En İyi Netflix Lise ve Gençlik Dizileri 2023 Popüler Öneriler

Dünyanın farklı ülkeleri başarılı diziler ve filmler üretiyor. Netflix, korku, aşk ve üniversite gibi farklı temalara sahip çeşitli lise ve genç yetişkin koleksiyonları yayınlamaktadır. Netflix, geniş bir yelpazede koleksiyon yayınlayan bir platformdur. En etkili Netflix lise ve gençlik koleksiyonunu kullanarak kaliteli yapımlar elde edebilirsiniz.

Yabancı Sorunları

Stranger Issues, çoğu durumda, gençlik koleksiyonları dendiğinde akla gelen ilk şeydir. Koleksiyon şüphesiz Netflix’in en popülerlerinden biri. 1980 ‘lerin Amerika‘sında geçiyor. Koleksiyon, bilim kurgu tarzıyla dikkat çekiyor. Gizemli bir kadın ortaya çıkıyor ve doğaüstü olaylar yaşanıyor. Koleksiyon 2016 yılında yayınlandı. IMDB puanı 8.8‘dir.

Cinsel İlişki Eğitimi

Netflix, lise tarzı ve gençler hakkında bir dizi prodüksiyona sahiptir. Netflix’te popüler bir koleksiyon olan Intercourse Training, Otis & Maeve’in büyüleyici hikayesini anlatıyor. Laurie Nunn tarafından yönetilen koleksiyonda Asa Butterfield, Emma Mackey ve diğer oyuncular yer alıyor. Lezbiyen koleksiyonlarıyla ilgili Netflix makalemize göz atın.

Atipik

Bir gençlik kitabı koleksiyonu olan Atipik, okuyucularının dikkatini hem hassas hem de önemli bir konuya odaklıyor. Hikâye, otizmli Sam adlı bir karakter hakkında. Sosyalleşmeye çalışan ancak otizmi nedeniyle bunu yapmakta zorlanan Sam adlı karakterin hayatı hem komedi hem de dram türünde anlatılıyor. Robia Rashi’nin yönettiği bu derlemede Keir Gillian ve Brigette Lundy Paine rol alıyor.

Benim Blogum

Netflix’in lise dramalarını seven izleyiciler için tercih ettiği yapım On MY Block, en iyilerden biri. On MY Block, yeni liselerinde karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için arkadaşlıklarını kucaklayan 4 arkadaşı takip ediyor. Bu sevilen gençlik dizisinin yönetmenliğini Eddie Gonzalez, Jeremy Haft üstlenirken, başrollerinde Diego Tinoco ve Sierra Capri yer alıyor.

Deriler

8.skins, Netflix‘in en popüler filmlerinden biri. Kaya, Jack O’connell ve Hannah Murray bu beğenilen gençlik koleksiyonunun yıldızları arasında yer alıyor. Hikaye, aşık olan üniversiteli gençler hakkında. Koleksiyon 7 sezondan oluşuyor Koleksiyon, arkadaşlarıyla iyi vakit geçiren ve zor bir hayatı olan karakterleri konu alıyor. Koleksiyonun yönetmenliğini Bryan Elsley yapacak.

ölüm için 13 Neden

Lisede okuyan bir öğrenci, üniversiteden eve döndükten sonra yatak odasında gizemli bir alan olduğunu keşfeder. Odanın içindeki kaseti dinledikten sonra gelişen olaylar ise bambaşka olacaktır. Netflix’in Brian Yorkey yönetmenliğindeki koleksiyonu, Clay’in Hannah’nın intiharından sonra ona olan aşkını anlatıyor. Clay, Hannah’nın odasında bulunan kaseti dinler ve intiharının ardındaki nedenleri anlamaya başlar. Dylan Minnette ve Christian Navarro’nun rol aldığı koleksiyonun IMDB puanı 7.6.

Genç Kurt

Bir zamanların bu favori dizisinin haklarını satın alan Netflix, Teen Wolf yapımıyla izleyicilerden övgü topladı. Netflix koleksiyonunun arkasında Jeff Davis bulunuyor. Netflix koleksiyonu aksiyon, bilim-kurgu, gerilim ve gençlik türü gibi türleri kapsıyor. Bir iMDB içeren koleksiyonun puanı 6. Hikaye, terk edilmiş bir ormanda dolaşan ve kurt adama dönüşen Scott adlı bir karakter hakkında. Peki sonra ne oluyor? Tyler Posey, Holland Roden ve diğer oyuncular bu koleksiyonda yer alıyor.

Bununla ilgili bir sorunum yok

Netflix’in şu anda yapım aşamasında olan gençlik dizilerinden biri olan I Am Not Okay With This, Jonathan Entwistle tarafından yönetiliyor. Henüz çok genç bir karakter olan Sydney, insanüstü güçlere sahip olduğunu öğrenir. Sydney’in, arkadaşlarının ve modern bir hayatı yaşamaya nasıl başlayacaklarının hikayesidir. IMDB Filmin konusu komedi ve dramın bir karışımı. 7. 6.

AŞK 101

Türk yapımı birçok koleksiyondan biri olan AŞK 101, dijital TV koleksiyonu ve film platformu Netflix’te yayınlanıyor. 2020 yılında yayınlanmaya başlayan, tanınmış oyuncuları ve büyüleyici konusuyla izleyicinin beğenisini kazanan AŞK 101’in yönetmenliğini Meriç Acemi üstlendi.

Dizide KubilayAkaAlinaBozgibi oyuncular yeralıyorBufilm, liseye yeni başlayan gençlerin yaşadıklarını konu alıyor. Temel kurallara uymadıkları için üniversiteden atılan gençler, sınıfta kalabilmek için mücadele etmek zorundadır. Türk yapımı bol kazançlı bir koleksiyon olmuştur. IMDB Puanı 7.9 .

Sabrina’nın Tüyler Ürpertici Maceraları

Chilling Adventures of Sabrina genç bir kızın hikâyesini anlatıyor. Sabrina’nın hayatı normaldir ama başı beladadır. Kendisinin bir Cadı olduğunu keşfeden genç kızın başı ciddi bir belaya girer. Korku ve fantastik gibi türleri içeren yapımın yönetmen koltuğunda Netflix Roberto Aguirre Sacasa oturuyor. Kiernan Shipka’nın başrolde olduğu filmin oyuncu kadrosunda Miranda Otto ve Ross Lynch de yer alıyor.

Ragnarok

Ragnarok Norveç’te piyasaya sürüldü. 2020’de lansmanı yapılan ancak üretimi devam eden bu koleksiyonun yönetmenliğini Adam Value üstleniyor. Fantastik bir görünümün yanı sıra David Stockton ve Herman Tommeraas’ın rol aldığı koleksiyon, aynı zamanda bir peri masalına dayanan bir tarza sahip. Şirin bir Norveç kasabasında doğaüstü olaylarla mücadele eden bir kadın olan Edda’nın hikayesini anlatıyor.

Dedikodu Yapan Kadın

Bir dönemin sevilen dizisi Gossip Lady 6 sezon boyunca yayınlandı Tüm dünyada birçok izleyici bu diziyi benimsedi ve hayran kaldı. Sara Goodman, Josh Schwartz tarafından yönetilen Gossip Lady, Netflix’in platform yapımlarından biri.

Gençlik ve dram türlerinin hakim olduğu yapım, Amerika’nın New York Metropolü’nde lise öğrencilerinin yaşadığı aşk ve arkadaşlık olaylarını ve ayrılıkları anlatıyor. Gençlik ve dram türlerinin hakim olduğu yapım, Amerika’nın New York Metropolünde lise öğrencilerinin yaşadığı aşk olaylarını, arkadaşlıkları ve ayrılıkları anlatıyor. Gençlik ve lise tarzı yapımlardan hoşlanan birçok kişi için öne çıkan IMDB puanı ise 7.4.

Toplum

Netflix’in The Society koleksiyonu, gençlik ve drama dahil olmak üzere çeşitli türleri kapsıyor. Koleksiyon 2019’da yayınlandı ve o zamandan beri izleyiciler tarafından benimsendi. Bir şehirdeki gençlerin hayatlarını takip ediyor. Gizemli bir olay yayıldığında tüm yetişkinler ortadan kaybolur ve geriye sadece gençler kalır. Christopher Keyser’in yönettiği koleksiyonda Kathryn Newton başrolde. Sean Berdy de filmin bir parçası.

Sassy go Go

Netflix Güney Kore, gençler için her zaman popüler bir koleksiyon olmuştur. Güney Kore, lise hayatına odaklanan filmlerin yer aldığı Sassy Go Go Koleksiyonu ile tanınır. Koleksiyon, bir animasyon filmi olan Sassy Go Go’yu içeriyor. iMDB Puanı 5 2015 yılında yayınlanmaya başlayan en kârlı yapımlardan biridir. Netflix, son bölümünü yayınlamış olmasına rağmen, lisedeki öğrenciler arasındaki ilişkileri araştıran bir film koleksiyonuna sahiptir.

Seçkinler

Netflix, gençlik ve lise türünü ele almada çok etkili olan bir dizi yapıma sahip. İspanyol koleksiyonu Elite de en popüler oyunculardan bazılarını içeriyor.

Bu film, işçi sınıfından üç gencin ülkenin en iyi üniversitelerinden birinde burs alabilmek için verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Carlos Montero & Dario Madrona’nın yönettiği koleksiyon, dram, aşk, arkadaşlık ve aksiyon gibi farklı türleri etkili bir şekilde kapsıyor. 7. Koleksiyonun iMDB puanı 6. Aron Piper ve Mina el Hammani bu filmin yıldızları.

Çocuk

Çocuk, yaşına rağmen gençlik türünden hoşlananlar için öne çıkan Netflix’teki pek çok ilgi çekici yapımdan biri. IMDB puanı 6,3 . Çocuk, gençler arasındaki kimlik arayışını inceleyen popüler bir gençlik koleksiyonu. Ailelerinden koparılan gençler, gerçekler karşısında birbirlerine destek olmak zorunda kalıyor. Koleksiyonda Benedetta Porcaroli ve Riccardo Mandolini yıldızdır. TV’de 2018’de yayınlanmaya başladı ve çekimleri devam ediyor.

Locke Anahtarı

Locke Key, 2020’de yayınlanan bir Netflix koleksiyonudur. Gençlik ve fanteziye odaklanıyor. Hikaye, babalarının ölümünden sonra geride kalan üç kardeşi ve özel güçlerle sahip olabilecekleri maceraları takip ediyor. Koleksiyonun yönetmenleri Carlton Cuse & Joe Hill’dir ve birçok kişi tarafından beğenilmektedir.

Riverdale

Netflix’in en popüler gençlik dizilerinden biri olan Riverdale, aynı isimli kasabada yaşanan heyecan verici olayları konu alıyor. Yerel bir liseden boğulan bir öğrencinin cesedi şehir gölünde bulunur. Bu gizemli olay kasaba sakinlerini etkiler ve olayla ilgilenen gençler için büyüleyici olaylara yol açar. Bu dram ve gerilim filminin yönetmenliğini Roberto Aguirre Sacasa üstleniyor.

Dünyanın Sonu

Netflix, günümüzün en popüler gençlik koleksiyonlarından biri olan Dünyanın Sonu’nun kaynağıdır. Hikaye iki genç karakterin maceralarını takip ediyor. Tamamen farklı kişiliklere sahip iki genç karakter için bir meydan okumadır. Alex Lawther, Jessica Barden ve diğer oyuncular koleksiyonda yer almaktadır. Koleksiyonda sekiz oyuncu yer alıyor. iMDB Puanı 6Koleksiyon, sürükleyici özelliği ile öne çıkıyor.

70’lerde

Gençlik tarzı filmlerden oluşan Netflix’in That 70’s Present’ı 8.1 IMDB Puanıyla dikkat çekiyor. 1970 ‘li yılları konu alan yapım, nostaljik birçok kişinin favorisi. Lise öğrencilerinin o dönemde yaşadıkları mizahi bir dille aktarılıyor.

Asla Vazgeçme

Yeni prodüksiyon, By No Mean Have I Ever, gençler için en keyifli olanlardan biri. Hikaye, Hindistan’ı terk ederek ABD’ye giden Devi adlı bir kadının yaşadıklarına dayanıyor. Koleksiyon, merhum Devi’nin lise deneyimlerini anlatıyor. Gençler ve lise koleksiyonlarının hayranları tarafından çok beğenildi. Koleksiyon yeni bölümlerle yayınlanmaya devam ediyor.

Dış Kıyılar

Sadece 1 sezonu mevcut olan Outer Banks, Netflix’te karlı olan birçok gençlik yapımından biri. İzole bir adada gençlerin hikayelerini anlatan yapım, dram ve aksiyon gibi türleri bir araya getiriyor. Adadaki fırtınalara rağmen hazine haritasını bulmak zorunda olan küçük çocukların macera dolu hikayesi IMDB’de 7.6 Puan almış durumda.

Savaşçı Rahibe

Warrior Nun ya da Türkçe adıyla Savaşçı Rahibe, Netflix’te fantastik türün pek çok hayranı tarafından büyük ilgi gördü. Gençlik türünde olduğu düşünülen bu koleksiyonda Lorena Andres ve Alba Baptista gibi isimler rol alıyor. Koleksiyonun iMDB puanları 9Hikaye, süper güçlere sahip Ava ve onun kötü güçlere karşı savaşını konu alıyor.

İlaçları çevrimiçi olarak nasıl tanıtabilirsiniz?

Netflix Almanya koleksiyonu How to Promote Medication Online, büyüleyici konusu ile izleyicilerin beğenisini kazandı. Koleksiyon, büyüleyici bir olay örgüsüne sahip bir dizidir. Aşağıdakiler, yarım saatsüren kullanımın bazı örnekleridirYapım, genç Moritz’in ve Lenny’nin suç faaliyetlerini anlatıyor. Gençlerin mücadelelerini anlatan yapım, dram, suç ve gençlik gibi türleri içeriyor. 7. Daha geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin çekimleri devam ediyor. iMDB puanı 9.

Yönetim Z

Son zamanlarda popüler hale gelen Netflix Meksika yapımı bir koleksiyon olan Management Z, bir okuldaki üniversite öğrencilerini anlatıyor. Hacker, Meksika’nın ünlü fakültelerinden birinde son moda öğrencileri hedef alır. Okuldaki en temiz öğrenci olan Sofia, hacker’ın kaosa neden olmasını engellemeye kararlıdır. Bu koleksiyonda Ana Valeria Becerril & Yankel Stvan rol alıyor. IMDB puanı 6.8‘dir.

Kanlı Su

Netflix Blood Water, dram, gerilim ve diğer türleri içeren gençlik türlerinin bir koleksiyonudur. Puleng, yıllardan beri kayıp olan kız kardeşini aramak için devlete ait olmayan bir koleje kaydolur. Netflix, koleksiyonu 2020’de yayınlamaya başladı. İzleyicileri cezbeden gizemli bir hikaye. Sadece 6 Bölüm Ama Qamata koleksiyonda rol aldı. Gail Mabalane de rol aldı.

Politikacı

Netflix platformu 2019’dan bu yana (diğer yapımların yanı sıra) The Politician’ın yapımcılığını üstleniyor. Gelecekte Amerika Birleşik Devletleri başkanı olmayı hedefleyen bir lise öğrencisi olan Payton, üniversite rektörü olmak için yarışıyor. The Politician, kâr amacı güden bir koleksiyoncu ekibi tarafından çekildi. IMDB Puanı 7,5

Quicksand

Quicksand, lisede yaşanan bir saldırının ardından açılan bir davayı anlatıyor. Hanna Ardehn, büyük ölçüde aynı adlı romana dayanan Netflix koleksiyonunda rol alıyor. Koleksiyon 2019 yılında yayınlanmaya başladı. 7. 5 Aşağıdakiler, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazılarıdır. IMDB Drama severler ve gençler keyif alacak.

Aşk Uyarısı

Netflix, Güney Kore’nin en iyi gençlik dizilerinden biri olan Love Alert’ü ekledi. Size yakın biri görüş alanınıza girdiğinde telefonunuzun çaldığını hayal edin. Bu büyüleyici olay hakkında gençlere yönelik bir e-kitap olan Aşk Alarmı’nın puanı 7,4 Aşağıda, kendi etkinliğinizi artırmanın en etkili yollarından bazıları verilmiştir. IMDB. Bu koleksiyon, gençlerin hayatlarını anlatan romans ve komedi gibi türleri içerir. Bu koleksiyonda So-Hyun Kim, Tune Kang ve Güney Kore sinemasından diğer genç oyuncular yer almaktadır.

Sera Akademisi

Finn Roberts ve Ariel Mortman gibi genç karlı oyuncuların rol aldığı Greenhouse Academy 2019’da yayınlanmaya başladı Dizi, karlı bir lisede eğitimlerine devam eden çocukları takip ediyor. Kardeşler, ailelerinin sırlarını ve tekniklerini öğrenirken sıkıntılı durumlarla karşılaşacaklar. Koleksiyon çekilmeye devam ediyor. Her bölüm 40 bölüm uzunluğunda Buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 20 Dakika Greenhouse Academy, Netflix’in Excessive College Koleksiyonlarından biridir. IMDB Puanı 7.1.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours