Ücretsiz İnternet Nasıl Hile Yapılır?

GSM operatörleri hazırladıkları çeşitli kampanyalar ve avantajlı paketlerle müşterilerini memnun etmeyi hedefliyor; bunları hücresel fonksiyonlar ya da SMS kanalıyla müşterilerine ulaştırıyor. Ancak kullanıcıların web üzerinden de kampanya ve paketlerden yararlanma hakkı bulunuyor. Normal kullanımdan daha fazla fayda elde etmek mümkün.

Ücretsiz web’de hile yapmak istiyorsanız, ya uygulamaları kullanırsınız ya da operatörlerin programlarını ve dağıttıkları zamanları takip edersiniz. Mobil fonksiyonları tarafından düzenlenen kampanyalar aracılığıyla her hafta farklı web dağıtan operatörler Hakkımızda daha fazla bilgiyi web sitemizde de bulabilirsiniz. Dağıtım Çarşamba günleri ekstra ödül günleridir. Haftalık kampanyadan web kazanmak için Çarşamba gününü bekleyebileceksiniz.

Operatörün sunduğu web paketinden yararlanarak telefonunuz üzerinden internet kullanabilirsiniz. Web kullanımı için bir paket anlaşması satın almazsanız ve web kullanımınız normal bilgi kullanımı olarak kabul edilirse, TL’leriniz hızla tükenebilir. Tüm operatörler için ücretsiz internet almanız için size bazı ipuçları ve püf noktaları vereceğiz.

Cips, Kola ve İçecekler: Ücretsiz web sunan ürünler

Ücretsiz web ürünü ile tüm Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom müşterileri kazanabilir 250 MB veya 1 GB’a kadar data indirebilirsiniz. Ücretsiz web. Gsm Operatörü müşterileri bu kampanyaya hak kazanmak için bir Coca Cola ürününün açma halkasından çıkan kodu girerek 1GB veya 250MB ücretsiz web kazanabilirler.

İki türvardırAşağıdakiler, başka birini işe almayı düşünmeniz için nedenlerden bazılarıdır Çok çeşitli web tabanlı ödül kodları arasından seçim yapabilirsiniz. Coca-cola, Nescafe ve dondurma Age ürünleri, ücretsiz ekstralar ve şans çarkı işlevleri sunan web tabanlı kampanyalardır.

Turkcell Ücretsiz Web Hileleri 2023

Turkcell aboneleri web’in yetmediği durumlarda ek paket almak zorunda kalacaklardır. Tasarruf etmek istiyorsanız ücretsiz web yöntemlerini kullanmanız önemli. Turkcell Bedava Web Hilesi “Salla Kazan” ile bittiDijital Operatörüm’ün “pazarlama kampanyası” programın bir parçası. Öncelikle Dijital Operatörüm’ü indirin ve ücretsiz web hilesini almak için Turkcell hesabınıza giriş yapın. Turkcell ücretsiz web hilesi ile başarı şansınızı artırmak için aşağıdaki adımları izleyin.

 • Dijital Operatör uygulamasını açın ve Salla Kazan reklam kampanyasını görene kadar aşağı kaydırın.
 • Daha fazla bilgi için buraya tıklayın “Şimdi Kazan” butonuna basın ve ardından yaklaşık 20 saniye ileri bakın.
 • Ücretsiz internet kazanmak için telefonunuzu sallayın.
 • Salla Kazan, kolay bir şekilde dakika, SMS ve web kredisi kazanmanızı sağlar.
 • Salla Kazan’ın birçok incelikleri vardır.
 • Nasıl 5 GB kazanabileceğinizi bilmek önemlidir.
 • Uygulamayı açtıktan sonra 15 saniye bekleyin
 • Kazanmak için çok acele etmezseniz, kazanma şansınız daha yüksek olacaktır.

İnternete girmek için Salla Kazan hakkını kullanmayan arkadaşlarınızla wifi’nizi paylaşın. Banka üzerinden yapacağınız TL yüklemeleriniz için ekstra salla kazan hakkı kazanacak ve bonus olarak 1gb web alanı kazanacaksınız.

Turkcell Şok Seviye Yolları

Turkcell müşterilerinin kampanyaya katılabilmeleri için BİP Programını indirmeleri gerekmektedir. Daha sonra Keşfet sekmesine tıklamalı ve “Sürpriz Nokta” kanalına girmelidirler.

 • Bip kanalına girin ve ardından Oynat düğmesine tıklayın.
 • Ödülün kapları ekrana en yakın harita seviyesinde görüntülenecektir.
 • Haritayı göremiyorsanız GPS’iniz çalışmayacaktır.
 • Yerleştirme hizmeti etkinleştirildikten sonra uygulamaya tekrar girilmelidir.

Vodafone Ücretsiz Web Hilesi 2023

Bu site ile bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava web hilesi Vodafone Yuvam’da Bana Ne Var” kampanyası ile. “Bana Ne Var” kampanyası ile SMS ve ödül dakika kazanabilirsiniz. Ek web öğeleri kazanmak için:

 • Çarkları her zaman yaptığınızdan farklı bir şekilde döndürmek önemlidir.
 • Çarkın durmasını bekleyin ve ardından web’i alın.
 • Vodafone’un çarkı çevirme programı, müşterilerinin SMS ve dakikalardan farklı olarak basit bir şekilde web kazanmalarını sağlar.

2. Teknik olarak, günde 4 kez Ücretsiz 4GB web kullanmalısınız. Bir ay , Bunun hücresel müşteriler için geçerli olduğu, ancak ev kullanıcıları için geçerli olmadığı belirtilmektedir. Evde Web’e abone olun veya GUNLULUK 4GB yazın Kişisel numaranızdan 7000‘e sms gönderin.

Vodafone 500 MB ücretsiz Web

Vodafone, müşterilerini web kullanım haklarını kaybetmekten kurtaracak bir çözüm üretti. “Vodafone Back 500 MB “Acil durumlarda kullanabileceğiniz ücretsiz web şimdiden kaydedildi. Vodafone’un yedek web’i, web bağlantınızın kesilmemesini sağlayacak. Bu ücretsiz, kullanıcı dostu bir web’dir. YEDEK MB yazıp mesaj atarak kampanyaya katılabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenin bazı yolları aşağıdadır: 7000. SMS göndermek size ücretsiz Vodafone dakikaları kazandıracaktır. YEDEK YEDEK Aşağıdakiler bizimle iletişime geçmenin yollarından bazılarıdır: 7000.

Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Ücretsiz Web Hileleri 2023

Türk Telekom ücretsiz web hilesi, On-line İşlemler programını kullanan Türk Telekom müşterilerinin kullanabileceği bir hiledir. On-line İşlemler programını kullanmıyorsanız, makinenize uygun web perakendecisinden uygulamayı anında edinebilir ve Türk Telekom ücretsiz web hilesi için giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra yapmanız gerekenler;

 • “Erase Sweep” web sitesini ziyaret edin” On line Actions yardımcı programında pazarlama kampanyası.
 • Düğmeye basmadan önce en az Bir dakika ileriye bakın Düğmeye basın.
 • Zamanlayıcı sona erdiğinde, cihazı etkinleştirmek için düğmeye basın. Hediye olarak 2 GB Web.

Ayrıca On-line İşlemler mobil programı üzerinden 30₺ ve üzeri yükleme yapan Türk Telekom müşterileri 7 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet kazanabiliyor. Gecenet yazıp 4545 ‘e gönderin, bambaşka bir Türk Telekom bedava internete sahip olun.

Türk Telekom Tivibu GO Ödül Web Paketleri

Tivibu Go Ev Paketi, Tivibu Go Muazzam paket teklifi veya Tivibu Go Sinema paket teklifi satın alan yeni müşteriler, Türk Telekom faturalı veya faturasız olmalarına bakılmaksızın, Tivibu Go programı güzergahında kullanmak üzere ödül web kazanacaklardır. Bu mesaj 5555‘e TIVIBUGO A home Code pazarlama kampanyası yazarak gönderilmelidir.

Bimcell Web Hilesi Ücretsiz 2023

Bimcell ücretsiz web hilesi SMS yoluyla gerçekleştirebileceğiniz bir hiledir. Cep telefonunuzdaki mesajlarınıza gittikten sonra, ödül web kazanmak için hileyi kullanabilirsiniz.

 • Şok ödül web için:“DENEMES” yazıp“3455“e gönderin,
 • Web: Metin içeriği“500 MB“”4555” arasında,
 • “4511Typing“1 GB” numarasına bir mesaj gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Web Hilesi VPN’i Alın

VPN’ler konumunuzu değiştirmenize izin veren web servisleridir. VPN sağlayıcıları aracılığıyla ücretsiz web hileleri kullanarak konumunuzu değiştirdikten sonra operatörünüzün hücresel hizmetinin mobil kampanyalarına katılabilirsiniz. VPN adresleri web sayfamız tüm VPN özelliklerini görüntülemenizi sağlayacaktır. Ücretsiz internet kazanmak için haftada en az bir kez bu kampanyalardan yararlanın.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours