Ücretsiz İnternet Uygulamaları 2023 (Tüm Operatörler)

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom yani tüm operatörler 2023 yılında kendilerine bedava internet kazandıracak ürünler, kampanyalar ve amaçları hakkında en güncel bilgileri alacaklar. GSM operatörlerinin yeni yılla birlikte müşterilerine farklı seçenekler sunmaya devam ettiğini görebilirsiniz. Bedava internetten yararlanabileceğiniz birçok uygulamayı bu yazımızda görebilirsiniz.

Şimdi büyük bir titizlikle hazırladığımız yazımızda sizlere tüm operatörlerin sunduğu ücretsiz web özellikleri hakkında bazı temel açıklamalarda bulunacağız. Adımlarımızı tamamladığınız anda ücretsiz web hizmetini kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Web Verme Özellikleri

Turkcell, ayrıcalıklı kararlar almanızı sağlayan ücretsiz web servisleri sunuyor. Sadece web servislerini indirip giriş yaparak ücretsiz internetinizi özetleyebilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri, Turkcell’in her hafta ücretsiz web sunduğu Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan sekmesi üzerinden tüm işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyor. Farklı amaçlara yönelik ücretsiz web kampanyaları; yaani, gnç, goller cepte ve bip;

Turkcell Ücretsiz Web Uygulaması

Turkcell Yaani Yardımcı Programı, aradığınız bilgileri çevrimiçi olarak bulmanıza yardımcı olacak bir cep telefonu uygulamasıdır. Yaani uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde 1 GB ücretsiz internet kazanacaksınız. Yaani, indirildikten sonraki 10 gün içinde en az yirmi kez kullanılır ve aranırsa size bir Turkcell aboneliğinin tüm avantajlarını verecektir. Bu yardımcı program herhangi bir programda çalışır ve Google gibi arama motorlarında gördüğünüz tüm materyalleri bulmanızı sağlar.

Turkcell Goller Uygulaması: Ücretsiz Web

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarları servis marketlerde bulabilecekleri gruplarına özel Goller Cepte programı ile Turkcell abonesi olarak ücretsiz 500 MB kazanabilirler. Turkcell Goller Cepte Programını indirerek haftada 100 MB kazanabilirsiniz.

Eğer bir maç seçerseniz, atılan her gol için size 100 MB verilecektir. Ekstra haklar 3 TL karşılığında satın alınabilir. Son katılım tarihi 31 Aralık 2020’dir.

GNÇ Yazılımı ile Turkcell Ücretsiz Web

Turkcell abonesi olarak ücretsiz web kazanmanız gerekirken, Turkcell GNÇ programı içindeki ÇATLAT bölümünden haftada 2 kez web kazanabileceksiniz. Bu kampanya 26 yaş altı genç Turkcell abonelerine özel olarak sunulmaktadır. Her hafta 2GB Turkcell Hediye Web kazanacaksınız.

  • Önce telefonunuza GNÇ programını yükleyin.
  • Çeşitli ürünler elde etmek için hediye yumurtanızı haftada en az iki kez kırın.
  • Kampanya koruma tarihi 31 Aralık 2020’dir.

Turkcell Ücretsiz Web Uygulaması

Bir arkadaşınızı Turkcell Bip Programı’na katılmaya davet ederek bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. BİP ayrıca mesaj attığınızda kazanabileceğiniz 1 GB’lık bir web pazarlama kampanyası da sunuyor. BİP’in belirlediği mesaj hedefine ulaştığınızda Haftanın Ödülünü Al butonuna tıklayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya katılım için son tarih 31 Aralık 2023’tür.

Turkcell UpCall ile Ücretsiz Web Uygulaması

Ücretsiz web UpCall kazandıran bir diğer Turkcell programı ise UpCall. İlk kullanımda hattınıza 1GB web paketi tanımlanır. Turkcell ayrıca abonelerine ücretsiz web kampanyaları sunmaya devam ediyor. Turkcell UpCall, abonelerin günlük web kazanmasını sağlıyor. UpCall kullanıcıları artık her gün 500MB web kazanabilecekler.

UpCall aboneliğinizi yenilerseniz ve 500 MB web’iniz varsa, bu her zaman iz üzerinde özetlenecektir. Hattınızda yeterli stabiliteye sahip olduğunuza inanıyorsanız aboneliğinizi yenileyebilirsiniz. Aboneler, 2200’a bir e-posta göndererek ve IPTALSTATUP yazarak 500MB Günlük Ödül pazarlama kampanyasından çıkabilirler.

Turkcell (Anket), Sorular ve 1 GB Web Kazanın

Turkcell’in şu anda sunduğu paketlere ek olarak müşterilerine özel sunduğu Free web birçok keyifli özelliğe sahip. Bil Kazan servisi Turkcell GSM’in özel bir servisi ve biz buna anket diyoruz. Sorulara doğru cevap veren aboneler 1GB web kazanıyor.

Turkcell Bil Kazan servisi Aboneleri hem eğlenip hem para kazanabilirler. Aşamaların her birinde 5 soru bulunmaktadır. Aboneler 10 soruya doğru cevap vermek zorundadır. Bu 10 sorunun tamamını 15 saniye içerisinde doğru cevaplamanız gerekmektedir. Tüm sorular doğru cevaplanmışsa, bonus olarak 1 GB web kazanacaksınız.

Vodafone Ücretsiz Web Verme Özellikleri

Vodafone abonesi olarak geniş ve avantajlı web deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. İşte bazı detaylar. Vodafone aboneleri hediye çarkı ile ürün kazanmaya devam ediyor.

Hediye çarkı, 24 saat geçmediği sürece ücretsiz 5 GB Vodafone web içeriyor. Pazarlama kampanyası, faturalı ya da faturasız olmanız fark etmeksizin ücretsiz internet alabileceğinizi ortaya koyuyor. Çark, hizmetin Benim İçin Ne Var bölümüne ulaştıktan sonra dönüyor. 24 saat boyunca 5GB web paketi alınabiliyor . Vodafone’un ücretsiz web hizmetleri;

Vodafone Web Hunters Yazılımı ile Ücretsiz Web Sörfü

Web Hunters by Vodafone, iOs veya Android çalıştıran mobil cihazlarda kullanılabilir. Uygulama içinde oynayabileceğiniz tüm oyunların keyfini çıkarın ve yine de ücretsiz internet kazanın. Oyundaki görevleri tamamlamak, web’inizi ücretsiz olarak almanızı sağlayacaktır.

Vodafone’da 50 TL Harcayın, 2GB Bedava İnternet Kazanın!

Kullan-öde hat sahibi müşterilerimiz ücretsiz web kampanyaları konusunda da unutulmadı. Vodafone hattınıza ödeyeceğiniz her 50 TL için 2GB’a kadar web kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Yazılımı ile Vodafone Ücretsiz Web Kazandırıyor

Bedava internet almak isteyen müşterilerin öncelikle “Vodafone’um Vodafone” uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Bu yöntem yeni müşteriler ve hattını taşıyanlar için iyi bir seçenektir. Ayrıca ilk kullanımdan sonra her hafta çarkı çevirirseniz çok sayıda ücretsiz internet kotası kazanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz web sağlayan kampanya veya teklifler hakkında bilgi almak için Vodafone bayileri ile iletişime geçin. Gerekirse Vodafone sınıfımızdaki en yüksek kotalı ürünlerden birkaçını ücretsiz web için denemeyi de seçebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Web Fonksiyonları

Ödemelerinizi yapmak, TL yüklemek ve birçok ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom On-line İşlemler programını indirerek ücretsiz web kazanabilirsiniz. Programı indirdiğinizde 1GB ücretsiz web kazanacaksınız. Farklı Türk Telekom ücretsiz web amaçları;

Selfy Sil Süpür ile Türk Telekom Web Gelirleri

Türk Telekom hattına sahip olarak ücretsiz web sunan programda Sil Süpür sekmesini kullanmanız durumunda çeşitli sürelerde ve kotalarda ücretsiz olarak web’e erişebileceksiniz. Selfy’li iseniz katılabileceğiniz Sil Süpür programı ile her hafta ücretsiz web’e ulaşma ihtimalinizin yüksek olacağını söyleyebiliriz.

Türk Telekom GSM firmasının sunduğu ücretsiz web hakkından yararlanmak için fayda marketlerindeki Tambu ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz. Telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyeceğiniz bu program ile anında 1 GB Türk Telekom bedava web kazanacaksınız. Bir akıllı klavye programı olan Tambu, hattınızın ücretsiz web’e sahip olduğundan emin olmanızı sağlar. Bu da Selfy Dünyası’nın birçok avantajından biri.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus ile Ücretsiz Web

Birçok durumda telefonunuz kapalıyken kimin aradığını tespit edememek şüpheye düşmenize neden olabilir. Böyle bir durumda Türk Telekom Arayanı Bil Plus hizmetinden yararlanmanız, endişelenmenizi önleyecek alternatifleri yakalamanız için yeterli olacaktır. 1 GB ücretsiz internetiniz aboneliğiniz başlar başlamaz hattınıza tanımlanacaktır.

  • Arayanı Bil Plus Hizmeti için aylık abonelik başlattığınızda 1GB almak için plus yazıp 7065’e gönderin.
  • Altı aylık abone olduğunuzda 1 GB bonus almak istiyorsanız plus yazıp 7066’ya gönderin.

Ziraat Finans Kurumu ile Türk Telekom Ücretsiz Web

Türk Telekom ve ziraat ile yapılan anlaşma kapsamında müşteriler bedava internet kazanıyor. Ziraat Finans kurumu ile yapacağınız TL yükleme işleminiz karşılığında Türk Telekom 5 GB web hediyesi kazanabilirsiniz. Türk Telekom ve Ziraat Finans işbirliği ile düzenlenen kampanya abonelerin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Türk Telekom Ziraat Finans’tan TL Yükle 5 GB Ödül Kazan kampanyasına dahil olmak için BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj gönderin.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours