Instagram Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir (Konuşma) 2023

Instagram silinen mesajlar, yani sohbet geri getirme, bir tartışma nedeniyle yazışmalarını silen ve daha sonra gevşeyip “Tüh, ben ne yaptım!” diyen birçok kişi için yoğun aramalara neden oluyor “. Ya da gün geliyor ve çok fazla yer kaplamasın diye sildiğimiz, birilerinden saklamak için sildiğimiz ya da okumak zorunda olduğumuz için yeniden göndermeye çalıştığımız mesajlarla ilgili bilgi edinmek zorunda kalıyoruz.

Bu makalede, Instagram silinen mesajları yeniden iletmek mümkün mü? Instagram silinen mesajları geri getirme yöntemleri? Sorularınıza cevap vermeye çalışacağız.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirmek Mümkün mü?

Instagram platformunda yaptığınız özel mesajları olasılıkla sildikten sonra yeniden iletmek için kabul edilebilecek ve genellikle kullanılabilecek tamamen farklı 2 yöntem vardır. Uygulayabileceğiniz ilk yaklaşım Instagram’dan yardım istemektir. Instagram yardım merkezine giderek ve dezavantajınızı açıklayarak, mesajların yeniden sunulmasını talep etmeniz mümkündür. Bu yöntem için uymanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir;

 • Instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Profilinize girin
 • Concord köşesindeki altı çizili üç çizgiye tıklayın.
 • Buradan ayarlar bölümüne girin
 • Biraz aşağı kaydırın ve “Yardım” üzerine tıklayın.
 • Buradaki yardım merkezine gelerek, Instagram silinen mesajınızın geri alınmasını veya benzersiz bir endişenin çözülmesini talep edebilirsiniz.

Artık Instagram yardım merkezine girişimiz var! Burada söyledikleriniz sizin için çok önemli. İkna deneyiminizi kullanmanız gerekir. Mesajlarınızı veya silinen belirli kişi iletişim yazışmalarınızı neden yeniden yayınlamak istediğinizi açıkça belirtmek en iyisidir.

Yazılım programınız nedeniyle mesajların kesinlikle tekrar geleceğini kimse garanti edemez. Instagram talebinizi değerlendirecek ve genellikle 5 gün içinde size bir yanıt sunacaktır. Ayrıca, bu sürecin derinlik nedeniyle genellikle 2 hafta kadar sürebileceğini de belirteceğiz.

2. ve taktik, belirli bir nihai sonucun lisanslı kanallarını alacağınız yer. Herhangi bir lisanslı teknik aracılığıyla platformu kullandıktan sonra, büyük olasılıkla mesajlara giriş sağlanacaktır. Bu mesajlar ayrıca vaka bölümünde kanıt işlevi görür.

Yukarıdaki yöntemlerin yanı sıra, silinen mesajlarınızı tamamen farklı süreçler aracılığıyla yeniden ileteceklerini beyan edenler de vardır. Bunlar tamamen tanınabilir hedeflerdir.

Instagram Mesajlarını Geri Almak İçin Hedefler Var mı?

Tüm Instagram Silinmiş Mesajları Geri Getirme Paketleri ve İşlevleri, her biri reklam odaklı ve hemen hesabınızı ele geçirmeyi amaçlayan üçüncü Kutlama nesneleridir. Ne yazık ki, yukarıda listelediğimiz yöntemler dışında mesajlarınızı yeniden iletmek için benzersiz bir yaklaşım gibi bir faktör yoktur.

Bununla birlikte, her IOS Perakendecisinde ve Android Market’te bu işlemi gerçekleştirdiğini beyan eden çok sayıda paket vardır. Uygulamayı indirdikten sonra, sistem hemen Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi sorar. Takdir edeceğiniz gibi, hiçbirimiz hesap bilgilerimizin harici yazılım programı programının kollarına düşmesini gerçekten istemeyiz.

Bu, önemli bir güvenlik açığı oluşturabilir ve hesabımızı kaybedebiliriz ve doğru durumu düşünürsek, özel mesajlarımızın istemediğimiz kişiler tarafından keşfedilmesiyle sonuçlanmalıdır. Sonuç olarak, bu paketleri hiçbir şekilde dikkate almamanızı ve kişisel bilgilerinizi paylaşarak hesabınızı hiçbir şekilde tehlikeye atmamanızı tavsiye ederiz.

Instagram’da Silinen Mesajları Fb ile Geri Getirme Yöntemleri

Instagram da Silinen Mesajları Geri Getirme TekniğiFb’yi kullanmak, olasılığınız olduğunda sonuç alacağınız başka bir yöntemdir. Fb ve Instagram’ı bağlantılı ve senkronize bir metodolojide kullanmanız gerekir.

Yazışmalarınızda büyük olasılıkla özel ve özel içerik materyalleri vardır, şüphesiz senkronize bir hesap kullanmak en iyisidir. Instagram silinen mesajı Fb’deki bağlantılı hesaptan sorgulamak için aşağıdaki talimatları gözlemleyeceksiniz;

 • Instagram ile bağlantılı Fb profilinize giriş yapın.
 • Ardından Gelen Kutusu bölümüne giriş yapın.
 • Gelen Kutusu’nun sol tarafında Instagram Direct olarak değiştirin
 • Şanslıysanız, silinen mesajlar tam burada görünecektir.
 • Bu sistem tamamen şansınıza ve çerezlerinize bağlıdır.
 • Bununla karşılaşan birçok kişi için, sizin için iyi, ancak karşılaşmayan birçok kişi için, bu yaklaşımda yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığını hatırlatmak isteriz.

Instagram Engellemesinden Sonra Mesajları Geri Alma Yöntemleri

Instagram’da başka bir kişiyi engelledikten sonra silinen mesajı yeniden iletmek için yapabileceğiniz tamamen farklı bir yazılım programı var. Bir müşteriyi çeşitli nedenlerden dolayı engellediniz ve tüm mesajları silindi. Bununla birlikte, işletme büyüdü ve bu mesajları bir kez daha getirme ve yasal olarak haklarınızı arama taktiğini benimsediniz. Bu durumda, büyük olasılıkla bir sonraki taktiği gözlemleyebilirsiniz;

 • Instagram hesabınızı açın ve kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra Ayarlar’a gidin
 • Biraz daha aşağıda Gizlilik ve Güvenlik bölümünü bulacaksınız. Tam buraya tıklayın ve ardından Engellenen Potansiyel Müşteriler bölümüne gidin.
 • Engellediğiniz tüm müşterilerin bir listesini göreceksiniz, önceki ve güncel.
 • Mesajlarını bir kez daha ilerletmeniz gereken müşterinin engelini kaldırın.
 • Taktik tamamlandıktan sonra, engelini kaldırdığınız belirli bir kişinin mesajlarının Instagram mesajlarının hemen aktif olarak gösterildiğini keşfedebilirsiniz.

Instagram Silinen Sohbet Geçmişini Geri Getirme Yöntemleri

Instagram’da silinen bir başlığı ve sohbet geçmişini geri getirme yaklaşımı diye bir şey yoktur. Arama ve sohbet geçmişini silen birçok kişi için, önceki tüm aramalar çerezlerden aktarılabilir ve kaybolabilir.

Bunu yapmak için profilinizi açın ve ayarlara tıklayın. Ardından güvenlik bölümüne girin ve Arama geçmişini temizle seçeneğine tıklayın. Bunun yanı sıra, tüm başlık bilgilerinizin silinmesinin başarıyla gerçekleştirildiğini göreceksiniz.

En Popüler Instagram Filtreleri ve Efektleri 2023” yazımız da ilginizi çekebilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours