Bimcell Bonus Hediye İnternet Kazandıran Nisan 2023 Kampanyaları

Bimcell Bonus, 2023 yılında da bambaşka kampanyalar düzenleyerek müşterilerini 9 GB ile 30 GB arasında mevcut web paketi kazandırmaya devam edecek. Hediyeleriyle en çok dikkat çeken operatör olan Bimcell, özellikle özel günlerde düzenlediği kampanyalarla yine müşterilerini sevindiren bir şirket. Web 2023 kampanyası. Bimcell yasal olarak faaliyet gösteriyor Her ay 9 GB bedava internet kazanın promosyon paketlerine ve özel tekliflerine göz atmakta fayda var.

BİMcell yepyeni bir operatör olmasına rağmen kendini tanıtmak ve abone sayısını artırmak için yaptığı ücretsiz kampanyalar faturalı ve faturasız hatlarda tam karşılığını buluyor. Yaptığı GSM kampanyaları ile çok karlı bir operatör olmuştur. Özellikle ücretsiz web kampanyaları ile abone sayısını hızla artırmıştır.

Bimcell Güncel Web Karlı Aşağıda size yardımcı olacak bazı stratejiler verilmiştir.

Bimcell’in kampanyaları mobil operatörler pazarında itibar kazanmasına yardımcı olmaya devam ediyor. Bimcell’in müşteri tabanı her geçen gün büyüyor. Şirket, abone kaybetmemek, sürekliliği sağlamak ve daha geniş kitlelere ulaşmak için ücretsiz web paketleri hediye ettiği kampanyalar düzenliyor. Bimcell Hediye Web Kazanmak için Bimcell‘e yeni üye olmanız yeterli. Bimcell ayrıca 4GB web’i ücretsiz sunuyor. Hediyeler Müşterilerine 250 dakika karşılığında 250 SMS ve 250 Konuşma Süresi kazandırıyor.

Web paketi kazanmak için Bimcell abone noktalarına kimliğinizi girebilirsiniz. Ardından paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bimcell, Bimcell salla-kazan yazılımı ve güncel web kazançlı kampanyası ile para kazandırmaya devam ediyor.

 • Uygulamayı Android veya iOS cihazlara indirin.
 • Bimcell yazılım programı, her abonenin haftada en az bir kez kullandığı bir programdır.
 • Uygulama Android ve IOS için kullanılabilir.

Bimcell Bonus Web 2023 SMS ile Bedava

Bimcell’in ücretsiz web 2023 programı abonelere çeşitli avantajlar sunuyor. Herkese 500 SMS gönderebilirsiniz. Tek seferde Minimum 25 TL ve Üz eri yükleme yaparsanız 1 Ay boyunca Ev Kullanımı için GB Web iyi bir başlangıçtır. Bimcell ayrıca müşterilerine 9 GB ‘a kadar kullanım imkanı sunuyor Mobil web, bir kişinin telefon hattının aktivasyonundan sonra bir ay boyunca kullanılabiliyor. Bimcell Bonus yazıp 4551‘e göndermek yeterli oluyor. 2023 yılında aşağıdaki Bimcell web hediye paketleri kullanıma sunulacaktır;

 • Abonelerine ‘1 aylık kullanım paketi’ anlaşması ile 5 veya iki GB’lık hediye seçeneği sunuyor. Bunun için Bimcell Gönder yazıp 4551‘e göndermek yeterli. Bu kampanyadan yararlanmak için 40 TL yükleme yapmak yeterli.
 • Hattınız 4.5G’ye ulaştıktan sonra Bimcell 30GB Hediye Paket Sözleşmesi için başvurabilirsiniz. 4. 5G 30 GB ve Yaz 5555’e Sevkiyat için yeterlidir.

Bimcell Mevcut web paketleri 2023

Bimcell Hediye paketleri Cep telefonu iletişimi sektöründe kampanyalarıyla adından söz ettiren şirket, 2023 yılında da abonelerini düzenli olarak şaşırtmaya devam ediyor. Gençlere yönelik paketler büyük beğeni topluyor. BİMcell, bu girişimleriyle abone sayısını önemli ölçüde artırdı. Bimcell, abonelerine çeşitli web kullanım paketleri sunuyor.

 • Friendly S paket anlaşması
 • Pal M paket anlaşması
 • Güzel L paketi
 • Güzel XL paket anlaşması

Dost S Paketi: Bimcell’in Dost S paketi 23 TL karşılığında 4GB web alanı, her yöne 750 dakika konuşma ve 750 mesajlaşma sağlıyor.

Bimcell DostM Paketi: BİMcell Dost paketi 5 GB web ve her yöne 750 dakika konuşma sunan paketlerden biridir. 750 SMS paketi 750 SMS içerir. Bu paketin fiyatı 28 TL’dir.

Bimcell Dost l Paket: Bimcell Dost paket teklifi, 12 GB internet içeren en çok tercih edilen paketlerden biridir. Pakette 12 GB internetin yanı sıra 750 dakika konuşma ve 750 kısa mesaj bulunmaktadır.

Bimcell dost XL Paketi: Bimcell dost XL, 20GB internet ile gençler için en popüler pakettir. Bu pakete 750 konuşma dakikası ve 750 SMS dahildir. Bu paketin fiyatı 42 TL’dir.

BİMcell 1 GB web paketi anlaşmasıPaket25 TL’dir. Ödeme 25 TL’dir. Bimcell’e üye olursanız 1 GB ücretsiz internet kazanırsınız.

Bimcell Web Kampanyaları 2023

Bimcell, abonelerinin istedikleri web paketlerini kısa sürede kazanmalarını sağlıyor. Bimcell Yarışma yazıp 4551‘e hızlı bir SMS gönderdiğinizde 2 GB Cepten Web kazanıyorsunuz. 40 TL Paketi satın aldığınızda hepsini tek seferde alırsınız. 50 TL üzeriyükleme yaptığınızda Web kazancınız 5 GB artacaktır. Mevcut hattınızı aktive olur olmaz kullanmaya başlayacaksınız.

Bimcell, aboneleri için farklı hediye kampanyaları da sunuyor Ücretsiz 500 MB Deneme Paketi fırsatı. Bimcell bu kampanyaları ile en başarılı olan şirketlerden biri. Müşterilerini mutlu ederken kişisel web kalitelerini de artırıyor.

Bimcell’den Yeni Müşterilere Hediyeler

Bimcell, yeni müşterilerini karşılamaya yönelik bir pazarlama kampanyasının parçası olarak yeni bir hat hediye etmek için mevcut bir web kampanyasını kullanıyor. Birçok operatör yeni abonelerine hoş geldin hediyesi olarak bir promosyon paketi sunacaktır. Bimcell aynı zamanda Türk Telekom altyapısını kullanan bir operatördür. Bimcell, cazibesi ve pazarlama kampanyaları ile ün yapmış bir operatördür.

Bimcell Operatörü, numarasını taşımayı seçen veya Özel bir Operatörden Bimcell’e yepyeni bir hat satın alan abonelere, Bimcell hoşgeldin paketinin yanı sıra 9 GB web, Üç yüz otuz dakika SMS. konuşma paketi anlaşması Tüm talimatlar. Kampanyaya katılmak istiyorsanız ücretsiz mesaj gönderin. 4551 Bimcell Bonus yazarak hoş geldin paketinizi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Bimcell’siz Şirketler Nedir?

Bimcell, Bimcell müşterileri için ücretsiz *123# Bimcell Sabit Hat sorgulama hizmeti sunuyor. Arayan aboneler Bimcell sabit hat hizmeti hakkında da bilgi alabiliyor. 9333 Sesli yanıt sistemleri sabit hatlarda ücretsiz sorgulama yapmanızı sağlıyor. Bimcell abonelerine çeşitli ücretsiz hizmetler sunmaktadır.

 • Arayan kimliği hizmetinizi tanıma
 • Tam hizmet yönlendirmesi
 • Miktar bloğu hizmeti
 • İsim yönlendirme hizmeti
 • İsim hazır hizmeti birikim isim hizmeti sabit sorgu hizmeti

Arayan Tanıma Hizmeti

Bimcell Know Who’s calling, telefonunuzu kapattığınızda kimin aradığını bilmenizi sağlayan bir şirkettir. Telefon kapalıyken birinin kaç kez aradığını bildiren bir SMS alabilirsiniz. Ayrıca, diğer sosyal gruba ulaşılabiliyorsa, yani ulaşılamayan bir cep telefonu varsa, SMS yoluyla bilgilendirilebilirsiniz. Büyük olasılıkla, bu şirketlerden biridir.

Uzaktan Ön Servis

Uzaktan yönlendirme hizmetinden en çok Bimcell müşterileri faydalanabilir. Telefonunuzu unuttuğunuzda cep telefonu numaranızı yönlendirmek için uzaktan yönlendirme özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece sizi arayan herkese başka bir cep telefonundan cevap verebilirsiniz.

Gizli Tutar Engelleme Hizmeti

Bimcell’in gizli numara engelleme servisi, aldığınız numarayı kullanan tüm arayanları otomatik olarak engelleyecektir. Engellendiğinizde, bir SMS ile bilgilendirilirsiniz.

İsim yönlendirme hizmeti

Aranabilecek şirketlerden biri de isim yönlendirme servisidir. Bir noktada, bu hizmeti kullanan aboneler Bimcell tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cep telefonunuzu yönlendirmeyi seçerseniz, bir arama gibi ücretlendirilirsiniz.

İsim Vermeye Hazır Hizmetler

Bimcell’in karar vermeye hazır hizmeti, ücretsiz hizmetlerinin hayati bir parçasıdır. Bir cep telefonu numarası yapıyorsanız, bu muhtemelen aramayı cevaplarken önceki tutarı tutmanıza izin veren şirketlerden biridir. Bu hizmet sizi kimin aradığını bilmenizi sağlar ve daha sonra bir öncekini beklemek zorunda kalmadan size sorulan miktara geri dönebilirsiniz.

Bimcell birikim adları hizmeti, bir birikim adını başka bir kişiye aktarmanıza olanak tanır. Kararı kabul eden kişi ücreti öder. Bu hizmet ile dakikalarınız azaldığında istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours