Ücretsiz Disney Plus Premium Ücretsiz Hesaplar Nisan 2023

2023 yılında ücretsiz Disney Plus Premium hesaplarının envanteri güncellendi. 86 milyon izleyici Disney Plus’ın TV koleksiyonuna göz atmak için bir Premium Hesaba ihtiyacınız olacak. Disney Plus, Netflix veya Apple TV+ ile benzer bir web tabanlı yayın hizmeti sunmaktadır. Platformda Marvel, Walt Disney ve Pixar gibi büyük isimlerin filmleri yer alıyor.

Disney Plus hesapları ücretsizdir 2023

Disney Plus üzerinden aylık küçük bir ücret karşılığında film izleyebilirsiniz. Paylaştığımız hesapları alarak Disney Plus’ı bir ay boyunca hiç para harcamadan kullanabilirsiniz. 2023 yılında Disney Plus Ücretsiz Hesapları şunlardır:

Hesap Şifre
[email protected] 07fWeZUM
[email protected] 5T8bznULi
[email protected] ziFokxGT13
[email protected] C3CYBVHA
[email protected] 0t0UxTtpa2
[email protected] f2uAFEOz
[email protected] A59VMEsQ
[email protected] gB4mAFrT
[email protected] i63Zg2Uw
[email protected] ByFQ5Bsi3
[email protected] jWeGFFWH
[email protected] CtVaOYs1

Disney Plus 2023 için Ücretsiz Hesaplar

Avrupa’daki Disney Plus ücretsiz hesap ekipleri en popüler TV uygulamalarını ve sergilerini paylaşıyor. Bunları Disney Plus için bir kuruş ödemeden bulabilirsiniz. Disney Plus Ücretsiz Hesaplar için şifreleri aşağıda bulacaksınız.

Hesaplar Şifre
[email protected] uG9L1862
[email protected] NC9jRHbO
[email protected] showXh5c
[email protected] dar3Az1A
[email protected] RWT6L289
[email protected] qfMTAztk1
[email protected] 8ymwdM2B
[email protected] 3aS4nLvC
[email protected] Vt8ALc1Fs
[email protected] 3bp8zOgF
[email protected] p1mEbieG
[email protected] xJROG9Q7

Disney Plus 2023: Ücretsiz Disney Plus hesapları

Disney Plus çok sayıda ücretsiz hesap sunuyor. Bu hesaplar hızla tükeniyor. İşte e-posta ve şifreleriyle birlikte ücretsiz olarak alabileceğiniz Disney+ hesapları.

Kullanıcı adı Hesap Şifresi
[email protected] r6ar8j0T
[email protected] iGiVBQDP
[email protected] Sc27jXW5
[email protected] 5FtEBJr6
[email protected] wytdqtfo
[email protected] W5UJd4KW

Disney Plus Premium Hesapları Ücretsizdir

Paylaşılan hesapların şifrelerini değiştirmemelisiniz. Aşağıda ücretsiz Disney Plus Premium hesaplarını bulacaksınız E-posta ve şifreler gereklidir;

Kullanıcı adı Hesap Şifresi
[email protected] L8pAKzkr
[email protected] QZK9crwW
[email protected] MeE8mFnX
[email protected] vvWhs577
[email protected] $VVWOLsC
[email protected] :pLJa,mf

Disney Plus Premium Hesapları APK ile Ücretsiz

Ücretsiz bir Disney+ Premium Hesabı edinmek için öncelikle Android veya iOS cihazınıza Disney+ Uygulamasını indirmelisiniz. Daha sonra e-posta adreslerini ve şifrelerini paylaştığımız hesaplar için uygulama tarafından sağlanan ücretsiz Disney+ Premium hesabını kullanmalısınız. Ücretsiz olarak sağladığımız hesapları iki ay süreyle kullanabilirsiniz.

Tüketici Unvanı Şifre
[email protected] hxVEye4q
[email protected] !ADo;b!;
[email protected] _zEhY7OM
[email protected] !vr:tc.8
[email protected] .MJGDE_Z
[email protected] $46a9UuX
[email protected] ‘8jD@P=1
[email protected] *9rCD$1N
[email protected] *XbZ1YdB
[email protected] .WSMt+Yi

Ücretsiz Disney Plus Premium hesapları oluşturun

Bir hesap oluşturucu ile birçok Disney Plus Premium Hesabına erişebilirsiniz. Dünyanın en büyük eğlence şirketlerinden bazılarının Star Wars, Pixar ve Marvel filmlerine tek kuruş ödemeden erişmek için bir Disney Plus hesabı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı adı Şifre
[email protected] ]Qbm1#g+
[email protected] @M6ZYM/z
[email protected] /hYo23Ka
[email protected] !ZC/FUL7
[email protected] /zB.?Ooz
[email protected] ;kn2(5ET
[email protected] ,RFsT8Zn
[email protected] =Qi8jMB)
[email protected] _uNEtWMT
[email protected] .Enw(90f

Telegram: Ücretsiz Disney Plus Premium Hesapları

Ücretsiz Disney Plus Premium hesapları almak için Telegram Teams’i kullanabilirsiniz. Bu amaç için birçok takım organize edilmiştir. Telegram aracılığıyla elde edilen birkaç Disney+ Premium Hesabı paylaşıyoruz.

[email protected] sO7Aj3eD
[email protected] N0TBKgyS
[email protected] VW8Wq3y7
[email protected] &whW0]d&
[email protected] xaCotOyw
[email protected] gRbnU8NC
[email protected] pLAFUKa5
[email protected] :2WTnB$Z

Disney Plus 2 Ay Ücretsiz Disney+ Plus

Listelediğimiz Disney Plus hesapları 2 ay boyunca ücretsizdir. Disney + üyeliğinin aylık ücreti 7 ABD dolarıdır. Bu, şifrelerin 10 cihaza kadar saklanmasına izin verir. Aynı anda 4 dizi veya film izleyebilirsiniz. Disney Plus şifreli 2 aylık abonelikler ücretsizdir;

[email protected] ;q02w’%7
[email protected] #7A=VZQ
[email protected] ,FkgG7KX
[email protected] ]VK.qeLG
[email protected] zqy’KC;
[email protected] :HSf21/F
[email protected] #5uC]rgV
[email protected] _6L:BeYz

Disney Plus nedir?

Disney Plus, 2019’un sonlarında duyurulan bir dijital yayın hizmetidir. Koleksiyonu, TV uygulamaları ve sergileri onu bir ev ismi haline getiriyor. Disney+ bir çevrimiçi yayın hizmetidir. Hizmet, Netflix ve Apple TV+’a benzer dijital içerikler sunuyor. Walt Disney, Pixar ve Marvel’ı içerir.

Başlangıçta Amerika’da başlatılan bu hizmet, Almanya, İtalya ve İspanya’nın yanı sıra İngiltere, Fransa, Belçika ve Portekiz de dahil olmak üzere diğer ülkelere hızla yayıldı.

Disney Plus Platformu – Nasıl Kullanılır

Disney Plus, Walt Disney Firmasının bir bölümü olan Walt Disney Direct to Client & Worldwide tarafından işletilen bir OTT katılımcı video hizmetidir. Hizmet, Pixar içeriği ve Marvel filmlerinin yanı sıra Lucasfilm ve Nationwide Geographic içeriği ve twenty-first Century Fox koleksiyonları gibi benzersiz sinema filmlerini yayınlar.

Platform birçok farklı platformda mevcuttur. VPN bu yöntemlerden biridir. Bir VPN ile Disney+ içeriğine erişebilirsiniz. Hizmetin mevcut olduğu Amerika veya Kanada gibi ülkelerdeki sunuculara bağlanın. Sunuculara bağlandıktan sonra ücretsiz bir üyeliğe kaydolabilirsiniz.

Disney Plus’ın aylık ücreti 7 dolar

Disney Plus Platform’un ABD’deki aboneler için aylık ücreti 7 dolar, yıllık ücreti ise 69.99 dolar. Hizmetin Türkiye’de yaygınlaştırılması halinde yerel fiyatlandırmanın kullanılacağı düşünülüyor. Türkiye’deki Disney Plus abonelik ücretlerinin bildirilenden daha ucuz olması bekleniyor. 49 TL Netflix veya Amazon Prime gibi diğer sağlayıcılarla karşılaştırıldığında pahalı görünebilir. Uygulamaların ve koleksiyonun kalitesini yenmek zor.

Neler İzleyebilirsiniz?Disney+ Hesaplarında Filmler ve Televizyon Yayınları?

Disney Plus her hafta yalnızca bir bölüm yayınlayacaktır. Netflix bunu yapamayacak. Ricky Strauss’un içerik ve reklam başkanı olarak yaptığı duyuruda, uygulamaların Pasifik saatinde ve Cuma günleri yayınlanacağı belirtildi. saat 12:00

Disney Plus aboneleri ESPN Plus, Hulu ve Hulu gibi reklam destekli platformların paketlerini sadece 12.99 $ karşılığında alabilecekler. Disney Plus, ESPN Plus ve Hulu ayrı ayrı satın alınırsa, her bir sağlayıcı aylık 18 dolara mal olacak.

Disney Plus Dünya Çapında 54,5 Milyon Üyeye Ulaştı

En son yapılan açıklamaya göre Disney Plus’ın dünya çapında 54,5 milyon abonesi bulunuyor. Şirket beklenenden çok daha hızlı büyüyor. Geçen yıl 4 milyondan fazla abone ekledi. Disney CEO’su Bob Chapek, pandemi nedeniyle evde kalmak zorunda kalan insanların Disney Plus’a yöneldiğini iddia ediyor.

Corona, şirketin Batı Avrupa’daki lansmanında bazı aksaklıklara neden oldu. Ancak Mart ayı sonunda tamamlandı.

Promosyon gelirlerindeki düşüşün ardından Disney’in hisseleri %2,7 düştü. Netflix abone sayıları pandemiye rağmen arttı. Netflix sektördeki mevcut lider konumunda, ancak Disney Plus bu hızını sürdürürse Netflix tahtını kaybedebilir.

Disney+ Şirketi Hızla Büyüyor

Son altı aydan bu yana sorunlar yaşayan Disney, kuruluşundan sonraki ilk beş yıl içinde 50 ila 100 milyon aboneye ulaşmayı umuyordu. Şirket kısa bir süre içinde 54,5 milyon aboneye ulaşarak başlangıçtaki hedeflerini çok aştı.

Platformun ülkemizde kullanıma sunulacağı tarih henüz açıklanmadı. ABD, Kanada, Hollanda ve diğer ülkelerin Kasım ayında yayına başlamasına karar verildi. Geçtiğimiz 12 ay boyunca Mayıs 2004’te Star Wars Günü’nü kutlayan Disney Plus aboneleri ayda 6 .99 dolar öderken, on iki aylık tutar 69 .99 dolar.

Disney Plus Ücretsiz Hesap Özellikleri

Disney Plus, standart abonelik başına 9 $ veya aylık abonelik başına 6,99 $ karşılığında kullanılabilir. İki cihazda HD içerik izlemek istiyorsanız, fazladan 13 $ ödemeniz gerekebilir. Dört cihazda çalışan ve 4K’yı destekleyen abonelikler için 16 $ gibi düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Disney+ her hesap sahibinin 7 farklı profile sahip olmasına izin veriyor.

Disney Plus ile ilgili en ilginç şey, Türkiye’de ne zaman kullanıma sunulacağı. Türkiye pazarına giriş tarihi konusunda henüz bir bilgi yok. Söylentiler, hizmetin yıl sonuna kadar Türkiye’de kullanıma sunulması gerektiğini gösteriyor.

Disney + 3 Koleksiyonları: Mandalorian She-Hulk ve Moon Knight

Disney Plus, She – Hulk koleksiyonu ve Moon Knight’ın yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Disney Plus bu koleksiyonları D23’ün bir parçası olarak gösterecek. She-Hulk (Jennifer Walters) Marvel’ın en popüler kahramanlarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Walters’ın ilk ortaya çıkışı Bruce Banner’ın kuzeni ve avukatı olarak oldu. Banner tarafından kan nakli yapılan Jennifer Walters daha sonra She-Hulk’a dönüştü. Moon Knight Marvel’ın en büyüleyici karakterlerinden biridir. Ay Şövalyesi Marc Spector’dır. Moon Knight paralı asker olarak Mısır’a gönderilmiş ancak orada ağır bir yara almıştır.

Mısır’ın sert çöllerinde mahsur kalan ve çaresiz kalan Marc Spector, Ay Tanrısı Khonshu tarafından içinde bulunduğu durumdan kurtarılır. Moon Knight bu olaydan sonra Ay Tanrısı Khonshu’nun Dünya’daki avatarı haline gelir ve gücünü Ay’dan alan gizemli bir kahramana dönüşür. Spector birçok kişiliğe sahip bir karakterdir. Çizgi romanlarda öne çıkmaktadır.

Mandolorian TV Koleksiyonu

Disney Plus, Star Wars evreninden birçok oyun içeriyor. Mandalorian da bu koleksiyonlardan biri. Return of the Jedi’daki Endor Savaşı’ndan 7 yıl sonrasını konu alan koleksiyonda çok sayıda tanınmış karakter yer alıyor. Koleksiyonun kahramanı galaksinin bir ucundan diğer ucuna seyahat ediyor. Koleksiyonu Jon Favreau yarattı. Koleksiyon, özellikle fantastik hikayelerden hoşlanan hayranlar tarafından büyük ilgi gördü.

Disney Plus Marvel Filmleri ve TV Koleksiyonu nedir?

Disney Plus, 24 Marvel başlığının yanı sıra beğenilen Marvel filmleri, bir canlı aksiyon TV koleksiyonu ve bir animasyon koleksiyonu sunuyor. Aşağıda Disney Plus’ta bulunan Marvel TV şovlarının ve filmlerinin bir listesi bulunmaktadır.

Sinema Filmleri

 • Karınca-insan
 • Yenilmezler Ultron Çağı
 • Avengers Endgame
 • Kaptan Marvel
 • Galaksinin Koruyucuları
 • Demir Adam
 • Demir Adam 3
 • Thor: Karanlık Dünya

Motion TV Koleksiyonu Reside

 • Ajan Carter
 • Komisyoncuları savunun
 • Nainsanlar
 • Marvel’in Kahraman Girişimi – Disney+

Animasyon Koleksiyonu

 • Yenilmezler Koleksiyonu
 • İnanılmaz 4
 • İnanılmaz 4: Dünyanın En Büyük Kahramanları
 • Galaksinin Koruyucuları
 • Hulk ve Çarpışma Komisyoncuları
 • Demir Adam
 • Demir Adam Zırhlı Maceraları
 • Gümüş Sörfçü
 • Örümcek Adam Koleksiyonu
 • Hayal Edilemez Hulk
 • Son Örümcek (The Man)
 • Wolverine ve X-Males
 • X-Males (1992)
 • X-Males: Evrim

Disney Plus yeni materyaller eklemeye devam edeceğini belirlemiştir ve şu anda araştırma yapmaktadır. Mevcut içerik listesi her geçen gün büyümeye ve genişlemeye devam edecektir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours