Ücretsiz Spotify Premium Hesapları Nisan 2023 (Güncel Liste)

Spotify bir müzik platformu hayatın büyük bir parçası haline geldi. Yüksek kaliteli müziğin keyfini çıkarmak için Spotify Premium hesapları gereklidir. Premium Hesap için bir miktar ödeme yapmanız gerekir. Çoğu Spotify müşterisinin genç olma eğiliminde olması nedeniyle, premium üyelik ücretleri onları mali zorluğa sokabilir. Makalemiz Spotify jeneratörleri, Spotify ücretsiz hesapları ve Spotify apkmodları hakkında ayrıntılar sağlayacaktır.

Ücretsiz Spotify Premium hesabı edinin. 2023 yılında ücretsiz Spotify Premium hesabınızı kullanmanız gerekecek. Hiçbir ödeme yapmadan yüksek kaliteli müzik dinleyebilir ve Premium hesaplara sahip olabilirsiniz.

Spotify Premium nedir?

Spotify Premium hesapları, istediğiniz her yerde müzik dinlemenize olanak tanır. Spotify Premium, müzik severler arasında popülerlik kazanmaya başlayan bir programdır. İstediğiniz her yerde müzik dinleyebilir ve şarkı indirebilirsiniz. Spotify Premium, Spotify kullanıcıları için aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Reklamsız müziğin keyfini çıkarın
  • Çevrimdışı dinleme
  • En son haberleri ve albümleri alın
  • Yüksek kaliteli müzik keyfi

Birçok müziksever Youtube veya Spotify uygulamalarında saatlerce müzik dinlemek ister. Müzik dinleme sırasında açılan reklamlar dinleme keyfini bozabilir. Reklamsız dinlemeyi tercih edenler ise premium aralıkları seçecek. Spotify uygulamasında yer alan birçok ücretli paketten biri olan Spotify Premium, normal Spotify üyeliğine göre birçok avantaja sahip.

Spotify Premium Hesapları APK 2023

SpotifyPremium şu anda mevcut modelinde mevcuttur,ayrıca web sitemizden hesap hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Mobil sisteminize alacağınız APK herhangi bir ücret ödemeden kesintisiz müzik keyfi yaşamanızı sağlar. Android Paket Anlaşma Ekipmanı (APK), Android işletim sistemleri için mobil uygulamaları yüklemek için kullanılan dosya formatıdır. Spotify Premium APK 2023 yılında piyasaya sürüldü. İşte APK modu aracılığıyla ücretsiz olarak elde edilebilecek bir dizi Spotify Premium Hesabı.

Soptify’ın Premium APK’sını yerleştirdikten sonra herhangi bir Spotify hesabına giriş yaparak ek seçeneklere erişebilirsiniz;

  • Müzik dinleyin
  • Reklamsız Uygulama
  • Parça atlama sınırsızdır
  • Belirtilen albümü dinleyin

Spotify Premium APK’sını yükleme;

Ayarlar-Güvenlik-Bilinmeyen Kaynaklar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin verdikten sonra Get butonuna basılarak APK dosyası acilen indirilir. İndirilen APK’yı açıp sakladıktan sonra giriş yaparak Spotify’da oturum açın.

2023’e Kadar Ücretsiz Spotify Premium Üyelikleri Kazanın

Spotify’ın hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri vardır. Bu model, ücretsiz modele ek olarak Premium paketi de içerebilir. Premium paket yalnızca Spotify Premium planını satın alırsanız kullanılabilir. 13,99 £ Ev planı 20,99 £ olarak mevcuttur Ücretsiz Spotify premium üyelikleri 2023 yılında AB bölgesi içinde paylaşılacaktır. Aşağıdakiler, 2023 yılına kadar AB bölgesinde paylaşılacak Spotify Premium üyelikleridir.

Spotify Hesabı Şifre
[email protected] jzB_;[?hkMR&
[email protected] [?^?^o$P3-X
[email protected] Dc;FK[OI~[B_
[email protected] ZUqvbWg1
[email protected] &#####fG}.^zX*a
[email protected] ^-{KFDYHA
[email protected] t#~G?ezFzLo-
[email protected] F&=V@JKY=CX,
[email protected] =CX,0987
[email protected] FzLo-et800
[email protected] ~[B_em.X&
[email protected] %^Yteo8HT

Spotify ücretsiz üyelikte olduğu gibi, Spotify Premium paketi de tüm müziklere erişim ve yurt dışına seyahat ederken bile sınırsız kullanım sunuyor.

Spotify Ücretsiz Premium Hesaplar 2023

Spotify Premium hesaplarına ilk kez abone olacak kullanıcılar için 1 aylık ücretsiz deneme süresinin ardından 1 aylık kullanım sonrasında 17,99 ₺ ücret alınıyor. Rus kullanıcıların Telegram üzerinden ücret ödemeye gerek kalmadan paylaştığı Spotify ücretsiz premium hesapları 2023 yılında şu şekildedir;

E-posta/Kullanıcı Adı Şifre
[email protected] OaHH0Yu@g,r)
[email protected] {R#a5bbz}iB^
[email protected] wAMStH1
[email protected] Xb3NVsje
[email protected] 2v1}AtpZ8lBD
[email protected] @{sq=8pC)89v
[email protected] [email protected]
[email protected] FwG%GGna
[email protected] whe;y.ku0&R4
[email protected] $Wa3xbxc2c
[email protected] tn7m8n57ew1
[email protected] w46eAJ657n
[email protected] 3wtew46bv78
[email protected] qE&r=54CJ&
[email protected] ewv545421
[email protected] wvAI7mni6
[email protected] b4jOonxOP
[email protected] Le1{fwc;WE
[email protected] Yd)L}F]GAbVt

Spotify tamamen ücretsiz2023 ‘ün avantajlarını incelerkenPremium Hesaplara Üyelik ile 35.000.000 adet müziğe sınırsız erişim. Müziğin yanı sıra podcastler ve sesli kitaplar da mevcut.

2023’te ücretsiz Spotify Premium hesabı nasıl edinilir?

Diğer Spotify müşterilerinin oluşturduğu veya kendilerinin oluşturduğu ücretsiz çalma listelerini dinleyebilen Spotify Premium kullanıcıları, bunu reklamlar tarafından kesintiye uğramadan yapabilirler. Reklamlar genellikle her şarkı arasında gösteriliyor. 30 Saniye ve 5 DakikaMüşterileruzmanlık edinme konusunda zorluklarla karşılaşacak. 2023 yılında, ücretsiz Spotify premium hesapları insanların ziyaret ettiği en iyi uluslararası konumlar aşağıdadır.

Spotify Premium Üyeliği Şifre
[email protected] hf}Tuu4
[email protected] .Q[PD(3P+
[email protected] yHb{9&
[email protected] CpercentRyEHn
[email protected] @OWk*&c2
[email protected] Kath@eNK-~
[email protected] Yüzde yüz 100LVe@
[email protected] ms.6~#Jv*
[email protected] Nflx,W+22
[email protected] *J36hotffG

Telegram ve Spotify Premium Hesapları 2023

Telegram, üyeler ve abonelerle paylaşım yapan ücretsiz Spotify Premium hesapları sunuyor. İşte 2023 yılında Telegram kanallarında ve ekiplerinde Spotify Premium’u ücretsiz paylaşacak hesaplar.

Spotify Ev Premium Paketi teklifi ne kadara mal olur?

Spotify size müzik için tamamen farklı iki seçenek sunar: belirli kişi ve ev paketi. Ev paketini seçerseniz aile üyelerini davet edebileceksiniz ve onlar da davetinizi onaylayacaklar. Maksimum 5 kişi Ev paketi tasarruf etmenin harika bir yoludur. Ev paketi, bireysel hesaplara kıyasla çok uygun fiyatlı bir hesaptır. Sevdiklerinize inanılmaz düşük fiyatlarla Spotify Premium aboneliği sağlayabilirsiniz.

Öğrenciler düşük bir ücret karşılığında Spotify Premium alabilirler

.
Spotify Premium, bireyler ve haneler için bir dizi paket arasından seçim yapmanıza olanak tanır. Premium hesabınızı kişisel amaçlar için kullanmak istiyorsanız Spotify’ın bir öğrenci seçeneği vardır. Öğrenci seçeneğinin değeri, hesabın değerinin %50 ‘si kadardır.

Spotify indirimli premium üyelik sunuyor. Öğrenci kimliğinizi taratarak Spotify’a ekleyin. Öğrenci kimliğinizi tarattıktan veya posta yoluyla gönderdikten sonra, hesabınız Premium Öğrenci hesabı olarak etkinleştirilecektir. Spotify öğrenci hesapları diğer premium hesaplara kıyasla çok uygun fiyatlıdır.

Spotify Premium deneme üyeliğini nasıl alabilirim?

Spotify Premium 2023’te Ücretsiz Deneme Üyeliği Alın İlk giriş https://www.spotify.com/premium/ Spotify’ı açın. Web sayfanızın ortasındaki yeşil düğmeye tıklayın ve ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA‘yı seçin. İŞARETLE ‘ye basarak Spotify üyesi olabilirsiniz Spotify üyeleri web sitesinin altındaki YUKARI butonuna tıklayarak üye olabilirler.

Spotify üyeliğini etkinleştirdikten sonra maliyet verileri kaydedilecektir. Bir aylık deneme süresinden sonra ödeme planı başlar. Spotify Premium, bireysel müşterilerin yanı sıra hane halkı hesapları ve öğrenci hesaplarına da hizmet veriyor.

Spotify’ın ev hesabı, aynı evde birden fazla hizmet kullanıcısı arasında popülerdir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve tam 20,99 $ karşılığında 6 adede kadar Hesap sunar. Spotify Premium üniversite öğrencileri için ücretsizdir. 50 daha az maliyetle sadece buraya tıklayarak 6.99₺‘ye alabilirsiniz.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours