Instagram Engelleyiciler Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Görülür 2023

Instagram üzerinden sizi kimin engellediğini çeşitli yollarla öğrenebilirsiniz. Bu makalede, Apple Retailer veya Android Market’te bulabileceğiniz bu uygulamaların en önemli özelliklerini açıklayacağız. Instagram’da biri tarafından engellenip engellenmediğinizi belirlemek kolaydır. Kapsamlı bir analiz yapmak veya farklı uygulamalar indirmek gerekli değildir. Birini unvanını, soyadını veya biliyorsanız Instagram kullanıcı adını kullanarak arayabilirsiniz.

Aradığınız kişinin profilini görüyorsanız, sizi engellememiş demektir. Yaptığınız arama nedeniyle kişinin verilerine erişemeyebilirsiniz. Instagram hesaplarını engellemiş olmaları mümkündür. Şimdi sağlıklı bir sonuca ulaşmak için yaygın bir yöntemi tartışabiliriz.

Instagram’da engellenip engellenmediğimi nasıl anlarım?

Merakınızı gidermek için bir arkadaşınızın Instagram hesabını kullanabilirsiniz. Süreci gizli tutmayı tercih ediyorsanız sahte bir Instagram hesabı açın. Takipçi olmasa bile yönetebilirsiniz. Kişiyi yeni bir hesaptan bulmayı deneyebilirsiniz.

Hesap verilerine girerseniz profil görünmeyecektir. Bu, bu kişinin hesabını kapattığı anlamına gelir. Hesap verilerine ve “Uyarla” düğmesine bakarsanız, düğme etkinse aramanızın engellendiğini de varsayabilirsiniz.

Bu en mantıklı ve en güvenli yöntemdir. Aynı yöntemi kullanmanın başka yolları da vardır. Hücresel amaçlar muhtemelen en yaygın olanıdır.

Instagram iOS Uygulamasında beni kimin engellediğini öğrenin

Aşağıda “Avantaj” kelimesine bazı alternatifler verilmiştir Stories+for Instagram için en popüler yazılımı kullanarak hesabınızı kimin engellediğini görebilirsiniz. Bunu durdurmak için ne yapabilirsiniz?

 • Cep telefonunuza veya tabletinize IOS Store’dan Stories+for uygulamasını yükleyin.
 • Uygulamaya hesap bilgilerinizi girin.
 • Düşündüğünüz başlığa tıklayın. Engellerseniz, olumlu bir ışıkta görünecektir.

Stories+for’u kullanmanın birçok farklı yolu var. Instagram takipçi kazanma, ayrıca ihtiyacınız olan şeyleri görebilir ve istatistikleri kolayca girebilirsiniz. İhtiyacınız olan istatistikleri de kolay ve hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

Artık Instagram Android uygulamasında sizi kimlerin engellediğini görebilirsiniz

Android kullanıcıları en popüler yazılımı kullanmayı seviyor. Follower Analytics. Bu program, Instagram’da sizi kimin engellediğini kolayca bulmanızı sağlar. Uygulamayı indirdikten sonra bu adımları takip edebilirsiniz. Google Play Perakendecisinden İşte bazı örnekler:

 • Follower Analytics’i indirdikten sonra Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.
 • Kontrol listeniz yazılacaktır. Düşündüğünüz kişinin üzerine gelerek test edin.
 • Engellendiyseniz metin görünmeyebilir “Sizi engelledi görünecektir

İnternet tarayıcıları diğer stratejilere popüler bir alternatiftir.

Dizüstü bilgisayarımda beni Instagram’dan ne engelledi?

Bilgisayarınızdan sizi kimin engellediğini görebilirsiniz. Bunu yapmak için başka bir yazılım veya web sitesi kullanmanıza gerek yoktur.

 • Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıyı açın.
 • Resmi Instagram web sitesini ziyaret edin
 • Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. (Bu, resmi Instagram tanıtıcısı olduğu için herhangi bir soruna neden olmamalıdır)
 • Arama kutusuna aramak istediğiniz kullanıcının adını veya unvanını girin
 • Hesabınıza erişemiyorsanız, bu, sahibinin sizi engellediği veya kapattığı anlamına gelir.
 • Yeni bir hesaptan tekrar arama yapın. Profil görünür durumdaysa, engellenmişsiniz demektir.

Aynı teknik cep telefonunda da kullanılacaktır.

Hücresel İnceleme Engellenen Instagram Hesapları Nasıl Kontrol Edilir

Instagram’ın sizi cep telefonunuz üzerinden engelleyip engellemediğini test etmek için aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz.

 • Cep telefonunuzda Instagram
 • Engellendiğini düşündüğünüz tüketicinin adını arayabilirsiniz.
 • Hem fotoğrafları hem de hesabı görebiliyorsanız engelleme gerekmez.
 • Profil görünür durumdaysa engellenmişsiniz demektir. Gizli ise, kullanıcının hesabını sildiğini varsayabilirsiniz.

Instagram profilimi engelleyen biri profilimi görebilir mi?

Instagram profilinizi istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Instagram’da sizi engelleyen kişi profilinizi görebilir ancak içeriğinizi göremez. Bu kural, hesabınız özel olarak ayarlanmışsa geçerlidir. Hesabınız özel değilse, diğer tüm Instagram kullanıcıları gibi, sizi engelleyenler de içeriğinize erişebilir.

Instagram’da beni engelleyen birini nasıl engelleyebilirim?

Instagram’da sizi engelleyen birini siz engellendiğiniz için engelleyemezsiniz. Birkaç farklı yöntem kullanmamız gerekiyor. Bunun için öncelikle sahte bir e-posta hesabı oluşturmanız ya da anladığınız birinin Instagram hesabından giriş yapmanız gerekiyor.

Engellemek istediğiniz profile girin ve ardından üç noktalı alana tıklayın. Yeni gelen sayfadaki linki kopyalayıp kapatmadan kendi hesabınıza gidebilirsiniz. Köprüyü profilinize yapıştırdığınızda yazı tipi boyutunu değiştirmeniz gerektiğini göreceksiniz. “Tüketiciyi engelle” kısmı enerjiktir. İhtiyacınız olan hesaba zarar vermek için buraya tıklayın.

Instagram’da beni engelleyen kişiyi nasıl kaldırırım?

Engellediğiniz herhangi bir Instagram kullanıcısının engelini, engellediğiniz kişinin adını ve adının baş harfini girerek kaldırabilirsiniz. Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayıp engeli kaldır seçeneğini seçerseniz, hesabının dahil edilmeyeceğini fark edeceksiniz.

Kullandığınız yöntem basitçe engeli kaldırmaktır. Bu, onları tekrar takip etmenizi engelleyecektir. Uymak için uy düğmesine tıklayın. Diğer sosyal topluluğun onay vermesi gerekir. Bir kişinin profili gizli değilse, doğrudan görüntüleri görüntüleyebilir ve uy dedikten sonra onları aktif olarak takip etmeye devam edebilirsiniz.

Instagram Engellenenler Kontrol Listesi Nasıl Görüntülenir ve Silinir

Instagram’da oturum açın ve profilinize girin. Bu, kimin engellendiğini görmenizi sağlayacaktır. Daha sonra;

Android tabanlı bir cihazınız varsa: Sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın. Açılan web sayfasını aşağı sürükleyin. Ayarlar bölümü görünecektir. Tıklayın. Hesap başlığına doğru aşağı kaydırın. Daha sonra engellenmiş hesapları görebilirsiniz.

Bir iOS cihazı kullanıyorsanız Giriş yaptıktan sonra, Ayarlar bölümü Profili düzenle’nin hemen altında yer alacaktır. Engellenmiş hesapları görmek için aşağı kaydırabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours