Instagram Gizli Hesabı Görme, Profili Görüntüleme ve Hikayeleri İzleme 2023

Gizli Instagram hesaplarını nasıl bulabilir, kapalı profillere nasıl göz atabilir ve paylaşılan hikayeleri nasıl izleyebilirsiniz. Hikayeler 2023 yılı için en son detaylara göre güncellenmiştir. Instagram, internet üzerindeki en büyük sosyal medya platformlarından biridir. Kanada’da yaklaşık 38 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

Dünya genelinde Instagram kullanıcılarının çeşitliliğine bakıldığında Türkiye altıncı sırada yer almaktadır. Instagram, Facebook ve Twitter’dan daha popüler. Bu da gizli profillerin, paylaşılan hikayelerin ve gizli hesapların nasıl görüntülenebildiğini görmeyi ilginç kılıyor.

Gizli hesapları görmenin amaçları nelerdir? Instagram 2023

Instagram profilinizi herkese açık hale getirmeyi ve insanların görüntülemesini engellemeyi seçebilirsiniz. Resimleriniz, videolarınız ve mesajlarınız sizi takip etmeyen kişiler tarafından görülemeyecektir. Bu engel belirli işlevlerle kaldırılabilir. Takip etmediğiniz, ancak filmlerini, resimlerini ve hikayelerini ilginç bulabileceğiniz kişilerin gönderilerini girmek için bazı işlevleri kullanabilirsiniz. En yaygın olarak, bu işlevler şunları içerir:

Instagram kapalı veya gizli hesaplarını görüntülemek için en popüler ve indirilen uygulamalar Ghosty, Bestwhozi, Postegro ve Lili’dir. Bu uygulamalar cep telefonunuza indirilebilir ve insanların paylaştığı fotoğrafları, filmleri ve hikayeleri görüntülemenizi sağlar.

LiLi Instagram kapalı profil görünümü

LiLi havuz mantığını kullanarak çalışır. Aradığınız kişinin 500 ‘den az takipçisi varsa, Olasılık Bu profili ortaya çıkaracaktır. 99% . Uygulamanın bu kadar yüksek bir başarı oranına sahip olmasının nedeni, Play Retailer’da mevcut olmasıdır. Uygulama, farkında olmadan birçok kişi tarafından indirildi. Bu güvenlik açığı bulundu ve uygulama Play Retailer’dan kaldırıldı.

LiLi APK’sını indirip gömdükten sonra belirli bir kişinin profilinin kullanıcı adını yazabilirsiniz. Instagram hesabınızı kullanarak uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya Instagram’dan erişebilmek için minimum takipçi sayısına sahip olmanız gerekir. 50 kişi . Uygulamayı telefonunuza indirdikten ve kurulumu tamamladıktan sonra, ” Beni Kim Gördü?”, “Perakendeci”, “Gizlilik Kapsamı”, Hizmet Şartı”, “Bize Bir Fiyat Ver” ve İlk pencerede “Çıkış Yap” seçeneğini göreceksiniz.

 • Sizi kim gördü? Profilinizi görüntüleyenlerin adlarını görüntüler. Bu özelliği kullanmak için ödeme yapmanız gerekir.
 • Perakendeci: Burada reklamları kaldırabilir, profilinizi gizleyebilir ve sınırsız sayıda profile göz atabilirsiniz.

Gizlilik, ücretler ve oturumu kapatma gibi çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Gizli hesabı görüntülemek için sağ üst köşedeki arama düğmesine tıklayın. Hesap başlığını sıralayın. “Kişinin gönderilerini göremiyoruz.”şeklinde bir uyarı alırsanız, bu ne aradığınız kişinin ne de takipçilerinden herhangi birinin LiLi Uygulamasını indirmediği anlamına gelir.

Lili’yi indirirken bir hata mesajı alırsanız telefonunuzu açıp kapatmayı deneyin. Daha önce kullandıysanız önceki uygulamanızı silmemiş olabilirsiniz. Bunu yaparsanız uygulama düzgün çalışmayacaktır.

Uygulamayı açarsanız belirli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. günde 4 gizli profil Ücretsiz. Sınırsız sayıda profil görüntülemek, uygulamayı reklamsız kullanmak ve profilinizi uygulama içinde görünmez yapmak için bir ücret ödemeniz de önerilir. Ücretler farklı paketler arasında farklılık gösterebilir. 1.99 {dolar} Ayrıca aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: 29. 99 {dolar}.

Postegro Uygulaması

Postegro, Instagram profillerini gizlemek için havuz mantığı ile çalışır. Havuz mantığı, Instagram hesabınızla giriş yaptığınızda Instagram profilinizi ve bir uygulamada takip ettiğiniz kişilerin profillerini kaydetme işlemidir.

Postegro’yu edinirseniz, görüntülemek istediğiniz gizli profillerin takipçileri de Postegro’ya sahipse, gizli profilleri görebilme olasılığınız daha yüksektir. Görüntülemek istediğiniz kişi Postegro’yu hiç indirmediyse ve takipçileri de indirmediyse, profili bulma olasılığınız daha düşük olacaktır.

Postegro, sizin veya takipçilerinizin özel profilleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes tarafından indirilebilir.

Bestwhozi Uygulaması

Bestwhozi, herkese açık olmayan Instagram profillerini görmenizi, anında girmenizi ve saniyeler içinde filmleri, hikayeleri ve gönderileri indirmenizi sağlar. Kimsenin haberi olmadan Instagram hikayelerini, gizli profilleri, profilinize kimlerin baktığını ve kimlerin takibi bıraktığını görüntüleyebilirsiniz.

 • Bestwhozi, herkese açık olmayan hesapları görüntülemek için tam giriş sunar.
 • Profil fotoğraflarını tam boyutlu olarak görüntüleyin ve cep telefonunuza indirin.
 • Resimler ve filmler istediğiniz zaman izlemeniz için mevcuttur.

Hayalet Instagram Gizli Hesap Görüntüleme

Akıllı telefonunuza Ghosty uygulamasını indirerek tüm gönderiler dahil olmak üzere kapalı Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz. Ghosty uygulaması, herhangi bir Instagram profilini takip etmeden görüntülemenizi sağlar. Ghosty uygulaması, arkadaş olmanıza gerek kalmadan herhangi bir hesaptaki tüm gönderileri görmenizi sağlar.

Uygulamayı telefonunuza indirin ve görmek istediğiniz tüm filmleri ve görüntüleri kaydedebileceksiniz. Bu hesabı hangi hesapların takip ettiğini ve kimlerin takip ettiğini öğrenebilirsiniz.

Ghosty programını yükledikten sonra Instagram hesabınızla oturum açmanız önemlidir. Büyüteç resmine tıkladıktan sonra aradığınız profilin kullanıcı adını girin. Aradığınız profil gizli olsa bile, kişi ve o kişinin takipçileri Ghosty kullanmışsa yine de görebilirsiniz.

Instagram’da kapalı hesapları şu web sitelerini ziyaret ederek bulabilirsiniz

Bunlar Instagram gizli hesaplarını görüntülemek için en iyi web siteleridir iglookup.com Aşağıda nasıl başlayacağınıza dair bazı örnekler verilmiştir: bestwhozi.com. Instagram gizli profilleri sağlayan web siteleri reklam görüntülemek için kurulmuştur. Reklamlara tıklarsanız, tıklama başına veya görüntüleme başına ücret alırlar. Kapalı hesaplardaki gönderileri görüntülemenize olanak tanıyan bir dizi işlevden daha önce bahsetmiştik.

Bu işlevlerin doğru bir şekilde çalışabilmesi için, hesabıyla ilgilenebilecek kişinin de cihazı önceden edinmiş olması gerekir. Takip edilmeden kapalı hesaptaki verilere erişebilmek için cihazın web sitesindeki yazılımı cep telefonuna indirin.

Maliyetten muaf Instagram’da kapatılan hesapları görün

LiLi, Postegro ve Bestwhozi uygulamalarının hepsi ücretlidir, ancak Ghosty ve Bestwhozi paketleri ücretsizdir. LiLi, Postegro veya Bestwhozi’yi ücretsiz kullandığınızda birçok özelliğin devre dışı bırakıldığını göreceksiniz.

Instagram’daki gizli hesapları görmek için sahte bir hesap kullanın

Gizli bir Instagram profilini izlemek istiyorsanız ve izlediğiniz hesabın bunu yaptığınızı bilmesini istemiyorsanız, sahte bir Instagram hesabı oluşturmak en iyisidir. Sahte bir hesap oluşturarak gizli hesapları kolayca izleyebilirsiniz. Sahte bir hesap. Sahte hesabınız için farklı veriler kullanın ve kimliğinizi ifşa etmeyin. Sahte hesap oluştururken nasıl bir profil oluşturacağınıza karar vermelisiniz. Kimliğinizi açıklamadan, izlemek istediğiniz hesabın dikkatini çekecek bir profil oluşturun.

Hesap sahibinin nelerden hoşlandığını, nelere ilgi duyduğunu veya nelerden hoşlanmadığını bilirseniz işinizi daha kolay yapabilirsiniz. Gizli hesap sahibinin beğeneceği, tanıyacağı ve muhtemelen ilgileneceği bir kullanıcı profili oluşturabilirsiniz. En iyisi profilinizi güncellemektir. Hiçbir şey göndermezseniz hemen görünür olursunuz. Ayrıca sahte olduğunuz da belli olacaktır.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Teknikleri

Paylaşılan hikayeler, videolar, görüntüler veya mesajlar resim, film veya diğer medya biçiminde olabilir. Instagram gizli hesapları Genellikle gönderiler herkese açık değildir. Karşılıklı bir takip yoksa gönderileri göremezsiniz. Ayrıca kişinin takipçilerini veya kimleri takip ettiğini de göremezsiniz. İlgilenebileceğiniz hesabın hikayelerini izlemek için aşağıdaki hücre işlevlerini kullanın.

 • Gizlice Instagram Hikaye Makaraları
 • InStory: Instagram için Gizli Hikaye
 • SilentStory
 • BlindStory

Uygulamaları telefonunuza indirdikten sonra Instagram hesabınızla giriş yapmanız gerekecektir. Ardından, aradığınız kişinin kullanıcı adını yazın. Hücre takip uygulamalarını kullanırken gerçek hesabınız yerine sahte bir Instagram hesabı oluşturmanız tavsiye edilir. Verilerinizin uygulama veritabanına eklenme ihtimali vardır.

Instagram’da gizli hesapları ve profilleri görüntülemek sandığınız kadar zor değil. Doğru önlemleri alırsanız, ilgilendiğiniz hesapların paylaştığı mesajları, videoları, fotoğrafları ve hikayeleri kimliğinizi ifşa etmeden görebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Hikayeleri

Instagram’da gizlenen profillerin hikayelerini görüntülemek için birkaç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Hesaba uyumluluk talebi göndermek bunlardan biridir. Talebinizi kabul ederse gizli bir profil hesabının tüm hikayelerini görüntüleyebilirsiniz. Uygunluk talebiniz kabul edilmezse, diğer stratejileri denemek en iyisidir.

Mobil cihazlar için uygulamalar bunu yapmanın harika bir yoludur. Tüm bu işlevleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Instagram Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Instagram gönderilerinizi kimlerin görebileceğine siz karar verirsiniz. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerin bu paylaşımları görmesi gerekli olmayabilir. Bu durumda hesabı gizlemek en iyisidir. Aşağıda listelenen adımları takip ederek hesap gizliliğini etkinleştirebilirsiniz.

 • Instagram hesabınızın arkasındaki profil fotoğrafına tıklayın.
 • Sağ üstteki üç simgeye tıklayın.
 • Sayfanın en altına inin ve Ayarlar’a tıklayın.
 • Gizlilik Sekmesine tıklayın. Hesap Gizliliği sayfasında “Gizli Hesap “a tıklayın.

Hesabınız gizli hale getirildi. Başkaları tarafından size gönderilen istekleri kabul ederseniz gönderileriniz görünür olacaktır. Diğer tüm durumlarda yalnızca takipçilerinize açık olan gönderileri paylaşabileceksiniz.

Instagram Hesabınızı Android ve iOS Cihazlardan Gizleme

Android cihazlarda;

 • İlk olarak profilinizi açın.
 • Profil sayfanızın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın.
 • Seçenekler menüsündeki “Gizli Hesaplar” sekmesine tıklayın.
 • “Tamam” tuşuna basın.

iOS cihazları;

 • Profilinize girin.
 • Sağ üstteki çark simgesine tıklayın.
 • Açılan sayfada “Hesaplar” sekmesini açın.
 • “Gizli Hesap” üzerine tıklayın.

Instagram Gizli Profil Görüntülemeleri Güvenilir mi?

App Retailer, her ikisinin de bir dizi işlev sunması açısından Google Play Retailer’a benzer. Bu araçları, gizli Instagram hesaplarını takip etmek zorunda kalmadan görüntülemek için kullanabilirsiniz. Instagram platformu bu uygulamaları tespit ettiğinde, uygulama kullanılamaz hale getirilebilir. Bunu, sigorta şirketlerinin gizlilik politikasının ihlal edildiğine inandığı için yapar.

Bu nedenle bu uygulamaların yararlı ve güvenli olup olmadığını bilmek mümkün değildir. Bu uygulamaları açtığınızda Instagram şifrenizi ve kullanıcı adınızı girmeniz gerektiğinden, tüm verileriniz de veri tabanına işlenir. Bu, tahmin edebileceğiniz gibi, başka birinin kişisel verilerinize erişebileceği anlamına gelir.

Gizli hesap görüntüleme işlevlerini kullanmayı denemeden önce sahte bir kullanıcı hesabı kullanarak uygulamayı test etmeniz şiddetle tavsiye edilir. Bu uygulamalar özel bilgilerinizi kaydedebilir ve daha sonra sizin için paylaşabilir. Uygulamayı ana hesabınızı değil, sahte hesabınızı kullanarak yükleyin.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours