En İyi Bitcoin, Altcoin ve Cryptocurrency Telegram Grupları 2023

Telegram, Bitcoin, Altcoins ve Cryptocurrencies için bir dizi yerel ve uluslararası Telegram grubuna ve kanalına sahiptir. Bu ekipler her zaman kripto para biriminin yükselişini ve düşüşünü izliyor. Ayrıca birincil ve teknik değerlendirmeleri, son dakika kripto para birimi haberlerini, grafikleri, anlık bilgileri, öğreticileri ve göstergeleri paylaşırlar. Telegram grupları kayıplarınızı azaltmanıza ve nasıl istikrarlı kazançlar elde edeceğinizi öğrenmenize yardımcı olabilir.

Telgraf Ekipleri: En Büyük Kripto Para Birimi Uyarıları 2023

Telegram grupları, Bitcoin ve altcoinler için çoğu kripto para birimi bilgisinin paylaşıldığı yerdir. Telegram Takımları, kripto para ticareti yapan neredeyse herkese aşinadır. Bu ekipler artık kripto para birimi ticareti konseptleri için toplanma yerleridir.

Kripto ticaretinde uzman olan analistler ve tüccarlar, göstergeler hakkında tavsiyelerini ve araştırmalarını verirler. Slack, Telegram bu kadar popüler hale gelmeden önce veri paylaşımı için ana platformdu. Telegram’ın popülaritesi arttıkça Slack modası geçmiş oldu.

İşte en yeni ve aktif Bitcoin ve altcoin sohbet kanalları, Telegram grupları veya ücretsiz olarak katılabileceğiniz.

Vital Home Bitcoin, Altcoinler ve Bitcoin için Telegram Ekipleri Aşağıda Türkiye’nin nasıl kullanılacağına dair bazı örnekler verilmiştir

Kripto Sözlük: Eren Caner ve Mert Caner tarafından kurulan Kripto Sözlük, Telegram ve Youtube üzerinden yayın yapıyor. Eren Caner, 2011 yılında almadığı Bitcoin’in nasıl değerlendiğini gördükten sonra bu grubu kurma ihtiyacı hissetmiştir. Başka insanların da aynı pişmanlığı yaşamasını istemeyen Eren Caner, grupta tavsiyeler veriyor, analizler yapıyor ve alternatif coinleri tanıtıyor.

Altuğ İşler ve Oytun Es tarafından kurulan Kripto Teknik’in 13 bine yakın abonesi bulunuyor. Grup, birçok Türk yatırımcı tarafından bir platform olarak benimsenmiştir. Piyasayı manipüle etmek yerine, iyi sohbeti, veri paylaşımını ve fon tavsiyelerini teşvik ediyor.

Muhabbit Muhabbit – yerel dildeki en eski Telegram kanallarından biri – bir bilgi hazinesidir. Üyelerin çoğu yerel tüccarlardan oluşuyor. Kanal 2017 yılında kuruldu ve o zamandan beri hızla büyüdü. Grup hem ücretsiz eğitim hem de tavsiyeler sunuyor.

Unstuck Diğer kanallara göre daha yeni olan Unstuck grubu adını Oğuz Atay’ın çok satan romanından alıyor. Romanın kurgusunun aksine, Unstuck kendi sektöründe kendini kabul ettirmiş ve hızla büyümüştür. Grup üyelerinin verimliliğini artırmak için çalışanlar uzmanlıklarını ve verilerini grup içinde paylaştı.

Yurtdışındaki Crypto Cash Telegram Ekipleri, Kanalları ve Grupları

Crypto Cash Telegram kanalları ve ekipleri Yurtdışındaki ülkeler listesinde yer almaktadır:

Beln Kripto Ticareti Binance
Boğa Akademisi Madeni Para Uyarıları
OKEx Yetkilisi Profesyonel Kripto Uyarıları
Doğrulanmış Kripto Binance: Kripto Al ve Sat

Beln Kripto ticareti: 10.000’den fazla üyesi bulunan grup, değerli alım satım bilgilerinin yanı sıra profesyonel tavsiyeler de sunmaktadır. Beln Crypto personeli tarafından yönetilen Beln Crypto’nun kanalına ücretsiz olarak erişilebilir. Dokuz uluslararası lokasyonda bilgi siteleri bulunmaktadır. Kanala bağlanmak için personel yöneticileriyle iletişime geçilmelidir.

Bitcoin: Anlık değişiklikler hakkında doğru tahminler yapan, kripto para birimi alternatifleri üzerinde yükseliş veya düşüş gösteren grafikler yapan bir gruptur.

Ethereum Ethereum coin için üstün değerlendirme yapan bir grup.

Tether Tether ekibi, Tether ile ilgili güncellemelerin yanı sıra anlık değerlendirmeler ve tahminler almak için şüphesiz en iyi yerdir.

XRP: Ripple, nakit almak ve göndermek için gereken süreyi azaltan bir teknolojidir. Bu grup hızlı kazanmak isteyenler içindir.

Telegram Teamwork PUMP BTC ve Altcoinler

Pompa, birçok müşterinin birlikte bitcoin veya diğer altcoinleri satın alma hareketidir. Pompalanan coinlerin değeri yükselecektir. Aşağıdaki pompalama ekipleri oluşturulmuştur:

Binance Ticaret uyarıları: 555 bin üye bulunmaktadır. Etkileşim ücretsiz olacaktır. Kullanılacak durumlar tamamen farklıdır. Pompalama eylemleri farklı ekipler arasında paylaşılır.

Binance Pump Uyarıları Grubun moderatörü bir Türk, liderdir. Hem ücretli hem de ücretsiz tam 167 000 üyesi vardır. Grup üyelerine pompa zamanı, kripto para VIP ve diğer önemli bilgiler bildirilir. Ücretsiz pump etkinlikleri de düzenlenebilir.

Binance VIP Uyarıları VIP üyelik grubu 112000 üyeden oluşmaktadır. Pompalardan en çok faydalanan ekip şüphesiz söz konusu ekiptir.

Proof of Coin Pump Payout Grup 120 000 üyesi ile çok şık görünebilir. VIP grubunun üyelerine pompa örnekleri ve kripto para birimi bilgileri verilir.

Muhtemelen ilginizi çekecektir: Telegram ile nakit kazanın

Telegram Kanalları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz Ücretsiz Jeton ve Airdrop alabilirsiniz

Hem yerel hem de uluslararası birçok telegram kanalı ve ekibi her gün veya düzenli olarak ücretsiz jeton ve Airdrop dağıtmaktadır. Aşağıdakiler bunlardan bazılarıdır:

  • Kazanç bilgileri 2
  • Kripto Zamanı
  • Günden Güne Airdrop
  • Solstarter
  • Aeneaz
  • QoinIQ
  • Loto Param
  • Invest & Hodl

Telegram Cryptocurrency Ekipleri – Nasıl Çalışırlar?

Telegram kripto para birimi ekipleri, sektörün teknik ve temel değerlendirmelerini gerçekleştirir. Kripto para birimleri ve verileri tartışılır. Farklı durumlarda, ekibe katılmak için kayıt olmaya veya herhangi bir ön bilgiye sahip olmaya gerek yoktur.

Ekipler teknik bilgilerden ziyade kripto paralarla ilgili kişisel deneyimlerini paylaşma eğilimindedir. Ekipler Bitcoin ve türevlerinin nasıl kullanılacağına dair bilgiler paylaşmaktadır. Daha önce kripto para satın almış kişiler bu gruplarda deneyimlerini paylaşarak yeni başlayanlara yardımcı olabilir.

Ayrıca altcoin madenciliği ile ilgili verilerden de bahsedebilirsiniz. Altcoin madenciliği yapmayan ancak ticaretiyle ilgilenenlere sorular ve veriler sunulabilir. Bazı takımların yardımcı olabilecek profesyonel grupları vardır.

Telegram kanalları ve Kripto para

Telegram kanallarına abone olduğunuzda kripto para birimi alternatifleri hakkında daha hızlı bilgi edineceksiniz. Başkalarının hatalarından öğrenebilir ve aynı hataları yapmaktan kaçınabilirsiniz. Paranızı nasıl yöneteceğinizi ve kayıplardan kaçınırken gelir elde etmeyi öğreneceksiniz. Kısa sürede nakit, grafikler ve piyasanın temellerini anlayacaksınız. Ne kadar çok film izlerseniz, borsadaki ticaret becerilerinize o kadar güveneceksiniz.

Kripto para tüccarları neden Telegram kullanıyor?

Bu gruplara katılarak, tüccarlar nakit dalgalanmaları hakkında bilgi alırlar. Telegram ekipleri, özellikle zaman kısıtlaması olmayanlar için tüccarlara anında bildirim gönderebilir. Bu, yatırımlarını daha iyi yönetmelerini sağlar. Veri, tavsiye ve değerlendirme kullanarak para kaybetmekten kaçınabilirler.

Ekiplere kaydolursanız, aktif olup olmadıklarını, yararlı gönderiler yapılıp yapılmadığını ve sohbetin kalitesini kontrol ettiğinizden emin olun. Bazı ekiplerde çok fazla boş sohbet olabilir veya yeni başlayanlardan oluşan bir grup, yatırımcıların zamanını boşa harcıyor olabilir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours