Fatih Wifi İnternet VPN Ayarları 2023 (Güncel)

Konu Başlıkları

İnterneti herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmenizi sağlamak için Fatih VPN‘i doğru şekilde uygulamak önemlidir. Fatih WiFi Web VPN, MEB giriş engelleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan bilgisayarınızdan, android ve iOS cihazlarınızdan Fatih topluluğuna erişmenizi sağlar.

Fatih Wifi Mevcut Şifreler 2023

Fatih Web Topluluğu: Üniversite öğrencileri, e-Fakülte ve EBA gibi şirket alanları için dağıtılan cep telefonlarından veya tabletlerinden internete erişebilirler. 2023 güncel Fatih wifi şifreleri;

  • !1qaz2WSX3edc4RFVpercent56
  • F@M2015i#Eb23TC
  • f1@2t34ih5
  • Fatih.1234
  • verdijm@n1453

Fatih Web AnonyTun VPN Ayarları

İlk aldığımız model AnonyTun ‘un en yeni sürümü Google Play uygulamasını indiriyoruz ve kuruyoruz. Açın ve gerekli izinleri verin. Daha sonra Android birimleri için Fatih VPN kurulumuna geçeceğiz.

Cihaz başladığında bu ekran karşımıza çıkacaktır. Bu ekran çok kullanışlı değil. Üzerine tıklayarak ekranın birincil ayarlarınızı yapacağınız alanına gidiyoruz. “Gizli Ayarlar” Sağ taraftaki bölüm en üstte yer almaktadır.

“Gizli Ayarlar “a tıkladığımızda karşımıza aşağıdaki ekrana benzer bir ekran gelecektir. Bu ekranda Fatih VPN yapılandırmasını tamamlayıp ana ayarlarımızı yapacağız.

Programı ilk çalıştırdığınızda kapalı olacaktır. Biz açıyoruz. Daha sonra Bağlantı Protokolünü yarım TCP olarak değiştiriyoruz. 8080 yazan ayarı 443 olarak değiştiriyoruz. Ortada Özelleştirilmiş TCP/http Bölümünü aktif hale getireceğiz. Etkinleştirildikten sonra turuncu simgeye basarak aşağıdaki bölüme geçiyoruz.

Bu bölümde MEB topluluğuna giriş yapabilecek bir MEB kullanıcısının tanıtıcısını giriyoruz. Bu tanıtıcı MEB tarafından engellenmez. Fatih VPN bu web siteleri üzerinden kimliğini gizleyerek çeşitli sitelere erişim sağlayabilir. Ayarların aynı olduğundan emin olduktan sonra tüm ekranları kapatıyoruz. “Kaydet” butonuna basıyoruz.

Son olarak karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor. Bu ekrandaki “BURAYA TIKLA” butonuna tıklıyoruz. “Katıl”. Kısa bir beklemenin ardından Fatih VPN aktif oluyor ve MEB Web engeli kalkıyor.

Hotspot Defend Fatih Web VPN Ayarları

Hotspot Defend VPN, IOS çalıştıran Apple cihazlarında ve Android telefonlarda Fatih’e erişmenizi sağlayacaktır. Programda herhangi bir değişiklik yapmadan bir saat boyunca kullanın. Hotspot Defender VPN adreslerini edinin.

Apple Store İndir İndir Google Play

Hotspot Uygulaması dağıtıldıktan sonra giriş yapılması gerekir. Uygulama açıldığında sizden izinler isteyecektir. Bu izinler genellikle konumla ilgili izinlerdir. Uygulama, size daha yakın ve daha erken olan web hizmetlerini göstermek için konumunuzu kullanır.

Cihaz açıldığında bunun gibi bir ekran bizi karşılayabilir. Fatih’in VPN ayarlarını yapmak için Dijital Konum bölümüne tıklamalıyız. Tıkladığımızda bize Fatih VPN için seçebileceğimiz uluslararası konumları gösterecektir.

Bu seviye, size yakın olan yerel bir konum seçmenize izin verir. Türkiye için en hızlı Fatih VPN ayarı Almanya’dır. Sunucu sorunları nedeniyle bağlanma sorunları yaşayabilirsiniz.

Gerekli görevleri tamamladık. Başvuru yapmaya hazırız. Ülkeyi seçtikten sonra, bir sonraki adım “Katıl” düğmesine basmaktır Fatih Topluluğu, sınırsız internete erişmenizi sağlayan bir düğmeye sahiptir. 15 saniye sonra Fatih Topluluğu’nu sınırsız olarak kullanabileceksiniz.

Yüksek İnternet Fatih VPN Kullanımı

Higher Internet son derece hafif bir uygulamadır. Herhangi bir karmaşık kurulum olmadan Fatih’e kolayca bağlanabilirsiniz. Higher Internet hızlı bir Fatih VPN’idir ve düşük özellikli telefonlara sahip öğrenciler için mükemmeldir. Cihazınızı yalnızca her hafta güncellemenizi öneririz. Higher Internet ile Fatih’e bağlanmak için aşağıdaki adımları kullanın.

Apple Store İndir İndir Google Play

Herhangi bir ayar değiştirmeden butona basıyoruz. ortada “Join” butonu var. Biraz hazırlıktan sonra en verimli sunucuyu bulacaktır.

Fatih’in gülen yüzü sınırsız web’e bağlandıktan yaklaşık 10 saniye sonra maviye dönüşecektir.

Ek olarak, EBA ücretsiz web kampanyanız için operatör seçebilirsiniz.

VPN kullanarak bir PC’den Fatih topluluğuna bağlanma

PdaNet VPN, Fatih girişini atlamak ve doğrudan bilgisayarınızdan internete erişmek için kullanılabilir. Fatih WiFi kullanarak Steam’den video oyunları bile indirebileceksiniz.

PdaNet+ Pc İndir PdaNet+ Google Play İndir

Bağlantıya tüm MNE Topluluğunuz tarafından erişilebilir ve engellenmez.

Ev Windows için Shopper mor alandan indirilir. İndirme işlemi 8Mb büyüklüğünde gerçekten hafif bir yardımcı programdır.

İstediğiniz alanı seçin. Bir sonraki adıma geçmek içinSonraki>” üzerine tıklayın. Karşımıza gelen ekranda bir kez daha “Subsequent>” diyoruz. Ardından kurulum alanı seçimine dokunmadan “Sonraki>” seçeneğine tıklıyoruz.

Kurulum bittikten sonra karşınıza şöyle bir mesaj gelecek. “Install” diyerek uyarı kapatılıyor.

Bir süre bu ekranı izleyin.

Son adım ise “Skip USB” bu seçeneği seçerek Shopper Kurulumuna devam edin.

PdaNet DesktopBaşlamakiçin iyi bir yoldur. Amaç artık sağ alt köşedeki birçok listeye eklenmiştir.

Aşağıdaki adımlar cep telefonunuz üzerinden gerçekleşecektir. Fatih VPN Ağına bağlanmak için sadece birkaç adım daha atmanız yeterli.

İşte cep telefonumuza yüklediğimiz PdaNet+ yazılımı. Bu ekran bizim değiştirmemiz için değil. Telefonumuzu USB portunu kullanarak bilgisayara bağlıyoruz. Bağlantı yapıldıktan sonra “USB Tether” yazan butona tıklıyoruz Cep telefonlarımızı bilgisayar webpass için hazırlayın.

“USB Tether” tıkladıktan sonra bölümü kullanamayacaksınız. Bilgisayarda, sonraki adımlarla devam edin. Şu an itibariyle cep telefonunuzda yapmanız gereken bir şey yok. Telefonu görünmeyecek bir yere koyarak gizleyebilirsiniz.

Bilgisayar bağlantıyı otomatik olarak algılayacak ve bir uyarı görüntüleyecektir. Komutu vermek için uyarıya iki kez tıklayın.

Kısa süre sonra “Bağlandı!!!” yazısını göreceksiniz. Ardından Fatih VPN’den bilgisayarınıza internet aktarımı yapıyor olacaksınız.

Kelime: Fatih wi-fi şifresi yapamayanlar için bir referanstır. Yazımızı ziyaret ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Vpn değiştirmek isteyenler için güncel vpn adresi yazımızdan hangi vpn’in mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours