Bimcell Hat Fiyatları 2023: Bimcell Hat Ne Kadar?

Yeni bir Bimcell almak için en yakın BİM bayisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Sim kart değişimi için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tek ücret yoldayken yapılan TL yüklemeleri içindir. Bim mağazaları da bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Bimcell 2023 yılında yeni bir maliyet hattı tanıttı. 85 TL ödeyerek en ucuz kullan-öde Bimcell’e sahip olabilirsiniz. Bimcell genellikle 48-72 saat içinde aktif hale gelir. Bazı durumlarda bu süre altı günü bulabilir. Hattınız aktif olduğu süre boyunca “9GB Web, 300 dakika ve 300 SMS” hediyesi hoş geldin hediyesi kampanyasının bir parçasıdır.

Bimcell hattınızın kapanmaması için en az “25 TL” yükleyin. Bimcell Kullandıkça Öde uygulaması ortak TL yüklemesi veya kontör yüklemesi gerektirir.

Yeni bir hat almak ya da mevcut hattınızı Bimcell’den taşımak için herhangi bir BİM bayisine giderek kimliğinizi ibraz edebilirsiniz. BİM’de kontör yükleyebilirsiniz. İşlemlerinizi “444 551” veya “bimcell.com.tr” adreslerinden öğrenebilirsiniz.

Bimcell Wi-Fi kullanım ücreti ve vergi ücretleri nelerdir?

Bimcell, diğer GSM şirketlerinde olduğu gibi müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Bimcell Sim Kart;

  • TC Kimlik Fotokopiniz
  • BİM mağazalarında bir form doldurmak yeterli.

Bimcell’in Wi-fi kullanım ücreti, 2023 yılı 12 aylık dönemi için “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu” tarafından belirlenen fiyat olan “Telekomünikasyon şirketleri Fiyat Tarifesi “ne uygun olarak belirlendi. 37. 26 Tl/12 ay Abonelerden kesilecek vergi ücreti 2023 yılında artacak şekilde belirlendi. Abonelerden 3,11 TL vergi tahsil edilecek.

Bimcell Yeni Hat ne zaman açılıyor?

Bimcell yeni hattı, BİM mağazalarında cihazı satın alıp yaptıktan sonra 48 saat içinde aktif hale getirir. Eğer sabah satın aldıysanız akşama kadar açtırabilirsiniz. Hat genellikle siparişi aldıktan sonraki gün açılır. Bu süre bazen altı güne kadar uzayabilir.

Bimcell Hat TL yükleme veya Stabilite Sorgulama işlemini nasıl yaparım?

Bimcell’in müşteri danışmanı, banka kartı bilgilerinizi kullanarak hesabınıza yükleme yapmanıza da yardımcı olabilir. Bunu 444 4 551’i arayarak veya bimcell.com.tr sitesini ziyaret ederek yapabilirsiniz. Bimcell’in stabil olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

  • *123# tuşuna basmak ve ardından arama tuşuna basmak önemlidir. Bu size cep telefonunuzun stabilitesini gösterecektir.
  • Bimcell ayrıca 9333’ü tuşlayarak ne kadar TL olduğunu öğrenmenizi sağlar. Sesli anons size Bimcell hattınızda ne kadar TL olduğunu söyleyecektir.

Hattımı başka bir operatörden Bimcell’e nasıl taşıyabilirim?

Gsm operatörü değişikliği için Bimcell numaranızla “551”i veya “444-4 551″i arayın. Faturalı ve Kullandıkça Öde tarifelerinde ayda en fazla bir kez numara değişikliği yapılabilir. Numaranızı Bimcell’den başka bir operatöre taşımanız mümkündür.

Bimcell Hat En İyi Nasıl Değiştirilir? Ücreti ne kadar?

Bimcell hat geçişi için her iki olay da yani devreden ve devralan BİM bayisindeki formu doldurabilir. BİM mağazaları ücretsiz hat geçişi sağlamaktadır. Hat devri ücretsizdir. Devlete ödemeniz gereken vergiler bir satın alma işlemi gibi tahsil edilir.

Bimcell: Eski SIM Kartı Değiştirmenin En İyi Yolu? Ücretli Bir Hizmet mi?

Bimcell sim kartınızı herhangi bir BİM bayisinden kimlik fotokopinizi getirerek değiştirebilirsiniz. Görevli size yeni siminizi alabilmeniz için doldurmanız gereken formları verecektir. Siminizi değiştirmek için herhangi bir BİM bayisine gidebilirsiniz.

Bimcell Hat Nasıl Kapatılır?

Bimcell hizmetinizi herhangi bir nedenle iptal etmek isterseniz 444 4 551 numaralı telefondan müşteri danışmanını arayın. Bimcell hattınızı müşteri danışmanı yerine bir BİM Bayisine giderek iptal ettirebilirsiniz. BİM bayisine gittiğinizde sizden kimlik fotokopisi istenebilir.

Lütfen personelin size vereceği “Hat İptal Tipini” doldurunuz. Hat İptal Tipini doldurduktan sonra kimlik fotokopiniz ile birlikte görevliye teslim etmeniz gerekmektedir. Bimcell Hat İptali çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Hattınızın iptali çok kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir.

Bimcell 2023 Yeni Hat Kampanyaları Nelerdir?

Bimcell yeni hat alanlara 6GB mobil web alternatifi sunuyor. Bu hak sadece hattınız aktive edilmiş ise geçerlidir. BONUS BIMCELL yazıp 4551 ‘e mesaj gönderirseniz.

Bimcell Bedava web Paketi

Sosyal medyanın hızla büyümesi sayesinde web’de gezinmenin çoğu artık cep telefonlarından yapılıyor. Birçok kişi bir tarife seçerken web hediyelerini göz önünde bulunduruyor. Bimcell’in web hediyeleri için çeşitli seçenekleri vardır.

Simini 5G’ye geçiren her müşteri, bir hafta boyunca 30 GB ücretsiz Bimcell evde web kullanımı kazanacak. Sim kartlarına tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapan Bimcell müşterileri ise 1 GB web’e ücretsiz sahip olacak.

Bimcell Paket Ücretleri

Bimcell çok cazip çeşitli paket fırsatları sunuyor. İşte mevcut paketlerden bazıları. Dost’un 2GB paket tarifesi 2GB web ve her yöne 600 kısa mesaj içerir. Bimcell aboneleri ile 2 GB web ve her yöne gönderilen 600 kısa mesaj içeren sınırsız konuşma hakkı sunan bir paket anlaşmasıdır. Bu paketin kullanım ücreti on dokuz Türk Lirasıdır.

Dost 2GB paketini almak için DOST 2GB yazın. Bu paket 29TL değerinde 5GB 7500 SMS içerir. 4551’e bir mesaj gönderin. Dost paket tarifesi için DOST 10GB yazıp 4551’e kısa mesaj olarak gönderin.

Ayrıca; mevcut kampanya ve paketler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bimcell Tarifelerimize göz atın.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours