Ücretsiz SMS Gönderme Ücretsiz Mesajlaşma Nisan 2023

Ücretsiz SMS mesajlaşma stratejileri ve ücretsiz SMS mesajı gönderen en yeni web siteleri hakkında bilgiler. Tüm operatörler (Turkcell Vodafone Türk Telekom Bimcell) ücretsiz SMS gönderebiliyor! Bu makale, depremler ve diğer saf felaketler sırasında internetten veya çevrimdışı olarak ücretsiz SMS göndermenizi sağlayan çeşitli Android ve iOS telefon uygulamalarını içerir.

Hatta internetin yeni başladığı dönemlerde bilinen ilk sms gönderimi yıllar önce yani 1992’de İngiltere’de Vodafone tarafından gönderildi. Bu SMS “Mutlu Yıllar” yazıyordu.

SMS, İngilizce ve Almanca Hızlı Mesaj Servisi’nin bir kombinasyonudur. Dilimiz bunu yansıtmaktadır. “Hızlı Mesaj Servisi“. Cep telefonu, kullanım alanındaki insanlar için bir iletişim aracı olarak kullanılır.

MMS, daha önce SMS olarak bilinen SMS’in yeni adıdır. MMS ayrıca ses ve resim göndermemizi sağlayan yeni bir seçenek olan Multimedya Mesajlaşma Hizmeti anlamına da gelmektedir. Birçok seçenek sonsuzdur. Aşağıda size yardımcı olacak bazı stratejiler yer almaktadır. Ücretsiz SMS gönderebileceğiniz en popüler web sitesidir;

Ücretsiz SMS gönderme siteleri 2023

Bu dört web sitesi internetten ücretsiz sms göndermek için hızlı ve mantıklıdır. Genellikle binlerce müşteri ile en popüler olanlardır. Operasyon açısından hepsi birbirine çok yakın. Globfone’un konumlandırması onu diğer web sitelerinden daha fazla öne çıkarıyor. Sadece arama yapmaktan daha fazlasını yapabilirsiniz.

Konumlandırma ve ücretsiz mesajlaşma hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. 2023 yılında, ücretsiz sms’e izin veren web siteleri sahneye çıkacak.

 1. Afreesms.com
 2. sendanonymoussms.com
 3. Mfreesms.com
 4. Globfone.com

Ücretsiz olmasa da, sistem çok pahalı değil. Clicksend.com Bu, çoğu insanın ücretsiz SMS göndermek için kullandığı sitedir. Binlerce müşteriye hizmet veren bir Türk şirketidir.

Diğer web sitelerinden farklı olarak hesabınızda belirli bir miktar para belirtir. Bu miktar 2 {dolar} olarak belirlenmiştir. 100 SMS hakkınız var Bu miktar sabittir . Ayrıca konumlandırmanıza istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Tarayıcınızdan ücretsiz SMS göndermek için bu 4 uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli mobil uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Ücretsiz SMS Kullanım Alanları 2023

Emojilerin kullanılabilirliği, uygulama içinde mesajlaşmayı daha keyifli hale getiriyor. Sadece uygulama içindeki emojileri değil, aynı zamanda görünümlerini de değiştirebilirsiniz. Ücretsiz mesajlaşma, yalnızca sizin görebileceğiniz bir şifreleme yöntemine de sahip olabilir.

Bu yöntemi kullanarak bilgileriniz için parolalar belirleyebilirsiniz. Gizliliğin önemli olduğu bir zamanda güzel bir özellik. Aşağıdakiler 2023’te ücretsiz sms mesajlarının kullanım alanlarıdır.

 • Bridgefy
 • Vojer
 • Serval Mesh
 • Firechat
 • Yürümek

Bridgefy

Bridgefy, sms göndermek için ücretsiz bir uygulamadır. Önce onu inceleyeceğiz. Zincirdeki farklı birimlerin Bluetooth aracılığıyla bağlanmasına ve ücretsiz mesaj iletimine izin verir. Özellikle GSM veya SMS hizmetlerinin kolayca bulunmadığı yerlerde uzun mesafeli iletişim için idealdir.

İngilizce köprü anlamına gelen bridge’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Depremler sırasında, operatörlerin görünmediği zamanlarda. Uygulama, adından da anlaşılacağı gibi, kısa mesajları en yakından en uzağa iletmek için bir mantık kullanır. Sistem üzerinden aynı mantıkla çalışan ücretsiz SMS amaçlarımızdan bir diğeri olan Vojer de iyi bir seçimdir.

Vojer

Vojer, Bridgefy’ye benzer şekilde bir ağın olmadığı durumlarda bir bağlantı sağlar. Farklı birimlerle seri olarak iletişim kurar. Vojer’in rakiplerinden farkı, sistemin hava durumu dışında herhangi bir kullanıcı girişi gerektirmemesidir.

Bu uygulama diğer programlarda mevcut değildir. Henüz diğer programlar için mevcut değildir. Vojer, internetin olmadığı acil durumlarda ücretsiz kısa mesaj göndermenizi ve veri alışverişi yapmanızı sağlar.

Serval Mesh

Ücretsiz bir sms uygulaması olan Serval Mesh, Bluetooth kullanarak konuşmanıza ve bir topluluk oluşturmanıza olanak tanır. Serval Mesh, toplulukların olmadığı alanlarda arama yapabilir. Bu çok karlı bir işlevdir ve düzenli olarak en popüler olanıdır. Serval Mesh ayrıca gizlice mesaj göndermenize ve almanıza da olanak tanır.

 • Uygulama ile birbiriniz arasında bilgi de gönderebilirsiniz.
 • Bu cihaz Android cihazlarla uyumludur.
 • İndirdikten sonra dikkatli bir şekilde kullanmanız önemlidir.
 • Talimatlar ilgili yardımcı programda yer almaktadır.

Firechat

Firechat, ücretsiz çevrimdışı mesajlaşma için harika bir Android uygulaması örneğidir. Yukarıda açıklanan programlar ve mantıkla çalışan gerçek bir uygulamadır. Topluluk, bilgi aktarmak ve çevrimdışı mesaj göndermek için Bluetooth ve Wifi kullanılarak oluşturulur. Bu topluluktaki mesajlar müşteriler arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Bu amaçlar radyo altyapılarına benzer bir şekilde çalışır.

 • Bilgi alışverişinde bulunmak için telefonlar için Wi-Fi iletişim stratejilerini kullanın.
 • Play Perakendeci cihazı satıyor.
 • Müşteri önerilerine yanıt olarak gönderilen mesajlar 70 metreye kadar ulaşabilir.
 • Alan ne kadar yakınsa sonuçlar da o kadar iyi oluyor.
 • Mesajları hızlı, kesintisiz ve sınıflarda ve otobüslerde göndermek mümkündür.

Yürümek

Ücretsiz sms’in başlığı Hike. Farklı işlevlere ve 100 metreye ulaşabilen bir topluluğa sahiptir. Hike bazı yönlerden farklıdır. Daha küçük boyut, diğer amaçlara göre daha faydalıdır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours