Faturasız Hat Fiyatları (Yeni Fiyatlar) Nisan 2023

2023 Postpaid ve kullandıkça öde hat ücretleri hakkında bilgileri derlediğimiz bu yazımız ağırlıklı olarak konu ile ilgilidir. En iyi operatörü seçerek cazip paket fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yılbaşı faturalı hat ücretleri ister Turkcell, ister Vodafone, ister Türk Telekom olsun yeni hat almak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Bu ücretler her yıl güncellenir ve operatörler arasında farklılık gösterebilir.

Vodafone Faturalı Hat Ücretleri 2023

Vodafone, yeni bir telefon hattına ihtiyaç duyan birçok kişiye online ve gülümseten kampanyalar sunuyor. Vodafone, faturalı hatları abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Sadece seçilen tarifeye göre ödeme yapmanızı sağlayan faturalı hatlar satın alınabiliyor.

 • Yeni kullandığın kadar öde türlerini deneyerek başlayın. Vodafone kullandıkça öde hat ücretleri 95 TL veya 120 TL arasında belirlenmiştir Aşağıda 2023‘ün nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir.
 • Bu yeni hattı almak için online başvuru yapabilirsiniz. operatörün web sitesi.

Müşteri danışmanı, Yeni hat al seçeneğine tıklayarak zorunlu bilgileri girdikten ve tutarı seçtikten sonra ilgili kişiye geri dönecektir. Randevu alınmasına karar verilir ve sim müşterinin verdiği adrese gönderilir.

 • Belirlenen bölgede yaşıyorlarsa, 24 saat içinde müşteriye yepyeni bir sim kart gönderilecektir.
 • Diğer bölgelerde yaşayanlar için yolun teslim edilmesi 2 ila 4 iş günü arasında sürer.

Yolun kullanılabilir hale gelmesi ortalama bir gün sürer. Vodafone dijital, yeni hat fonksiyonları için herhangi bir ücret talep etmez ve yol müşteriye ücretsiz teslim edilir.

Vodafone Yeni Hat kampanyası nedir?

Önce Vodafone’a sonra CEPTETEB’e üye olanlar 12 ay boyunca %20 daha az ödüyor. Vodafone yeni hat kampanyaları arasında en popüler olanı, otuz günde 29 TL’ye 750 dakika, 250 sms, 7+2 GB web paketi içeren Uyumlu Genç 7 Tarifesi’dir. 10 GB internet de ilk 30 gün ücretsiz! Vodafone TV Eğlence Paketi ücretsiz olabilir. En güzel yanı ise kalan kullanım haklarınızı bir sonraki aya taşıyabiliyor olmanız. Aşağıda farklı Vodafone yeni hat promosyonları yer almaktadır.

İlk ay 20GB bedava web20GB Vodafone hediye web Mor ve Uygun tarifelerde 1 ay boyunca geçerlidir. Bu kampanya Mor ve Uygun tarifelerde bir ay boyunca geçerli 20GB Vodafone Hediye Web sunmaktadır. Bu kampanyadan sadece hattını Vodafone faturalıya geçirenler faydalanabilir.

WhatsApp Görüntülü Konuşma ile Sınırsız Mesajlaşma4.5G tarifesinin ilk haftasıboyuncafaturalı kullanıcılar sınırsız WhatsApp görüntülü konuşma ve mesajlaşma yapabilecekler. Vodafone Yanımda yazılımına giriş yaparak bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Kullandıkça öde hat ücretleri 2023

Turkcellkullandıkça öde hat ücretleri2023 yılı için geniş bir kitleye sahip olan farklı operatörleri karşılaştırdığımızda değer aralığı bu nedenle 150 TL‘ye kadar çıkmaktadırSatıcı tarafından ücretlendirilen tutar farklılık gösterebilir. Turkcell bayileri, Kullandıkça Öde hat satışları için kendi ücretlerini ve kampanyalarını belirleyebilmektedir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Paketleri 2023

Turkcell Sponsorlu HatKullandıkçaöde Turkcell hattı olan ancak faturalı Turkcell hattını yükseltmek isteyenabonelersponsor olabilir ve yol açma vergisini alabilir. Faturalı hatlardan aylık olarak vergi tahsil edilmektedir. Turkcell yeni müşterileri için özel Kullandıkça Öde kampanyaları düzenlemektedir.

 • Tatilci tanıtım paketi
 • Bol GB Pazarlama Kiti
 • Sponsorlu Hat
 • Alternatif pazarlama kampanyası
 • Haydi, gidelim!
 • Lifecell karşılama kampanyası
 • Gençlik Ödeneği 6 GB
 • GB’ye hoş geldiniz

Buna karşılık gelen tamamen farklı kampanyalar sunar. Herhangi birinden yararlanmak için belirli bir hat için bunları kullanmak önemlidir.

Turkcell Kullandıkça Öde Hat Kullanımı

 1. Turkcell Kullandıkça Öde Hatları Turkcell web sitesi Turkcell İletişim Merkezleri üzerinden Kimlik Kartı ile kullanılabilir
 2. Online olarak yenilenecek hat fonksiyonuna ilk olarak form girilir.

Bu tip ilk seçilecek olan tiptir. Bu bölümde aşağıdaki gibi seçenekler bulunmaktadır: Numaranın tamamını vermeliyim, son dört haneye göre numara vermeliyim veya rastgele demek istemiyorum gibi seçenekler bulunmaktadır.

 • Ardından, çok sayıda numaradan birini seçerek istediğiniz paketi seçin.
 • Yeni bir satır talep etmek için ekrandaki talimatları izleyin.
 • Yepyeni hattı istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz.

Yeni hattın bir parçası olarak, bir dizi başka ürünümüz de var. Pazarlama kampanyası Paranızı alan Turkcell olacak İlk dört ay boyunca Her ay 2 GB Bedava internet indirin, Toplam 8GB miktarına ulaşıldı.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Ücretleri 2023

Türk Telekom’un yeni abonelere yönelik kampanyalarının yanı sıra mevcut abonelere yönelik kampanyaları da bulunmaktadır. Türk Telekom’un en çok internet sunan pazarlama kampanyası olan Petek Tarife, yeni aboneler tarafından en çok tercih edilen tarifedir. Türk Telekom Petek Tarife’yi kullanan abonelere 5 GB internet ücretsiz Aşağıda 2023 yılı için güncel Türk Telekom kullandıkça öde yeni hat tarifeleri yer almaktadır;

 • Türk Telekom yeni hat almak istendiğinde 2023 yılı için hat ücretlerinin 90 TL & 100 TL arasında değiştiği görülmektedir.
 • Bu tutara genellikle dengeleyici olarak 5 lira yükleniyor.
 • Satın alma bedelinin bir kısmı yeni hattın kullanımı için bekletiliyor. Bu tutar ödenen para miktarına göre belirleniyor.

Türk Telekom Yeni Hat Kampanyaları Nedir?

4.5G sim oyun kartlarını bayilerden satın alan Türk Telekom, yeni müşteriler için ücretsiz web sağlıyor. Sim kartlar satın alındıktan sonra 4.5G 30GB yazarak 5555 ‘e e-posta göndermeniz gerekecektir. Web içeriği daha sonra abonenin hattına indirilir. Bireysel faturalı hat kullanan tüm müşteriler Türk Telekom pazarlama kampanyasına dahil edilebilir.

Ayrıca bireysel Türk Telekom faturalı hat sahiplerine de 1 GB ücretsiz internet hediye edilecektir. Doğanın güvenliği için hazırlanan pazarlama kampanyası kapsamında Türk Telekom e-faturaya geçen aboneler, e-posta adreslerini 3008 ‘e gönderdikleri takdirde 1 GB bedava web kazanacaklardır. Bu pazarlama kampanyası her aboneye sadece bir kez gönderilebilir.

Türk Telekom Kullandıkça Öde Hat Hizmeti

Diğer operatörlerde olduğu gibi, Türk Telekom da yeni kullandıkça öde hatları için işlemleri sadece mağazalarda değil, internet üzerinden de kabul etmektedir.

Türk Telekom cep telefonu hattı kullanmak için, Türk Telekom web sitesine gidin “Hat almam gerekiyor” seçeneğine tıklayın.

 • Başvuru sahibinin adı, soyadı ve telefon numarası girilir ve gönder butonuna tıklanır.
 • Bilgilerin gönderilmesinin ardından Türk Telekom müşteri temsilcileri en kısa sürede ilgili numaraya dönüş yapacaktır.

Satın Alma İşleminizde En İyi Fırsatları Nasıl Elde Edebilirsiniz Farklı Kullandıkça Öde sim kart ücretleri ?

Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell kullandıkça öde SIM kart ücretleri2023 yılında farklı operatörler için yeni hat ücretleri aşağıdaki gibidir.

Yeni bir operatör arıyoruz Değer
BIMCell 40 TL
Bursasporcell 50 TL
Fenercell 50 TL
Galatasaray Cellular 50 TL
KAFKAFCell 50 TL
Kartalcell 50 TL
Samsuncell 50 TL
Trabzoncell 50 TL
Ugurcell 50 TL
Wirophone 50 TL
Pttcell 50 TL

Özellikle BİMcell en uygun maliyetli operatör olması sebebiyle her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Detaylı veri için; TIKLA Bimcell Hat Tarife ve Ücretleri

Operatörler ücretleri istedikleri zaman değiştirebilirler. En güncel fiyatlar için operatörün veya bayinin müşteri hizmetlerine danışmak en iyisidir. Her operatörün iletişim numaralarını burada bulabilirsiniz.

Profesyonel bir sürücü kullanmak iyi bir fikirdir. Hizmet Satın Alın
Vodafone 0 (542) 542 00 00
Turkcell 0 (532) 532 00 00
Türk Telekom 444 1 444

Belirli bir (VIP-) Tutarın Alınması

Telefon numaralarını değiştirmek isterseniz, altın numara bir seçenektir. Bu yenilik çok benzersizdir. Operatörler, özel ve yalnızca arkadaşlarınız tarafından görülebilen bir numaraya sahip olmanızı sağlayan özel numaralar sunar. Telefon numaranızı kendi kişisel modelinizi sergilemenin bir yolu olarak da kullanabilirsiniz. VIP numaraları ile telefon numaranızın son kısmı olarak memleketinizi veya en sevdiğiniz grubun 12 ayını ekleyebilirsiniz. Özel numaranızı farkındalık yaratmak ve güzel telefon görüşmeleri yapmak için kullanabilirsiniz.

Turkcell Bireysel numara

En popüler operatör olan Turkcell, kişiye özel olmayan bir numara sunuyor. Turkcell, kendi benzersiz numaranızı oluşturmanıza olanak tanır. Sahibinden, Turkcell alternatif numaralarını kolayca bulmanızı ve satın almanızı sağlayan bir hizmettir.

Türk Telekom Kişisel Numara Satın Alma

Türk Telekom servisinden belirli bir numara almak genellikle mümkündür. Sahibinden ya da hepsiburada gibi platformlardan taraftar paketleri alabilirsiniz. Türk Telekom bayilerinden mümkün olduğunca çok sayıda özel numara almak mümkün.

 • Müşteri hizmetleri ile görüştüğünüzde ya da Türk Telekom bayilerinden hat almanız gerektiğinde ihtiyacınız olan numarayı belirtip alabilirsiniz.
 • Genellikle, satın alma platformlarında belirli miktarlar için seçenekleri kontrol ettiğinizde belirli numaraları alabilirsiniz.

Vodafone Özel Numara Alma

Vodafone kişiye özel hat almayı mümkün kılıyor. Vodafone bayileri, özelleştirilmiş bir miktar için çeşitli seçenekler sunar.

 • Bir Vodafone bayisini ziyaret ederseniz, belirli bir numara almak için personelle konuşabilirsiniz.
 • Ekstra 100 TL ödeyerek istediğiniz numarayı alabilirsiniz.

Faturalı veya kullandığın kadar öde için kişiye özel bir tutarınız var mı?

Kişiye özel tutar seçeneklerine alternatif olarak kullandıkça öde ve faturalı gibi seçenekler bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre bu seçeneklerden birini seçin ve size özel bir hat alın. VIP’ler veya a. Kişiselleştirilmiş hattın aşağıda listelenen birçok gereksinimden yalnızca birini karşılaması gerekir.

 • Teslimat Tarihi
 • Son iki rakam tamamen aynıdır
 • Aracınızın plakası
 • Favori grubunuzun 12 aylık referans değeri
 • Sevdiklerinizin doğum tarih ve saatlerini yanınızda bulundurun

Bir hattı özel kılmak için bu seçeneklerden birini tercih etmeniz yeterli.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours