Bimcell Numara Taşınabilirliği Kampanyaları ve Tarifeleri Nisan 2023

BİMcell, son dönemde yükselişe geçen birçok GSM operatörü arasında yerini alan ve çok sayıda aboneye sahip olan GSM’ler arasında yer alıyor. Düşük fiyatları ve cazip tarifeleri onu birçok kişinin gözdesi haline getiriyor. Bimcell’in miktar taşıma kampanyaları ve cazip tarifeleri, 2023 yılında birçok yeni aboneye yol açtı. Bimcell’in yeni alıcı paketleri bu yıl en popüler operatörlerden biri oldu. Bimcell numara taşıma kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Farklı seçenekleri görüşmek için kimliğinizle birlikte bir BİM bayisini ziyaret etmeniz gerekebilir.

Numara taşıma işlemi, numaranızı değiştirmeden bir operatörden diğerine geçmenizdir. Numara taşıma işlemi için belirli koşulların sağlanması gerekir. Bu durumda ; GSM sağlayıcısı ile yapılan ilk sözleşmenin üzerinden 90 günlük sürenin (3 ay) geçmiş olması gerekir. Bu koşul sağlandıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Bimcell Bölgenizdeki herhangi bir BİM bayisi ile iletişime geçerek numaranızın taşınmasını talep edebilirsiniz.

Bimcell, numara taşıma talebinde bulunan herkes için bir kimlik kartı isteyecektir. Kimlik kartınızı BİM bayisine ibraz ettiğinizde işleminiz başlayacaktır. Yazımızda Bimcell numara taşıma kampanyalarına yer vereceğiz. Numara taşıma sonrası hediyeler de dahil olmak üzere 2023 zaman diliminde sunulan Bimcell ücretsiz web kampanyaları veya Bimcell numara taşıma kampanyalarını ele alacağız.

Bimcell Numara Taşıma Yöntemleri

Bimcell’in yeni sertifikalı tarifesi ve cazip fiyatları var. Birçok alternatif operatör müşterisinin miktarlarını değiştirmek istediği operatördür. Aşağıdakileri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz: Bimcell‘e sırasıyla miktar transferi;

 • Yakınınızda bir BİM bayisi bulun.
 • İşlemlerde kullanmak için kimliğinizin bir kopyasını yanınızda bulundurun
 • Lütfen verilen formu doldurun ve size yardımcı olabilecek kişiye geri gönderin.

Süreç; Bu üç aşamadan sonra yeni Bimcell hattı iki ila altı gün içerisinde aktif olacaktır.

Bimcell’in numara taşıma ücreti nedir?

Bimcell numara taşıma işlemleri herhangi bir BİM mağazasından şahsen talep edilebilir. Kimlik fotokopinizi getirin ve personelin vereceği formu doldurun. Başka bir operatörden Bimcell’e numara taşıma işlemi için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Bimcell numarasını taşımak kaç gün sürer?

Bimcell numara taşıma işlemleri tamamlandıktan birkaç gün sonra yöntem devam eder. Bimcell numara taşıma türünde kaç adet Bimcell numarası taşınabilir? Gün Sürer Yöntemin tamamlanması ile ilgili soruya verilen cevap en fazla iki gün en az altı gün cevabıdır Yöntem verimli bir şekilde yürütüldüğü takdirde birkaç gün içerisinde yapılabilmektedir.

Bimcell, mevcut operatörünüz tarafından sağlanana benzer bir tarifeye sahiptir, ancak daha ucuzdur. Ya da Bimcell’in daha fazla hakka sahip kampanyalar sunduğunu veya şu anda kullanılan tarife ile aynı fiyata olduğunu fark ederseniz.

Bimcell Numara Taşıma 2023 Kampanyaları

Bimcell, 2023 yılına kadar numarasını Bimcell’den Bimcell’e taşımak isteyenler için yeni kampanyalarını tanıttı. Yeni aboneler Bimcell’li olabilecek Daha fazla bilgi için bültenimize abone olun Numara taşıma için ücret yok 2023 kampanyaları şöyle sıralanıyor

 • 25 TL üzeri tek ödemelerde tüm talimatlar ve 500 SMS fiyata dahildir.
 • Ev kullanımı için tüm talimatlar, 40 TL yüklediğinizde 500 SMS ve 5 GB Web alanı ücretsiz olarak alacaktır.

Kısa mesaj kullanıcısıysanız, mesaj göndermeniz de mümkündür.“BIMCELL BONUS” hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdakilerden de öğrenebilirsiniz: 4551 Tüm talimatlar, Bimcell hattını etkinleştirdikten sonraki 30 takvim günü içinde ücretsiz 250 dakika ve 250 SMS alabileceğinizi belirtir.

Bimcell Yeni Hat ne zaman kullanıma açılacak?

Bimcell, genel kural olarak yeni hatları bir hafta içinde aktive eder. Ancak, bu maksimum süredir. O kadar uzun değildir ve çoğu zaman abone bir gün içinde hattına sahip olabilir. Hat 1 gün içinde aktif hale gelmezse, size bilgi verilecektir. Başlamak için çok geç değil. Bimcell müşteri hizmetleri numarasını arayarak gecikmenin nedenini ve hattın ne zaman aktif hale geleceğini öğrenebilirsiniz. Bimcell Müşteri Hizmetleri numarasını arayın. 444 45 51 Sorunuz: Yeni Bimcell Hattı Ne Zaman Faaliyete Geçecek? Danışma hattı soru sormanızı ve cevap almanızı sağlayacaktır.

Bimcell Kontör İptal Yöntemleri

Kendi dilinizi kullanabileceğinizi anlamanız önemlidir. Bimcell numara taşıma veya yeni hat alma talebinizi iptal etmek için size yakın bir BİM bayisine giderek onay veren personele durumu anlatarak talebinizi iptal edebilirsiniz. BİM bayisi de iptal için işlemi tamamlayabilir.

Bimcell Numara Taşıma Tarife Paketleri, 2023

Başka bir operatör kullanan ve numarasını Bimcell’e taşıyan Bimcell aboneleri, mevcut cazip ve avantajlı tarife paketleri nedeniyle daha fazla bilgi talep etmelidir. Bimcell bir dizi cazip fiyat ve paket sunmaktadır. Numara taşıma için tarife paketleri İşte bazı örnekler:

 • Dost 2GB Tarifesi2GBinternet, her yöne 600 mesaj ve sınırsız arama (Bimcell numaralarına). Dost’un 2GB tarifesi sadece 19 TL’dir. Almak için “DOST 2GB” yazıp 4551’e mesaj göndermeniz yeterli.
 • Dost 5GB Paket TarifesiHer yöne 7500 mesaj ve 5GB internet içeren bu tarifenin fiyatını 4551’e “DOST5GB” yazıp mesaj göndererek öğrenmek mümkün.
 • Dost 10GB Paketi Tarifesi10GB internet, dakika ve SMS içeren bu paket 39 TL’dir. “DOST10GB” yazıp 4551’e mesaj göndererek aktif hale getirebilirsiniz.

Bimcell Yeni Hat ücretleri nelerdir?

Bimcell çeşitli tarife ve promosyonlar sunmaktadır. Faydalanmak için hattın ya başka bir operatörden Bimcell’e taşınması ya da yepyeni bir hat satın alınması gerekmektedir. Bimcell yeni hatlar ücreti hakkında da daha fazla bilgi edinebilirsiniz 85 TL 2023 yılı için belirlenmiştir. Bimcell’den yeni bir kullandıkça öde hattı satın alınırken, abone yeni hattı ile 9 GB Bimcell ücretsiz web 300 SMS ve 300 Dakika Ses Ödülü kazanır. Bu ödül Bimcell Promosyon pazarlama kampanyasının bir parçasıdır. Bimcell‘in popülaritesi, yüksek bir seviyeye sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Bimcell’in Yeni Hattı Ücretsiz Web Pazarlama Nedir?

Bimcell, tamamen yeni bir hat satın alan abonelere ücretsiz 30 GB web kampanyası sunuyor. Ayrıca 9GB web kampanyası ile 9GB web sitesi, 300 Bimcell ses dakikası ve 300 SMS kazanabilirsiniz.

Bimcell Özel Tutar Seçeneği (Bimcell SMO) sunuyor mu?

Kim yepyeni bir şey satın almak ister? numara/hat Kendi benzersiz numarasını mı istiyor? Numaralarının benzersiz olmasını istiyorlar. Bimcell özel numara Daha önce bir abone tarafından hiç kullanılmamış birçok farklı numara arasından seçim yapabilirsiniz. Hattınızı aktive etmek için listeden benzersiz bir numara seçebilirsiniz.

BİMcell Web Paketleri nedir?

BİMcell Market web paketlerini farklı operatörlerin sunduğu web paketlerinden çok daha uygun fiyata sunmaktadır. Eğer mevcut paketlerinize ek web paketleri satın almak istiyorsanız ya da sadece web paketlerini kullanmanız gerekiyorsa BİMcell’de birçok uygun fiyatlı web paketi bulunuyor. İşte BİMcell Web paketleri

 • 1 GB hücresel web paketi teklifi 9 TL
 • beş TL’ye 250 MB hücresel web paketi anlaşması
 • 2 GB hücresel web paketi fırsatı 16 TL
 • 5GB hücresel internet için 24 TL’lik paket anlaşması
 • Sadece 34 TL’ye 10 GB mobil web paketi

Web paketleri hakkında detaylı bilgi almak için *120# ‘yi tuşlayarak mobil cihazınızdan web paketlerini seçin.

BİMcell Dakika ve Konuşma Paketleri

BİMcell GSM operatöründen aylık dakika satın almalısınız. BİMcell’in aylık ücretleri aşağıda gösterilmiştir. dakika ve konuşma paketleri ve ücretleri:

 • 250 DK konuşma paketi anlaşması 12 TL
 • 500 DK konuşma paketi anlaşması 14 TL
 • BİMcell ekstra paket fırsat ücretleri 5 TL’den başlıyor.

Bimcell Aylık Konuşma Paketi Teklifi; Satın alma talimatı göndermek çok kolay. 250DK yazıp 4551‘e mesaj gönderin.

Bimcell 500DK konuşma paketi Cep telefonunuzun SMS özelliği üzerinden 4551’e 500 DK göndererek bu fırsatı satın alabilirsiniz.

BİMcell Düşük Maliyetli Paket Ücretleri Nedir?

BİMcell düşük maliyetli paket anlaşma fiyatları 19 TL’den başlamaktadır. Bu paketlere web, SMS ve dakika dahildir. Diğer paketler ise 19 TL’den sonra 29 ve 39 TL’ye sunuluyor.

BİMcell GSM operatörünün en ucuz paketlerinden biri de Dost 2 GB paket anlaşmasıdır. Bu paket anlaşması kapsamında aylık 19 TL’ye her yöne 600 dakika, 600 SMS ve birkaç GB web kullanım hakkına sahip olabilir ve tüm BİMcell aboneleri ile sınırsız görüşme yapabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours