PUBG Ücretsiz UC Kodu (Yeni Kodlar Çalışıyor) Nisan 2023

PUBG cellular 2023 – UC kodları 2023’te ücretsiz – gelir stratejileri, PUBG epin hilesi ve PUBG epin ile ilgili tüm ince baskılar. PUBG cell oynarken, silah ve sandık satın alabilmemiz ve royale Cross premium seçeneklerinden yararlanabilmemiz için uc kodlarına ihtiyacımız var. Ayrıca buradan ücretsiz UC kodları alabilirsiniz. Ücretsiz epinleri ve UC kodunu nasıl edinebilirsiniz? Yurtdışındaki bazı sunucular Pubg Cell oyuncularına ücretsiz kodlar sunuyor. Pubg ücretsiz UC kodları ve ePin özelliklerini 2023 yılında kullanmalısınız.

PUBG’nin bir razer kodu ve bir de redeeming kodu var. Aşağıdaki ücretsiz Pubg kodunu girerek Pubg’nin razer pinini ve Pubg’nin redeem kodunu nasıl kullanacağınızı anlatacağız. Bu makalede, Pubg için ücretsiz kodların nasıl bulunacağını ve kullanılacağını açıklayacağız.

Pubg Razer elektronik pin nedir?

Razer E-pin, Pubg’nin kullandığı bir ücret sistemidir. Epin kodu veya Pubg razer piyasada alışveriş yapmak için kullanılır. pubg silahlarına ve görünümlerine karşılık gelen {Donanım} razer e-pin kodu kullanılarak satın alınacaktır. Razer epin çok kullanışlı bir araçtır.

 • Pubg pazarında sunulan silahlar ve kostümler, e-pin kullanarak satın alabileceğiniz {donanımlara} ek olarak, spor başarınız karşılığında size tamamen ücretsiz olarak verilecektir.
 • Razer E-pin, pubg mobil oyun pazarında bir şey satın almak için kullanabileceğiniz bir ödeme seçeneğidir.
 • Razer E-pin’i kullanmak istiyorsanız önce kodunuzu kullanmanız gerekir.

Pubg Razer E-pin nasıl kullanılır?

 • Razer ePin için web sitesine girdikten sonra, Pubg ID’niz sorulabilir.
 • Bir sonraki adım ise ücreti ödemektir.
 • Giriş kısmını arttırarak Pubg E-pin’i aktif hale getirebilirsiniz.
 • Daha önce e-pin satın aldıysanız, bunları girin ve web sitesinin alt kısmında kullanın.

Birçok oyuncu bu epinleri kullanarak Pubg perakendecilerinden ürün satın alıyor. Pubg epinleri, Pubg silahlarının yanı sıra karakterler için kask veya kostüm gibi ekipmanlar satın almak için kullanılabilir. Pubg hackleri söz konusu olduğunda, e-pinlerin amacı nedir?

Pubg Cellular’da ödüller ve hediyeler kazanmak için iyi bir donanıma ihtiyacınız olacak. İhtiyacınız olan tüm teçhizatı 2023 Pubg E-pin Hilelerini kullanarak ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Pubg Cell Razer Cheat Ücretsiz Kodları nedir?

Razer epin, Pubg Mobile ücret yöntemidir. Ücretsiz olarak almanın birkaç yolu vardır. Razer epin hilesi hepsinden en iyisidir. Pubg Cell redemption kodu veya Razer epin kodu birçok platform ve sunucuda ücretsiz olarak paylaşılabilir. Pubg ePin hilesi, ücretsiz ePin almanızı sağlayacaktır.

Kodu ücretli kullanmak istiyorsanız, bu seçeneği seçmelisiniz. Pubg kodlarını ve e-pinleri etkinleştirmek için, Pubg perakendecisinden satın aldığınızda ücretsiz stabilite almak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Pubg UC Kodu Satın Alma Web sayfasına giriş yapın.
 • Hesabınızı onaylamak için katılımcı kimliğinizi girin.
 • Buraya Tıklayın “Tamam” Doğrulayın.
 • Epin kodunuzu girmeniz istenen kutuya Pubg spor kodunuzu girin. Bitirdiğinizde “Tamam” ı tıklayın.
 • “Ürünü satın al” uyarı metninin onaylanması ile yöntemi sonlandırın.

Pubg cellular işlemi onaylayacak ve doğru verileri girdiğinizde Pubg Hesabınızda UC değerini görüntüleyecektir.

Pubg ücretsiz e-pin kodları (UC) 2023

Pubg’nin kodları herkesin anlayabileceği basit bir mantığa sahiptir. Her kod belirli miktarda satın alma paketine karşılık gelir. UC kodları muhtemelen Pubg epin hilecilerinin en popüler yöntemidir. PUBG UC EPin 2023 Pubg UC kodları şunlardır: (e-pin) Kodlar tamamen ücretsizdir. Pubg mağazalarından teçhizat satın almanıza izin veriyorlar.

Pubg UC hackleri, kelimenin tam anlamıyla Pubg sunucuları tarafından oluşturulan kodlar için gerekli ücreti ödemek zorunda kalmadan elde edilen kodları aramak anlamına gelir. Son zamanlarda birçok oyuncu ücretsiz Pubg hile kodunu tamamladı. Pubg hile kodu, spor başarınızı artırmanın harika bir yoludur. Size 2023 Pubg hücresel kodlarının bir listesini sunuyoruz. Bu kodlar sadece Pubg hücresel içindir.

KAOE6-UJA9D-SAK3V YU5JD-SU5NS-NAY5J
DJS2J-D2FND-N6KFN HUS5J-JS7IK-KD8KD
NS2LS-RTI3N-DNW3R DJ4ND-DW2AS-TJS3K
LA5JD-OKSJ4-VS2KD DKA5J-MJA7D-SN3JD
MAF8F-MSI6G-DNSK3 KSN5D-N5JFN-N3OSK
NAU7W-NBU7S-NAN4V NAJ8S-NAN6R-NLG6Y
LAK7S-JAUD6-JA9VM ASA3G-KA7RK-NSO9E
DKE9T-ZOLD5-MO8SD EOE4K-4KS3F-DKW0E
ASJD9-OQK7A-DKA9E DK4G-NSK2D-SAK3T
S8DSS-D8DS8-SD225 SJ4FJ-EJ8AD-ROKS0

PUBG UC Kod Teknolojisi Orta Ücretsiz 2023

Pubg, silah ve ekipman satın almadan geliştirilemez ve tamamlanamaz. Ancak yine de UC için gerçekten yüksek bir fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Birçok oyuncu Pubg UC hack’lerini kullanmaya teşvik edildi. Pubg UC Code era Heart Cheat Programı, oyun içinde UC kodları üreten bir programdır.

Ücretsiz kod üreteci, tıpkı Pubg sunucuları tarafından üretilen kodlar gibi ücretsiz bir e-pin sağlar. İşte 2023 yılında Pubg UC Code Generator programı tarafından üretilen bazı UC kodları. Ücretsiz UC kodu, epinleri kullanmak için kullanılabilir.

ADK6I-DJ4HD-FDJ4O NAD5K-DS4NF-FNF5N
ZDK5O-SNS4U-NAK5K MO2JR-J6JDK-YLD1G
LA3BY-DJ3UD-KH9ND NS4JD-JE9KY-DS4LD
SJ3QW-NDJ6L-DMS9F KO4IF-JD5DK-SK3KD
KD39K-KS4KS-DA9DM N1SK3-DK5LD-GFOD4

Pubg 2023 için Ücretsiz UC Kodu Alın

Pubg Cell UC kodlarını, Pubg ücretsiz epinler sunan sunucuları arayarak ve ücretsiz UC kodlarını keşfederek kazanabilirsiniz. 2023 yılında Pubg oyuncuları Uc kod üreteci uygulamalarını ve ücretsiz kod listesini kullanarak UC kodlarını ücretsiz olarak kullanabildiler. Ücretsiz Pubg UC kodunu sporda kullanabilirsiniz. UC ePin kodları 2023’te ücretsiz Pubg kodları olarak mevcut olacak. Amerikan sunucularında paylaşıldı. İşte bazı örnekler:

8DJSB-NDJ5L-DS4JD JD1GK-OKR2J-QDFM3
VJS2K-FK4KM-DNW2J KD7FJ-DJ3JD-D31KD
DZNX6-DJW5J-DK0FJ NS3YU-KJSN5-ZGI6D
SB28D-DNE0D-DSY9C A1SK3-KD97S-DN8FK
DN3DJ-ZHY8G-CN8DS M9DNS-DJ4FN-POD3J
LDI3J-DJ5K6-JSA4P ZD5KD-DKW4J-F5KS3

Pubg Hücre Kodları Ücretsiz UC 2023

Pubg hücresel Ücretsiz UC kodları, yani AB oyuncuları ücretsiz Pubg hücresel UC kodlarını paylaştı. Türk Pubg epin sunucularına alternatif olarak ücretsiz UC kodları almak için yurtdışı Pubg sunucularını kullanabilirsiniz. İngiltere, ABD ve Almanya;

DJWD8-CNG5J-J-J6NDB ZS9DJ-EJ5HD-DJ8FK
QN8DJ-JDF5J-KS9JQ NSK9K-DJS5H-HD5HD
SJD5U-JDH8D-SJ3KL KI9DN-J5GDJ-KS9SJ
WEJ4H-DJ5AD-J4SKF KD9SB-DK4JS-SJ5JS
DJ6KD-KD7IJ-JD1LS KD9AL-J3DKA-KS4JD

Pubg Cell ücretsiz UC kodu nasıl alınır?

Pubg ePin kullanımı için gerekli disipline kodu girmek için UC hile kodunu kullanabilirsiniz. UC paket fiyatı bilinmemektedir. Aşağıdaki 2023 Pubg kodlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz:

G9S3K-DJE3J-DJS3D JD4AK-DJ6SN-S3NKA
JS8KA-AN4JD-SN6NS HS3KD-SAB7D-MD6KF
CVLS0-SMS5J-DK6KD DKS9A-KS4MD-MA4HD
MNA6S-M5KSL-LS4JD N8AKD-KS9AK-KS4ND
DJ9SK-DF5JD-DK3AD NS9SK-KN5SV-K0KJD

PUBG Kodları 2023 için Ücretsiz

Pubg UC kodları herkes tarafından yüklenebilir. Pubg sunucuları bu kodları periyodik olarak dağıtır. ücretsiz UC kodu hileleri Paylaşmak önemsemektir Pubg panoları. İşte Pubg ile ücret karşılığında paylaşılabilen hile uygulamaları tarafından oluşturulan uc kodlarının bir listesi.

KD9WD-DEJ5J-JF98F N8SKF-FJ2JD-9DKNQ
QMAN5-NU7DJ-KA9CD M0SJS-AD4JS-DJ4JL
DZN9S-QHSL3-N8SKS N9SK2-SL9IJ-N9AKD
NA9DK-KAN4U-KNYA7 U8AKS-KAJ6S-KJ8AB
N9ALD-KI7AK-MNUP9 XN8SK-KWN7S-KNSY8

Farklı sunucular tarafından oluşturulan PUBG UC Kodları

Tek bir sunucu ücretsiz Pubg kodları üretir. Bir VPN ile, farklı sunucular tarafından üretilen Pubg kodlarını alabilirsiniz. İşte Pubg için dağıtılan ücretsiz UC epin kodları. Rus ve İngiliz oyuncular:

O98DJ-NSY7S-J4KDA NS8S2-SJ4JN-NK9AW
NPAL4-4HDUA-N8KAL LP0AJ-JW7AK-NOS9S
ADU3K-JDU7S-NHS2D NU8JS-JSJ3J-NOAJS
BAU8S-NAUYD-KO9KS USH5H-KF8UD-NOLS2
PQSJ7-DNAY7-NISP9 PS9J3-3JDYH-NLAKQ

Pubg hücresel kodlarını farklı kanallar aracılığıyla ücretsiz olarak kolayca edinebilir ve kullanabilirsiniz. Aşağıda Pubg için ücretsiz görünümler elde etmenizi sağlayacak birkaç kod bulunmaktadır. Bu kodlar farklı bisikletler ve görünümler satın almanızı sağlayacaktır.

 • Pubg’de bisiklet satın almak için E7FENAD3K kodu
 • G7E283R4FK- M16 tüfeği için özel görünümler.
 • DKS37DKHLA-Pubg’de ilişkilendirme yapmak için kod
 • KR45JGSJH – Pubg’de keskin nişancı silahları için ücretsiz kaplama

Telegram ile PUBG Code Free 2023 UC

2023’te, PUBG mobil hilelerinin ve ücretsiz UC kodunun paylaşılabileceği yüksek aboneli Telegram grupları ve kanalları olacak. Telegram, dahil olmanın en iyi yoludur.

Bunedenle; PUBG ePin hileleri ve ücretsiz UC Kodları için mümkün olduğunca çok olasılıktan bahsetmeye çalıştık. Geri bildirim bölümünde, ilgilenenler konseptlerini ve fikirlerini gönderebilirler. Spor hile sınıfımızda PUBG ve farklı hücresel video oyunları için ücretsiz hesaplar ve hileler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours