Ücretsiz Exxen Premium Hesapları Nisan 2023 Evde Kal Exxen İzle

Exxen TV 2023’te mevcut premium hesaplarla ücretsiz yayın alternatifleri! Exxen’in ücretsiz üyelik stratejilerinin ayrıntılarına girmeden önce, yeni dijital yayın platformu Exxen’in (Acun Medya’ya bağlı) 2023 yılında Netflix ile rekabet etmek için yaklaşık 900 milyon dolarlık muazzam bir fiyat aralığıyla pazara girdiğini not edelim.

Yerli bir şirket olması nedeniyle Türk vatandaşlarının gönlünde özel bir yere sahip olan Exxen, “Exxen online ücretsiz nasıl izlenir?” yoğunluğunda kayıt ücreti önemli bir etken. Yeni ve yerli yapımlara ilgi duyan film ve koleksiyon meraklıları için içeriklere ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Exxen Premium Hesapları Ücretsiz 2023

Exxen TV, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan ücretsiz olarak izlenebilir. Exxen TV’yi herhangi bir yazılım veya yardımcı program kullanmaya gerek kalmadan ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 2023 yılında yurtdışından paylaşılan ücretsiz Exxen TV premium hesapları şunları içerir:

Exxen TV 2023 için Ücretsiz Abonelikler

Exxen TV, Apple Retailer ve Play Retailer’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Exxen TV’yi 7 günlük deneme sürenizden sonra ücretsiz olarak izlemeye devam edebilirsiniz. Aşağıdakiler, APK modu aracılığıyla 2023’te elde edilebilecek Exxen TV ücretsiz akış abonelikleridir.

Exxen Üyeliği Ücretler nelerdir?

Exxen TV’yi tekrar izlemek istiyorsanız iki farklı üyelik ücreti vardır. Kayıt işlemi sırasında pazarlamasız ve reklamsız yayınlar arasında farklı oranlarda seçim yapmak mümkündür. Exxen TV abonelik ücretleri aşağıda listelenmiştir;

  1. Exxen’in içeriğinin ara sıra reklamlarla TV’de yayınlanmasını seçebilirsiniz. 9.otuz günde bir 90 TL.
  2. Exxen’i sadece reklamsız ve kesintisiz izlemek istiyorsanız, bir abonelik satın almanız gerekecektir. 19.aylık 90 TL .

En İyi FırsatlarExxenÜcretsiz Deneme Üyeliği Nasıl Alınır?

Exxen’in ücretsiz deneme üyeliği, kullanıcıların cep telefonlarını veya bilgisayarlarını kullanarak giriş yaparak Exxen platformuna kolay ve güvenli bir şekilde erişmelerini sağlar.

  • Banka kartınızı kullanarak Exxen’e üye olduktan sonra istediğiniz içeriğe erişebilirsiniz. 7 Gün.
  • Eğer 7 gün veya daha uzun süredir görüntülemediyseniz, dijital oyun kartlarını kullanarak bir kez daha kaydolabilirsiniz. Bu, tüm içeriği ücretsiz olarak görüntülemenizi sağlayacaktır.

Exxen TV Telegram ile ücretsizdir

Artık Telegram gibi işlevler aracılığıyla birçok farklı içerik türüne erişebilirsiniz. Telegram, kanalların korsan içerik paylaşmasına izin verir. Yayınlar kanalın tüm üyeleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca ücretsiz ve kesintisizdir. Bazı kanalların çeşitliliği o kadar fazladır ki 100.000’i aşmıştır. Exxen TV, Telegram’da ücretsiz kanallar ve ekipler sunar.

Aşağıdakiler, kendi yeteneğinizi geliştirmenin yollarından bazılarıdır: Sosyal medyanın, özellikle Fb ekiplerinin ve Twitter’ın hızlı bir analizini yaparak Exxen üyeliklerinde başarılı olmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Bu durumda, belirli bir fiyat talep eden ekipler işle karşılaşabilir. Kimse tam bir geri ödeme garantisi veremez.

Sensible TV’de Exxen TV nasıl izlenir

Exxen henüz resmi bir lansman tarihi açıklayabilmiş değil. Bir duyuru olması halinde sizi haberdar edeceğiz. Yığılma nedeniyle, Exxen’in web sitesi izleyicilerle yaptığı toplantının ardından çöktü.

Müşteriler ayrıca kayıt bölümünde birçok hata mesajıyla karşılaştı. Web sitesinin kendisinin şimdilik tam olarak çözülmediğini görmek kolay. Acun Ilıcalı’nın bir Youtube kanalında yaptığı basın açıklamasına göre, Sensible TV’ler için cevap muhtemelen en kısa sürede aktif hale getirilecek.

  • Eğer televizyonunuz android tabanlı ise platforma erişmeniz mümkün.
  • Yapmanız gereken ilk şey Play Store’dan TV’niz için bir tarayıcı indirmek.
  • Bu tarayıcıyı indirmek TV’nizi bir tablete dönüştürecektir.
  • Dönüşümü tamamladıktan sonra web arama bölümünde Exeen Television’ı bulabilirsiniz.

Bulunduğunuz yere üyelik bilgilerinizi girin. Tarayıcı ücretleri dikkat etmeniz gereken bir diğer sorundur. İndirebileceğiniz ücretsiz işlevlerin çoğu yavaş çalışır.

Bazı tarayıcılar ücret talep etmektedir. Ücretler 7,99 dolar civarında değişmektedir. Tarayıcılar web’e güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Exxen erişebileceğiniz tek web sitesi değildir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours