pazarlama kampanyasının parçası olarak yeni bir hediye verilmektedir.

Türk Telekom Sefly Bedava Dakika

Kayıt olarak ve yazılımı indirerek ücretsiz dakikaları indirin. Türk Telekom yazılımındaki bedava dakikalardan yararlanabilmek için telefonunuzda en az 30 TL nakit bulunması gerekmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika

Türk Telekom’un hizmetinden yararlanarak ücretsiz 2000 dakika kazanın. Kullanmakta olduğunuz canlı tarife ile 9TL yükledikten sonra SABIT2000 yazarak 6368 ‘e SMS gönderin. Bildirim alır almaz dakikalarınızı kullanın.

Türk Telekom Ödüllü Konuş 2023 Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom’un her yöne konuşma kampanyası özellikle kadın aboneler için tasarlanmıştır ve pazarlama kampanyasının başlamasından önceki 1 ay içinde, her yöne dakikalar muhtemelen her gün yaklaşık 13.00 ile 14.00 saatleri arasında tahsis edilecektir.

 • Türk Telekom’un kadın müşterilerinin aylık 25 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Yazmak önemli HERYONE DK Mesajınızı büyük harflerle telefonunuzun sms alanına yazın ve gönderin. 5555.

Türk Telekom Ücretsiz 3000 Dakika

Türk Telekom, Türk Telekom Ev Telefonu alan müşterilerine hem ödül dakika hem de ödül web sunuyor. Eğer 12 aylık bir sözleşme yaparsanız, 3000 dakika yerel ve uluslararası şehirlerarası mesafe kazanacaksınız. Bu dakikaları 19.00 – 07:00 saatleri arasında kullanmanız gerekmektedir. Ayrıca 4 GB’a kadar bir hediye de hemen kullanılabilir olacaktır. Bu büyük olasılıkla sık sık sunulacak ve hattınızda otomatik olarak özetlenecektir.

Türk Telekom 12 Ay 500 Dakika Onnet Pazarlama Kampanyası

Türk Telekom Ev Telefonu müşterilerine Onnet Pazarlama kampanyası kapsamında 12 ay boyunca 500 dakika hediye. Türk Telekom İletişim Merkezi’nden 12 ay taahhütle alacağınız ev telefonu ile Türk Telekom’dan şehir içi ve şehirler arası aramalar için ücretsiz dakikalar kazanacaksınız. Kampanya ücretsizdir ve paket satın alma zorunluluğu da yoktur.

Türk Telekom Köy Avantaj Tarifesi ile Ücretsiz Konuşma

Türk Telekom, İçişleri Bakanlığı tarafından “Köy” olarak belirlenen bölgelerde kullanılmak üzere Ev Telefonu hattınıza ilk ay 3000 dakika hediye ediyor. Sabah 7:00 – Akşam 7:00 saatleri arasında geçerli olan 3000 hediye dakikayı almak için size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gitmeniz veya Türk Telekom Alıcı Hizmetleri’ni aramanız gerekmektedir;

 • Size en yakın Türk Telekom İletişim Merkezi’ne gidin ya da Türk Telekom Alo Operatörlerini arayın. Ödül dakikalarınız ev telefon hattınızı açar açmaz kullanılmalıdır.

Türk Telekom Bedava Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kalan bedava dakikalarınızı öğrenmek için Türk Telekom Mobil Asistan Servisi’ni kullanabilirsiniz Servis Menüsü ‘ne girin Asistan sınıfına geçin. Buradan kalan menüler veya kredi puanını seçerek kalan sürenizi belirleyebilirsiniz.

Türk Telekom dakika kampanyalarından kalan haklarınızı öğrenmek için cep telefonunuzdaki mesaj bölümüne KALAN yazıp büyük harflerle yazarak 5555 ‘e SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom aboneleri kazandıkları ödül dakikaları sorgulayabilir ve hesaplarında kalan dakika kullanımlarını ücretsiz olarak öğrenebilirler;

 • Kalan dakikaları öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. 444 1 500
 • Kalan kullanımlarınızı Türk Telekom’un 9333 numaralı telefonunu arayarak da sorgulayabilirsiniz.
 • Türk Telekom’un web sitesini ziyaret ederek kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
 • *123# tuşladıktan sonra data ekranında kalan kullanım haklarınız görüntülenecektir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours