Türk Telekom Bedava Dakika (Faturalı ve Faturasız) 2023

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları ile tek kuruş harcamadan ve hiçbir ücret ödemeden ailenizle konuşun. Türk Telekom’un bedava dakika paketleri yapmak için çeşitli kampanyaları ve alternatif paketleri bulunuyor. Her yöne tek kuruş harcamadan konuşmak isteyenler için Selfy’li geceler pazarlama kampanyası, sil süpür bedava konuşma kampanyaları ve 50-100 dakika ödül kampanyaları gibi birçok Türk Telekom bedava dakika teklifinden en iyi şekilde yararlanın. Eğer bir Türk Telekom abonesiyseniz ya da yeni abone olmayı düşünüyorsanız, bedava dakika kazanmanın öncelikli olarak 2 yolu olduğunu fark edeceksiniz;

 1. Woops, kayıt olan tüm müşterilerine özel bir teklif sunuyor. 2.000 Bedava dakika kazanabilirsiniz Aşağıda en güncel ve ilgili makalelerden bazıları yer almaktadır. TT Mobili ile her hafta konuşabilirsiniz.
 2. Kullandıkça öde hattı müşterileri için 30 TL ve üzeri yükleme yapanlar Türk Telekom’dan saat 21:00 ‘e kadar ücretsiz dakika kazanabilir. Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: sabah 9:00 “GECE”yazıp 4545‘e göndermek.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava dakikaları için sms ile kampanyalara katılabileceksiniz. Türk Telekom’un sunduğu bedava dakikalar ile her yöne sınırsız konuşun. Türk Telekom’un faturalı ve faturasız hat sahipleri için birçok bedava dakika kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom’un 2023 yılı bedava dakika gelir kampanyaları şu şekildedir; 1000 dakika bedava, self marketing kampanyası, sil süpür dakika ödülü, hafta sonu ve seç konuş devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava Dakika 2023

Türk Telekom sil süpür bedava dakika için Web İşlemleri yardımcı programında görünen sil süpür için ekrandaki talimatları takip etmeniz yeterlidir. Cihaz size ürünlerle ilgili detayları bildirecektir.

Herhangi bir ücret ya da kayıt gerektirmeyen bedava dakika pazarlama kampanyası için Türk Telekom On-line İşlemler Programı’nı edinmeniz ve giriş yapmanız yeterlidir.

 • Her hafta sınırsız arama yapabilirsiniz
 • Hücresel web ücretsiz
 • Muud Premium üyelik
 • Şok ürünler kazanabileceksiniz.

Türk Telekom Tüm Talimatlar Kampanyası Hakkında Konuşuyor

Mevcut tarifenizle hiçbir ek ücret ödemeden Türk Telekom bedava dakikaları kazanın. Türk Telekom hat sahipleri sms ve mesaj ile bedava konuşma kampanyaları ile tek kuruş harcamadan uzun uzun konuşabiliyor. Her ay 25 TL ve üzeri fatura ödeyen kadın Türk Telekom hat müşterileri 13:00-14:00 saatleri arasında her yöne 1 saat ücretsiz konuşma süresi kazanıyor. 1GB WhatsApp, 1 GB Facebook, Twitter ve Fb olmak üzere haftalık 2 GB internet kullanımı kazanıyorsunuz. HERYONE DK yazıp 5555‘e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Kullandığın Kadar Öde Bedava Dakika 2023

Selfy faturalı tarifesini alan Türk Telekom faturasız hat müşterileri akşamları bedava konuşuyor. Faturalı hat sahiplerine sunulan bedava dakikaları kullanmak isteyenler; Selfy Paketi’ne 30 TL ve üzeri yükleme yaparak Türk Telekom numarasına gelen gençler saat 21.00 ‘e kadar bedava dakika kazanabilir Ertesi sabah 09 yazıp 00’a kadar GECE 4545‘e sms mesajı gönderebilirsiniz.

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava Dakikalar

Türk Telekom faturanızın belge olarak muhatabınıza ulaştırılması durumunda hem kağıt tasarrufu yaparak çevrenize hem de bedava dakika kazanarak cüzdanınıza yardımcı olabilirsiniz. Bir alanı terk ederek bedava dakikalar kazanın. Tüm talimatlar 100 dakikada tamamlanabilir Türk Telekom sisteminde kayıtlı e-postanızı 3008 Daktilo SES ‘e göndererek

E-posta adresinizi değiştirmeniz durumunda aynı hediyeyi iki kez kazanmanız mümkün değildir. Ayrıca otomatik fatura talimatı vermeniz durumunda 1 hafta boyunca geçerli 2GB Türk Telekom bedava internet kazanacaksınız.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Pazarlama Kampanyası

S.E.Ç. ile pazarlama kampanyasına katılmak için 10 Ocak 2014 tarihinden itibaren numara taşıma, yeni hat tesisi, faturalı ve faturasız tarifelerden Türk Telekom’a geçiş yapmak, Konuş Lazım 1000 tarifesi ile kampanyaya katılmak için yeterlidir. Bu tarihten sonra herhangi bir katılım şartı aranmaksızın her yöne ekstra 500 dakika hediye edilecektir.

 • Hattınız 1500 Dakika Konuşma Süresine Sahiptir
 • Tarifeler aylık olarak ücretlendirilir. 37 TL Özveri ile
 • Pazarlama kampanyasına katılabilirsiniz. 47 TLKoşulsuzşartsız.

Türk Telekom 50 Dakika – 100 Dakika Hediye 2023

Türk Telekom’dan 50 dakika veya 100 dakika kazanmak için PAKET yazıp aşağıdaki linke tıklayarak SMS göndermeniz yeterli. 9090. Gelen SMS’te kazandığınız dakika sayısını göreceksiniz. Bu kampanya ile kazanılan dakikalar sadece Türk Telekom müşterileri ile konuşmak için geçerlidir. 50 veya 100 dakika kazanmak şansınıza bağlıdır. Dakikalar için Türk Telekom Bedava web sınıfımıza göz atın farklı bedava kampanyalar alternatifi kaçırmayın!

Hattını Türk Telekom’a taşıyanlara bedava dakikalar

Farklı operatörlerden taşıdığınız hattınız Türk Telekom’da bedava dakikalar kazandırır. Kullandıkça öde hattı alırsanız veya taşırsanız bedava dakika kazanabilirsiniz. 1 ay içinde KAYIT yazıp 5660‘a kısa mesaj gönderin, Türk Telekom’da bedava dakikalar kazanın.

Bedava 50 Dakikakazanmaya devam edinHer ay hattınıza 20 TL yükleyerek faturanızı hemen ve gecikmeden ödeyin. Faturanızı doğrudan ödeyebilmelisiniz. Toplamda 600 dakika kazanın.

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Beni Ara 2023

Türk Telekom hafta sonu bedava konuşma kampanyası ile 30 TL yüklediğiniz takdirde Cumartesi akşamı 00.00’da başlayıp Pazar günü 23.59’da bitecek bedava konuşma paketi kazanabileceksiniz. Bunun için HAFTASONU yazıp kısa mesaj göndermeniz yeterli. Ayrıca 2017 yılından beri devam eden bu kampanya ile SABIT 2000DK yazıp göndererek Türk Telekom 2000 dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz: 6368 ‘e 9 TL ödeyerek.

Türk Telekom Evde Web ile Hediye Dakikalar

Türk Telekom bireysel ev telefonu müşterileri için hazırlanan bedava dakika kampanyası kapsamında ev telefonu aboneliği başlatanlara her yöne 500 DK konuşma avantajı sunuluyor. Bu tarifede ayrıca 3000 DK bedava dakika yer alıyor. Türk Telekom mobil dakikaları akşam 07.00’den sabah 07.00’ye kadar otele özel fiyatla hediye ediliyor. 12 ay sürecek bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için 444-1 444’ü arayabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Ev Hanımlarına Bedava Dakikalar

Türk Telekom abonesi olan ev hanımları 150 Paketini seçerse özel hediyenin tadını çıkarabilir 15TL’nin altında talimatı olan tüm müşterilere 150 DK’lık bir paket gönderiliyor. Ev hanımı olan ve bu paketi seçen ev hanımları gün içinde 10.00 – 15.00 saatleri arasında Türk Telekom içi 2000 dakika ücretsiz görüşme hakkı kazanacak.

 • 2000 DK ödülü sadece Türk Telekom aboneleri ile kullanım içindir.
 • Ödül 30 gün sonra yenilenecektir.
 • KALAN 2000 yazıp 5555’e göndererek pakette ne kadar kullanım kaldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Onnet ile Bedava Dakika Paketi

Türk Telekom’un birçok kurumsal kampanyası arasında yer alan 12 ay 500 dakika bedava Onnet kampanyasından PSTN-PSTN müşterisi olan aboneler faydalanabiliyor. Gerekli bilgileri almak için Türk Telekom Ofisimin Adı Merkezi’ni arayabilirsiniz. 444 5 444 numaralı telefondan ulaşılabilen kampanya kapsamında 12 ay taahhüt veren Türk Telekom müşterileri her ay 500 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanacak. Hediye 500 dakika ile şehir içi ve şehirlerarası görüşme yapılabiliyor.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours