Özel Gizli Numaradan Arayan Kimliğini Bulma ve Öğrenme (Nisan 2023)

Artık numara özel veya gizli olmadığında sizi kimin aradığını tespit etmek daha kolaydır. Cep telefonlarında herkese açık olmayan bir numara göründüğünde herkes gergin olacaktır. Yine de sizi kimin aradığını korkmadan kolayca öğrenebilirsiniz.

Büyüyen uygulamalar arasında şirketler ve onların gizli numaralardan arayanları bulma amaçları var. Bu yazımızda gizli numara arama hakkında bilgi veriyoruz.

Gizli Tutarın Fatura Unsuru Çalışması

Faturaunsurundan Gizli Numara Öğrenme Servisi Kullandığınız hattın fatura bölümüne kolayca giriş yapabilirsiniz. Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom kullandığınız hattın fatura bölümüne kolayca giriş yapın Fatura bölümünüzden sizi arayan numarayı öğrenin.

Mobil servise giriş yapmak için şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız müşteri danışmanı ile görüşebilir veya ŞİFRE AL tekniğini kullanabilirsiniz.

Vodafone Gizli Tutar Çalışma Servisi

Vodafone’u kullanarak sizi kimin rahatsız ettiğini öğrenebilirsiniz. Vodafone gizli numara araştırma servisi . Vodafone’un bilinmeyen numaraları inceleme hizmeti, özel bir numaradan arayan kişiyi tanımlamanıza yardımcı olabilir.

Bilinmeyen Numara tedarikçisi 11842’ye kolayca ulaşabilir veya KIM yazarak 7048 ‘e kısa bir içerik mesajı gönderebilirsiniz 10 haneli numaranın mesaj kısmı 5555555555’tir (Örnek)

Bu hizmet, telefon rehberinizde kimlerin olduğunu ve sizi kimlerin aradığını görmek için kullanılır. Fazladan çağrı alıyorsanız savcılığa başvurabilirsiniz.

Turkcell Gizli Numara Öğrenme Servisi

Turkcell telefon sahibiyseniz gizli numaraları kolayca keşfedebilirsiniz. Turkcell ile sizi arıyorlar gi̇zli̇ numara öğrenme hi̇zmeti̇ . Bu hizmet sadece Turkcell Bilgi müşterileri tarafından kullanılabilir ve tek kuruş ödemeniz gerekmez.

REHBERAKTİF Türleri 2200‘a kısa mesaj gönderin. Aradığınız numaranın sahibini öğrenmek için kısa mesaj kullanabilirsiniz. 2200 sms için alana 10 haneli cep telefonu numarasını girin. Gizli numaranın sahibini öğrenmek için mesaj kutusu bölümüne KIM yazarak 2200 sağlayıcısına mesaj gönderin. Turkcell gizli numara bul ma servisini kullanmak ücretlidir. Servis ayrıca kullanılabilir. Turkcell UpCall Programı her operatörün isimlerini ve kişisel numaralarını görmenizi sağlar.

Türk Telekom Gizli Numara Öğrenme Servisi

Türk Telekom’a teşekkürler! Gizli Numara Bulma Servisi artık kişisel numaranızı almak çok kolay. Türk Telekom abonesi olarak *100# ‘yi kullanabilirsiniz İstediğiniz sayfaya gitmek için menüyü kullanın TT Mobil – WAP Aşağıda 11855 ‘in nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir Gizli numaranın kime ait olduğunu öğrenin. Gizli bir numara ile kimin aradığını görebilirsiniz. CIA hücre programı.

Kişisel bir miktar için sizi kimin aradığını öğrenin Şirketler

Kişisel bir numarayı kimin veya neyin istediği sorusu her zaman ilgi çekici olmuştur. Yardımcı program alma yöneticisi uygulamaları çok sayıdadır. Bu uygulamalar {donanım} ve altyapıları nedeniyle istenilen gereksinimleri karşılayamamaktadır. 118 80‘i tuşlayarak herhangi bir numaranın sahibine ulaşmak için ödeme yapabilirsiniz. 3. 48 TL 60 saniye boyunca. Başka farklılıklar da vardır. 11832 Aşağıda nasıl başlanacağına dair bazı örnekler verilmiştir: 11842 Kişisel tutar başına ödemeli arayan bulma hizmetleri de çok popülerdir.

*#38# Özel Gizli Tutar Bulucu Kodu

*38# ile Özel kod ile gizli miktarları bulunRezervasyonişlemi sırasında, numaranızı tanımak için önceden programlanmış bir cep telefonu numaraları listesi bulacaksınız. Yeni yasa bu kodun kullanımını yasadışı hale getirmiştir. Sizi kimin aradığını öğrenmek için herhangi bir sebep olmadan savcıya sorabilirsiniz.

Gizli Numaralardan Gelen Çağrılar Nasıl Engellenir

Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılar genellikle rahatsız edicidir. Çağrıları nasıl engellersiniz? Aşağıda en son ve ilgili makalelerin bir listesi bulunmaktadır. gizli numaralar ? Cevabı bu metinde bulacaksınız.

Türk Telekom ve Turkcell hat sahipleri;

  • Butonuna basarak gizli olan numaraları engelleyebilirsiniz. * 253# Arama konusu: Telefonun tuşunu ekleyin.

Vodafone hat müşterileri;

  • Vodafone, Sesli yanıt veya Self servis tedarikçileri ile gizli numaralara gelen tüm çağrıları engellemenizi sağlar.
  • SMS bölümüne gerekli olan 4 haneli numarayı girmeniz gizli numaralara gelen tüm çağrıları engellemenizi sağlayacaktır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours